La Liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Cádiz - 4. února 2024   14:00

0:0
(0:0)
Villarreal
Jörgensen – Femenía, Albiol (C), Cuenca, A. Moreno – Akhomach (46. Go. Guedes), Comesaña (70. Capoue), Coquelin (88. Trigueros), Baena – G. Moreno, Sörloth (46. Morales).
I. Álvarez – Mándí, Y. Mosquera.
P. González – I. Masso, I. Barcéna
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Meré, Chust, Pires – Alejo (75. Juanmi), Á. Fernández, Escalante (90+3. Kouamé), Navarro (82. Ma. Gómez) – Sobrino (90+3. Zaldúa), C. Ramos (82. Ocampo).
Gil – Guardiola, Machís, Mbaye, Ousou.

Zápas mezi Villarrealem a Cádizem končí bezbrankovou remízou 0:0. Zápas nenabídl moc šancí, a tak končí zaslouženou remízou 0:0. Nejvíce střel měl Baena, který byl také zvolen hráčem utkání. S pohledem na statistiky se s vámi loučím a budu se na vás těšit při dalším přenosu ze světového fotbalu. Na počtenou a mějte se fajn!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:14.
90+7'
90+6'
Poslední šance pro Villarreal. Gerard Moreno se dostal k hlavičce, ovšem míč končí vedle branky.
90+5'
Cádiz dohrává na polovině Villarrealu.
90+5'
Baena vidí žlutou kartu za protesty.
90+3'
Taktické střídání Cádizu. Na hřiště přichází Zaldúa a Kouamé, odchází Sobrino a Escalante.
90+2'
Žlutou kartu vidí trenér Villarrealu Marcelino za protesty proti verdiktu sudího.
90+1'
Rychlý přechod do útoku od Villarrealu končí faulem Gerarda Morena.
90'
Hlavička Capouea končí v rukavicích Ledesmy.
90'
Roh pro Villarreal.
88'
Zraněný Coquelin odchází ze hřiště a místo něj na poslední minutky vybíhá na hřiště Trigueros.
88'
Křeč Francise Coquelina, který teď bude ošetřován.
88'
Po špatné nahrávce šel dopředu Villarreal ovšem centr Moralese končí jen v rukavicích Ledesmy.
87'
Cádiz však zůstává u míče.
87'
Střela na stranu brankáře končí jen v náručí Filipa Jörgensena.
86'
Lucas Pires bude zahrávat tento přímý kop.
86'
25 metrů od branky bude Cádiz rozehrávat přímý kop a může ohrozit branku domácích.
84'
Cádiz kombinuje na polovině soupeře.
84'
Centr Baeny končí jen u Ledesmy.
83'
Ledesma musel zasahovat proti tečovanému míči, který šel přes malé vápno a pomohl teď Cádizu uhájit čisté konto.
82'
Další střídání Cádizu. Ze hřiště odchází Ramos a Navarro, přichází Ocampo s Gómezem.
81'
Kombinace Baeny a G. Morenem nevyšla a k míči se dostává Cádiz.
80'
Ofsajd Cádizu.
80'
Aut pro Cádiz na polovině Villarrealu.
79'
Gerard Moreno nestihl míč na hrací ploše a odkopávat bude od branky Ledesma.
78'
Útočný faul na Isaaca Carceléna a míč má v moci opět Cádiz.
77'
Baena se dostal ke střele, ovšem hodně přestřelil branku.
76'
Cádiz se ubránil dalšímu útoku domácích, ale ti zůstávají u míče.
75'
Nová akvizice Juanmi přichází na hřiště místo Aleja.
74'
Velká šance Baeny! Zpracoval si míč na šestnáctce a vypálil k levé tyči branky Ledesmy. Jeho střela však končí vedle.
73'
Ruka Rubéna Sobrina a hrají znova domácí.
72'
Aut pro Cádiz po Navarrově průniku po křídle.
72'
Míč však došel k Filipu Jörgensenovi a hrají domácí.
71'
U míče je Cádiz, který může jít dopředu.
70'
Na hřiště přichází Étienne Capoue namísto Santiho Comesañi.
69'
Carcelén vidí žlutou kartu.
69'
Míč však ztratili hráči ve žlutém a dopředu může Cádiz.
68'
Cádiz ztratil míč a dopředu běží Gerard Moreno.
67'
Santi Comesaña vidí také žlutou kartu po tomto faulu.
67'
Faul na Ramose a hrát bude Cádiz.
66'
Další roh po zblokovaném centru Guedese.
66'
66'
Po špatném centru se k míči dostali opět domácí a ti teď postupný útokem jdou dopředu.
65'
Faul na Sobrina ve středovém kruhu a Cádiz bude pokračovat u míče.
64'
Cádiz se ubránil a pokračuje Villarreal.
63'
Rohový kop pro domácí poté, co se k zakončení skoro dostal Gerard Moreno, ovšem na poslední chvíli mu obránce Cádizu odkopl míč do rohu.
62'
Kombinují hráči ve žlutém na polovině Cádizu.
61'
Ramos teĎ chtěl penaltu, ovšem ta se nepískala, naopak tu byl ofsajd hráče Cádizu a hrát budou domácí.
59'
Chybná přihrávka Goncala Guedese a vhazovat budou hosté.
58'
Morales vybojoval aut pro Villarreal blízko pokutového území soupeře.
56'
Ofsajd Baeny a k míči se dostávají hosté.
55'
Ne. Penalta se kopat nebude a hraje se dál. U míče pokračují domácí.
54'
Baena byl došlápnut Isaacem Carcelénem a měla by se kopat penalta, uvidíme, jestli VAR bude stejného názoru a sdělí tohle také Gonzalézovi.
53'
Ve vápně Cádizu spadl Baena, ale zatím se nepíská a hraje se dál.
52'
Pro centr si došel Ledesma.
52'
Rohový kop pro Villarreal.
51'
Zajímavý míč do šestnáctky našel Gerarda Morena, který byl však v ofsajdu.
50'
Byl také odpískán faul na jeho osobu a další přímý kop pro Villarreal.
50'
Cádiz kombinoval okolo šestnáctky, ovšem teď může jít dopředu Guedes.
49'
Faul Cuency na polovině Villarrealu a Cádiz může ohrozit branku domácích.
48'
Míč zůstává u Cádizu, konkrétně u Ledesmy.
47'
Francis Coquelin vidí také žlutou kartu po šlapáku na Aleja.
47'
Francis Coquelin fauloval a hrát bude Cádiz.
47'
Aktuálně domácí kombinují na polovině Cádizu a čekají na šanci.
46'
Poločasové střídání v týmu Villarrealu! Přichází Morales a také Guedes místo Sörlotha a Akhomache.
46'
První poločas končí bezgólovou remízou 0:0! Šance jsme viděli na obou stranách, ovšem míč v síti ne. Brankáři také nemuseli zasahovat proti těžkým střelám a moc práce neměli. Snad uvidíme nějaké góly ve druhé půli.
45+2'
45+2'
K zakončení se žádný z hráčů ve žlutém nedostal a navíc se pískal útočný faul Sörlotha.
45+1'
Francis Coquelin poslal dobrý střílený centr pod sebe na Sörlotha, ovšem míč k němu nedošel kvůli bloku obránce Cádizu. Rohový kop pro Villarreal.
45'
Ilias Akhomach byl zdvojen a k míči se dostali hosté.
45'
Pires nedokázal projít po levé straně okolo Femeníi a hrát může Villarreal.
44'
Cádiz však získal míč a postupuje dopředu.
44'
Aut pro domácí na polovině Cádizu.
43'
Odkop od branky pro Filipa Jörgensena.
42'
Cádiz se osvobodil a teď dokonce Cuenca fauloval a v klidu může hrát Cádiz nadále.
41'
Další rohový kop pro Villarreal po průniku Gerarda Morena.
40'
Nadále může pokračovat Cádiz.
39'
Po nepřesném centru Coquelina bude od branky rozehrávat Ledesma.
38'
Přízemní zakončení Baeny končí jen u brankáře Ledesmy.
37'
Nyní byl však faulován Ramos kousek od půlicí čáry a hrát bude Cádiz.
36'
Po faulu v souboji bude hrát Albiol.
35'
Aut pro Cádiz.
34'
Zajímavá střela Baeny z rohu vápna skončila těsně nad a dopředu může Cádiz.
34'
Christopher Ramos teď mohl vstřelit branku! Byl úplně sám před brankářem Jörgensonem, ovšem neodkázal dobře zakončit a brankář Villarrealu míč v klidu chytil.
33'
Odkop od branky pro Cádiz. Míč od Baeny našel hlavu Gerarda Morena, ovšem míč šel jen do zámezí.
32'
Míč byl ohlavičkován na roh.
31'
Útočné snažení Villarrealu pokračuje. Po faulu Aleja bude moct Santi Comesaña poslat míč do vápna.
30'
Ledesma chytá i další centr Villarrealu a může znova posílat dlouhý míč od své branky.
29'
Cádiz ztratil míč po dlouhém centru od Ledesmy, který však skončil jen u hráčů ve žlutém.
28'
Alejandro Baena byl ošetřován, ovšem opět se hraje.
27'
Po útočném faulu Aleja je u míč v moci domácích.
26'
Villarreal se osvobodil, ovšem u míče je opět Cádiz.
25'
Ovšem přišla špatná nahrávka Albiola a Navarro mohl zakončit. Filip Jörgensen míč tečoval na roh.
25'
Ledesma vracel míč domácím, kteří mohou pokračovat v útočném snažení.
24'
Roh byl zahrán nakrátko a centr byl nastřelen do hlavy Sobrina. Ten je teď také ošetřován.
22'
Po rychlé ztrátě míče bude Villarreal zahrávat rohový kop.
22'
Femeniův centr do vápna nenašel hráče Villarrealu a k míči se dostal Cádiz.
21'
Dobrá příležitost pro Cádiz! Alejo dokázal odcentrovat na zadní tyč, ovšem Christopher Ramos hlavičkoval pouze nad branku.
20'
Cádiz i po rohu zůstává u míče.
19'
Rohový kop také pro Cádiz! Iván Alejo mohl dopravit míč do sítě z velké blízkosti, ovšem zblokoval ho Alberto Moreno a míč skončil na rohu.
18'
Aut bude vhazovat Cádiz po špatné přihrávce Baeny.
17'
Po faulu na Francise Coquelina bude opět hrát Villarreal.
17'
Na své půli teď může hrát Cádiz.
16'
Další zblokovaná střela, tentokrát z nohy Gerrarda Morena.
15'
Cádiz má problém dostat se z vlastní půlky a opět útočí Villarreal.
14'
Alejandro Baena poslal centr do vápna, ten byl však odvrácen a ke střele z voleje se dostal Alberto Moreno, ovšem střela byla zblokována a v klidu si pro míč došel Ledesma.
13'
Villarreal okupuje polovinu Cádizu a bude zahrávat rohový kop.
12'
Christopher Ramos teď posílal pod sebe na Isaaca Carceléna, ten však míč nedokázal protlačit na přední tyči do branky a opět hrají domácí.
11'
Střela z otočky od Sörlotha byla zblokována a končí jen v rukavicích Ledesmy. Ten zatím má dost práce, narozdíl od Jörgensona.
11'
Gerard Moreno si neporozuměl se Sörlothem a míč došel k brankáři Ledesmovi.
10'
Cádiz se snaží dostat dopředu, ovšem domácí jim to neulehčují dobrým presinkem.
9'
Další centr do vápna, ovšem i pro tento míč si došel Ledesma.
8'
Centr do vápna stáhl Ledesma a skóre zůstává stejné.
7'
Přišla však rychlá ztráta a Villarreal bude zahrávat rohový kop po zblokovaném centru.
7'
Cádiz teď má možnost kombinovat na vlastní půlce.
6'
Kiko Femenía vyzkoušel přímo z půlky ohrozit branku Ledesmy, ovšem střela skončila vedle.
6'
Akhomach byl opět faulován a znova se bude rozehrávat na polovině Cádizu.
5'
Santi Comesaña se dostal ke střele hlavou, ovšem ta mířila jen na brankáře Ledesmu, který zalepil míč v rukavicích.
5'
Faul na Iliase Akhomacha a Villarreal má první šanci ohrozit branku hostů
4'
Brankář Ledesma stihl tečovaný míč na hřišti a zabránil tak rohovému kopu. Poslal dlouhý míč na polovinu soupeře, ovšem centr nenašel žádného hráče v černém.
3'
Cádiz však vybojoval aut a vhazovat bude Lucas Pires.
2'
Uprostřed hřiště získali domácí hráči míč a ti teď můžou kombinovat.
1'
K míči se rychle dostali hosté po nepřesném nákopu na Sörlotha.
1'
Domácí budou hrát v typických žlutých dresech, hosté hrají v černých dresech.
Aktéři utkání už nastoupili na hřiště, podávají si ruce a za chvíli uvidíme úvodní výkop.

Villarreal CF: Jörgensen – Femenía, Albiol (C), Cuenca, A. Moreno – Akhomach, Comesaña, Coquelin, Baena – G. Moreno, Sörloth.
Náhradníci: I. Álvarez – Capoue, Go. Guedes, Mándí, Morales, Y. Mosquera, Trigueros.
Trenér: G. Marcelino

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Meré, Chust, Pires – Alejo, Á. Fernández, Escalante, Navarro – Sobrino, C. Ramos.
Náhradníci: Gil – Ma. Gómez, Guardiola, Kouamé, Machís, Mbaye, Ocampo, Zaldúa, Ousou, Juanmi.
Trenér: M. Pellegrino

Rozhodčí: P. González – I. Masso, I. Barcéna.
V rámci 23. kola španělské La Ligy se proti sobě utkají Villarreal a Cádiz. Domácí celek je aktuálně na 14. místě se ziskem třiadvaceti bodů. Jejich soupeř Cádiz se nachází na sestupovém 18. místě se šestnácti body. Villarreal dokázal v minulém kole překvapit Barcelonu a v divokém zápase ji porazit 5:3, ovšem kromě tohoto zápasu se jim už delší dobu nedařilo. V posledních pěti zápasech vyhráli jen jeden zápas, právě ten s Barcelonou a remizovali s Mallorcou, zbytek zápasů prohráli. Cádiz je na tom však ještě hůře. V La Lize vyhrál naposledy 1. září právě proti Villarrealu, od té doby si připisují maximálně remízy. V posledních pěti zápasech získali hráči Cádizu pouhé dva body za bezbrankové remízy proti Bilbau a Realu Sociedad. Jak jsem již zmiňoval, jejich první vzájemné utkání dopadlo lépe pro Cádiz, který vyhrál 3:1, dvakrát se prosadil Machis, jednou Ramos a za Villarreal Sørloth. V dnešním zápase se dá očekávat opačný výsledek, ovšem uvidíme, jak zápas dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.