Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kutaisi : Tiraspol - 10. července 2018   17:30

Kutaisi
Kutaisi
25' Kimadze  • 66' Kukhanidze
2:1
(1:1)
Tiraspol
Tiraspol
15' Badibanga
Kutaisi
Kvaskhvadze – Gegečkori, Kabakhidze (84. Khurtsivala), Marin, Azackij – Dolidze (64. Daffe), Hlinka, Kukhianidze, Tsintzadze, Kimadze (78. Tugushi) – Kutalia
Kvilitaia, Khurtsivala, Daffe, Kapanadze, Tsikaridze, Gigauri, Tugushi
Golubevs – Morozovs, Tatriks (vš. LVA)
Tsentrauli, Kutaisi
Tiraspol
Mikulič – Sušič, Kovačevič, Kolušič, Cristiano – Palič, Kendysh – Rodrigues (79. Boicuic), Kapič (68. Santos), Badibanga – Kamara
Pascenco, Santos, Balima, Belousov, Anton, Posmac, Boiciuc

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Torpedo Kutaisi překvapivě vítězí v úvodním duelu prvního předkola Ligy mistrů nad Šeriffem Tiraspol 2:1! Šeriff byl po přestávce aktivnějším celkem, ale brankář Kvaskhvadze likvidoval jeden vysoký centr za druhým. Naopak hostující brankář Mikulič fauloval v pokutovém území a z následné penalty zajistil domácímu celku výhru Kukhanidze!
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Mohlo být vyrovnáno! Kamara se otočil v pokutovém území a pohotově zakončil. Jeho pokus rozvlnil jen boční síť!
89'
Kvaskhvadze drží domácí celek ve vedení. Brankář výběru z Gruzie vyrazil na malé vápno, kam si došel pro centr z pravé strany hřiště.
88'
Domácí se hnali s protiútokem do otevřené obrany soupeře. Zadáci Šeriffu se na poslední chvíli stačili vrátit a odkopli míč.
86'
Šeriff nadále obléhá pokutové území soupeře. Zadáci domácího celku však skvěle vystupují a nepouští soupeře do vyložených šancí.
84'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Kobakhidze, přichází Khurtsivala.
82'
Kamara si v pokutovém území našel cestičku k prudkému centru z pravé strany hrací plochy, jenže jeho hlavička prolétla kolem domácí branky.
81'
Další zákrok domácího brankáře! Kvaskhvadze si bez větších problémů poradil se slabou střelou z pětadvaceti metrů.
79'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Rodrigues, přichází Boiciuc.
78'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Kimadze, přichází Tugushi.
77'
Hostující celek začíná tlačit! Palič vypálil z hranice pokutového území, ale brankář Kvaskhvadze se včas stačil přemístit k levé tyči!
76'
Zadáci Šeriffu kombinují s míčem na polovině hrací plochy a snaží si najít cestičku do pokutového území. Torpedo však skvěle brání.
74'
Domácí brankář vystartoval z branky na malé vápno, kde si došel pro vysoký centr z pravé strany.
73'
Rodrigues se snaží vyhecovat své spoluhráče. Hostující křídelník prošel na polovinu Torpada, jenže u postranní čáry přišel o balón.
71'
Rodrigues si navedl míč na hranici pokutového území a vypálil! Jeho technický pokus jen těsně minul bližší tyč!
70'
Tiraspol se nadále nemůže dostat do velkých šancí. Domácí brankář si pohlídal dotírajícího útočníka ve žlutém a odkopl míč do bezpečí.
68'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Kapič, přichází Santos.
67'
Šeriff se ihned vydal do útoku s pokusem o rychlou odpověď. Centr od rohového praporku vyboxoval domácí brankář do bezpečí.
66'
Torpedo Kutaisi právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení! GIORGI KUKHANIDZE proměnil pokutový kop nařízení po faulu hostujícího brankáře!
64'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Dolidze, přichází Daffe.
63'
Kamara číhal na nadýchaný centr z levé strany hrací plochy. Domácí brankář však přečetl hru a došel si pro míč na malé vápno.
62'
Kutalia upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Sudí měl souboj přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
60'
Je za námi hodina hry a stav utkání je nadále vyrovnaný. Kimadze spěchal s míčem vpřed po levé straně, kde se nechal faulovat.
59'
Fotbalisté Šeriffu v posledních minutách převzali dirigentskou taktovku a snaží se útočit. Domácí celek se velmi těžce probíjí do vápna.
57'
Badibanga poslal prudkou průnikovou přihrávku do pokutového území, kam sprintoval Kamara, ale hostující útočník balón nezastihl na hřišti.
55'
Domácí celek zahrával přímý kop. Marek Hlinka odcentroval na hranici pokutového území, kde v hlavičkovém souboji uspěl Sušič.
54'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání. Za faul na polovině hřiště ji dostává Kulušič.
53'
Sušič si splnil své defenzivní povinnosti. Hostující kapitán skvěle dostoupil Marka Hlinku a slovenskému záložníkovi nedal v souboji šanci.
51'
Domácí brankář si při střetu s jedním z fotbalistů ve žlutém dresu přivodil zranění a nyní musí být ošetřen. Podle všeho bude schopen pokračovat.
49'
Kutalia si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce hostujícího celku, nicméně stoper Šeriffu Kovačevič si jeho náběh pohlídal.
48'
Hosté mají velké problémy s dobrým pohybem domácích ofenzivních fotbalistů. Zejména zadák Sušič má plné nohy práce.
46'
Torpedo obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek určitě cítí, že v dnešním duelu má šanci na dobrý výsledek.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavé utkání! Favorizovaný Šeriff se ujal vedení po čtvrthodině hry, kdy se prosadil Ziguy Badibanga! Vedení hostům vydrželo jen deset minut, jelikož po odraženém centru vyrovnal Giorgi Kimadze! Od té doby znovu převzal aktivitu Tiraspol, ale další branku jsme už neviděli.
45'
44'
Začalo nám přibývat střeleckých pokusů. Ze střední vzdálenosti se do míče opřel Kapič, jehož rána prolétla kolem domácí branky.
43'
Torpedo mělo k dispozici přímý kop. Na centrovaný míč si naskočil Dolidze, jehož hlavička letěla příliš vysoko. Mikulič balón pouze kontroloval.
41'
Azackij byl faulován na polovině hrací plochy. Krajní obránce domácího celku zůstává ležet na trávníku a drží se za kotník.
40'
Kamara se na hranici pokutového území krásně otočil a pohotově vypálil. Jeho rána jen těsně prolétla kolem pravé tyče!
38'
Azackij měl velké problémy se skákavým míčem na vlastní polovině. Bývalý obránce Baníku Ostrava balón odkopl na poslední chvíli.
36'
Sušič potáhl míč po pravé straně hrací plochy, jenže krátce za polovinou hřiště svůj průnik zase zpomalil.
34'
Kamara se po dobrém centru z pravé strany hrací plochy probil do zakončení, jenže hlavičkoval v tísni a vůbec netrefil branku.
33'
Hostující fotbalisté nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo ve žlutém dresu nyní zrovna nehýří aktivitou.
31'
Azackij vybojoval pro domácí celek rohový kop. Centr na zadní tyč hledal jednoho ze stoperů, ale hostující brankář balón vyboxoval.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Favorizovaný Šeriff je sice aktivnější, ale musí být pozorný i v obraně.
28'
Hráči Šeriffu jsou z dosavadního průběhu utkání poněkud překvapení. Torpedo navíc dostává možnost rozehrát přímý kop z dobré pozice.
25'
Tak pozor! Je vyrovnáno! Torpedo se dokázalo prosadit! Prudká přihrávka z pravé strany hrací plochy propadla až na malé vápno, kde byl nejrychleji GIORGI KIMADZE, který překonal vyběhnutého brankáře!
24'
Sušič se z pozice stopera dostal až na hranici pokutového území, odkud vypálil levačkou, ale jeho rána postrádala přesnost.
22'
Obrana Šeriffu hraje opravdu skvěle. Defenzíva hostujícího celku nenechává domácím prostor ke kombinaci.
20'
A právě Hlinka zachráni Torpedo před druhou inkasovanou brankou! Kamara číhal na značce pokutového kopu na centr, ale Hlinka před ním stačil odhlavičkovat míč na roh.
19'
Marek Hlinka vymyslel prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na prudkou přihrávku nedosáhl. Vhazovat bude Šeriff.
17'
Domácí celek se ihned snaží dostat zpátky do hry, jenže fotbalisté v bílých dresech nemohou najít recept na pozornou obranu Tiraspolu.
15'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Šeriff Tiraspol se dostává do vedení! Na pěknou přihrávku do pokutového území si naběhl ZIGUY BADIBANGA, který si míč krásně zpracoval a přízemní ránou na zadní tyč otevřel skóre!
15'
Šeriffu se nyní podařilo uklidnit hru. Favorizovaný celek se s míčem na kopačkách usadil na polovině Torpeda a kombinuje před šestnáctkou.
13'
Hosté se drali do útoku, jenže osamocený útočník Kamara si znovu nepohlídal své postavení a nechal se lapit do ofsajdové pasti.
11'
Domácí Torpedo zatím podává hodně nebojácný výkon. Celek z Gruzie hraje velice aktivně a snaží se dostat Šeriff pod tlak.
9'
Azackij si dal pozor na rozběhnutého Rodriguesem a před rychlonohým záložníkem Šeriffu zakopl míč mezi diváky. Vhazuje celek z Moldavska.
8'
Marek Hlinka si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Torpedo může pokračovat v útočení.
7'
Do útoku se po delší době znovu vydali hosté. Cristiano nakopl míč vpřed po levé straně, ale Badibanga neustál souboj s Marinem.
5'
Azackij si předkopl míč daleko před sebe, ale jeden z hostujících fotbalistů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
4'
Hostující stoper Sušič si musel dávat pozor na dotírajícího Marka Hlinku. Zadák Šeriffu si nechtěl přidělávat práci a míč raději odkopl.
3'
Také domácí celek se poprvé vydal do útoku. Akci po pravém křídle však dobrým zákrokem zastavil obránce Sušič.
1'
Šeriff obstaral výkop do dnešního utkání. Za míčem se ihned hnal útočník Kamara, ale nechal se chytit do ofsajdové pasti.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Za domácí Torpedo nastupuje i dvojice bývalých fotbalistů Baníku Ostrava – Hlinka a Azackij.

FC Torpedo Kutaisi: Kvaskhvadze – Gegečkori, Kabakhidze, Marin, Azackij – Dolidze, Hlinka, Kukhianidze, Tsintzadze, Kimadze – Kutalia
Náhradníci: Kvilitaia, Khurtsivala, Daffe, Kapanadze, Tsikaridze, Gigauri, Tugushi

FC Šeriff Tiraspol: Mikulič – Sušič, Kovačevič, Kolušič, Cristiano – Palič, Kendysh – Rodrigues, Kapič, Badibanga – Kamara
Náhradníci: Pascenco, Santos, Balima, Belousov, Anton, Posmac, Boiciuc

Rozhodčí: Golubevs – Morozovs, Tatriks (vš. LVA).
Favoritem na postup bude určitě hostující Šeriff Tiraspol, který se v minulém ročníku evropských pohárů probojoval do základní skupiny Evropské ligy, kde byl jeho soupeřem i český Zlín. Celek z Moldavska navíc disponuje parádním útokem. V posledních zápasech svým soupeřům nasázel třeba sedm nebo devět gólu. Na půdě mistra Gruzie to ale nebude mít snadné. Tamní fotbal jde totiž strmě vzhůru.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům u sledování textového přenosu z prvního překola Ligy mistrů mezi FK Torpedo Kutaisi a FC Šeriff Tiraspol. Výkop je stanoven na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.