La Liga - ONLINE PŘENOS - Celta Vigo : Espanyol

Celta Vigo

Espanyol
0:1
- 86'K. García
Události zápasu:
Celta Vigo
- 90+5'Jutglà(žlutá karta)
Espanyol
- 72'González de Zarate(žlutá karta)
- 86'K. García
Další informace:
- Rozhodčí
- Díaz de Mera Escuderos – Pizarro Gómez, Cuadra Fernández
- Stadion
- Abanca-Balaídos (Vigo)
- Návštěvnost
- 20031 diváků
I. Aspas
B. Iglesias
B. Zaragoza
J. Rueda
F. Beltrán
M. Román
S. Carreira
J. Rodríguez
C. Starfelt
M. Alonso
I. Radu
P. Milla
R. Fernández
T. Dolan
P. Lozano
U. González de Zarate
R. Terrats
O. el-Hilálí
F. Calero
L. Cabrera
C. Romero
M. Dmitrović
![]() | ![]() |
|---|---|
| Základní sestava | |
| Náhradníci | |
| Trenéři | |
Claudio Giráldez | Manolo González |
| # | Tým | Z | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 14 | 39:16 | 34 |
| 2 | ![]() | 14 | 29:13 | 33 |
| 3 | ![]() | 14 | 29:13 | 32 |
| 4 | ![]() | 14 | 27:11 | 31 |
| 5 | ![]() | 14 | 22:14 | 24 |
| 6 | ![]() | 14 | 18:16 | 24 |
| 7 | ![]() | 14 | 13:15 | 20 |
| 8 | ![]() | 14 | 14:17 | 20 |
| 9 | ![]() | 14 | 13:15 | 17 |
| 10 | ![]() | 14 | 19:21 | 16 |
| 11 | ![]() | 14 | 15:17 | 16 |
| 12 | ![]() | 14 | 16:19 | 16 |
| 13 | ![]() | 14 | 19:23 | 16 |
| 14 | ![]() | 14 | 12:15 | 15 |
| 15 | ![]() | 14 | 13:22 | 14 |
| 16 | ![]() | 14 | 15:22 | 13 |
| 17 | ![]() | 14 | 12:18 | 12 |
| 18 | ![]() | 14 | 13:26 | 12 |
| 19 | ![]() | 14 | 16:26 | 9 |
| 20 | ![]() | 14 | 7:22 | 9 |
- Liga mistrů
- Evropská liga
- Konferenční liga
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.































Svěřenci trenéra Gonzáleze dali zapomenout na domácí neúspěch s Villarrealem a pojistili si šestou příčku v tabulce, za pátým Betisem nadále zůstávají o skóre.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:15.
ze hřiště odchází Tyrhys Dolan, přichází José Salinas.
ze hřiště odchází Miguel Román, přichází Ferran Jutglà.
Z minima maximum! První roh ještě hosté nevyužili, ale hned vzápětí dostali k dispozici druhý a ten se vydařil skvěle. Edu Expósito odcentroval na přední tyč, kam si naběhl KIKE GARCÍA, jehož prudkou hlavičku Radu napoprvé nezkrotil, pravou rukou potom vyškrábl míč až za brankovou čárou.
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Williot Swedberg.
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Pablo Durán.
ze hřiště odchází Pere Milla, přichází Jofre Carreras.
ze hřiště odchází Roberto Fernández, přichází Edu Expósito.
ze hřiště odchází Fernando Calero, přichází Clemens Riedel.
ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Jones El Abdellaoui.
ze hřiště odchází Javi Rueda, přichází Ilaix Moriba.
ze hřiště odchází Ramón Terrats, přichází Kike García.
RC Celta de Vigo: Radu – J. Rodríguez, Starfelt, Alonso – Rueda, F. Beltrán, M. Román, Carreira – Aspas (C), B. Iglesias, Zaragoza.
Náhradníci: Villar – Aidoo, H. Álvarez, Domínguez, Durán, El Abdellaoui, Jutglà, Mingueza, Moriba, Ristić, Sotelo, Swedberg.
Trenér: Claudio Giráldez
RCD Espanyol Barcelona: Dmitrović – el-Hilálí, Calero, Cabrera (C), Carlos Romero – Dolan, P. Lozano, González de Zarate, Terrats – P. Milla, Roberto Fernández.
Náhradníci: Fortuño – Expósito, K. García, Javi Hernández, J. Carreras, Koleosho, Pickel, Riedel, A. Roca, Rubio, Salinas, R. Sánchez.
Trenér: Manolo González
Rozhodčí: Díaz de Mera Escuderos – Pizarro Gómez, Cuadra Fernández.
Espanyol dosud příjemně překvapuje, neboť statečně drží krok s užší špičkou, dokonce figuruje na pohárové šesté pozici pouze o skóre za pátým Betisem, čtveřice Barcelona, Real Madrid, Villarreal a Atlético Madrid už je přeci jen více odskočená. Gonzálezova družina v pondělní dohrávce třináctého kola úspěšně přerušila sérii dvou proher v řadě, na domácí půdě udolala výsledkem 2:1 Sevillu. Střelecké produktivitě mužstva vévodí zkušený Španěl Pere Milla s pěti trefami.
Fotbalisté Celty se po třetině soutěže nachází v poklidném středu tabulky, když z jedenáctého místa otevírají její druhou polovinu, avšak stoprocentně v klidu být nemohou, protože na sestupové pásmo disponují pouze pětibodovým náskokem. Svěřenci trenéra Giráldeze prožili perfektní říjen, během kterého zaznamenali čtyři vítězství a dvě remízy. Také listopad začal slibně, a sice dvěma výhrami, následně ale Celta padla doma s Barcelonou, posléze zdolala těsně 1:0 Alaves, avšak na tříbodový zisk nenavázala na evropské scéně, na půdě bulharského Ludogorce prohrála 2:3. Nejlepším střelcem týmu je sedmigólový Borja Iglesias.