Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : FK Sūduva - 17. července 2018   19:00

Apoel
Apoel
20' Poté
1:0
(1:0)
FK Sūduva
FK Sūduva
Apoel
Waterman – Milanov, Carlao, Tavares, Ioannou (77. Vieira) – Souza, Morais (C), Efrem (77. Alfoneftis)– Al-Taamari (66. Sallai), Poté, Dellatorre
Perez – Sallai, Vinicius, Zahid, Merkis, Vieira, Aloneftis
Nyberg – Sjöblom, Klyver (všichni SWE)
GSP Stadium, Nikósie
FK Sūduva
Kardum – Švrljuga, Leimonas, Jankauskas (C), Živanovič, Slavickas – Acevedo (75. Věževičius), Matulevičius, Verbickas – Topčagič (54. Kasparavičius) , Cicilia (90+6. Finkler)

APOEL Nikósie může na souboj s Realem Madrid zapomenout! FK Sūduva Marijampolė senzačně postupuje do druhého předkola Ligy mistrů a na kyperský celek tak zbude pouze druhé předkolo Evropské ligy. Domácí byli zejména ve druhém poločase jasně lepší, místy měli drtivou převahu. Jenže jeden gól na postup nestačil. Kardumovi pomohla i tyč a poté štěstí při tečované střele. Hosté tak mají z postupu obrovskou radost a pro přemožitele Slavie z posledního play-off Champions League je to tak hořká pilulka.
90+6'
90+6'
U Tavarese startuje zřejmě poslední domácí útok.
90+6'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Cicilia, přichází Finkler.
90+5'
Cicilia se marně dožadoval autu z domácí poloviny po dobré práci Veževičiuse.
90+4'
Jednoho z hostů navíc berou křeče.
90+4'
Po nepřesné střele zprava vedle druhé tyče vykopává Kardum.
90+3'
Kardum vykopával míč na Ciciliu, který nebyl úspěšný při souboji jeden na jednoho na domácí polovině.
90+3'
Ani Sallai svým centrem zprava nezaměstnal Karduma.
90+2'
Cicilia proti třem hráčům šanci neměl a kontr začíná Morais.
90+2'
Poté byl odstavený a balón přistál ve vápně až u Karduma.
90+2'
Kasparavičius šetřil na levé straně čas, ale už se musí vracet do obrany.
90+2'
Vieira se na pravé straně přes dva hráče neprosadil.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují.
90'
Vysoká noha Souzy v souboji na jednoho....
90'
Matulevičiusův centr na zadní tyč navíc tečoval zasahující Waterman na roh.
89'
Faul na Kasparivičiuse na levé straně, Tavares teď hodně pomohl hostům.
88'
Obrovská šance! Souza zleva blízko vápnem zakončoval pár centimetrů vedle vzdálenějšího dolního rohu branky.
88'
Sallai přihrál na levou stranu, kde byl Dellatorre. Ale jinak se nic zásadního nedělo.
87'
Domácí jsou hodně nervózní a kombinaci jim vázne, stejně tak se nedokážou dostat do větší šance.
87'
Zakončení doprostřed branky z takových pětadvaceti metrů, ale tam jsou rukavice Karduma.
86'
Sallai měl proti sobě tři hráče na pravé straně a šanci si nevypracoval.
86'
Veževičius stál na pravé straně při křižné nahrávce v ofsajdu.
85'
Tavares, Sallai a ještě jeden domácí hráč zvolili pravou stranu. Ale vzápětí hrál Vieira hodně na jistotu.
84'
Aloneftisův přímý kop proletěl až vedle vzdálenější tyče.
84'
Leimonas (hosté) zasáhl na své polovině Moraise a nemůže proti žluté kartě nic namítat.
83'
Poté se spoluhráčem na zadní tyči nevystřelili a vykopávat bude Kardum od své branky.
82'
Veževičius (hosté) fauloval zprava u svého vápna a naprosto po právu byl potrestaný žlutou kartou.
81'
Kardum chytá i tečovanou střelu z vápna ze svého pohledu u levé tyče...
81'
Při centru zprava měli hosté (zase) štěstí, Kardum upadl ve svém vápně, ale balón nakonec skončil vedle zadní tyče.
81'
Carlao kombinoval se spoluhráči. Následně se přidal Souza a ještě Sallai.
80'
Matulevičius nasměroval míč na levou stranu ke Kasparavičiusovi, který měl společnost v podobě několika domácích hráčů.
79'
Milanov a Sallai chtěli útočit po pravé straně, ale následná nahrávka neprošla do velkého vápna.
79'
Matulevičius na pravé straně odkopl balón, co nejdál. Navíc krátce poté faulovali domácí zhruba na polovině hřiště.
78'
Sallai prodloužil na pravou stranu na svého spoluhráče Vieiru, jehož centr mířil zcela mimo tři tyče.
77'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Efrem, přichází Aloneftis.
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Ioannou, přichází Vieira.
76'
Hráči dostávají čas na občerstvení a to se určitě hostům hodí.
75'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Acevedo, přichází Veževičius.
75'
Kde o pár sekund později viděl muž v červeném útočný faul.
75'
Hlavní rozhodčí musí před rohem uklidnit situaci ve vápně.
74'
A hosté zkouší domácí nervovou sestavu taháním času.
74'
Nebyla vůbec špatná střela Kasparavičiuse zprava, která provětrala rukavice Watermana, roh po levici brankáře domácích.
73'
Efrem centroval zprava na přední tyč, kde se Poté neprosadil.
73'
Cicilia pošetřil čas se Slavickasem a Acevedem na hostující polovině až zakročil Tavares.
72'
Pro domácí utíká čas nesmírně rychle a hosté mají stále postavený obranný blok před svým vápnem.
72'
Sallai vystřelil zprava na zadní tyč přes dva hráče do rukavic Karduma.
71'
Poté nezakončil hlavou na bližší tyči a hrát musí vzápětí nohama Waterman.
71'
Poté se na zadní tyči cpal k zakončení hlavou a i s jeho přispěním mají domácí rohový kop zleva.
70'
Zákrok na Sallaie na pravé straně byl nedovolený. Standardní situaci vezme Efrem.
70'
Kardum na přední tyči posílal míč rukama mimo svou šestnáctku.
70'
Centr zleva byl sražený na roh pro domácí celek. U míče Efrem.
69'
Waterman je ve druhém poločase naprosto bez pracovního vytížení a hraje se hlavně před Kardumem.
69'
Po autu Milanova pálil Dellatorre z levé strany vedle bližší tyče.
68'
Tavares a Milanov a také Sallai spolupracovali na pravé straně, ale hosté přežili následný centr bez zákroku Karduma.
68'
Sallai se Souzou chtěli hrát po pravé straně, ale centr zlikvidoval ve svém vápně Leimonas.
67'
Hosté zkrátka postavili ve druhém poločase před své vápno autobus a zatím jim vše vychází.
67'
Sallai má na pravé straně za sebou jeden ze svých prvních doteků s míčem v zápase.
66'
Viděli jsme sérii domácích krátkých nahrávek až byl Dellatorre na levé straně proti přesile.
66'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Al-Taamari, přichází Sallai.
65'
Slavickas si vyměnil míč na pravé straně se spoluhráčem, ale následně byl čistě bráněný na polovině soupeře.
65'
Efrem pravačkou přes dva hráči ve zdi poslal centr na druhou tyč na hlavu bránícího fotbalisty.
64'
Al-Taamari si šel pro faul na pravé straně do dvou hráčů a Slavickas jej podrazil.
64'
Domácí celek chystá střídání.
63'
Centr zleva chytil na ose vápna snadno Kardum.
63'
Dellatorre nalil hostům, ale ti reagovali stejnou mincí na polovině hřiště.
63'
Morais centroval zprava do vápna do země Nikoho.
62'
Držení míče – 72:28 (vyjádřeno v procentech).
62'
Efremova pravačka na zadní tyči oslovila Carlaoa, ale ten hlavičkoval mimo tři tyče.
61'
Ioannou faulovaný na levé straně, standardní situace proti hostům.
61'
Zatím si nedokázal hostující celek vytvořit větší šanci před Watermanem.
61'
Hodina hry za námi a především ve druhém poločase mají domácí velkou převahu, jenže stále postupují hosté.
60'
Míč rozhodčího a hosté zachovali fair-play, vrátili balón soupeři.
60'
Živanovič je odváděný mimo hrací plochu a hosté hrají tak pár sekund o desíti.
60'
Živanovič leží ve svém vápně a je jasné, že se mu na nohy nebude chtít.
59'
Milanov kooperoval na pravé straně s Al-Taamarim. Následně držel domácí celek balón u vápna soupeře.
58'
Poté přihrál na pravou stranu rozběhnutému Al-Taamarimu, jehož centr dopadl do rukavic Karduma.
58'
Obrovské štěstí pro hosty. Efrem narval míč levačkou zprava do přední tyče a posléze nedokázal dorazit míč do sítě Dellatorre.
57'
Al-Taamariho centr zprava skončil na přední tyči na hlavě protihráče.
57'
Slavickas podrazil svého protihráče nataženou nohou na pravé straně na hranici žluté karty.
56'
Milanov byl na pravé straně přímo před zraky pomezního rozhodčího s míčem již mimo hrací plochu.
56'
Milanovův centr zprava na druhou tyč srazil bránící hráč hlavou do bezpečí.
56'
Waterman a Milanov rozehrávali. Ciclia presinkem balón na své kopačky nevybojoval.
55'
Souzovo akrobatické zakončení z levé strany vápna padalo vysoko nad horní tyč.
55'
Efrem vypálil zleva na druhou tyč, kde zasáhl Kardum a hosté poté poslali balón na roh.
54'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Topčagič, přichází Kasparavičius.
53'
Zřejmě Poté našel po centru zleva pouze rukavic Karduma, ale ten si na nedostatek práce ve druhém poločase nemůže vůbec stěžovat.
52'
Al-Taamari nezvládl souboj s protihráčem na pravé straně, ale u míče je posléze stejně Carlao.
52'
Tlak domácích trvá dál a hosté se hlavně brání ve druhé půli.
52'
Carlao a Efrem si vybrali levou stranu. Následné zakončení na zadní tyč kryl Karbum rukama.
51'
Favorit zápasu kope roh zprava a Poté hecuje tribuny.
51'
Domácí i ve druhém poločase mají více ze hry a především oni se starají o zábavu.
51'
Efrem centroval zleva na zadní tyč a Dellatorre hlavou o zem mířil nad břevno. Obrovská šance.
50'
Milanov stál na začátku akce po pravé straně a v závěru nebylo daleko, aby si zpracoval Poté míč před prázdnou brankou.
49'
Ionnaou se stal vítězem souboje na jednoho na levé straně a domácí mají autové vhazování ze svého území.
49'
Po rozehrávce Efrema umístil Poté své zakončení hlavou z osy vápna vedle pravé tyče.
48'
Dellatorre nastavil na levé straně tělo před Matulevičiuse (hosté) a ten viděl žlutou kartu.
47'
Topgagič udělal fauloval na polovině hřiště a po levé straně se tak vydal na zteč Ioannou.
47'
Dellatorre připravil míč pro Milanova, ten odcentroval zprava do vápna, jenže tak byl pohlídaný Poté.
46'
Milanov vhazoval zprava pod sebe na polovinu hřiště, kde byl Tavares se svým spoluhráčem.
46'
Souza postrčený na pravé straně a hraje se tak proti hostům. Byl to zřejmě Verbickas, kdo fauloval.
46'
Hostující celek měl výhodu rozehrávky druhého poločasu.
46'
Tím úvodní dějství končí. Hosté stále postupují překvapivě do druhého předkola Ligy mistrů. Domácí se zatím prosadili pouze spoluprací Poté – Efrem. Jinak měli odhadem takové tři vyložené šance. Soupeř ani jednou pořádně neprověřil znuděného Watermana. Hostující celek je celkem směrem dopředu pasivní a v tomhle ohledu musí přidat. Určitě se máme nač těšit, protože na hrací ploše je docela horko.
45+4'
45+4'
Carlao fauluje zprava Verbickase v závěru poločasu.
45+4'
Rychlá akce domácích po levé straně a i díky tomu, že byl Ioannou zastavený skluzem, tak budou mít ještě jeden roh.
45+3'
Morais odcentroval po rozehrávce nakrátko, následně Efrem trefil zleva padajícího hráče.
45+2'
Zajímavý střílený míč do vápna, následuje roh z pravé strany pro domácí.
45+3'
Po souboji Ionnoua s protihráčem na levé straně budou domácí zahrávat roh.
45+2'
Morais nahrál Efremovi na levé straně, ten se rozběhl, ale střelou bez razance donutil ke snadnému zákroku rukama Karduma.
45+2'
Švrljugovi se povedlo zpracování hrudí na pravé straně, ale nikoliv centr do rukou Watermana.
45+1'
Čtyři minuty přidal muž s píšťalkou.
45+1'
Faul na Verbickase přibližuje hosty k tomu, aby po poločase byli blíže k postupu než domácí.
45'
Efrem mohl využít dobré práce Milanova a Tavarese, jenž pravačkou z levé části vápna přestřelil branku.
44'
Centr Ioannoua nemohl na pravé straně zpracovat Al-Taamari.
43'
Faul na Moraise je důvodem přerušení hry, Topčagič se soupeři omlouvá.
43'
Pomezní rozhodčí viděl Potého na pravé straně v ofsajdu.
43'
Ioannou byl podražený Švrljugou na domácí polovině.
42'
Souza a Morais se chystali překonat Karduma, ale to se jim nepovedlo, neboť chyboval Poté dvacet metrů od branky hostujícího gólmana.
42'
Celkem dlouho se nehrálo, domácí poté sportovně vrací balón hostům.
40'
Teď už ne, protože po zisku balónu odkopli hosté míč mimo hrací plochu a Cicilia bude ošetřovaný.
40'
Cicilia leží na hrací ploše, ale domácí i tak útočí.
39'
Domácí akce se nevyvíjela vůbec zle, ale vinou Potého v pravé polovině vápna nemusel Kardum vůbec zasahovat.
39'
Od nohy Milanovova mířil míč do zámezí a hosté vhazují zleva z poloviny domácích.
38'
Efrem neuspěl z jedničky z hrany vápna po rohu Al-Taamariho.
38'
Efrem si na levé straně položil bránícího hráče a střelu na druhou tyč pravačkou poté vyrazil Kardum rukama na roh.
37'
Ionnaou si stáhl míč na levé straně. Ale následně se vůbec nepovedl centr Efremovi.
37'
Cicilia nedosáhl na nákop na pravé straně svojí nohou a uvidíme výkop Watermana od domácí branky.
36'
Al-Taamari s Milanovem se postarali o centr zprava na přední tyč do koše Karduma.
36'
Chyba hostů na polovině hřiště, ale následně neprošel Poté přes Leimonase na levé straně.
35'
Hra je celkem plynulá a ani se moc nepřerušuje, takže by se v prvním poločase nemuselo dlouho nastavovat.
34'
Souza spolupracoval s Ioannouem na levé straně až centr dopadl k bližší tyči na hlavu jednoho z domácích hráčů. Ten zakončoval hlavou těsně vedle delší brankové konstrukce.
34'
Carlao byl důrazný, ale podle hlavního rozhodčího také čistý v osobním souboji.
33'
Což byl šestý faul domácích v tomto zápase.
33'
Tavares s Moraisem oslovili Milanova na pravé straně. Ten se nakonec provinil proti pravidlům na hranici šestnáctky.
32'
Autor hattricku z prvního zápasu Cicilia je zatím nulový.
32'
Carlao přihrával Milanovovi na pravou stranu, ten si netroufl na souboj jeden na jednoho na polovině hřiště.
31'
Zápas pokračuje, od své branky vykopává nakrátko Kardum.
31'
Hlavní arbitr ze Švédska dal povel, aby se opět šlo bojovat o druhé předkolo Champions League.
30'
Hraje se ve velkém dusnu a hlavní rozhodčí nechává hráčům čas na doplnění energie.
29'
Al-Taamariho centr skončil ve vápně, krátce poté byl stejně domácím pískaný ofsajd.
29'
Díky Milanovovi mají domácí roh z pravé strany.
28'
Po domácím rohu zleva pouze proletěl míč vápnem a jako poslední se setkal s hracím předmětem jeden z hostů.
28'
Efremův centr zleva našel na zadní tyči hlavu hostujícího hráče.
27'
Efrem prohrál jeden na jednoho na levé straně a rozehrávat tak může u svého vápna jeho protihráč.
27'
Poté byl u míče na pravé straně a natáhl kombinaci domácích. Hosté se nemohli dostat ze sevření soupeře.
26'
Efrem a Ionnaou útočili po levé straně, stejně tak Carlao s Tavaresem.
26'
Dellatorre neměl prostor k zakončení na levé straně a nakonec byl zablokovaný.
25'
Acevedova křižná nahrávka ze středu na levou stranu byla nepřesná.
25'
Ioannou a Carlao zatlačili hostující celek, vzápětí se hrálo na polovině hřiště.
24'
Acevedo zakončením ze střední vzdálenosti pouze pozdravil Watermana.
24'
Acevedo přišel na pravé straně o balón a domácí začínají útok na polovině hřiště u Efrema s Moraisem.
23'
Roh pro Al-Taamariho z pravé strany byl rozehraný nakrátko. Následný centr doletěl vedle dlouhé tyče bez teče hostujícího hráče.
23'
Hosté rychle přešli do útoku po levé straně, ale centr do ohně se stal snadnou kořistí Watermana.
22'
Souboj jeden na jednoho vyzněl lépe pro domácí, takže zleva je nařízeno autové vhazování pro Ionnaoua.
22'
Hosté jsou zatím hodně pasivní směrem dopředu.
20'
APOEL právě vstřelil branku!
Efrem odcentroval zleva na střed vápna a MICKAËL POTÉ hlavou do levého dolního rohu branky překonal Karduma. Asistence: George Efrem.
20'
Držení míče – 70:30 (vyjádřeno v procentech).
20'
Al-Taamari kopal roh zprava levačkou na vzdálenější tyč do rukavic Karduma.
20'
Morais se dožadoval karty pro svého protihráče, který podrazil jednoho z domácích hráčů. Ale hlavní rozhodčí tentokráte trestat nikoho nebude.
18'
Na hřišti je pořádně horko a zatím by si člověk mohl i vsadit na červenou kartu, když si uvědomí, že nervozita na obou stranách a zejména té domácí bude mít stoupající tendenci.
17'
Domácí Morais si prohlédl žlutou kartu po souboji s Verbickasem na hostující polovině.
17'
Souza a Morais se dotkli míče na levé straně. Z toho těžil svým centrem Efrem, avšak pouze na druhou tyč a hlavu bránícího hráče.
16'
Efrem hlavičkoval na pravé straně a domácí udrželi míč na hrací ploše, tak můžou postupovat vpřed.
16'
Cicilia si (opět) šel pro faul na polovině hřiště a dočkal se nedovoleného zákroku.
16'
Hosté zatím nevystřelili na Watermana a ten je bez práce.
15'
Cicilia si došel na levé straně pro faul Tavarese a hosté si dají na čas s rozehrávkou ze své poloviny.
15'
Hlavní rozhodčí si k sobě přivolal Souzu a zřejmě Ciciliu. Vše bez karty.
14'
Cicilia se postavil na pravé straně do ofsajdu a následně nechtěl povolit Watermanovi rozehrát...
13'
Cicilia svedl souboj s Tavarasem na ose hřiště a vzápětí bude zprava vhazovat Švrljuga.
13'
Efrem se uvolnil na levé straně, ale po zemi centroval pouze do náruče připraveného Karduma v malém vápně.
13'
Iannou tvořil hru na polovině hřiště, hosté es snažili presovat posléze proti Carlaovi.
12'
Švrljuga vzal (zase) aut zprava a hosté si poté usnadnili život nahrávkou až ke svému vápnu na Karduma.
12'
Utkání je celkem vyhecované, je nač se dívat a co pozorovat.
11'
Hosté se snaží tahat čas již od samotného úvodu odvety a domácí fanoušci vyvíjí tlak na hlavního rozhodčího.
10'
Švrljuga zase autem na první tyč hledal marně Cicliu.
10'
Slavickas rozjel rychlý brejk po pravé straně a i díky němu budou hosté vhazovat z domácí poloviny.
9'
Domácí jsou od první sekundy aktivnější a drží míč více na svých kopačkách.
9'
Milanov byl aktivní na pravé straně s Efremem, ale hosté poté uklidili centr na bližší tyč mimo své vápno.
8'
Souza se zapojil do kombinace s Tavarasem na polovině hřiště, posléze svým spoluhráčům pomohl také Carlao.
8'
Švrljuga vhazoval na bližší tyč, ale tam byl pokrytý Cicilia.
8'
Tavares čelil hostujícímu presinku, a tak radši posunul míč na autové vhazování.
7'
Al-Taamari vrátil míč zleva do ohně a první vážnější šanci měl střelou z první Poté, který minul těsně přední tyč.
6'
Morais fauloval na polovině protivníka, ale hosté poté zleva neohrozili Watermana.
6'
Je vidět, že hosty čeká dnes večer celkem peklo na stadionu soupeře.
6'
Zatím bez střely na branku na obou stranách a zákroku Karduma či Watermana.
5'
Slavickasova levačka letěla přes dva hráče na zadní tyč, kde nikdo z hostů neprověřil Watermana.
5'
Domácím se to nelíbí, ale byl to Al-Taamari, kdo svým faulem připravil hostům standardní situaci nedaleko vápna z pravé strany.
4'
Carlao tak mohl ve spolupráci s Tavarasem rozehrát nakrátko, domácí jsou tím pádem na polovině hrací plochy u míče.
4'
Souza faulovaný na levé straně a hlavní rozhodčí domlouvá Verbickasovi.
3'
Tavares rozehrával, ale následně si na levé straně nerozuměli Iannou a Al-Taamari.
3'
Nákop Karduma propadl do druhého vápna až k Watermanovi.
2'
Poté nezpracoval na hranici vápna centr zleva od Iannoua a míč drží ve své šestnáctce Kardum.
2'
Slavickas odhlavičkoval míč z levé strany vápna, ale domácí celek má k dispozici autové vhazování.
2'
Milanov podržel míč na pravé straně. Vzápětí pokračoval Souza v blízkosti vápna hostů.
1'
Morais s Tavarasem kombinovali na polovině hřiště, domácí celek se nikam nehnal při postupném útoku.
1'
Waterman nakopl míč pouze na hlavu stopera, ale od té se odrazil balón na hlavu jednoho z domácích hráčů.
1'
Domácí rozehráli zápas a útočí v prvním poločase z pravé strany.
1'

APOEL FC: Waterman – Milanov, Carlao, Tavares, Ioannou – Souza, Morais (C), Efrem – Al-Taamari, Poté, Dellatorre
Náhradníci: Perez – Sallai, Vinicius, Zahid, Merkis, Vieira, Aloneftis

FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Švrljuga, Leimonas, Jankauskas (C), Živanovič, Slavickas – Acevedo, Matulevičius, Verbickas – Topčagič, Cicilia
Náhradníci: Aleksandrov – Ridley – Isoda, Kasparavičius, Finkler, Vėževičius, Dybal, Gajdučik

Rozhodčí: Nyberg – Sjöblom, Klyver (všichni SWE).
FK Sūduva Marijampolė je litevský celek, který vyhrál úvodní zápas prvního předkola Ligy mistrů zejména díky hattricku Ciclii během jedenácti minut prvního poločasu. Jinak tento tým sází z valné většiny na Litevce. Na soupisce outsidera tohoto dvojzápasu však můžeme vidět i Ozelameho Guilherme. Ten nastupoval v uplynulé sezoně v domácí brazilské Serii B za Juventude
APOEL Nikósie je celkem, který loni ve čtvrtém předkole Ligy mistrů vyřadil ze hry Slavii Praha (2:0 na Kypru, 0:0 v Edenu). V základní skupině Champions League se poté APOEL utkal s Realem Madrid, pozdějším vítězem. Na půdě soupeře prohrál 0:3, doma poté jednoznačně v listopadu 0:6.
APOEL Nikósie je posledním kyperským ligovým mistrem, když v konečné tabulce nechal za sebou o čtyři body druhý Apollon. Mužstvo trénuje Portugalec Bruno Baltazar. Asi není překvapením, že v týmu najdeme hned několik Brazilců (např. Carlao, Natel, Caju). Brankářskou jedničkou je poté čtyřiatřicetiletý nizozemský gólman Boy Waterman.
APOEL Nikósie je dnes podle mínění sázkových kanceláří jasným favoritem tohoto zápasu. Pakliže otočí průběh prvního předkola Ligy mistrů, tak se ve druhém předkole nejprestižnější klubové evropské fotbalové soutěže utká s lepším z dvojice Spartak Jurmala (Lotyšsko) – Crvena Zvezda.

Poražený poté půjde ve druhém předkole Evropské ligy na vítěze dvojzápasu Flora Talinn – Hapoel Beer Ševa.
Delegace
Utkání bude hráno pod bedlivým dohledem čtveřice švédských rozhodčích. Jakožto hlavní je delegovaný Glenn Nyberg, jeho asistenty jsou Magnus Sjöblom a Fredrik Klyver. Mezi střídačkami bude připravený čtvrtý sudí Magnus Lindgren.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu prvního předkola Ligy mistrů mezi kyperským APOELEM Nikosie a litevským celkem FK Suduva Marijampole. První utkání vyhrál dnes hostující tým na půdě soupeře překvapivě poměrem 3:1. Odveta má výkop naplánovaný na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.