Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Celtic : AEK Atény - 8. srpna 2018   20:45

Celtic
Celtic
17' McGregor
1:1
(1:1)
AEK Atény
AEK Atény
44' Klonaridis
Celtic
Gordon – Lustig (77. Sinclair), Hendry, Ajer, Tierney – Forrest, McGregor, Brown (C), Ntcham, Rogić (63. Griffiths) – Edouard
Bain – Šimunović, Griffiths, Sinclair, Hayes, Johnston, Kouassi
Trenér: Brendan Rodgers
Banti – Costanzo, Valeriani (všichni Itálie)
Celtic Park, Glasgow
AEK Atény
Barkas – Bakakis, Lopes, Oikonomou, Lampropoulos – Galanopoulos, Simões (C) – Bakasetas (66. Alef), Livaja (77. Ponce), Klonaridis (80. Galo) – Boye
Tsintotas – Giakoumakis, Galo, Ćosić, Ponce, Hult, Alef
Trenér: Marinos Ouzounidis

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:8.
Je dobojováno. Celtic sice vedl od sedmnácté minuty o jednu branku, hosté však ještě do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Ve druhé půli jsme viděli několik šancí na obou stranách, ani jedna z nich už ale nebyla gólová. Duel skončil remízou, která je pro hosty hratelná v domácí odvetě. Podařilo se jim vsítit branku na hřišti soupeře, což v konečném součtu může hrát roli. Uvidíme, jak to nakonec přesně za týden dopadne a kdo se bude radovat z postupu dále a bude tak blíže postupu do základní skupiny Ligy mistrů.
90+5'
90+5'
Ještě rohový kop zahrál Celtic a ohrozit branku se mu vůbec nepodařilo. Vypadá to tedy, že zápas spěje definitivně do konce.
90+4'
Ntcham pak střílel před velkým vápnem a jeho dělovka skončila těsně nad břevnem hostující branky.
90+4'
Také Ntcham mohl zakončovat, ale branku hostů minul. Další šanci tak hosté ubránili a hned se vydávají ještě do útočné akce na druhé straně.
90+3'
Forrest se poté dostal na míč a svou nebezpečnou střelou poslal míč jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře.
90+3'
Domácí hráči se ocitli v další kombinaci před brankou Atén a následně pak vybojovali další rohový kop. Ten rozehraje Griffiths.
90+1'
Domácí zastavili rodící se útok hostů a otočili okamžitě hru před branku Atén. Tam operují před Barkasovou brankou.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.
89'
Už je v pořádku a hra tak může pokračovat dále. Barkas odkopne balon od své brány a pošle ještě svůj tým do útočné akce.
89'
A přímo z něho se míč snesl k brance hostů, kde okamžitě zakročil Barkas. Při zákroku se ale zřejmě zranil a zůstal ležet na trávníku.
88'
Další roh pro Celtic.
87'
Další Sinlairova výzva přihrávkou do pokutového území, Hendry však jeho přihrávku nedokázal zachytit.
86'
Míč se snesl do pokutového území, kde si na hlavičku naskakoval Ntcham, ovšem na balon nedosáhl.
86'
Domácí vybojovali rohový kop a znovu se pokusí ohrozit hostující branku.
85'
A Tierney to zkoušel znovu ze stejného místa, opět se ale potázal se zlou. Hosté skvěle brání tento výsledek, který jim absolutně vyhovuje.
84'
Tierney vyslal obloučkem míč do pokutového území, tam si k němu sbíhal Sinclair, ale jeho zakončení se nekonalo. Zasáhla opět pozorná obrana Atén.
83'
Sinclair střílel pravačkou, míč se odrazil od obránce hostů a dostal se k Édoaurdovi, ten ale trefil opět pouze obranu hostů.
82'
Ntcham se opět prezentoval dobrou střelou, z levé strany velkého vápna vystřelil levačkou a trefil náruč hostujícího brankáře Barkase.
81'
Ntcham se dostal do zakončení z pravé strany, jeho přízemní pokus ale ztroskotal na pevné obraně Atén.
80'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Klonaridis, přichází Galo.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a stále je stav nerozhodný. Tento výsledek je zejména pro hosty velmi nadějný pro odvetu.
79'
Hult se uvolnil u hranice velkého vápna, střela mu nesedla a bez problémů si tak míč vzal znovu domácí brankář. Následovat tak bude odkop od jeho branky.
78'
Uvnitř pokutového území se ke střele chtěl dostat Tierney, ale to se mu nepovedlo. Hosté si tak převzali míč na svou stranu a míří s ním daleko od své branky.
77'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Livaja, přichází Ponce.
77'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Lustig, přichází Sinclair.
75'
Hráči Celticu dokázali zastavit další střelu hostů a sami se okamžitě vydali na druhou stranu.
74'
Ten rozehrál Lijava, ale trefil pouze bránícího a clonícího hráče Celticu. Tako Gordon bude odkopávat balon od své branky a pošle tak míč na kopačky svých spoluhráčů.
73'
Klonaridis byl faulován prakticky na hranici velkého vápna a jeho celek bude zahrávat volný přímý kop. Domácí obrana s brankářem se tak budou muset mít na pozoru.
72'
Barkas během chvilky čelil další šanci, po ní poté odkopl míč až na polovinu domácího celku.
71'
Následně pak se Celtic dostal do další šance před brankou hostů, ta ale opět skončila mimo tři tyče.
70'
Griffiths pálil z pravé strany na branku hostů a po jeho ráně se vyznamenal brankář Barkas, jenž míč vyboxoval pryč od své branky.
69'
Z následného volného přímého kopu domácí nezahrozili a míč se dostal k Barkasovi, který ho odkopl daleko od svého zařízení.
68'
Oikonomou srazil tvrdě soupeře k zemi a také on vidí žlutou kartu.
67'
Brown po sérii přihrávek před velkým vápnem střílel po zemi, míč ale zablokovala pozorná obrana soupeře.
66'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Bakasetas, přichází Alef.
65'
Griffiths se hned zapojil do hry, dostal přihrávku, jeho pokus ale skončil jen vedle branky Atén.
63'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Rogić, přichází Griffiths.
62'
Forrest neprošel přes hráče Atén a díky tomu se Celtic nedostal do šance.
61'
Tierney se napřáhl ke střele z levé strany, tu ale srazil jeden z hostujících obránců do zámezí a následuje tak další autové vhazování pro zelenobílé.
60'
Hosté ovšem nezahrozili před domácí brankou a hráči Celticu si tak opět berou míč do své moci a míří zase do blízkosti branky Atén.
59'
Nyní si museli domácí hráči dávat pozor na Klonaridise, jenž unikal po pravé straně. Nakonec se ale po jeho střele dostal míč za zadní čáru a následuje rohový kop pro Atény.
58'
Následný volný přímý kop, který rozehrál McGregor, skončil zmarem. Nicméně domácí hráči mají před brankou hostů velký tlak a snaží se strhnout vedení znovu na svou stranu.
57'
Galanopoulos zezadu srazil k zemi unikajícího hráče Celticu a dostává žlutou kartu. A jelikož je to už jeho druhý žlutý kartónek v utkání, zápas pro něho končí a míří předčasně do sprch. Červená karta.
55'
McGregor zahrál rohový kop, nikdo z jeho spoluhráčů se ale nedostal ke střele v pokutovém území.
54'
Ntcham se pak dostal kus před velkým vápnem k přízemní střele, ale balon poslal jen vedle levé tyče.
52'
Ntcham zahrál další volný přímý kop pro Celtic a opět z této akce nebylo nic.
51'
Domácí zahráli svůj volný přímý kop nakrátko a z levé strany se pak do pokutového území chtěl dostat Forrest. To se mu ovšem nepodařilo a rázem tak skončila další domácí akce.
50'
Na druhé straně si podobně počínal také Galanopoulos, jenž nevybíravě fauloval domácího hráče a také on dostává žlutou kartu.
49'
Tuto standardní situaci rozehrál Bakasetas a neudělal to vůbec špatně. Míč prosvištěl jen těsně nad břevno domácí branky!
49'
Ajer tvrdě poslal zemi Livaju a sudí mu uděluje žlutou kartu. Hosté budou zahrávat nebezpečný volný přímý kop kus před velkým vápnem.
47'
Lopesův oblouček, který mířil k brankáři Gordonovi skončil v jeho rukavicích a následně ho brankář Celticu odkopl od své branky.
47'
Střela Bakakise byla z dobré pozice, ovšem skončila jen mimo tři tyče. Hosté stále drží balon na polovině Celticu.
47'
Byli ale zastaveni a hru na druhou stranu tak otáčejí hráči AEK Atény.
46'
O výkop ve druhém poločase se ujali domácí fotbalisté a už míří s míčem na svých kopačkách do útočné akce.
46'
Střely na branku: 2 – 2
První poločas je za námi. V něm měli ze začátku převahu domácí hráči, kteří v sedmnácté minutě otevřeli účet tohoto utkání. Trefil se Callum McGregor. Už to vypadlo, že svůj těsný náskok Celtic uhájí až do konce první části hry, ovšem ve čtyřiačtyřicáté minutě zaveleli hosté k vyrovnání, když se zblízka trefil Viktor Klonaridis. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:50.
45+1'
45+1'
Oba celky se už do žádné akce, která by ohrozila branku soupeře, nedostaly a první poločas je tak už u konce.
45'
Nastavovat se bude ještě jedna minuta navíc.
44'
AEK Athény právě vstřelily branku!
A je vyrovnáno. Hosté založili pohlednou akci a po přihrávce od Lopese se tváří v tvář Gordonovi ocitl VIKTOR KLONARIDIS, jenž ho poté svou střelou prostřelil nad jeho pravou rukou – 1:1. Asistence: Hélder Lopes.
43'
Hosté opět nevymysleli nic, ani po další standardní situaci a domácí tak získali balon na svou stranu a míří útočit.
41'
Hosté opět zahrozili, dělovka Simoese skončila na břevně domácí branky. Následoval pak odkop od ní a Celtic jde znovu útočit.
40'
Na druhé straně vybojovali hosté rohový kop, ale z něho udeřit nedokázali.
39'
James Forrest střílel z pravé strany a míč se blížil blízko hostující brance, po něm se i napřahoval Barkas. Ale nemusel, balon skončil jen těsně vedle jeho pravé tyče.
39'
Édouard neprošel přes obránce hostů, ten ho obehrál a nepustil domácího útočníka do žádného zakončení.
38'
Forrest si znovu nabíhal před hostující branku, nicméně znovu na míč nedosáhl. Ten skončil až v zámezí.
37'
Vasilis Barkas si vyběhl z branky, aby chytil další míč, který na něho směřoval a okamžitě ho poslal zpět mezi své spoluhráče, které posílá do další útočné akce.
36'
Edouard se uvolnil a v pokutovém území vystřelil, bylo to jen do obrany hostů.
35'
Boyé se napřáhl před velkým vápnem ke střele, která ale neměla gólové parametry a skončila jen vedle domácí branky.
34'
Simoes byl faulován a sudí tak domácímu hráči uděluje ústní napomenutí. Hra pokračuje dále s míčem na kopačkách hostujících hráčů.
34'
Forrest si nabíhal do pokutového území, ale na balon nedosáhl. Domácí tak o něj přišli a do akce se mohou vydat zase hráči AEK.
33'
Po nepřesné střele hostů otočili hru na jejich stranu zase hráči Celticu a operují před Barkasovou brankou.
31'
Domácí mají stále územní převahu a potvrdili to i nyní, když se opět dostali před hostující branku. Lustig ale u velkého vápna střílel vedle aténské branky.
30'
McGregor se uvolnil na hranici velkého vápna, jeho rychlá střela ale skončila pouze na jednom z obránců hostů. Nicméně Celtic stále drží míč na svých kopačkách.
28'
Bakasetas ovšem tuto standardní situaci nezahrál příliš dobře, když svou střelu poslal vysoko nad branku Celticu. Následuje tak odkop, který provede Craig Gordon.
27'
Domácí se dopustili faulu a hosté tak budou zahrávat další volný přímý kop kus před velkým vápnem.
26'
Tam jejich střela skončila mimo tři tyče a hosté se tak musejí vracet velmi rychle zpátky, protože domácí zakládají další akci a už jsou na aténské polovině.
26'
Nestalo se. Balonu se hned ujali hráči Atén a už míří s míčem na polovinu Celticu.
25'
Hráči Celticu vybojovali autové vhazování na polovině Atén a dá se očekávat jejich další pokus, který by mohl ohrozit Barkasovu branku.
23'
A další akce Celticu byla zastavena obranou hostů, domácí se tak k další střele nedostali.
21'
Simoes zahrával volný přímý kop na straně hostů, ale z této standardní situace nezapršelo. Míč tak zpět na svou stranu získávají zase domácí fotbalisté.
19'
Domácí rychle ožili a byli v další šanci, ale hostující obrana dokázala jejich snahu znovu zastavit. A míří také do útoku.
17'
Celtic právě vstřelil branku!
A domácí se okamžitě ujímají vedení, u levého rohu malého vápna se ke střele dostal CALLUM MCGREGOR a míč umístil ke vzdálenější tyči – 1:0. Celtic tak potvrdil svou brankou svou územní převahu. Asistence: Kristoffer Ajer.
16'
Domácí však získali míč znovu na svou stranu a ženou se do úniku.
15'
Další šance domácích byla zablokována obranou hostů a hra se stěhovala na druhou stranu.
14'
Celtic pak zahrával nebezpečný volný přímý kop z hranice velkého vápna, nebezpečí ale okamžitě uhasila hostující obrana.
14'
Klonaridis se tvrdě opřel do soupeře a dostává za to žlutou kartu.
13'
Další rohový kop vybojovali hráči Celticu, ovšem znovu se před brankou hostů nedokázali dostat do výraznější šance.
11'
Po delší době také zaútočili hosté, z levé strany ale střelu chytil domácí brankář, jenž tak podržel svůj tým.
10'
Z této standardní situace nezapršelo a hosté tak mohli po zisku míče projít na polovinu Celticu.
9'
Callum McGregor střílel z levé strany v pokutovém území a donutil brankáře hostů k zákroku. Ten pohotově vyrazil míč na rohový kop!
9'
Dlouho operovali domácí hráči na polovině Atén a až poté se odhodlali ke střele. Ta byla znovu velmi nepřesná.
8'
Forrest střílel na hostující bránu, ovšem obrana zapracovala opět velmi precizně a další akci Celticu zneškodnila. Následuje tak další odkop od Barkasovy branky.
6'
Po další nepřesné akci Celticu mají míč ve své moci opět hosté, konkrétně Barkas, jenž balon odkopne na opačnou stranu hřiště.
5'
Scott Brown si v pokutovém území nabíhal na centrovaný míč, nakonec na něj ale vůbec nedosáhl. Hosté si tak mohli oddechnout, neboť by jinak Brown střílel z nebezpečné pozice.
4'
A do třetice stejný hráč, ten už se dostal ke střele uvnitř velkého vápna, ale zase mu v cestě stála pozorná aténská obrana.
4'
A opět agilní Olivier Ntcham, ten táhl další akci Celticu, ovšem do zdárného konce ji opět nedotáhl.
3'
Domácí hráči pokračují v útoku, uhnízdili se na polovině AEK, ale ke střele před Barkasem se vůbec nedostali.
2'
Olivier Ntcham mohl uniknout po levé straně, kam dostal i přihrávku, ovšem dále se nedostal. Jeden z hostů byl dobře připraven a o míč ho obral.
1'
Také hráči Celticu zahrozili před brankou Atény, situaci ale jistil brankář Barkas a hned odkopl míč do bezpečí. Útočit tak jdou opět hosté.
1'
Hosté se dostali ke střele na polovině Celticu, ovšem ta zamířila pouze mimo tři tyče. Nyní jsou u míče domácí a míří na opačnou stranu.
1'
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Celtic FC: Gordon – Lustig, Hendry, Ajer, Tierney – Forrest, McGregor, Brown (C), Ntcham, Rogic – Edouard
Náhradníci: Bain – Šimunović, Griffiths, Sinclair, Hayes, Johnston, Kouassi

AEK Atény FC: Barkas – Bakakis, Lopes, Oikonomou, Lampropoulos – Galanopoulos, Simões (C) – Bakasetas, Livaja, Klonaridis – Boye
Náhradníci: Tsintotas – Giakoumakis, Galo, Ćosić, Ponce, Hult, Alef

Rozhodčí: Banti – Costanzo, Valeriani (všichni Itálie).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
AEK Atény FC

To hosté z Atén nastupují do předkola Ligy mistrů až tímto utkáním. Aby ale nevypadli z herního tempa, sehráli předtím tři přípravné duely, ve kterých se dvakrát zrodila bezbranková remíza a naposledy si připsali výhru 3:2 nad Galatasarayem Istanbul. A dnes by rádi uhráli co nejlepší výsledek. Čeká nás zajímavý duel, který si nenechte ujít.

Řecká liga má zatím stále přestávku, a tak hráči AEK Atény jsou stále v přípravném období. O to více se těší na dnešní duel, který mnohé napoví.
Celtic FC

Skotský celek Celtic FC si nejprve poradil dvakrát 3:0 s Alaškertem. Poté vyřadil norský Rosenborg po výsledcích 3:1 a 0:0. Dále tak pokračuje v boji za postupem do základní skupiny Ligy mistrů. Nyní fotbalistům Celticu bude v cestě stát řecký klub z Atén a hned v prvním duelu tak budou chtít vypracovat si co nejslibnější pozici do odvety venku.

Začátkem srpna se rozjela skotská liga a Celtic do ní vstoupil jak nejlépe mohl, a sice výhrou. Na domácím hřišti dokázali fotbalisté Celticu zdolat 3:1 Livingston. A na tuto výhru se dnes pokusí navázat.
Hezký středeční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes jsou na programu další předkola Ligy mistrů a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Celtic FC (Skotsko) a AEK Atény FC (Řecko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.