Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Trnava - 7. srpna 2018   20:30

CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
23' Mohamed Ben
1:1
(1:1)
Trnava
Trnava
25' Grendel
CZ Bělehrad
Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovičić, Ebecilio (80. Simić), Krstitić – Mohamed Ben, Radonjić – Stojiljković (53. Milić, 73. Srnić). Trenér: Vladan Milojević.
Popović – Srnić, Babić, Milić, Simić, Jovančić, Gobeljić.
Carlos Del Cerro – Juan Yuste, Abraham Álvarez (všichni ESP)
Stadion Rajko Mitić, Bělehrad
Trnava
Chudý – Kadlec, Tóth, Godál (C), Čonka – Jirka, Sloboda, Grendel (89. Miesenböck), Greššák, Rada (90+5. Hladík) – Bakoš (75. Egho). Trenér: Radoslav Látal.
Rusov – Janso, Hladík, Miesenböck, Oravec, Pekár, Egho.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:22.
Zápas je u konce a výsledek je zcela jistě příznivější pro hostující Trnavu. Ta se po přestávce soustředila na obranu a vyrážela pouze do protiútoků. Crvena Zvezda se marně snažila dostat do kloudného zakončení a prakticky po celou půli nedokázala vyslat opravdu nebezpečnou střelu. Zápas tak skončil remízou 1:1, Trnava může být spokojená, jenže odveta nebude jednoduchá a stále se dá tvrdit, že Bělehrad bude favoritem.
90+6'
90+6'
Ještě jeden centr před Chudého, ten pak na brankové čáře pohotově lapil Degenekovo hlavičkové líznutí.
90+5'
Poslední střídání hostů, dolů šel Jakub Rada, závěr utkání odehraje Ivan Hladík.
90+4'
Trnava nechala Radonjiće si naběhnout na střed a vyslat poměrně tvrdou střelu. Ta však byla zblokována jedním z obránců. Hosté si mohou oddechnout.
90+3'
Další dalekonosný odkop od branky Trnavy, hosté se snaží udržet pro ně cennou remízu.
90+2'
Už je mimo hrací plochu, Chudý mezitím rozehrává dlouhým výkopem od vlastní branky.
90+2'
Už několik okamžiků trvá Eghovo ošetřování, hráč utrpěl šrám v těsném souboji.
90+1'
Opět Radonjić, nyní svou střelou branku trefil, jenže prostor, kde číhal nachystaný Chudý.
90'
Rozhodčí přidá pět minut.
90'
Blízko možné trefě byl Radonjić, odražený míč jej ale překvapil a poslal tak míč vysoko nad.
89'
Trávník opouští Erik Grendel, autor vyrovnávací trefy, závěr zápasu odehraje Fabian Miesenböck.
88'
Hosté chystají ještě jedno střídání a samozřejmě s touto procedurou nijak zvlášť nespěchají.
87'
Rozhodčí přerušil hru a velice rychle musel trhat Saviće a Egha. Domácí hráč totiž rázně vyčítal Eghovi zákrok na Stojkoviće. Vše se nakonec obešlo bez karty a můžeme tak pokračovat.
86'
Domácí pospíchají, Rodić vhazuje, dopředu to ale nyní nejde, všichni jeho spoluhráči jsou pokrytí.
85'
Sražená střela zpoza vápna se odrazila směrem k půlce, Chudý zasahovat nemusel.
84'
Závěr se nese v duchu domácího tlaku a hostující úporné obrany i za cenu sebeobětování.
83'
Hosté myslí hlavně na obranu, držet míč co nejdál od vlastního pokutového území.
82'
Crvena Zvezda finišuje, chce urvat do odvety výhru, koncovka však ve druhé půli vázne.
81'
Nyní brankář slovenského týmu hravě stáhl centr z pravé strany do rukavic. A ihned rozehrává.
80'
Chudý si nedělá problémy, okamžitě od své branky odkopává. A co nejdál, klidně i k nohám soupeře.
80'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Ebecilio, přichází Simić.
78'
Na druhé straně si z levého křídla seběhl na střed Ebecilio, jenže jeho rána pravačkou skončil kus od Chudého branky.
78'
Marvin Egho se snaží překonal domácí obranu, zatím jej však zastavují jeho útočné fauly.
77'
Hosté už před vlastní šestnáctkou nevymýšlí nic technického, pokud je potřeba, volí razantní odkop.
76'
Egho se ihned zapojil do útočné činnosti, akce středem ovšem skončila útočným faulem. Crvena Zvezda už buduje postupný protiútok.
75'
Střídají i hosté, končí Marek Bakoš, místo něj je nachystaný Marvin Egho.
74'
Výpad Crvené Zvezdy pravou stranou skončil hrubě nepovedeným centrem, míč se vznesl vysoko nad Chudého branku.
73'
A skutečně, Nemanja Milić pokračovat nemůže, do hry tak jde Slavoljub Srnić.
72'
Po dlouhé době musel do práce gólman Borjan, řešil pro něj trochu nepříjemnou teč na malém vápne.
70'
Další pauza na ošetření, na hrací ploše posedává domácí Milić a zatím to nevypadá na případné pokračování.
69'
Teď už ale pískal, k nevoli publika to ale byl nedovolený zákrok od domácího Stojkoviće.
69'
Domácí hráči se snaží si vymodlit fauly poblíž pokutového území, rozhodčí je ale zatím ledově klidný a nechává po těchto pádech pokračovat ve hře.
68'
Krátký centr od rohového praporku skončil u prvních bránících hráčů, následný pokus o střelu z dálky pokryl Chudý.
66'
Tóth opouští hrací plochu, jeho ošetření bude pokračovat, stejně jako bude pokračovat zápas.
65'
Chvíli se teď nebude hrát, neboť ve vápně leží Martin Tóth a je potřeba jeho ošetření. Hráči využívají pauzu k občerstvení.
65'
Před Chudým je hodně živo, aktivní byl u vápna zejména Stojković, hosté s vypětím sil odkopávají.
64'
Celou situaci vyřešil brankář Chudý, před dotírajícími hráči zvládl zasáhnout a skrýt míč v rukavicích.
63'
A je tu další roh pro Crvenou Zvezdu, hosté totiž srazili ostrý pokus o centr z pravého křídla.
61'
Nakonec z toho byly ještě další dva rohy, blízko zakončení byl u prvního pokusu Rodić, k úspěšné hlavičce mu ale několik decimetrů scházelo.
61'
Na chvíli si může oddechnout, Ebeciliova střela skončila mimo, vše bude pokračovat dalším rohem.
60'
Nápor domácích pokračuje, je tu rohový kop. Chudý vyhlašuje další ohrožení své brány.
59'
Je to teď fotbal na jednu stranu, na tu trnavskou, obrana slovenského týmu má plné ruce a nohy práce
57'
Greššákův faul zastavil rodící se akci domácích, ti po rozehrání budou útočit do rozestavěné obrany Trnavy.
56'
Pokus Trnavy o útok vzduchem skončil nezdarem, kousek za půlící čárou se k míči opět dostali domácí.
54'
Opět Chudý, nyní vyrazil prudkou střelu Ebecilia na první tyč. Míč má v náruči, snaží se tempo hry trochu zmírnit.
53'
Bělehradský klub začíná stupňovat tlak, nyní se musel gólman Chudý velice rychle přesunout z brankové čáry blíže k hranici vápna, aby zvládl vytěsnit střelu z levého křídla.
53'
Domácí poprvé vystřídali, skončil Nikola Stojiljković, na trávník se dostal Nemanja Milić.
51'
Crvena Zvezda trpělivě kombinuje ve středu hřiště a hledá skulinky k průniku před Chudého.
50'
Úvod druhé půle je hodně nervózní, nyní se po Bakošovi ohnal Nemanja Radonjić. Bakoš okamžitě upadl, byť zásah do ramene nebyl vůbec prudký. Domácí hráč za to ale dostal žlutou kartu.
48'
Rozehra následné standardky se Trnavě nevydařila, domácí obrana zvládla míč odkopnout na hranici vlastní šestnáctky.
48'
Domácím se moc nelíbí, že byl odpískán zákrok v podání Stojkoviće, nicméně přímý kop už neodvolají.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:33.
Máme za sebou první půli, která přinesla velmi zajímavý fotbal. Crvena Zvezda vlétla na soupeře již od úvodního výkopu, byly z toho ale pouze rohové kopy. Přesto se domácí dočkali jako první, po rychlé akci přišel Godálův penaltový faul a nabídnutou šanci El Fardou Mohamed Ben ve 23. minutě využil. Jenže tento náskok se hned za dvě minuty rozplynul, po bleskové akci srovnal pohotový Erik Grendel. Trnavu gól povzbudil a začala se více osmělovat. Závěr poločasu byl již vyrovnaný a Trnava se favoritovi opravdu rovným soupeřem. Do kabin se odešlo za stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Před koncem poločasu se uděluje ještě jedna žlutá karta, za šlapák na Saviće si ji prohlédl Anton Sloboda.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
44'
Grendel lehce přisunul míč na Radu, jeho následná střela ale skončila pouze na horní síti Borjanovy branky.
43'
Píská se i na druhé straně, na trávníku se totiž ocitl Sloboda. No a vzdálenost přímo vybízí ke střele.
42'
Po rozehrání reklamovali domácí Godálovu ruku v pokutovém území, pokračuje se ovšem bez přerušení. A co je pro Trnavu nejdůležitější, daleko od vápna.
42'
Další faul hostů, nyní to bylo ze strany Grendela. Takže opět přímý kop, nyní je spíše na centr.
40'
Přímý kop si vzal na starost Ebecilio, dokázal sice obstřelit zeď a mířit k tyči, jenže Chudý to očekával a v prostoru byl včas.
39'
Teď se už ale pískal faul a to zákrok Jirky na Krstitiće. Crvena Zvezda má velice zajímavou standardní situaci.
38'
Na zemi se ocitl hostující Sloboda a chvíli se mu nechtělo vstávat. O faul se ale nejednalo a po kontrole sudího nakonec vyskočil na nohy.
36'
Trnavská snaha skončila pouze vysokým centrem do pokutového území, Borjan míč hravě stáhl do vzduchu.
35'
Neuspěl ani Stojković, přihrávku na Mohameda Bena poslal do ofsajdové pozice.
35'
Sledujeme nyní hodně nepřesností na obou stranách, týmy mají problémy si přihrát několikrát v řadě.
33'
Hosté kousek od vápna Crvené Zvezdy, pokusili se o dlouhé vhazování. Vše skončilo mimo hrací plochu, trnavským nevyšla ani reklamace tahání za Bakošův dres.
31'
Domácí tým začíná opět tlačit, sledujeme nápor bělehradských před vápnem soupeře. Ovšem bez střeleckých pokusů.
29'
Trnava se pokusila o výpad pravou stranou, nyní to ale k centru nevedlo. Domácí vhazují.
27'
Rohový kop pro domácí. Po vzniklé situaci pálil Mohamed Ben, tentokrát ale o velký kus mimo.
25'
Hosté po vyrovnávací trefě ukazují, že z hlediště na ně přilétly plastové lahve, rozhodčí ale zatím nevypadá, že by chtěl vzniklou situaci nějak řešit.
25'
Trnava právě vstřelila branku!
Už je ale bleskově srovnáno! Trnava předvedla brejk, Jirka přetlačil obránce, přihrál do pokutového území, kde si naběhl ERIK GRENDEL a ten s pomocí lehké teče domácího hráče poslal míč za záda bezmocného Borjana.
23'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil EL FARDOU MOHAMED BEN, počkal si na gólmanův pohyb a poté hravě poslal střelu na opačnou stranu – 1:0
23'
Boris Godál navíc dostal za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
22'
Penalta pro Crvenou Zvezdu. Po bleskové akci přišla přihrávka na střed, Krstitić vlétl do vápna, kde jej srazil Godál. Jasný pokutový kop.
20'
Hostující Jirka stál proti přesile, Rodić mu míč vzal na první pokus. Už se zase hraje směrem k Chudého brance.
19'
Crvena Zvezda chtěla bleskově rozehrát přímý kop, bylo to ovšem zbrklé a přihrávka skončila u trnavské obrany.
18'
Sloboda měl trochu prostoru na postup směrem vpřed, přihrál poté na Grendela a ten se už odhodlal i ke střele. Jeho dalekonosný pokus šel vysoko nad břevno Borjanovy branky.
16'
Tak tohle se hostům moc nepovedlo. Měli rohový kop, jenže signál s rozehráním nakrátko nevedl ani k přesné narážečce.
15'
Grendel poslal z levé strany nenápadnou přihrávku před Borjana a byl z toho menší závar. Crvena Zvezda se ubránila s vypětím všech sil.
14'
Jirka svým stříleným centrem trefil pouze zeď, o chviličku později se domácí definitivně zmocnili míče a vyrazili do protiútoku.
14'
Stojković zahrál na vlastní polovině rukou a je tu tak standardka pro Trnavu. Uvidíme centr z levé strany.
12'
Trnava se pokusila o rychlý přechod do útoku, na vysoký pas si nabíhal Bakoš, přihrávka vzduchem ovšem mířila do ofsajdu.
10'
A další centr před branku Chudého. Nyní šel po zemi a Stojković nedokázal spoluhráče najít.
9'
Radonjić dostal přihrávku za trnavskou obranu, prudká přihrávka však skončila u rychle vyběhnutého Chudého.
8'
Centr letěl z pravé strany na zadní tyč, odkud přišla přihrávka na malé vápno. Obranný zákrok Trnavy však přišel včas i s důležitým odkopem.
7'
Teď je ale čeká těžká prověrka. Po faulu na Mohameda Bena je tu přímý kop pro Bělehrad.
6'
Stále sledujeme stejný obrázek, Crvena Zvezda útočí, trnavští se zatím celkem bez problémů brání.
5'
Bakoš hledal Grendela, jeho pas byl nepřesný. O chvíli později se navíc dopustil faulu.
4'
Hosté poprvé na útočné polovině, Jirka se však nedokázal probít přes obránce a míč se dokutálel mimo hrací plochu.
3'
Čonka musel zaskočit za Godála, u pomezní čáry zvládl dostat míč do bezpečí. Trnava je ale hned od startu pod tlakem.
2'
Ebecilio zahrál hned dva rohové kopy, hosté se po druhém centru alespoň na chvíli osvobodili. Crvena Zvezda je už ale zase u míče.
1'
Hned v první minutě předvedli domácí fotbalisté bleskovou narážečku, Radonjić se ve vápně nedostal k zakončení, Trnava odkopla na roh.
1'

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovičić, Ebecilio, Krstitić – Mohamed Ben, Radonjić – Stoiljković. Trenér: Vladan Milojević.
Náhradníci: Popović – Srnić, Babić, Milić, Simić, Jovančić, Gobeljić.

FC Spartak Trnava: Chudý – Kadlec, Tóth, Godál (C), Čonka – Jirka, Sloboda, Grendel, Greššák, Rada – Bakoš. Trenér: Radoslav Látal.
Náhradníci: Rusov – Janso, Hladík, Miesenböck, Oravec, Pekár, Egho.

Rozhodčí: Carlos Del Cerro – Juan Yuste, Abraham Álvarez (všichni ESP).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadionu Rajka Mitiće začne ve 20:30, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Carlos Del Cerro, kterému budou na pomezí asistovat Juan Yuste a Abraham Álvarez. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Santiago Jaime. Všichni pánové jsou ze Španělska.
FC Spartak Trnava

Slovenský tým pod vedením trenéra Radoslava Látala je zatím příjemným překvapením. V prvním předkole zdolal Zrinjski z Bosny a Hercegoviny a poté přišel šok. Trnava se postavila bohaté Legii Varšava a z Polska si přivezla parádní výsledek v podobě výhry 2:0. Domácí porážka 0:1 už pak na nečekaném postupu nemohla nic změnit. Před Spartakem teď stojí další nelehká výzva, ale pokusí se soka udolat a být tak jediný krok od milionářské soutěže.

Odehrané zápasy

Trnava – Zrinjski 1:0
Zrinjski – Trnava 1:1
Legia Varšava – Trnava 0:2
Trnava – Legia Varšava 0:1
FK Crvena Zvezda Bělehrad

Domácí tým se do dnešního utkání prokousal už od prvního předkola. V něm nejprve lehce zaváhal, když na půdě Spartaksu Jūrmala remizoval 0:0, poté se ale rozjela bělehradská mašina a od té doby v předkolech jen vyhrávala a co je důležité, ještě ani neinkasovala! Po domácí výhře 2:0 přišlo druhé předkolo a v něm jasný postup přes Sūduvu v celkovém poměru 5:0. Trnava se tak má na co těšit, zvlášť na horké srbské půdě!

Spartaks Jūrmala – Crvena Zvezda 0:0
Crvena Zvezda – Spartaks Jūrmala 2:0
Crvena Zvezda – Sūduva 3:0
Sūduva – Crvena Zvezda 0:2
Dobrý večer u třetího předkola Ligy mistrů. Společně se podíváme na utkání mezi týmy FK Crvena Zvezda Bělehrad a FC Spartak Trnava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.