Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Sutjeska - 30. července 2019   19:00

Apoel
Apoel
13' Pavlović  • 25' Pavlović  • 66' Pavlović
3:0
(2:0)
Sutjeska
Sutjeska
Apoel
Belec – Mihajlovic, Vouros, Savić (76. Merkis), N. Ioannu – De Vincenti (C), Gentsoglu (78. Alef), Matich – Jakoliš, Pavlović (71. Bezjak), Sulejman
Waterman – Souza, Hallenius, Lafrance, Merkis, Bezjak, Alef
Reinshreiber – Biton, Bernstein (vš. IZR)
GSP Stadium, Nikósie, Kypr
Sutjeska
Gijlen (C) – Ciger, Nedić, Šofranac, Bulatović – B. Janković, Bubanja – Kojašević, Marušić (60. Ćetković), Osmajić (72. Vlaisavljević) – Božović (67. Nikolić)
Ličina – Grivić, Nikolić, Ćetković, Eraković, Vučić, Vlaisavljević

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:10.
Dnešní odveta měla jednoznačný průběh. APOEL nastřílel neškodné Sutjesce tři góly a vzhledem k obrazu hry je to ještě lichotivý výsledek pro hostující tým. Sutjeska dnes měla dvě slušné pasáže, v úvodu zápasu a na konci první půle. Ani tehdy ale hosté skórovat nedokázali, v ostatním průběhu zápasu byli hosté pouze pod tlakem APOELu, který si v poklidu dokráčel k postupu do 3. předkola.
90+6'
90+5'
Sulejman (APOEL) se při své velké šanci zranil v souboji s vracejícím se obráncem a odkulhal do šatny, zápas pro něho předčasně skončil.
90+3'
Sulejman (APOEL) se mohl zapsat mezi střelce, kdyby ale trefil branku z hranice malého vápna...
90+3'
Nastavuje se pět minut.
90+2'
De Vincenti (APOEL) rozehrál, poslal míč k vápnu Sutjeski, kde z pravé strany pálí z voleje Jakoliš, jeho pokus ale Gijlen zneškodnil.
90+1'
Rohový kop pro APOEL, z levé strany rozehraje opět De Vincenti, kapitán domácího mužstva.
90'
Jakoliš (APOEL) nespěchá s autovým vhazování, následně se míč vrací až na polovinu domácího týmu.
89'
Hosté odkopávají míč do autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na polovině Sutjesky.
87'
Za skandovaného potlesku domácí kombinují u půlící čáry, je to již pouze o čekání na závěrečný hvizd.
86'
Jejich pokus ale končí útočným faulem na levém křídle, takže hrají domácí, kteří nespěchají s rozehrávkou.
85'
Sutjeska na polovině APOELu, který již zápas pouze dohrává, hosté se pokusí ohrozit branku Belece.
82'
Ke střele uvnitř vápna Sutjesky se dostává Roman Bezjak (APOEL), ten ale branku přestřeluje.
81'
Jakoliš (APOEL) nepustil soupeře do útoku, navíc dokázal vybojovat míč a domácí tak mohou zaútočit.
79'
Tradiční exekutor De Vincenti (APOEL) rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje Bezjak (APOEL), který branku netrefuje.
78'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Savvas Gentsoglu, přichází Alef.
78'
Po zákroku Gijlena (Sutjeska) získávají domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
76'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Vujadin Savić, přichází Giorgios Merkis.
75'
Opět přestávka na osvěžení u laviček pro oba týmy.
74'
Žlutou kartu dostává Tomas De Vincenti (APOEL FC).
73'
Hosté ztrácejí míč u půlící čáry, hrají domácí.
72'
Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Milutin Osmajić, přichází Miljan Vlaisavljević.
71'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Roman Bezjak.
70'
Posledních dvacet minut této odvety, která je již rozhodnutá, domácí budou po závěrečném hvizdu slavit postup do 3. předkola Ligy mistrů.
69'
Hosté se snaží dostupovat kombinujícího soupeře, ale jsou u všeho později...
68'
Domácí jsou při chuti, je možné, že toto ještě není konečné skóre zápasu, vzhledem k velké převaze, kterou domácí mají.
67'
Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Bojan Božović, přichází Stefan Nikolić.
66'
APOEL právě vstřelil branku!
Po centru z levé strany hlavičkuje pouze do obránce ANDRIJA PAVLOVIĆ, který ale pohotově zareagoval a patičkou efektně ještě doklepl míč do branky, čímž zkompletoval hattrick!
65'
Sutjeska se dostává z vlastní poloviny, málo vídaný jev v dosavadním průběhu druhé půle.
64'
Sulejman (APOEL) zkoušel poslat míč z pravé strany před branku soupeře, ale neuspěl.
63'
Sutjeska před vlastní šestnáctkou, kde kombinují domácí.
61'
Je za námi hodina hry, domácí v poklidu drží postupový výsledek, Sutjeska je většinu času pod velkým tlakem.
60'
Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Aleksa Marušić, přichází Marko Ćetković.
59'
De Vincenti (APOEL) rozehrál z levé strany, poslal míč před vápno Sutjesky, odkud vypálil Gentsoglu, jehož pokus byl ale zablokován.
58'
Rohový kop pro APOEL, domácí rozehrají z levé strany.
57'
APOEL se s míčem stahuje k půlící čáře, následuje pas na pravou stranu, kde dochází k faulu, rozehrávat budou domácí.
56'
Zablokovaný střelecký pokus De Vincentiho (APOEL), domácí se ale znovu dostávají na míč, hosté pod velkým tlakem.
55'
Až napodruhé zneškodnil Gijlen (Sutjeska) střelu Matiche zpoza vápna.
54'
Zatím je to ale bez jakékoliv střely či šance, nakonec poslední z domácích posílá míč až zpět k vlastní brance, čímž vlastně končí útočná akce APOELu.
53'
Sutjeska se nedokáže dostat z vlastní polovině, APOEL předvádí házenkářský zámek.
52'
De Vincenti (APOEL) rozehrál, ale hosté se v pohodě ubránili, nicméně domácí zůstávají u míče.
51'
Rohový kop pro APOEL, domácí rozehrají z pravé strany.
50'
De Vincenti (APOEL) rozehrál volný přímý kop, ale branku soupeře netrefil.
49'
Hosté útočí po pravé straně, ale míč jim utíká do autu.
48'
Janković (Sutjeska) fauluje u pokutového území soupeře, hrají domácí.
47'
Žlutou kartu dostává Vladimir Bubanja (FK Sutjeska).
47'
Útočným faulem končí akce domácích, hrají hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Za potlesku diváků odchází nyní hráči obou mužstev do kabin, samozřejmě potlesk je určen domácím, kteří zvládli první na jedničku. Po dvou gólech Pavloviće totiž vedou 2:0 a ve druhé půli mohou již celkem v poklidu tuto odvetu dohrát a po závěrečném hvizdu slavit postup do dalšího předkola.
45+2'
45+2'
Obrana Sutjesky nyní řeší situaci prostým odkopem míče za půlící čáru, míč tak získávají hned domácí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Ioannu (APOEL) nespěchá s autovým vhazováním na vlastní polovině, což je pochopitelné.
44'
Útočným faulem končí také akce domácích, takže hrát mohou hosté.
43'
Hosté, po slušném úvodu první půle, zatím na výbornou zvládají i závěr první půle, byť nyní jejich útočná akce končí faulem.
42'
Aleksa Marušić (Sutjeska) se po zmatcích před vápnem APOELu dostal ke střele, ale branku netrefil.
40'
Žlutou kartu dostává Branislav Janković (FK Sutjeska).
38'
Tomas De Vincenti (APOEL) rozehrál přímý kop, ale branku soupeře minul.
37'
Mihajlović (APOEL) faulován u půlící čáry, domácí již nikam nespěchají.
35'
Rozhodčí Reinshreiber důrazně napomíná Matiche (APOEL) za faul u půlící čáry, příště to již může být karta.
34'
APOEL útočí po levé strany, Mihajlovic vrací míč zpět na střed, tam pak domácí faulují.
32'
Již se opět hraje, míč má gólman Gijlen (Sutjeska), který vykopává od své branky.
30'
Rozhodčí Reinshreiber dává oběma týmům přestávku na občerstvení.
29'
B. Janković (Sutjeska) se zkoušel dostat do vápna, když nevěděl kudy, tak vystřelil, ale byla to taková střela zmaru.
28'
Antonio Jakoliš (APOEL) se drží za hlavu poté, co z pravé strany minul branku Sutjesky.
27'
Míč končí v autu, vhazují hosté, z levé strany, na své polovině.
26'
Hosté se nyní musí bránit dalšímu útoku APOELu.
25'
Dlouhý pas z obrany zachytil na polovině Sutjesky Jakoliš, který na sebe natáhl obránce soupeře a přihrál volnému ANDRIJA PAVLOVIĆOVI, který se nemýlil a dává svůj dnešní druhý gól.
24'
Kojašević (Sutjeska) rozehrál z pravé strany, ale bez valného úspěchu.
23'
Rohový kop, vůbec první roh v zápase vybojovali hosté.
22'
Hostům utíká míč do autu, Ioannu (APOEL) bude moci vhazovat z levé strany, na své polovině.
21'
Centr Mihajlovice z levé strany končí v rukavicích Gijlena, který vykopává.
20'
Prvních dvacet minut hry za námi, Sutjeska dobře zápas začala, ale pak se ke slovu dostal APOEL, který po gólu ze 13. minuty vede 1:0.
19'
Milutin Osmajić faulován u půlící čáry, Sutjeska získává míč.
18'
Nepřesný nákop v podání domácích, ale APOEL se na polovině Sutjesky dostal k míči.
16'
Po dlouhém centru, z pravé strany, poslal z levého křídla míč před branku Sutjesky Mihajlovic, ale tam míč odkopává obránce Ciger.
15'
APOEL znovu v útoku, aktivita hostů z úvodu zápasu je ta tam.
13'
Domácí jdou do vedení! Sulejman ještě brankáře Gijlena nepřekonal, ale odražený míč se dostal ve vápně k volnému ANDRIJA PAVLOVIĆOVI, který nabídkou nepohrdl a poslal míč do odkryté branky.
11'
APOEL na polovině soupeře, vzduchem to ale domácím zatím moc nejde, hosté dostávají míč do autu, jmenovitě Nedić.
10'
Gólman Belec (APOEL) nyní vypomohl svým obráncům s rozehrávkou.
9'
Když se už dostali do útoku domácí, byl Dragan Mihajlovic (APOEL) na levém křídle v ofsajdu.
7'
Jenže APOEL dostává míč jen na polovinu soupeře, kde nechává hrát hostující tým.
6'
Božović (Sutjeska) neuspěl na pravém křídle, domácí se mohou osvobodit.
5'
Zatím jsou to hosté, kteří jsou více aktivnější a častěji se dostávají do útoku, divákům se to pochopitelně nelíbí.
4'
Následně je tu ale další útok hostů, který však zakončil Osmajić útočným faulem.
3'
Marušić (Sutjeska) neuspěl na polovině soupeře, míč získávají domácí.
2'
Nicolas Ioannu (APOEL) vhazuje z levé strany, na své polovině, míče se ale chopili hosté.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

APOEL FC: Belec – Mihajlovic, Vouros, Savić, N. Ioannu – De Vincenti (C), Gentsoglu, Matich – Jakoliš, Pavlović, Sulejman
Náhradníci: Waterman – Souza, Hallenius, Lafrance, Merkis, Bezjak, Alef

FK Sutjeska: Gijlen (C) – Ciger, Nedić, Šofranac, Bulatović – B. Janković, Bubanja – Kojašević, Marušić, Osmajić – Božović
Náhradníci: Ličina – Grivić, Nikolić, Ćetković, Eraković, Vučić, Vlaisavljević

Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Bernstein (vš. IZR).
FK SUTJESKA
Sutjeska, stejně jako APOEL, nestačila v minulé sezóně na kazašskou Astanu. Na rozdíl od kyperského týmu, čekala Sutjesku souboj s Astanou v 1. předkole Ligy mistrů, kde také skončila svou pouť po výsledcích 0:1 venku a 0:2 doma... Následoval boj ve 2. předkole Evropské ligy, kde však nad síly černohorského mužstva byl arménský Alaškert.
Dosavadním maximem Sutjesky v předkolech Ligy mistrů bylo 2. předkolo a ani letos to nevypadá, že by se na tom mělo změnit. V prvním domácím duelu totiž Sutjeska s APOELEM prohrála 0:1 gólem z penalty a v kyperské Nikósii ji nečeká vůbec nic lehkého.
APOEL FC
Kyperský APOEL by rád navázal v tomto ročníku na sezónu 2017/2018, kdy se mj. i přes pražskou Slavii, kterou vyřadil ve 4. předkole, probojoval až do základních skupin milionářské soutěže! V ní sváděl parádní souboje s Realem Madrid, Tottenhamem a zejména s Borussií Dortmund. Tu dokázal dvakrát obrat o body, po domácí remíze 1:1 uhrál stejný výsledek i v Dortmundu!
V minulém ročníku APOEL překvapivě nestačil v 1. předkole na litevskou Süduvu a nakonec se neprobojoval ani do Evropské ligy, kde skončil ve 4. předkole, když nestačil na kazašskou Astanu.
Utkáním, které se odehraje na stadionu Neo GSP v Nikósii, provedou izraelští sudí, jako hlavní Roi Reinshereiber, kterému budou na čarách asistovat David Biton a Idan Bernstein.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. předkola Ligy mistrů, v němž kyperský APOEL FC přivítá na svém stadionu FK SUTJESKU z Černé Hory.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.