Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Kutaisi - 18. července 2018   19:00

Tiraspol
Tiraspol
9' Badibanga  • 40' Santos  • 55' Santos
3:0
(2:0)
Kutaisi
Kutaisi
Tiraspol
Mikulić – Sušić (C), Posmac, Kulušić, Cristiano – Kendyš (75. Anton), Kapić (73. Rodrigues), Palić – Santos (89. Kovačević), Kamara, Badibanga. Trenér: Goran Sablić.
Paşcenco – Rodrigues, Balima, Belousov, Anton, Kovačević, Boiciuc.
Peter Kjaesgaard-Andersen – Christian Brixen, Dennis W. Rasmussen (všichni DEN)
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Kutaisi
Kvaskchvadze (C) – Kobachidze, Churtsilava, Marin, Azackij – Hlinka, Cintsadze – Gegečkori (46. Daffé), Kuchianidze (57. Tughuši), Kimadze – Kutalia (68. Kapanadze). Trenér: Kachaber Chkhetiani.
Kvilitaia – Čičinadze, Daffé, Kapanadze, Cikaridze, Gigauri, Tughuši.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:10.
Utkání je u konce a Šeriff Tiraspol se může začít radovat z postupu do druhého předkola Ligy mistrů. Hosté sice po pauze předvedli o něco lepší výkon, jenže to na případný zvrat nestačilo. Naopak Tiraspol v 55. minutě přidal třetí gól, když se dnes podruhé trefil Jo Santos a byl dnes posledním úspěšným střelcem. FC Šeriff Tiraspol se v další fázi střetne s makedonskou Škendijí, FC Torpedo Kutaisi se přesouvá do druhého předkola Evropské ligy a utká se s týmem Víkingur Gøta z Faerských ostrovů.
90+5'
90+4'
Domácí publikum píská, chtělo by už konec utkání, aby mohly odstartovat oslavy postupu.
90+3'
Badibanga je zpátky na hrací ploše, domácí tak utkání dohrají v plném počtu.
90+2'
Rychlý brejk Šeriffu po pravém křídle skončil nepřesným centrem, míče se zmocnil Kvaskchvadze.
90+1'
Probíhá ošetření domácího Badibangy a pro tuto chvíli musí mimo hrací plochu. Další střídání už ale domácí trenér nemá.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Blízko čtvrtému gólu byl Kamara, ten dostal na levé straně dost prostoru na střelu a také prudce vypálil. Jenže pouze do míst, kde číhal gólman, který také ránu vyrazil.
89'
Jo Santos dnes předvedl skvělý výkon a má dnes splněno, nahradí jej Vladimir Kovačević.
88'
Domácí chystají ještě jednu změnu, z trávníku půjde autor dvou branek, Jo Santos.
87'
Už to vypadalo, že domácí Rodrigues pronikne s míčem u kopaček do pokutového území, rozhodl se ale nakonec pouze pro přihrávku na Santose. U něj pak akce Tiraspolu skončila. Hosté jdou do protiútoku.
86'
Hosté kombinují daleko od pokutového území soupeře, dopředu to teď vůbec nejde.
85'
Domácí publikum i za tohoto stavu neúnavně povzbuzuje a vlastně už také oslavuje postup do další fáze.
84'
Santos dostal do běhu pěknou přihrávku, má už toho ale za celý zápas dost a jeho sprint tak neměl dlouhého trvání.
83'
Hra je nyní daleko od domácí branky a to se Tiraspolu líbí. V poklidu si tak mohou hlídat náskok.
82'
I po rozehrání bylo před ním docela živo a moc nescházelo, aby po hlavičce zblízka přišlo snížení. Obrana Šeriffu ale odkopla a situaci uklidnila.
81'
Dobrou přihrávku dostal Hlinka a tak neváhal a po rychlé otočce prudce vystřelil. Mikulić musel jeho ránu vyškrábnout na roh!
81'
Kutaisi už musí vrhnout vše dopředu a to znamená pootevřenou obranu, která tak nabízí prostor k průnikům soupeře.
80'
Za faul při rodícím se protiútoku hostů byl žlutou kartou potrestán Antun Palić.
79'
A další pokus o překvapení obrany Tiraspolu. Nyní se po míči natahoval Kapanadze, scházel mu ale krok.
77'
Daffé měl myšlenku o přihrávce do pokutového území, to mu ale obrana Šeriffu vystihla a odkopla do bezpečí.
75'
Jury Kendyš odchází pomalým krokem na lavičku, místo něj na trávník vyběhne Gheorghe Anton.
74'
Za domácí se nyní do míče opřel Kendyš, z dálky ale mířil kousek nad. Navíc si u toho obnovil problém se stehnem a bude střídat.
73'
Střídání je tady, končí Rifet Kapić, čerstvou silou se stává Gerson Rodrigues.
72'
Domácí lavička chystá první střídání, zatím se ovšem čeká na přerušení hry.
71'
Po dlouhé době si zachytal i domácí brankář Mikulić, musel totiž krotit technický pokus Cintsadzeho. U své pravé tyče předvedl jistý zákrok.
69'
Šeriff chtěl hru trochu zrychlit, přihrávka vzduchem na Kamaru ale mířila do ofsajdu.
68'
Zápas nyní trochu ztratil na tempu, což ale domácím zřejmě moc vadit nebude.
68'
Hosté naposledy střídají, dohrál Levani Kutalia, naopak si zahraje Tornike Kapanadze.
65'
Daffého centr z pravého křídla přelétl celé pokutové území a bez výsledku skončil mimo dosah jeho spoluhráčů.
64'
Vypadá to, že Kutaise alespoň trochu zvedá a rozhodně nic nevzdává, potřebuje ale dát dva góly.
62'
Hra se velice rychle přesunula na druhou stranu, Daffé i vystřelil, Mikulić si však s jeho ranou po zemi lehce poradil.
62'
Šeriff rozehrál další ze svých rohových kopů, míč nyní propadl do pokutového území a zlehka vystrašil obranu hostů. K zakončení ale nedošlo.
61'
Nejprve ale proběhne Kendyšovo ošetření, domácí hráč má svalové problémy.
60'
Domácím neklapla ani další snaha o rychlý přechod do útoku vzduchem, míč je v zámezí a Tiraspol bude pouze vhazovat.
59'
Santos se nyní změnil v nahrávače, zleva poslal dlouhý pas na Badibangu, dal do toho ale až moc síly a spoluhráče zahnal.
57'
Druhá změna v dresu hostujícího týmu, ze hřiště odchází Giorgi Kuchianidze, přichází Beka Tughuši.
55'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
No a teď už to vypadá, že si Šeriff postup v poklidu pohlídá. K přímému kopu se postavil JO SANTOS, parádně překonal zeď a i když si brankář Kvaskchvadze na míč sáhl, ten skončil v síti.
54'
Faul. A tohle bude po faulu Azackého opravdu nebezpečná standardní situace pro Tiraspol.
53'
Badibangův pokus o dlouhý křížný pas se minul účinkem, přihrávka skončila u gólmana Kvaskchvadzeho.
52'
Zprava to zkoušel hostující Daffé, než se ale probil k vápnu, byl zablokován Cristianem, který jej o míč čistě obral.
50'
Na centrovaný míč si naskočil Sušić, byl však trochu z úhlu a jeho hlavička tak nešla nejoptimálnějším směrem. Kvaskchvadze mohl zůstat v klidu.
48'
I do úvodu druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a ihned se tlačí na útočnou polovinu.
46'
Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, skončil Levan Gegečkori, nastoupil Arfang Daffé.
46'

Fauly: 6:3
Je za námi první poločas a domácí mají odvetu rozehranou na jedničku. Prakticky celou dobu byli aktivnější, tlačili se do útoku a byli za to odměněni dvěma góly. Jako první se prosadil po rychlém útoku Ziguy Badibanga a střelou po zemi otevřel skóre. Ve 40. minutě pak druhou branku přidal pohotový Jo Santos, který umístil centr od rohového praporku. Tiraspol je blíže postupu do druhého předkola, musí si ale stále dávat pozor, jediná branka soupeře by duel dostala do prodloužení.
45+3'
45+2'
Obrana Tiraspolu se bez problémů ubránila, Mikulić zasahovat nemusel, vše zvládli jeho spoluhráči.
45+2'
Torpedo je po delší době na útočné polovině, k ohrožení Mikulićovy branky je ale ještě hodně daleko. Přichází ale přímý kop po faulu na Kimadzeho.
45'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
43'
Moc nescházelo a bylo to 3:0. Na centrovaný míč si totiž naskočil zcela nehlídaný Badibanga, jenže zblízka hlavičkoval pouze do středu branky, kde reflexivně zasáhl gólman Kvaskchvadze. Ten pak zneškodnil i následné Kamarovy dorážky.
43'
Palićova střela z levé strany sice byla sražena, ale Šeriff bude pokračovat rohovým kopem.
42'
Dlouhý pas už mířil za obranu Torpeda, akce ale byla zastavena praporkem asistenta – ofsajd.
41'
Torpedo Kutaisi vypadá po druhém úderu hodně na dně, domácí toho využívají k dalšímu útočnému výpadu.
40'
A už je to o dvě branky! Na pravé straně zasprintoval Badibanga, odcentroval přes Marina a našel nabíhajícího JO SANTOSE, který do protipohybu gólmana uklidil míč do sítě – 2:0.
39'
Uprostřed hřiště se odehrál souboj mezi domácím Badibangou a hostujícím Kutaliou. Rozhodčí si všiml faulu domácího útočníka a okamžitě pískal.
37'
V posledních okamžicích se nám hra trochu uklidnila a my sledujeme spíše souboje o míč uprostřed hřiště.
35'
Následoval přímý kop, náběh hráčů Kutaisi byl však zbytečný, neboť vysoký centr všechny přelétl a skončil mimo hrací plochu.
34'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, útok Kutaisi byl zastaven faulem a Ante Kulušić za něj dostal žlutou kartu.
34'
A nevypadalo to vůbec zle, na pas si nabíhalo hned několik hráčů, vše ale vyřešil včasným vyběhnutím a vyboxováním gólman Kvaskchvadze.
33'
Přímý kop pro Šeriff, uvidíme centr z levé strany, míč do vápna pošle Santos.
32'
Samotné rozehrání standardní situace nebylo pro branku Tiraspolu nebezpečné, domácí již jdou kupředu.
31'
Je to tak, za neutuchající protesty byl kartou potrestán Mate Cintsadze.
31'
Protesty neustávají a rozhodčí už bude vše řešit žlutou kartou.
30'
Po velké chybě domácí obrany přišel brejk se zblokovanou střelou. Hosté reklamovali faul ve vápně, sudí, ale jasně ukázal na rohový kop.
29'
No, tohle nevypadalo vůbec zle. Zleva odcentroval Santos, na zadní tyči si nabíhal Sušić, kterému ale scházelo několik centimetrů k tomu, aby hlavou míč umístil za Kvaskchvadzeho záda!
27'
Po rychlé rozehře a následném sraženém centru vystřelil z pravé strany Badibanga, skákavá střela skončila u gólmana Kutaisi.
27'
Další rohový kop pro Tiraspol, k míči se chystá Santos.
25'
Kvaskchvadze u míče, bude dlouhým výkopem rozehrávat od vlastní branky.
23'
Tiraspol nemá za současného výsledku kam pospíchat, trpělivě drží míč a čeká na vhodný okamžik k průniku.
21'
Kamara se po rychlé narážečce dokázal dostat až do pokutového území, zde ale obrana Kutaisi celou akci zablokovala. Míč skončil v zámezí.
18'
Po rozehrání se ke střeleckému pokusu dostal Kendyš, Kuchianidze ale jeho pokus dokázal zablokovat.
17'
Následuje rohový kop pro domácí.
15'
Stále sledujeme fotbal na jednu stranu, Tiraspol je po vedoucí brance jasně lepším týmem.
13'
Kamara je již zpátky ve hře a hned se zapojil do útočné činnosti. Nyní byl ale zachycen v ofsajdovém postavení.
11'
Už je zase vše připraveno ke hře, rozehrávat se bude od branky Torpeda Kutaisi.
10'
Další výpad Šeriffu skončil ofsajdem. Nyní se navíc nehraje, na hranici vápna leží domácí Kamara a je potřeba jeho ošetření.
9'
Domáći jdou do vedení. Obrana Kutaisi zapomněla na rychlého ZIGUYE BADIBANGU, ten si zprava potáhl míč na střed a střelou po zemi prostřelil gólmana Kvaskchvadzeho. Tiraspol by za daného výsledku postoupil.
8'
Opět se do útoku hnal Kamara, nyní ale neprošel přes stínícího obránce a už se bude rozehrávat od branky Torpeda.
7'
Do první větší příležitosti se hnal domácí Kamara, na levé straně měl trochu prostoru pro sprint, jenže ve vápně nedokázal kloudně vystřelit, ani případně přihrát na dobíhající spoluhráče.
6'
Tiraspol je v úvodních minutách tím aktivnějším týmem Kutaisi se zatím hledá.
5'
Kulušić poslal do vápna vysoký nákop, jenže ten přelétl všechny hráče a skončil v rukavicích brankáře Kvaskchvadzeho.
4'
Výpad Tiraspolu po pravé straně nevyšel, marně se Badibanga natahoval po poměrně nepřesné přihrávce.
3'
Gegečkori sice po dlouhém výkopu gólmana hlavičkový souboj nevyhrál, navíc utrpěl úder do hlavy, ale hosté budou i nadále u míče. Budou vhazovat.
2'
Domácí se snaží o prozkoumání terénu na soupeřově polovině, zatím se ale k brankáři nemohou dostat.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Mikulić – Sušić (C), Posmac, Kulušić, Cristiano – Kendyš, Kapić, Palić – Santos, Kamara, Badibanga. Trenér: Goran Sablić.
Náhradníci: Paşcenco – Rodrigues, Balima, Belousov, Anton, Kovačević, Boiciuc.

FC Torpedo Kutaisi: Kvaskchvadze (C) – Kobachidze, Churtsilava, Marin, Azackij – Hlinka, Cintsadze – Gegečkori, Kuchianidze, Kimadze – Kutalia. Trenér: Kachaber Chkhetiani.
Náhradníci: Kvilitaia – Čičinadze, Daffe, Kapanadze, Cikaridze, Gigauri, Tughuši.

Rozhodčí: Peter Kjaesgaard-Andersen – Christian Brixen, Dennis W. Rasmussen (všichni DEN).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas uvidí Balšaja Stortivnaja Arena a začátek je naplánován na 19 hodin. Nic si tedy na tento čas neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Peter Kjaesgaard-Andersen, kterému budou na pomezí asistovat Christian Brixen a Dennis W. Rasmussen. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Jørgen Burchardt. Všichni pánové jsou z Dánska.
Úvodní utkání

První zápas těchto týmů připravil o něco lepší pozici do odvety pro gruzínský tým, který bude hájit těsný náskok. Tiraspol sice ved od 15. minuty po gólu Badibangy, ale už o deset minut později srovnal Kimadze a po pauze rozhodl o výhře Torpeda proměněnou penaltou Kukchianidze. Tiraspol dnes musí stahovat jednobrankovou ztrátu, na své straně ale bude mít domácí a zajisté bouřlivé prostředí. Nicméně lehké to nebude, Kutaisi stačí hrát na remízu.

FC Torpedo Kutaisi – FC Šeriff Tiraspol 2:1 (1:1)

Branky: 25. Kimadze, 66. Kukchianidze (pen.) – 15. Badibanga
Žluté karty: 54. Kulušič (TRS)

FC Torpedo Kutaisi: Kvaschvadze – Gegečkori, Kabachidze (84. Khurtsivala), Marin, Azackij – Dolidze (64. Daffe), Hlinka, Kukchianidze, Tsintzadze, Kimadze (78. Tugushi) – Kutalia.

FC Šeriff Tiraspol: Mikulič – Sušič, Kovačevič, Kolušič, Cristiano – Palič, Kendyš – Rodrigues (79. Boicuic), Kapič (68. Santos), Badibanga – Kamara.

Rozhodčí: Golubevs – Morozovs, Tatriks (vš. LVA)
Dobrý podvečer u odvetného utkání prvního předkola Ligy mistrů mezi týmy FC Šeriff Tiraspol a FC Torpedo Kutaisi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.