Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Santa Coloma : KF Drita - 26. června 2018   17:00

FC Santa Coloma
0:2
(0:0)
KF Drita
KF Drita
99' Shabani X.   • 105+3' Gërbeshi
Casals – San Nicolás, Lima (C), Ramos A., Serna C.(od 84. Conde) – Martinez P., Rebés, Rodríguez (od 86.Mercadé) – Torres, Riera (od 62. Sanchéz), Aranda (od 106. Faure)
Benitez – Mercadé, Marinho, Faure, Conde, Sánchez, Ramos R.
Mclaughlin P. – Keegan D., Carey D.(všichni IRL)
Victoria Stadium, Gibraltar
KF Drita
Rexhepi – Kuka, Limani (C), Gërbeshi, Leci – Musaj (od 98. Shala), Shabani B. – Shabani X., Krasniqi, Neziraj (od 112. Haliti) – Kryeziu (od 85. Livoreka)
Ramadani – Livoreka, Haliti, Shala, Ruhani

Ode mne to je pro toto utkání všechno a u dalšího textového přenosu napočtenou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 0:9. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:3.
Máme tu konec utkání. Do pátečního finále nultého předkola postupuje po výhře v prodloužení kosovský tým KF Drita, který se utká s vítězem duelu La Fiorita – Lincoln. Skóre načal v 99. minutě Xhevdet Shabani, razítko pak na postup KF Drita přidal z pokutového kopu Fidan Gerbeshi.
120+2'
120+1'
Roh pro Dritu.
120+1'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
119'
Livoreka nachytán v ofsajdovém postavení.
118'
Následovali další dva rohové kopy, ty už žádné nebezpečí pro hosty neznamenali.
118'
Torres mohl snížit, jeho střela byla sražená na rohový kop.
115'
Haliti vyfasoval po faulu na Casalse žlutou kartu.
114'
Conde dostává žlutou po faulu na Krasniqiho.
113'
Krasniqi se po dalším rohovém kopu dostal k zakončení, Casals si připsal dobrý zákrok.
112'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Neziraj, přichází Haliti.
112'
111'
Krasniqi měl dobrou možnost přidal další branku. Nedal.
111'
Rebés fauloval Livoreka. Hosté si kráčí k vítězství.
109'
Conde byl nachytán v ofsajdu.
108'
Sánchez fauloval Livoreka.
107'
Neziraj střelou vůbec branku netrefil.
106'
Kuka fauloval Sáncheze.
106'
Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení jsme viděli dvě branky. Nejdříve se trefil Shabani a po něm z penalty Gerbeshi.
105+4'
První prodloužení skončilo.
105+3'
KF Drita právě vstřelila branku!
Hosté penaltu proměnují zásluhou FIDANA GERBESHIHO.
105+2'
Lima inkasuje žlutou kartu.
105+2'
Byla nařízena penalta.
105+1'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
105+1'
Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Aranda, přichází Faure.
104'
Neziraj fauloval.Ramos může rozehrávat.
102'
Torres fauloval Shabaniho. Rozehrávky se ujal Neziraj, jeho zakončení mířilo mimo.
99'
Hosté se konečně dočkali branky. Střela XHEVDETA SHABANIHO skončila za zády Casalse.
99'
Rebés dostávážlutou kartu po faulu na Krasniqiho.
98'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Musaj, přichází Shala.
96'
Leciho střela sražena na rohový kop.
95'
Krasniqi vybojoval faul. Lima může v klidu rozehrávat.
94'
Torresova střela byla zablokovaná.
92'
Limani fauloval a vidí za to žlutou kartu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Prodloužení začne přibližně v 19:00
Máme tu konec základní hrací doby ve které jsme branku neviděli. Nejblíže k němu měli hostující Krasniqi a Kryeziu, ale Casals byl proti.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Rohový kop pro hosty.
90+3'
Utkání se již pouze dohrává.
90+1'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
89'
86'
Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Rodríguez, přichází Mercadé.
85'
Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Kryeziu, přichází Livoreka.
84'
Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Serna, přichází Conde.
82'
Blíží se konec zápasu a zatím jsme branku neviděli.
80'
Kuka fauloval Arandu a vidí za to žlutou kartu.
79'
Hosté nyní drží Santa Colomu u jejich vápna, ale nedokážou překonat výborně chytajícího Casalse.
77'
Krasniqiho další šance, Casals však předvedl další výborný zákrok.
75'
Serna Cistero vypálil, střela byla však zablokovaná.
74'
Rohový kop pro Santa Colomu.
73'
Krasniqiho další výborné zakočnení nekončí brankou, kvůli zákroku Casalse.
72'
Hra se nyní odehrává mezi oběma vápny, bez velké šance jak na jedné tak na druhé straně.
70'
Na druhé straně fauloval Kuku Sanchéz.
69'
Krasniqi fauloval Casalse.
67'
Shabani X. mohl poslat hosty do vedení, ale Casals vytáhl výborný zákrok.
66'
Lima fauloval Krasniqiho.
65'
Střela Kryeziua byla zablokována na rohový kop.
64'
Po faulu od Rebése rozehrává Leci.
63'
V dobré šanci minul míč Kuka.
62'
Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Riera, přichází Sánchez.
62'
Kryeziu nachytán v ofsajdovém postavení.
61'
59'
Další žlutou karta pro domácí po faulu na Shabaniho si připisuje San Nicolás.
58'
Shabani X. může zahrávat přímý volný kop.
57'
Torres fauloval Kryeziu a od hlavního rozhodčího za to vidí žlutou kartu.
56'
Martinez a po něm i Rodríguez si pomáhají fauly.
54'
Kryeziu vybojoval standartní situaci po faulu Rebése.
52'
Drita se tlačí do útoku, ale jejich akce v tuto chvíli končí pouze u velkého vápna.
50'
Kryeziu měl výbornou možnost k dosažení branky, Casals vytáhl dobrý zákrok.
48'
Santa Coloma měla dva rohové kopy zasebou, ale Serna ani při jednom nikoho nenašel.
48'
Rexhepi vytáhl dobrý zákrok proti střele Torrese.
46'
Torres vybojoval zajímavou standartní situaci po faulu Kuki.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:06.
V prvním poločase jsme branku neviděli. O něco aktivnější byli hosté, ale nikdo z nich nedokázal překonat Casalse.
45+3'
45+2'
Drita rozehraje ještě jeden rohový kop. Shabani X. si už chystá míč.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
44'
Leciho střela zablokovaná.
43'
Shabani B. fauloval Rebése a vidí za to žlutou kartu.
41'
Střelu Limy zablokovala obrana.
41'
Neziraj fauloval Torrese.
39'
Centru se ujal Shabani X. ohrožení branky pro Casalse z toho nebylo.
38'
Krasniqi vybojoval rohový kop.
37'
Martinez si připsal také faul, když poslal k zemi Krasniqiho.
36'
San Nicolás si krásně pokryl míč a donutil Leciho faulovat.
34'
Neziraj fauloval, Serna v klidu rozehraje.
33'
Velkou možnost měl Krasniqi, nedal.
31'
Serna fauloval Kuku a Musaj může založit nový útok.
30'
Serna může v poklidu rozehrávat po dalším faulu hostů.
28'
Lima fauloval Limaniho hosté, ale u míče dlouho nevydrželi, protože si Neziraj pomohl faulem proti Rebésovi.
27'
San Nicolás si pomohl faulem proti Lecimu a Drita má výhodu standartní situace, kterou rozehraje Shabani X.
26'
Torres fauloval Kuku.
25'
Neziraj v dobré pozici nedává branku, Casals vytáhl pěkný zákrok.
23'
Hosté rozehráli zajímavou standartní situaci. Kryeziu si pomohl faulem proti brankáři Casalsovi.
21'
Torres se dral za míčem, ale pomohl si faulem proti Gërbeshimu.
20'
Hosté jsou zatím více na míči, ale branku z toho zatím nevytěžili.
18'
Gërbeshi rozehrává standartní situaci.
18'
Rebés si pomáhá faulem proti Gërbeshimu.
16'
Dobrou šanci na otevření skore měl Kryeziu ovšem nedal.
15'
Shabani X. má výhodu přímého volného kopu.
13'
Rebés si znovu pomohl faulem tentokrát proti Musajovi.
11'
Rebés fauloval Leciho a hosté mohou začít další útočnou akci.
9'
Rodríguez fauloval Neziraje a hosté mají výhodu standartní situace.
7'
Další rohový kop pro domácí znovu zahrál Cistero, ale Ramos v souboji fauloval Rexhepiho.
6'
Kuka si pomohl útočným faulem proti Limovi, ale následně se hosté dostali znovu k míči, ovšem pokus Neziraje byl zablokován.
5'
Torresova zablokovaná střela problémy hostům nepřinesla.
4'
Centr Serna nikoho v domácím dresu nenašel.
4'
První rohový kop si připíše Santa Coloma.
3'
Kryeziu fauloval na hranici penalty San Nicoláse a domácí jsou na míči.
2'
První šanci si vypracovali hosté zásluhou Kryeziua, ale ta se nevešla mezi tři tyče.
2'
Hra se prozatím odehrává uprostřed hřiště.
1'

FC Santa Coloma: Casals – San Nicolás, Lima (C), Ramos A., Serna C. – Martinez P., Rebés, Rodríguez – Torres, Riera, Aranda
Náhradníci: Benitez – Mercadé, Marinho, Faure, Conde, Sánchez, Ramos R.

KF Drita: Rexhepi – Kuka, Limani (C), Gërbeshi, Leci – Musaj, Shabani B. – Shabani X., Krasniqi, Neziraj – Kryeziu
Náhradníci: Ramadani – Livoreka, Haliti, Shala, Ruhani

Rozhodčí: Mclaughlin P. – Keegan D., Carey D.(všichni IRL).
Drita

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Ligy Mistrů díky titulu v domácí soutěži. Drita vyhrála titul o tři body před Pristihnou. Z 33 zápasů ti tým připsal bilanci 18-13-2 při skóre 53:21. Nejlepším střelcem týmu byl kosovský útočník Kastriot Rexha se 14 zásahy, které vstřelil v 10 duelech.

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Ligy Mistrů díky titulu v domácí soutěži. Santa Coloma vyhrála titul o tři body před UE Erdogany. Z 27. zápasů si tým připsal bilanci 18-4-5 při skóre 62:20.
Příjemné úterní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 0 předkola Ligy Mistrů. Na turnaji na Gibraltaru se utkají 4 týmy a my budeme moci sledovat utkání andorského týmu FC Santa Coloma proti kosovskému týmu KF Drita. Výkop je stanoven na 17 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.