Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Olympiacos - 26. listopadu 2019   21:00

Tottenham
45+1' Alli (Aurier) • 50' Kane (Lucas Moura) • 73' Aurier (Son Hung-min) • 77' Kane (Eriksen)
4:2
(1:2)
Olympiacos
Olympiacos
6' El Arabi   • 19' R. Semedo  (Guilherme)
Tottenham
Gazzaniga – Aurier, D. Sánchez, Alderweireld, Rose – Dier (29. Eriksen), Winks – Lucas Moura (61. Moussa Sissoko), Alli (83. NDombèlé), Son Hung-min – Kane (C).
Kabakov – Margaritov, Valkov (vš. BUL). VAR: Fabbri – Massa (oba ITA)
Tottenham Hotspur Stadium, Londýn
Olympiacos
J. Sá – Elabdellaoui (C), R. Semedo, Maríá, Tsimikas – M. Camara, Guilherme, Bouchalakis (74. Valbuena) – Podence (78. Ranđelović), El Arabi (85. Guerrero), Masouras.
Allain – Benzia, Guerrero, Valbuena, Papadopoulos, Torosidis, Ranđelović.

SESTŘIH LM: Tottenham - Olympiakos 4:2. Kohouti otočili z 0:2 a slaví postup

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, dnešní zápas nakonec Tottenham zvládl a José Mourinho si připisuje vítěznou premiéru také v Lize mistrů. Byť se zápas pro domácí nevyvíjel vůbec dobře. O všem ale rozhodl gól do šatny, protože ve druhém poločase nakonec domácím nastříleli soupeři tři góly a bylo po zápase. Tottenham si vítězstvím 4:2 zajistil definitivu postupu do jarní fáze, kam ze základní skupiny postupuje společně s Bayernem Mnichov.
90+3'
Zákroky brankáře Olympiakosu Sá – 1.
Zákroky brankáře Tottenhamu Gazzanigy – 1.
90+2'
Tottenham s míčem u půlící čáry, ke domácí předvádí v poklidu bago...
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Mathieu Valbuena (Olympiakos) rozehrál roh z levé strany, přetažený centr zamířil na vzdálenější tyč, kde hlavičkuje vedle branky Semedo.
88'
Georgios Masouras (Olympiakos) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
87'
Paulo Gazzaniga (Tottenham) bude moci rozehrávat od vlastního vápna, zápas se již pouze dohrává.
85'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Miguel Ángel Guerrero.
83'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Tanguy NDombèlé.
81'
Tanguy NDombèlé (Tottenham) se chystá na vstup do hry.
80'
Je před námi poslední desetiminutovka, která již bude exhibiční z pohledu Tottenhamu.
78'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Lazar Ranđelović.
78'
Harry Kane se po tomto gólu může pochlubit fantastickou bilancí – šest gólů v pěti zápasech Ligy mistrů!
77'
Tottenham právě vstřelil branku!
Christian Eriksen rozehrál volný kop z levé strany, ve vápně si na centr naskočil HARRY KANE, který míč lehce hlavou škrtl a poslal do branky Olympiakosu, typický gól domácí útočné hvězdy a domácí již vedou 4:2!
75'
Žlutou kartu dostává Daniel Podence (Olympiakos FC).
74'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Andreas Bouchalakis, přichází Mathieu Valbuena.
73'
Obrat dokonán! Son Hung-min (Tottenham) lehce hlavou škrtl ve vápně soupeře míč, ten se dostal na pravou stranu, odkud míč z voleje napálil SERGE AURIER. Byla to těžká střela, nicméně domácí obránce to zvládl náramně, střelu zatočil ke vzdálenější tyči, gólman Sá neměl moc šancí zasáhnout.
72'
Autové vhazování Tottenhamu, z pravé strany, na polovině soupeře.
71'
Žlutou kartu dostává Kostas Tsimikas (Olympiakos FC).
70'
Christian Eriksen (Tottenham) rozehrál, ale branku vůbec netrefil, to nebyl zvládnutý přímý kop.
68'
Andreas Bouchalakis (Olympiakos) na hranici vlastní šestnáctky fauloval Dele Alliho, to bylo těsné a mohla to být penalta pro domácí! Záložník Andreas Bouchalakis dostává za tento zákrok žlutou kartu.
67'
Harry Kane (Tottenham) se dostal do vápna, vystřelil, ale již v pádu, takže to netrefil vůbec ideálně, míč mají hosté.
66'
Rohový kop pro Tottenham, domácí rozehráli z levé strany, míč směřuje na bližší tyč, kde odhlavičkovává obránce Olympiakosu.
65'
Son Hung-min (Tottenham) posílá míč z levé strany do malého vápna, kde již číhal Harry Kane, před nímž ale zvládl odkop (na rozdíl od situace v nastaveném čase 1. poločasu) Jasín Maríá (Olympiakos).
64'
Samozřejmě Tottenham nepotřebuje nikam spěchat, k postupu mu, vzhledem k výsledku souběžně hraného utkání, v němž Bayern vede v Bělehradu, stačí domácím k postupu bod.
63'
Statistika držení míče – 56% : 44%.
61'
Žlutou kartu dostává Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur).
61'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Moussa Sissoko.
60'
Hodina hry za námi, Tottenham dokázal smazat dvoubrankovou ztrátu a má ještě minimálně půl hodiny na to, aby dokonal obrat ve skóre.
59'
Míč z levé strany míří do vápna, kde si pro něho šel do výskoku Paulo Gazzaniga (Tottenham). Ten ho neudržel, ale bylo to zásluhou faulu, takže i tak zůstane míč v držení domácích.
58'
Olympiakos nakonec vybojoval rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
57'
Olympiakos s míčem u půlící čáry, po levé straně zaváží Mohamed Mady Camara míč na polovinu Tottenhamu.
56'
V pěti se nyní domácí ženou dopředu, vše ale končí nepřesným pasem Moury z pravé strany.
54'
Serge Aurier (Tottenham) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, tentokrát ale míč putuje až zpět k půlící čáře.
53'
Kostas Tsimikas (Olympiakos) se dostal k dalšímu centru z levé strany, tentokrát si míč stahuje ze vzduchu gólman Paulo Gazzaniga.
52'
Olympiakos se drží na polovině Tottenhamu, následuje centr z levé strany, který ale nikdo ve vápně domácích nezasáhl.
50'
Rychlé autové vhazování domácích, z pravé strany, míč převzal Lucas Moura, který ho z pravé strany zatáhl do vápna, odkud pak přihrál před malé vápno, kde již číhal pozorný HARRY KANE, pro kterého již nebyl problém nasměrovat míč do branky.
49'
Christian Eriksen (Tottenham) rozehrál, ve vápně se dostal k hlavičce Sánchez, který ale poslal míč nad branku Olympiakosu.
48'
Tottenham bude mít příležitost ohrozit branku z přímého kopu, nicméně bude to spíše na centr do vápna Olympiakosu.
47'
Harry Kane (Tottenham) si nabíhal do vápna na centr, ale jako první je u míče gólman Olympiakosu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas končí vítězstvím Olympiakosu, nicméně hrubka obránce Maríi, v nastaveném čase první půle, může stát hostující tým draho. Je to totiž, pro Olympiakos, nepříjemný gól do šatny, který může domácí Tottenham nastartovat a ve druhé půle to může být zcela jiný zápas. Ten se totiž, až do nastaveného času první půle, vyvíjel lépe pro Olympiakos, který domácí zaskočil výtečným vstupem do zápasu, korunovaným gólem v 6. minutě. Hosté poté na chvíli přenechali aktivitu domácím, ale ti skórovat nedokázali, naopak podruhé inkasovali, když neubránili roh, po kterém vstřelil Semedo v 19. minuté druhý gól. Tottenham se v útočné fázi trápil a až po neskutečné minele soupeře se dočkal prvního gólu, bude to signál k obratu?
45+3'
45+1'
Serge Aurier poslal z pravé strany míč do vápna Olympiakosu, kde Jasín Maríá netrefuje míč a za ním jako by čekal na tuto minelu DELE ALLI, který pohotově poslal míč do branky Olympiakosu.
45'
Nastavují se dvě minuty.
43'
Míč směřuje do vápna Olympiakosu, kde v tu chvíli není ale nikdo v bílém, takže ho sbírá z trávníku gólman José Sá.
42'
Gólman Paulo Gazzaniga (Tottenham) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva, které se pomalu dostává na polovinu Olympiakosu.
40'
Harry Kane (Tottenham) rozehrál přímý kop a míč poslal těsně nad břevno hostující branky.
39'
Son Hung-min (Tottenham) tentokrát faulován Semedem, před pokutovým územím Olympiakosu a pozor, je to žlutá karta pro Rúbena Semeda!
38'
José Sá (Olympiakos) si jde pro míč, aby z místa faulu Sona rozehrál, samozřejmě nespěchá.
37'
Son Hung-min (Tottenham) dle názoru sudího fauluje na levé straně, u postranní čáry, na polovině soupeře.
35'
Domácí chtěli vybojovat míč zpět, je z toho ale pouze útočný faul Davinsona Sáncheze.
34'
Harry Winks (Tottenham) vybojoval míč před vápnem, měl trochu prostoru na střelu, ale místo střely zvolil přihrávku, takže nakonec domácí ani nevystřelili.
33'
Omar Elabdellaoui (Olympiakos) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině.
32'
Jasín Maríá (Olympiakos) vyslal střelu z dálky, branku Tottenhamu minul, byť ne o tolik. Gólman Paulo Gazzaniga vše ale jistil.
31'
První půl hodina domácímu Tottenhamu hrubě nevyšla, domácí prohrávají 0:2, navíc výkon domácích je ne příliš dobrý... bude to těžká práce, chtějí-li domácí zápas ještě otočit.
30'
Rohový kop pro Tottenham, domácí rozehráli z pravé strany, ale bylo to hodně nepovedené.
29'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Eric Dier, přichází Christian Eriksen.
28'
Lavička Tottenhamu reaguje na nepříznivý vývoj, domácí budou střídat, do hry se chystá Christian Eriksen.
27'
Výmluvná je statistika střel – 1:4 celkově, 1:3 na branku, z pohledu Tottenhamu...
26'
Hraje se dál, hosté jsou chvíli v oslabení bez Semeda.
25'
Semedo se srazil s domácím gólmanem a střelec druhého gólu Olympiakosu musí být ošetřován.
24'
Po standardní situaci Olympiakosu zůstává ve vápně Tottenhamu ležet Rúben Semedo (Olympiakos).
22'
Lucas Moura (Tottenham) fauluje na vlastní polovině, hosté získávají standardku, v podstatě je to rohový kop z levé strany.
21'
Harry Kane (Tottenham) si naběhl za obranu soupeře, pak i z pravé strany vystřelil, branku však netrefil, navíc to byl ofsajd.
19'
Olympiakos právě vstřelil branku!
A pozor, hosté dávají z rohového kopu druhý gól v zápase, když se na malém vápně prosadil trestuhodně nebráněný RÚBEN SEMEDO.
18'
Davinson Sánchez (Tottenham) se blýskl skvělým obranným zákrokem, kdy se do vápna dostal Daniel Podence, jehož pokus srazil obránce Tottenhamu na roh.
17'
Omar Elabdellaoui (Olympiakos) si bere míč bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině.
16'
Po vstřelení gólu se Olympiakos přece jenom zatáhl a přenechal aktivitu soupeři.
15'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, míč se ale vzápětí dostává ven z vápna Olympiakosu.
14'
Harry Winks (Tottenham) poslal centr na bližší tyč, kde hlavičkuje zády k brance Son Hung-min, José Sá (Olympiakos) ale skvěle míč vyškrábl na roh.
13'
Danny Rose (Tottenham) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, kde je následně faulován u postranní čáry, takže je z toho volný kop pro domácí.
12'
A Son Hung-min znovu v akci, tentokrát zkusil průnik do vápna, prokličkoval mezi dvojicí bránících hráčů, ale míč si příliš předkopl, takže se k němu jako první dostal gólman Olympiakosu.
11'
Son Hung-min (Tottenham) s míčem na polovině soupeře, z levé strany posílá nepřesnou přihrávku, ale jeho spoluhráči zabojovali a získali míč zpět.
10'
Autové vhazování Tottenhamu, z pravé strany, na polovině Olympiakosu.
9'
Tottenham se drží na polovině soupeře, domácí to zkusí středem, ale jako první je u míče gólman José Sá (Olympiakos).
8'
Odkop od branky Olympiakosu, souboj o míč ve středovém kruhu, kde je Dele Alli (Tottenham) faulován, míč pro domácí.
6'
A Olympiakos zúročil svůj aktivní vstup do zápasu vedoucím gólem, kdy si YOUSSEF EL ARABI navedl míč z pravé strany k vápnu a levačkou poslal míč nechytatelně k tyči.
5'
Míč opět získávají hosté, kteří jsou zatím v úvodu zápasu aktivnější.
4'
Georgios Masouras (Olympiakos) si navedl míč k vápnu Tottenhamu a vypálil, velmi dobrou střelu Paulo Gazzaniga (Tottenham) s obtížemi vyráží.
3'
Harry Kane (Tottenham) poprvé u míče, jeho rozehrávka ale nebyla přesná, míč získává soupeř.
2'
Olympiakos na své polovině, hosté jsou pod tlakem při rozehrávce.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Aurier, D. Sánchez, Alderweireld, Rose – Dier, Winks – Lucas Moura, Alli, Son Hung-min – Kane (C).
Náhradníci: B. Austin – Vertonghen, Moussa Sissoko, Lo Celso, R. Sessegnon, Eriksen, NDombèlé.

Olympiakos FC: J. Sá – Elabdellaoui (C), R. Semedo, Maríá, Tsimikas – M. Camara, Guilherme, Bouchalakis – Podence, El Arabi, Masouras.
Náhradníci: Allain – Benzia, Guerrero, Valbuena, Papadopoulos, Torosidis, Ranđelović.

Rozhodčí: Kabakov – Margaritov, Valkov (vš. BUL). VAR: Fabbri – Massa (oba ITA).
Utkáním, které se odehraje na londýnském Tottenham Hotspur Stadium, provedou bulharští sudí, jako hlavní Georgij Kabakov, kterému budou na čarách asistovat Martin Margaritov a Divan Volkov. Čtvrtým rozhodčím je delegován jejich krajan Nikola Popov.
VAR budou obsluhovat Italové Michael Fabbri s asistentem Davidem Massou.
OLYMPIAKOS FC
Druhý nejlepší řecký tým minulého ligového ročníku (titul získal PAOK Soluň) zahájil cestu do hlavní části milionářské soutěže již o prázdninách, kdy v závěru července přehrál ve 2. předkola Viktorii Plzeň. Ve 3. předkole si poradil s tureckým Basaksehirem a ve 4. předkole snadno přešel přes ruský Krasnodar. Do základní skupiny vstoupil remízou právě s Tottenhamem (doma 2:2), pak ale všechna ostatní utkání Olympiakos prohrál a aktuálně mu patří s jedním bodem poslední místo.
TOTTENHAM HOTSPUR
Finalista posledního ročníku Ligy mistrů si může vítězstvím nad aktuálně posledním Olympiakosem postup ze skupiny. Tottenham, který se v aktuálním ročníku anglické Premier League trápí, vyměnil trenéra a do horkého křesla usedl ostřílený José Mourinho. Ten se poprvé v roli kouče Tottenhamu představil v sobotu, kdy v ligovém utkání jeho svěřenci přetlačili West Ham (3:2). Přidá zkušený Portugalec druhou výhru ve druhém soutěžním utkání?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny B Ligy mistrů, v němž TOTTENHAM HOTSPUR přivítá na svém stadionu OLYMPIAKOS FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.