Onana – Škriniar (81. Dumfries), Acerbi, Bastoni – Darmian, Barella, Çalhanoğlu, Mchitarjan (72. Brozović), Dimarco (58. Gosens) – L. Martínez, Džeko (58. Lukaku).
Cordaz, Handanovič – Asllani, Bellanova, Carboni, D'Ambrosio, de Vrij, Gagliardini.
D. Costa – Mário (90+2. Borges), Pepe, Marcano, Sanusi – Otávio, Uribe, Grujić, Galeno (51. Evanilson) – Taremí (83. Wendell), Eduardo Pepê.
C. Ramos – Cardoso, Carmo, R. Conceição, Eustáquio, Folha, Franco, Loader, T. Martínez.

Odveta je na programu v úterý 14.3 v Portu.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:14.
Je konec! Inter nakonec zvládl domácí duel s Portem a po vítězství 1:0 má před odvetou lepší pozici. V 19. minutě hrozil Hakan Çalhanoğlu, ale Costa se střelou z úhlu nenechal překvapit. Ve 37. minutě měli obrovskou šanci hosté, ale Inter proti Grujičovi podržel Onana. V závěru nastavení měl gól na hlavě Bastoni, ale Costa vytáhl fantastický reflexivní zákrok. V 53. minutě střílel Barella, ale těsně minul branku. Poté měl dvě šanci Taremí, ale Onana mu dnes zmařil gólovou radost. V 78. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Otávio. Domácí přesilovku využili. V 86. minutě se totiž trefil Romelu Lukaku.
90+4'
90+3'
Gosens poslal nákop za obranu Porta, ale defenziva portugalského celku si na jeho pobídku dala dobrý pozor.
90+2'
Střídání v týmu FC Porto:
ze hřiště odchází João Mário, přichází Goncalo Borges.
90'
Robin Gosens zbytečně ostrým skluzem dojel soupeře a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
89'
Hakan Çalhanoğlu na pravé straně spěchal za prudkou přihrávkou, ale ani ve skluzu nedokázal míč udržet ve hře.
88'
Domácí celek nadále pokračuje v aktivitě. Po rohu hlavičkoval Dumfries, ale jeho pokus obrana zablokovala.
86'
Inter Milán právě vstřelil branku! Domácí Inter Milán se dostává do vedení! Domácí celek dokázal zužitkovat obrovský tlak! Na centr z pravé strany si naskočil ROMELU LUKAKU, který hlavou orazítkoval tyč, ale z dorážky levačkou překonal Costu!
85'
Přihrávku na levou stranu dostal Gosens, který se snažil poslat do vápna přízemní centr, jenže jeho pobídku zablokoval hned první obránce.
84'
Domácí kombinují na polovině soupeře a postupně se přibližují k velkému vápnu. Oslabené Porto čeká náročný závěr dnešního duelu.
83'
ze hřiště odchází Mahdí Taremí, přichází Wendell.
82'
Za dalším centrem se hnal Nicoló Barella, ale podle rozhodčího si pomohl útočným faulem.
81'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Denzel Dumfries.
81'
Bastoni z levé strany odcentroval na malé vápno, kde však kraloval důrazný obránce Pepe. Inter rychle vybojoval odražený míč.
80'
Exekuce přímého kopu se ujal Hakan Çalhanoğlu. Turecký šikula vypálil technicky, ale trefil jen připravenou zeď Porta.
78'
Otávio faulovl poblíž pokutového území a po druhé žluté kartě musí do sprch!
78'
Po dlším rohovém kopu už se Inter do zakončení nedostal. Hosté navíc skvěle vystoupili a donutili domácí celek k malé domů.
77'
Domácí Inter zahrával rohový kop. Míč si následně na levačku připravil Brozovič, ale jeho ránu Uribe srazil na další rohový kop.
76'
Marko Grujić vybojoval míč na polovině hřiště. Po jeho pobídce se vpřed hnal Otávio, ale čistým skluzem jej o míč obral Škriniar.
75'
Uribe hlavou prodloužil míč za obranu Interu, ale tam si nenaběhl nikdo ve žlutém dresu. Inter tak může rozjet další útok.
74'
Na opačné straně zkoušel technický obstřel Mahdí Taremí, ale jeho pokus postrádal přesnost. Míč zapadl daleko od zadní tyčky.
73'
Po krásné kombinaci Interu se ve vápně zjevil Lukaku, který poslal střílený centr na malé vápno, ale Lautaro Martínez na míč ve skluzu nedosáhl!
72'
ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Marcelo Brozović.
72'
Darmian přihrávkou z pravé strany zkoušel procedit míč do míst, kam spěchal Romelu Lukaku, ale ten na jeho pobídku nedosáhl.
71'
Taremí v hlavičkovém souboji fauloval jednoho z domácích obránců, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a ani jeden z týmů se stále nedokázal prosadit. V posledních minutách se opět hraje takticky.
69'
Lukaku hrudí sklepl míč pod sebe. Do odraženého balónu se pohotově položil Nicoló Barella, jehož rána skončila vysoko nad břevnem.
68'
Robin Gosens na levé straně operoval s míčem u nohy, nicméně si netroufl na odcentrování. Domácí ale zůstávají na míči.
67'
Hra je znovu přerušena! Na trávníku zůstává ležet jeden z hostů.
66'
Henrich Mchitarjan rýsoval kolmici na Lautara Martíneze, jenže ten se zrovna v době přihrávky zastavil. Na pravé straně byl navíc osamocený Barella.
65'
Marko Grujić roztáhl hru na levou stranu, kde byl Otávio, jenže domácí defenziva se stačila srovnat do kompaktního bloku.
64'
Gosens z levé strany velkého vápna odcentroval k zadní tyči, jenže Nicoló Barella se z otočky nedokázal prosadit.
63'
Žlutá karta pro tým FC Porto (Eduardo Pepê).
63'
Lautaro Martínez si v pokutovém území naskočil na centr z levé strany a hlavou přizvedl míč mimo nebezpečí. V opačném případě možná mohl zakončovat Lukaku.
62'
Alessandro Bastoni z první centroval po přihrávce na levou stranu, ale příliš pomalým centrem trefil jen prvního hráče v dresu Porta.
61'
Taremí sice uspěl v hlavičkovém souboji na polovině Interu, jenže hlavou posunul míč jen do zámezí.
60'
Je za námi hodina hry a zatím nadále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Po změně stran ale přibylo obrovských šancí.
59'
Romelu Lukaku se hnal za nákopem na polovinu Interu, jenže obránci Porta proti němu stačili vystoupit a odehráli míč do bezpečí.
58'
ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Romelu Lukaku,
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Robin Gosens.
57'
Další obrovská šance Porta! Přihrávku na levou stranu dostal Zaidu Sanusi, jehož ránu zablokoval obránce ve skluzu! K dorážce se ještě dostal Taremí, ale Onana Inter zachránil!
56'
Porto drží míč na kopačkách v zadních řadách a snaží se najít skulinku v defenzivě domácího Interu Milán.
55'
Porto se dostalo do rychlého protiútoku, na jehož konci zakončoval vnějším nártem Taremi, ale jeho skákavou ránu Onana dokázala vyrazit!
54'
Alessandro Bastoni se dostal k míči na levé straně a Otávio jej zatažením za dres poslal k zemi. Inter bude zahrávat přímý kop.
53'
Zajímavá možnost Interu! Nicoló Barella si pohlídal ofsajd, naběhl si na prudkou přihrávku do vápna a bez váhání zakončil. Jeho rána proskákala těsně vedle zadní tyče!
52'
Dimarco z levé strany odcentroval v pádu a jeho pobídka zamířila jen do rukavic připraveného gólmana Costy.
51'
ze hřiště odchází Galeno, přichází Evanilson.
51'
Galeno má problémy se stehenním svalem a podle všeho bude muset střídat.
50'
Domácí brankář André Onana se aktivně zapojil do rozehrávky Interu. Jeho nákop na pravou stranu ale nebyl přesný.
49'
Zdravotní problémy se zápěstím má domácí Nicoló Barella, který musel vyrazit k postranní čáře, kde mu realizační tým šrámy zatejpoval.
48'
Uribe kouzlil s míčem na hranici velkého vápna. Po kombinaci hostů nakonec vypálil, jenže jeho rána skončila nad brankou.
47'
Federico Dimarco nakopl míč na pravou stranu, kde byl Darmian, který se dokonce prodral k odcentrování, ale Costa jeho pobídku stáhl do rukavic.
46'
Domácí Inter Milán obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nestřídal.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. V 19. minutě hrozil Hakan Çalhanoğlu, ale Costa se střelou z úhlu nenechal překvapit. Ve 37. minutě měli obrovskou šanci hosté, ale Inter proti Grujičovi podržel Onana. V závěru nastavení měl gól na hlavě Bastoni, ale Costa vytáhl fantastický reflexivní zákrok.
45+3'
45+3'
Po přímém kopu se do zakončení na malém vápně dostal Bastoni, ale Costa reflexivním zákrokem udržel bezbrankový stav!
45+2'
Zaidu Sanusi na levé straně nedosáhl na vysokou přihrávku. Za domácí následně vhazoval Nicoló Barella, ale defenziva Porta se srovnala.
45'
V samotném závěru prvního poločasu se do rozehrávky Porta opět zapojil Costa. Jeho nákop na střed pole ale vystihl domácí Nicoló Barella.
44'
Darmian dostal prostor na pravé straně, jenže přetaženým centrem našel jen obránce v dresu portugalského celku.
43'
Galeno táhl protiútok Porta po levé straně, nicméně jeho prudká přihrávka na hranici velkého vápna skončila v rukavicích brankáře Onany.
42'
Až nyní se tedy Porto dostalo k vhazování z levé strany. Zaidu Sanusi ale vhodil míč nepřesně. Balón tak bez problémů získali domácí.
41'
Žlutá karta pro tým Inter Milán (Federico Dimarco).

Žlutá karta pro tým FC Porto (Otávio).
41'
Na trávníku se nyní strhla mela, do které se pustili také někteří členové realizačních týmů.
40'
Rozhodčí nakonec předchozí souboj ve vápně s kolegou u videa neřešel.
39'
Darmian upadl po souboji v pokutovém území a domácí se dožadují pokutového kopu. Sudí ale nechává pokračovat ve hře.
38'
Pro hosty se rýsovala další zajímavá situace. Bastoni na levé straně přišel o míč, což ale následně nepotrestal Taremi. Bastoni byl navíc faulován.
37'
Obrovská šance Porta! Na kolmici do vápna si naběhl Mahdí Taremí, který patičkou připravil míč pod sebe, ale Marko Grujić umístil svůj pokus jen do míst, kde byl brankář!
36'
Další nákop domácích na polovinu Porta si hledal Nicoló Barella. Osamocený hráč Interu ale neměl proti přesile soupeřů nárok.
34'
Dimarco si musel dát pozor na napadajícího soupeře a jednoduše zakopl míč do autu.
33'
Lautaro Martínez si naběhl na prudký centr z pravé strany, jenže v klíčovou chvíli promáchl. K volnému míči se následně dostal Dimarco, který získal alespoň roh.
32'
Edin Džeko udržel míč na vlastní polovině, snadno se s míčem otočil a přenesl hru na levou stranu. Zatím sledujeme velký boj.
31'
Mateus Uribe udržel míč na levé straně a přenesl hru na pravou stranu. Defenziva domácího Interu se zatím stačila srovnat na vlastní polovině.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovné utkání. O něco aktivnější je Inter, ale do šancí se domácí příliš nedostávají.
29'
Za zajímavým dloubákem se do vápna hnal Edin Džeko, jenže na míč nedosáhl a navíc zboural brankáře Costu.
28'
Do prvního zajímavého zakončení se dostali také hosté. Vnějším nártem vypálil zpoza šestnáctky Marko Grujić, ale jeho rána skončila nad břevnem.
27'
Otávio potáhl míč na polovinu domácího Interu, nicméně ani on nenarýsoval přihrávku mezi obránce v černomodrém dresu Interu.
26'
Domácí riskovali kombinací na hranici vlastní šestnáctky. Darmian si nakonec troufl na přenesení hry přes celou šíři hrací plochy.
25'
Pepe poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl João Mário, nicméně ten míč daleko nepotáhl. Porto se snaží uklidnit hru kombinací.
24'
Iván Marcano si nechtěl komplikovat život a raději si pomohl přihrávkou na Costu. Gólman Porta poté nakopl míč vpřed, kde Uribe získal vhazování.
23'
Nicoló Barella sice dostal přihrávku na pravou stranu, jenže podklouzl a i přes urputnou snahu se k míči nedostal včas.
22'
Porto se po delší době dostalo na polovinu Interu Milán, nicméně Zaidu Sanusi nepřesnou přihrávkou odevzdal míč fotbalistům Interu.
21'
Grujič byl v dalším souboji s Barelllou jako první a nechal se faulovat.
20'
Domácí příznivci jsou spokojení se silnější pasáži Interu a ženou svůj celek vpřed hlasitým skandováním. Porto se prakticky nedostává k míči.
19'
Po následném rohovém kopu už se domácí celek mohl dostat do vedení! Hakan Çalhanoğlu chtěl překvapit Costu, ale ten jeho ránu vyškrábl nad břevno!
19'
Exekuce přímého kopu Interu se ujal Hakan Çalhanoğlu, jehož nadýchaný centr sice propadl k zadní tyči, ale Martínezem zasáhl Zaidu Sanusi.
18'
Nicoló Barella si v dalším souboji na polovině Porta skvěle pokryl míč tělem a napadající Grujič jej poslal k zemi. Domácí budou zahrávat přímý kop.
17'
Mateus Uribe se skvěle vrátil s rozběhnutým Barellou a akrobatickým výskokem před ním hlavou přizvedl míč mimo hrací plochu.
16'
Ke střele z třiceti metrů se dostal Nicoló Barella, nicméně zakončení se mu vůbec nepovedlo a skončilo daleko od hostující svatyně.
15'
Dimarco znovu zkoušel najít spoluhráče ve vápna, ale k rozběhnutému Darmianovi se jeho pobídka nedostala. Porto je zatím pozorné.
14'
João Mário dloubl míč za obranu Interu Milán, nicméně jeho pobídku si domácí obrana pohlídala.
13'
Lautaro Martínez si po rychlé akci Interu naskočil na Dimarcův prudký centr, jenže musel hlavičkovat z těžké pozice a poslal míč vysoko nad břevno.
13'
Nicoló Barella si řekl o přihrávku na pravou stranu, ale aktivní Zaidu Sanusi jej předskočil a skvěle vypíchl míč do autu. Úvod je takticky hodně svázený.
12'
Edin Džeko na polovině hrací plochy držel míč příliš dlouho a nedokázal konstruktivně rozehrát. Inter ale pokračuje v kombinaci na vlastní polovině.
11'
Hra je přerušena! Po souboji ve vlastním vápně zůstává na trávníku ležet Hakan Çalhanoğlu, který se srazil s Edinem Džekem. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
10'
Z levé strany poslal dlouhý aut do pokutového území Zaidu Sanusi. Jeho pobídku přečetl domácí Darmian, který míč znovu odkopl do zámezí.
9'
Do rozehrávky Porta se pro změnu musel zapojit brankář Costa. Jeho nákop na polovině hřiště získal pro domácí Inter Henrich Mchitarjan.
8'
Nicoló Barella dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže nepřesnou přihrávkou na střed nedal Dimarcovi šanci zakončit.
7'
Nicoló Barella si dal pozor na napadajícího soupeře a raději rozehrál do středu hřiště. Inter od úvodních minut drží míč na kopačkách.
6'
Francesco Acerbi si netroufl na riskantní rozehrávku a raději si pomohl malou domů na brankáře Onanu. Gólman Interu rozehrál nákopem na pravou stranu.
5'
Porto od úvodních minut napadá rozehrávku Interu vysoko na jeho polovině. Hráči portugalského celku jsou na tom pohybově skvěle.
4'
Francesco Acerbi si na vlastní polovině skvěle pokryl míč tělem a dotírající soupeř jej faulem poslal k zemi. Sudí zatím žlutou kartu neudělil.
3'
Domácí brankář Onana si musel dát pozor na napadajícího soupeře a stačil rozehrát na levou stranu. Úvodní minuty se hrají ve vysokém tempu.
2'
Matteo Darmian dostal prostor na pravé straně a hledal prudkou přihrávkou Dimarca. Ten se do míče položil z voleje, ale trefil obránce.
1'
Hostující Porto obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboja. Oba týmy mají v posledních týdnech výbornou formu, takže se očekává výživný duel.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Inter bude hrát v černomodrém, zatímco Porto oblékne žlutou sadu.

Inter Milán: Onana – Škriniar, Acerbi, Bastoni – Darmian, Barella, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Dimarco – L. Martínez, Džeko.
Náhradníci: Cordaz, Handanovič – Asllani, Brozović, Bellanova, Carboni, D'Ambrosio, de Vrij, Dumfries, Gagliardini, Gosens, Lukaku.

FC Porto: D. Costa – Mário, Pepe, Marcano, Sanusi – Otávio, Uribe, Grujić, Galeno – Taremí, Eduardo Pepê.
Náhradníci: C. Ramos – Borges, Cardoso, Carmo, R. Conceição, Eustáquio, Folha, Evanilson, Franco, Loader, T. Martínez, Wendell.
Inter Milán

Domácí Inter Milán postoupil ze základní skupiny s Bayernem Mnichov, Barcelonou a Plzní. Pro Inter se tak rozhodně jedná o úspěch, který bude chtít ještě vylepšit. V rámci domácí soutěže patří celku ze severu Itálie druhá pozice patnáct bodů za vedoucí Neapolí. Dma však Inter od poloviny ledna neztratil ani bod. V posledním kole přehrál na San Siru 3:1 Udinese.
FC Porto

Hostující FC Porto během podzimu ovládlo skupinu s Bruggama, Leverkusenem a Atléticem Madrid. Portugalský celek si tak při losu zajistil lepší pozici. Portu se navíc daří i v domácí soutěži. Po dvaceti jedna odehraných duelech má na kontě padesát jedna bodů a zatím mu patří druhá pozice pět bodů za vedoucí Benficou. O víkendu ale doma prohrálo těsně 0:1 proti Rio Ave.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.