Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hapoel Be'er Sheva  : Flora - 17. července 2018   19:00

Hapoel Be'er Sheva
15' Ezra  • 27' Maman  • 48' Melikson
3:1
(2:0)
Flora
Flora
86' Alliku
Anestis – Bitton B., Taha, Tzedek (74. Bitton A.), Bitton O. – Cetout, Ogu (57. Einbinder) – Ezra, Maman (67. Zrihan), Melikson (C) – Sahar
Goresh – Bitton A., Zrihan, Einbinder, Broun, Scheimann, Pekhart
Tomasz Musiał – Radosław Siejka, Sebastian Mucha (všichni Polsko)
Turner Stadium, Be'er Sheva
Flora
Toom – Kams (C), Vihmann, Lorenz, Aloe – Alliku, Dmitrijev, Ainsalu (57. Šlein), Liivak (46. Gussev) – Poom – Sappinen
Karofeld – Kuusk, Šlein, Gussev, Pürg, Saliste, Sorga

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek úterního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 13:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
Je dobojováno a z vítězství se dnes zcela zaslouženě radují domácí fotbalisté. Ti do druhého poločasu vletěli jako uragán a ve 48. minutě se po krásné akci prosadil Melikson. Hapoel si už následně hlídal své vedení a do útoku se příliš nehnal, ovšem gólman Anestis nakonec přeci jen kapituloval, chvíli před koncem totiž vsítil čestný gól Tallinnu Alliku.
90+4'
90+3'
Po zřejmě poslední standardce zápasu se nic nestalo, jelikož centr Pooma v pohodě odvrátil Taha.
90+2'
Po dlouhém autu se málem do šance dostal Poom, ale Cetout na poslední chvíli balon odhlavičkoval do zámezí, roh pro Floru.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.
90'
Naopak hosté se ještě snaží něco vymyslet směrem dopředu, ovšem hráči Hapoelu brání velmi pozorně.
89'
Hapoel ihned po zisku balonu uklidnil hru a je jasné, že domácí už tento zápas chtějí pouze dohrát.
88'
O pár chvil později mohl Alliku přidat druhý gól, jenže ve vyložené šanci trestuhodně přestřelil domácí svatyni!
86'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Tak Flora se nakonec přeci jen dočkala branky! Ve vápně dostal až příliš prostoru RAUNO ALLIKU, který střelou na přední tyč překonal brankáře Anestise.
85'
Hosté se hnali do slibně vypadající šance, ovšem jejich snažení přerušil zdvižený praporek asistenta sudího, který signalizuje ofsajd, v němž se nacházel Sappinen.
84'
Ve vápně si na Ezrův centr naskakoval Sahar, jenže balon byl až příliš vysoký a domácí forvard na něj nedosáhl.
83'
Hapoel rozehrával od rohového praporku, jenže centr Cetouta na přední tyč v pohodě odvrátil hostující stoper Lorenz.
82'
Zrinhan se pokoušel prokličkovat až do šestnáctky Flory, ale jeho individuální akci překazil Kams, který mu míč vypíchl.
81'
Po krátkém ošetření se ale Toom zvedá a vypadá to, že se nejedná o nějaký vážnější problém.
80'
Hostující gólman si ale při posledním zákroku sám ublížil a nyní za ním míří lékařský tým Tallinnu.
79'
Centr Cetouta mířil do dobrého prostoru, ale Toom včas vyběhl ze své svatyně a balon si stáhl ze vzduchu pro sebe.
78'
Zrihan si na hranici šestnáctky navedl míč na levačku a poté vypálil na Tooma, který jeho pokus dokázal konečky prstů vyrazit na roh.
77'
Seppanen se dostal do dobré palebné pozice, avšak míč netrefil ideálně a jeho střela zamířila vysoko nad bránu.
76'
Ten ale rozehráli hráči v červených dresech na krátkou vzdálenost, a jejich poklidná kombinace tak pokračuje.
75'
Eindinder byl před vápnem stažen k zemi a bude z toho strandardní situace pro úřadujícího izraelského mistra.
74'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Tzedek, přichází A. Bitton.
73'
Melikson chtěl propíchnout míč na Sahara, ale Vihmann tuto přihrávku vystihl a odkopl balon do bezpečí.
72'
Cetout nejprve vybojoval balon a následně si parádně obešel Sappinena, za což ho domácí publikum odměnilo potleskem.
71'
Aloe se nyní dostal pod tlak napadajícího Meliksona a nakonec mu nezbylo nic jiného, než odehrát balon za postranní čáru.
69'
Oren Bitton se pokusil překvapit brankáře Tooma, jenže to se mu vůbec nepovedlo a naopak vylekal diváky sedící v horních řadách tribuny.
68'
Hapoel už hraje v klidu a hráči si tento zápas vyloženě užívají, o jejich postupu už nemůže být pochyb.
67'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Maman, přichází Zrihan.
66'
Po centru Cetouta se k hlavičce dostal Taha, ale ten v krkolomné pozici nezakončil přesně.
65'
Melikson dostal dobrý pas do běhu, ovšem na poslední chvíli mu míč od nohy odkopl Aloe. Bude z toho roh pro domácí.
64'
Dlouhý nákop Cetouta mířil na Sahara, ale ten byl pokryt hned dvěma protihráči, a tak neměl nárok získat balon pro sebe.
63'
Gussev chtěl míč prostrčit na Sappinena, jenže dobrý obranný skluz předvedl Tzedek, jenž dokázal balon zastavit.
62'
Skvělý Toom! Einbidner z hranice vápna napřáhl k tvrdé ráně, která mířila přesně pod břevno, jenže hostující gólman dokázal balon vyrazit nad sebe a poté jej ještě chytit do náruče.
61'
Maman dostal hodně času a prostoru pro centr, ovšem ten se mu vůbec nepovedl a míč odkopl do bezpečí Lorenz.
60'
Na kolmý pas Cetouta si nabíhal Sahar, avšak Toom celou situaci přečetl a pro balon si v pohodě došel.
59'
Kams se protáhl po pravé straně, ale na poslední chvíli mu balon utekl, čehož využil Anestis, jenž vyběhl z brány a lapil míč do svých rukavic.
58'
Ben Bitton si všiml nabíhajícího si Meliksona a hned mu také adresoval svůj pas, ovšem ten byl na domácího kapitána příliš prudký a nakonec skončil v zámezí.
57'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ogu, přichází Einbinder.
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Ainsalu, přichází Šlein.
56'
Žlutou kartu dostává Dmitrijev (FC Flora Tallinn).
55'
Po centru z pravé strany se do hlavičky položil Rauno Sappinen, avšak útočník Flory nedokázal z dobré pozice nasměrovat balon mezi tři tyče.
54'
Sappinen napadal rozehrávku domácích a málem vybojoval balon, jenže v souboji s Tahou si pomohl faulem, což neuniklo hlavnímu sudímu.
53'
Melikson nasadil jesličky Kamsovi a už už to vypadalo, že se dostane do dobré šance, jenže hostující kapitán ho nakonec poslal k zemi a jeho akci přerušil.
52'
Na druhé straně už se k zakončení probojoval Sappinen, jenže jeho pokus rozvlnil síť pouze z boku.
51'
Žlutou kartu dostává Gussev (FC Flora Tallinn).
50'
Oren Bitton se vydal na menší ofenzivní dobrodružství a málem se dostal až ke střele, ovšem na poslední chvíli mu balon vypíchl Kams.
48'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Tak to byla krásná akce Hapoelu, která končí třetí brankou. Ben Bitton si zaběhl za obranu na oblouček Mamana a poté našel zcela volného MAORA MELIKSONA, jenž z úhlu propálil Tooma.
48'
Ezra si navedl míč na levačku a poté vypálil na Tooma, který jeho přízemní střelu v pohodě vyrazil.
47'
Kams přenesl hru na Gusseva, jenže ten by v souboji předskočen Benem Bittonem a nyní už kombinují domácí.
46'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Liivak, přichází Gussev.
46'
V té už se nic důležitého nestalo, a hráči tak odcházejí do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Ti jsou zatím jasně lepší a svého soupeře k ničemu nepouštějí. Hapoel si vypracoval spoustu brankových příležitostí, přičemž dvě z nich se ujali. The Camels poslal do vedení už v patnácté minutě Ezra a o pár chvil později navýšil jejich náskok pohotovou dorážkou dnes velmi aktivně hrající Maman.
45+2'
45+1'
V prvním poločase byla nastavena jedna minuta.
45'
Kams nyní předvedl velice pohlednou individuální akci, ovšem nikdo z jeho spoluhráčů mu nepomohl, a proto hostující kapitán vybojoval pouze autové vhazování.
44'
Liivak chtěl nabít Poomovi, jenže jeho přihrávka byla velice pomalá a Ogu ji dokázal vystihnout.
42'
Maman chtěl vyslat do šance Sahara, ale jeho pas byl příliš dlouhý a míč se dokutálel až do zámezí.
41'
Domácí už se nikam neženou a v pohodě kombinují na vlastní polovině, obránci si nyní již poněkolikáté vyměňují balon.
40'
Před Toomem se zjevil zcela volný Sahar, jenže ten nedal do svého zakončení potřebnou razanci a brankář Flory si připsal další zákrok.
39'
Taha nepřesně přihrál Tzedekovi a málem z toho těžil Sappinen, ovšem chybu svých spoluhráčů dokázal napravit Ogu, jenž hostujícího útočníka do šance nepustil.
38'
Hosté se nyní dostali do slibné šance čtyř proti čtyřem, jenže Poomovi sklouzl míč po noze a jeho centr zamířil do zámezí.
37'
Hostující kapitán nakonec po svých odešel za postranní čáru, kde zřejmě ještě bude pokračovat ošetření.
36'
Ezra nyní velice tvrdě zajel do Kamse a hra je přerušena. Z hostujícím hráčem to nevypadá moc dobře a ihned k němu míří lékařský tým.
35'
Melikson hledal svým centrem ve vápně číhajícího Mamana, ovšem ten se musel pro míč vracet a nakonec ani nedokázal trefit balon.
34'
Dlouhý pas Vihmanna směřoval na rozběhnutého Liivaka, ovšem před ním dokázal balon zahrát do autu Tzedek.
33'
Tallinn mohl jít do rychlého brejku, jenže Ogu se skvěle vrátil s Liivakem a skluzem mu vypíchl balon.
32'
Aloe dlouho váhal s rozehrávkou a málem se mu to vymstilo, neboť se k němu rychle blížil Ogu. Naštěstí pro hostujícího hráče ho ale záložník Hapoelu fauloval, čímž ho vysvobodil ze svízelné situace.
31'
Už už to vypadalo, že Flora se vymaní z tlaku červených, jenže Alliku si příliš předkopl balon a na hrací ploše už jej zastihnout nedokázal.
30'
Maman je dnes při chuti. Nyní chtěl znovu prověřit Tooma, avšak střela se mu tentokrát příliš nepovedla a hostující brankář nemusel zasahovat.
29'
Ogu táhl akci středem hřiště, ovšem nikdo z jeho spoluhráčů se mu nenabídl, a proto domácí záložník otočil hru zpět na Tahu.
28'
Liivak si chtěl narazit s Ainsaluem, ovšem zpětná přihrávka byla velmi nepřesná a nakonec skončila až za postranní čárou.
27'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Tak nyní už se Be'er Sheva dočkala! Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Ezra, jenž ale trefil pouze Tooma. Ten však vyrazil balon před sebe, kde se nacházel HANAN MAMAN, jenž už jen uklidil míč do prázdné brány.
25'
Další velká šance Hapoelu! Melikson našel ve vápně volného Mamana, ovšem ten trefil pouze tyč hostující svatyně.
24'
Liivak se utrhl na levé straně, jenže poté se mu vůbec nepovedl centr, neboť balon zamířil přesně do míst, kde se nacházel Anestis.
23'
Domácí jsou zatím jasně lepší a svého soupeře téměř k ničemu nepouští. Uvidíme, kolik branek se jim dnes podaří vsítit.
21'
Ogu chtěl přenést hru doleva na Orena Bittona, ale přihrávka se mu vůbec nepovedla a míč zamířil až za postranní čáru.
20'
Alliku poslal do vápna střílený centr, ale Anestis byl včas venku z brány a balon chytil do svých rukavic.
19'
Po následném rohu se k hlavičce dostal Taha, avšak stoper Hapoelu nezamířil přesně.
18'
Už to mohlo být o dvě branky! Na parádní oblouček za obranu hostů si naběhl Maman a byl zcela sám před Toomem, ovšem hostující brankář předvedl proti jeho střele další pohotový zákrok.
17'
Z toho ale nic nevzniklo, neboť Anestis si pro míč došel a v pohodě si jej ze vzduchu stáhl pro sebe.
16'
O rychlou odpověď se pokoušel Poom, ovšem ze své akce vytěžil pouze rohový kop.
15'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! A máme tu první branku zápasu! Ben Bitton našel na hranici vápna nikým nehlídaného HENA EZRU a ten přesnou střelou k tyči nedal Toomovi šanci zasáhnout.
14'
Ben Bitton se chtěl protáhnout po pravé straně, ovšem Aloe byl při bránění pozorný a nepustil domácího obránce dál.
13'
Domácí jsou si vědomi své převahy, a proto se nikam příliš neženou a vyčkávají, zda se v obraně soupeře neotevře nějaké okénko.
12'
Melikson neměl komu přihrát, a proto napřáhl zpoza vápna k tvrdé střele, která pořádně protáhla Tooma. Hostující brankář předvedl skvělý zákrok a drží svůj tým ve hře.
11'
O chvíli později musel na druhé straně zasahovat také Toom, ale proti Mamanově slabé střele si připsal pohodlný zákrok.
10'
Zelení se poprvé vydali do útoku a hned z toho byla dobrá šance. Alliku se protáhl po pravé straně a dostal se do slibné pozice, jenže střelou mezi nohy nedokázal prostřelit pozorného Anestise.
9'
Maman si chtěl narazit se Saharem, ale zpětný pas byl o malinko svižnější, než ofenzivní záložník domácích potřeboval.
8'
The Camels měli k dispozici další roh, ale kvůli faulu Mamana se nikdo v červeném do zakončení dostat nemohl.
7'
Po centru z pravé strany nastaly v šestnáctce hostů menší zmatky, které musel nakonec vyřešit Lorenz rezolutním odkopem.
6'
Cetout nabízel míč na přední tyč, ovšem tam se nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů, a Flora se tak v pohodě osvobodila.
5'
Melikson se neprosadil přes Kams, ale domácí budou i tak zahrávat rohový kop.
4'
Maman sice nepřesně přihrál Cetoutovi, ale hosté se poté sami vyhnali do zámezí, a proto bude moci v kombinaci dál pokračovat Be'er Sheva .
3'
Maman si zpracoval nahrávku od Meliksona a poté vypálil z otočky, ovšem jeho rána z hranice šestnáctky zamířila vysoko nad bránu.
2'
Dlouhý nákop Tzedeka směřoval na Sahara, avšak pas domácího stopera byl až příliš dlouhý a balon skončil u gólmana Tooma.
1'
Hlavní sudí poprvé foukl do píšťalky, zápas může začít! Úvodního výkopu se ujali hráči Hapoelu, kteří dnes nastupují v červených dresech. Jejich soupeř naopak zvolil zelenou sadu.
1'

Hapoel Be'er Sheva FC: Anestis – Bitton B., Taha, Tzedek, Bitton O. – Cetout, Ogu – Ezra, Maman, Melikson (C) – Sahar
Náhradníci: Goresh – Bitton A., Zrihan, Einbinder, Broun, Scheimann, Pekhart

FC Flora Tallinn: Toom – Kams (C), Vihmann, Lorenz, Aloe – Alliku, Dmitrijev, Ainsalu, Liivak – Poom – Sappinen
Náhradníci: Karofeld – Kuusk, Šlein, Gussev, Pürg, Saliste, Sorga

Rozhodčí: Tomasz Musiał – Radosław Siejka, Sebastian Mucha (všichni Polsko).
FC Flora Tallinn

Flora prožila v minulém roce velmi povedenou sezonu, neboť ze 36 mačů prohrála pouze dva a dokráčela si pro celkově jedenáctý titul v klubové historii, díky kterému se navíc mohla těšit na účast v předkole Ligy mistrů. V tom není celek z hlavního města Estonska žádným nováčkem, ovšem žádný velký úspěch zatím nezaznamenal. Poslední účast v kvalifikaci milionářské soutěže se datuje do ročníku 2016/2017. Tehdy Tallinnu los poměrně přál a přisoudil mu gibraltarský Lincoln, jenže Kaktusy se s rolí favorita nedokázaly popasovat a v celkovém součtu prohrály 2:3. Letos to také vypadá na brzký konec, jelikož smazání náskoku Hapoelu se nejeví jako pravděpodobné.
Hapoel Be'er Sheva FC

Izraelský celek v loňském ročníku domácí nejvyšší soutěže obýval nejvyšší pozice. Po základní části celé tabulce vévodil a svůj náskok si pohlídal i v nadstavbové části, načež se mohl těšit na předkolo milionářské soutěže. S evropskými poháry má navíc Hapoel nemalé zkušenosti, před dvěma lety, kdy se ve skupině utkala i s pražskou Spartou, totiž postoupila až do vyřazovacích bojů. Loni se svěřenci trenéra Bakhara opět střetli s českým celkem, tentokráte s Plzní. Pověstné deja vu se ale v tomto případě nekonalo a na rozdíl od sezony 2016/2017 se The Camels do závěrečné části Evropské ligy neprobojovali.
Hezký úterní večer přeji všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Mistrovství světa už je minulostí a zraky příznivců nejpopulárnější hry světa nyní směřují na předkola evropských pohárů. My se v tomto online přenosu zaměříme na odvetný duel kvalifikace Ligy mistrů, ve kterém se střetne Hapoel Be'er Sheva FC a FC Flora Tallinn. Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.