Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Manchester Utd. - 23. listopadu 2021   18:45

0:2
(0:0)
Manchester Utd.
77' Ronaldo   • 89' Sancho  (B. Fernandes)
Villarreal
Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán (79. Raba) – Trigueros (73. A. Moreno), Capoue, Parejo, Moisés Gómez (85. Dia) – Pino (73. Chukwueze), Danjuma.
Brych – Borsch, Lupp
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Telles – McTominay, Fred – Sancho (90+3. Mata), van de Beek (66. B. Fernandes), Martial (66. Rashford) – Ronaldo (90+2. N. Matić).

Manchester United tahal velmi dlouho za kratší konec provazu, ale nakonec se díky obrovské chybě brankáře při rozehrávce dostal do vedení. V samém závěru skóroval i Sancho, a tak se Michael Carrick může radovat z debutové výhry v pozici trenéra.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Juan Mata.
90+2'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Nemanja Matić.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Manchester United právě vstřelil branku!
První gól JADONA SANCHA v Manchesteru United! Hosté unikli do rychlého brejku, Rashford přiťukl míč Brunovi, jenž jej ihned prodloužil na zmiňovaného Sancha, který vyslal nechytatelnou bombu pod břevno.
87'
Manchester drží míč daleko od své branky a hraje velmi zkušeně na čas.
85'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Boulaye Dia.
85'
Rashford střílel přes obránce, ale brankář Rulli míč vyrazil na roh.
84'
Ronaldo dostal přihrávku za obranu, měl před sebou pouze brankáře, kterého šikovně obhodil, ale branku jen těsně netrefil!
83'
Šance na vyrovnání, Villarreal bude zahrávat rohový kop.
81'
Telles vyslal další centr, ale ani z něj se hostům nepodařilo udeřit.
80'
Manchester United zahrával rohový kop, ale centr na přední tyčku nevyšel.
79'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pervis Estupiñán, přichází Daniel Raba.
77'
Tak tohle je nesmírná chyba domácích! Rulli opravdu špatně rozehrál, čehož využil CRISTIANO RONALDO, který míč přebral a přehodil brankáře.
75'
Rashford dostal míč do vápna, hledal někoho ze spoluhráčů, ale obrana Villarrealu míč odvrátila.
73'
Rulli měl nyní mírné štěstí, že netrefil napadajícího Bruna, který se natahoval po odkopávaném balónu.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Samuel Chukwueze.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Alberto Moreno.
71'
Jadon Sancho si narazil s Brunem, měl před sebou pouze brankáře, ale trefil jej pouze do nohy. Tohle by mohlo Manchester nesmírně mrzet.
68'
Rashford dostal pas za obranu, ale nedokázal si míč zpracovat ideálně. Mrzet ho to však nemusí, neboť se nacházel v ofsajdu.
66'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Donny van de Beek, přichází Bruno Fernandes.
66'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Marcus Rashford.
64'
Z pravé strany letěl centr do vápna, ale nikdo z domácích si k němu cestu nenašel.
62'
Danjuma se dostal ke střele z vápna, ale vysoce přestřelil.
60'
Z následného rohového kopu se domácím nepodařilo vytěžit nic, ale u míče stále zůstali.
59'
Trigueros se dostal k míči ve vápně, vyslal dělovou střelu, ale David de Gea vytáhl naprosto fantastický zákrok a míč vyrazil na roh!
57'
Telles nedoběhl kolmou přihrávku, míč skončil v zámezí. Villarreal míří kupředu.
55'
Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozic, odkud by se dalo zakončit.
52'
Sancho proklouzl po pravé straně, našel volného Freda, ale ten svojí provizorní střelou na brankáře vyzrát nemohl.
49'
Centrovaný míč od rohového praporku odhlavičkoval Lindelöf, domácí nadále zůstávají u míče.
48'
Villarreal vybojoval další rohový kop.
46'
První poločas je za námi a moc nám toho k vidění nenabídl. Domácí jasně válcují svého soupeře a bojují o cenné tři body, naopak Manchester si přijel pro remízu. Villarreal přestřílel United 9:3, na rohy je to 4:1. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi.
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
44'
Z rohu se domácí neprosadili, skóre zůstává neměnné.
43'
Gómez měl spoustu prostoru na hranici velkého vápna, a tak to vzal na sebe. Jeho pokus ale srazil jeden z hostů na roh.
42'
Parejo střílel ze standardní situace, ale jeho pokus skončil o dobrého půl metru nad brankou.
41'
Donny van de Beek fauloval jednoho z domácích těsně před vápnem Manchesteru, je tu žlutá karta.
40'
Sancho tancoval na pravé straně, ale poté za sebou zapomněl míč, čímž akce hostí skončila.
38'
Fred je již za postranní čarou, hra pokračuje bez něj.
37'
Fred leží na trávníku a bude muset střídat. Zranil se sám při špatném došlápnutí.
36'
Ronaldo hledal ve vápně patičkou van de Beeka, ale ten jeho záměr nepochopil a míč nezpracoval.
35'
Ronaldo poslal míč pouze do zdi, Manchester však nadále zůstává u míče.
33'
Martial vyslal kolmici za obranu soupeře, ale Pino stáhl nabíhajícího si Tellese k zemi. Žlutá karta a standardní situace z dobrých osmnácti metrů.
32'
Telles chyboval v rozehrávce, Danjuma dostal míč do vápna, ale míč si nešikovně zpracoval a Lindelöf společně s Wan-Bissakou balón odvrátili do bezpečí.
31'
Nyní už to bylo o hodně lepší, Telles našel ve vápně Ronalda, jehož hlavičku s lehkostí vychytal Rulli.
30'
Telles vyslal od rohového praporku katastrofální centr, který nemohl přilétnout na hlavu nikoho z hráčů Manchesteru.
29'
Manchester United si vypracoval výhodu rohového kopu.
27'
David de Gea opět čaruje, když vyrazil fantastickým zákrokem střelu Pini. Právě brankář hostujícího týmu je zatím jediným dobře hrajícím členem anglického týmu.
26'
Martial dostal míč na levou stranu, ale nešťastně si jej ukopl do zámezí, Rulli bude odkopávat od branky.
24'
Manchester na útočné polovině ihned ztratil míč a znovu se zatahuje do defenzívy. Fanoušci anglického celku nemohou být spokojeni s tím, že hosté sem rozhodně nepřijeli hrát útočný fotbal.
23'
Manchester United se dostal k míči, ale nemůže se dostat na útočnou polovinu, a tak si již delší dobu přihrává kolem svého vápna.
20'
Z rohu se domácím nepodařilo nic vytěžit, následně ale pokračovali s balónem. Centr Pini však nebyl přesný.
19'
Další roh pro Villarreal. Domácí do vápna posílají o hráče navíc, neboť neočekávají nebezpečí ze strany Manchesteru.
17'
Villarreal si nadále hraje se soupeřem, Manchester je skutečně nesmírně pasivní. Nicméně je třeba dodat, že do větších šancí se zatím domácí nedostali.
15'
Villarreal stále drží míč na vlastních kopačkách, Manchester je zatím jednoznačně horším týmem a moc neví, co má proti hře soupeře vymyslet.
13'
Ani z tohoto rohu se domácím nepodařilo nic vytěžit.
12'
Lindelöf odhlavičkoval roh do zámezí, standardní situace se bude opakovat ještě jednou.
11'
Wan-Bissaka zblokoval centrovaný míč, Villarreal bude mít výhodu rohového kopu.
10'
Yeremi Pino se dostal ve vápně k odraženému míči, obešel Tellese a vypálil, ale jeho pokus skončil na boční síti.
9'
Villarreal drží balón na útočné polovině, ale zatím se do střelecké pozice nedostal.
7'
Trigueros centroval z pravé strany, ale míč byl sražen do zámezí. Villarreal bude vhazovat na pravé straně.
5'
Gómez si doběhl s míčem až na hranici velkého vápna, vypálil, ale jeho pokus David de Gea vyškrábl mimo branku.
3'
Scott McTominay se dostal k hlavičce, ale poslal míč pouze do boční sítě. Villarreal bude rozehrávat od své branky.
2'
Martial unikal do rychlé akce, ale byl zezadu sražen. Manchester bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů.
1'
Zápas nyní skutečně začíná! Ďáblové uvedli míč do hry.
1'
Tak zatím se stále nehraje, neboť hlavní sudí má problém se sluchátkem.
1'

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán – Trigueros, Capoue, Parejo, Moisés Gómez – Pino, Danjuma.
Náhradníci: Asenjo, Iker Álvarez – Alcácer, Pedraza, Dia, Chukwueze, Iborra, Mándí, M. Gaspar, A. Moreno, Raba, Peña.
Trenér: Emery

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Telles – McTominay, Fred – Sancho, van de Beek, Martial – Ronaldo.
Náhradníci: Heaton, D. Henderson – E. Bailly, Dalot, A. Diallo, B. Fernandes, Lingard, N. Matić, Mata, Rashford.
Trenér: Carrick

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
V minulém zápase zvítězil anglický celek po gólu z 95. minuty. Tehdy se za domácí prosadil Telles a Ronaldo, za Villarreal skóroval Alcácer. Dnes je za favorita dle sázkových kanceláří považován Manchester United.
Villarreal je v tabulce na druhém místě se ziskem 7 bodů, ke kterým patří kladné skóre 9:5. Manchester United má rovněž sedm bodů, ke kterým patří skóre 8:7.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z fotbalové Ligy mistrů. Na programu je zápas skupiny F, ve kterém změří síly Villarreal CF a Manchester United. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:45, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.