Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Krasnodar : Olympiacos - 27. srpna 2019   21:00

Krasnodar
Krasnodar
11' Utkin
1:2
(1:1)
Olympiacos
Olympiacos
11' Arabi   • 48' Arabi
Krasnodar
Kricjuk – Petrov (57. Skopincev), Spajić (C), Fjóluson, Stotski – Olsson, Vilhena, Utkin (67. Ignatěv) – Sulejmanov (32. Namli), Berg, Wanderson
Safonov – Ramirez, Skopincev, Ignatěv, Namli, Kaio, Kambolov
Skomina – Praprotnik, Vukan
Stadium Krasnodar, Krasnodar
Olympiacos
Sá – Elabdellaoui (C), Semedo (65. Cisse), Meriah, Tsimikas – Bouchalakis, Guilherme – Masouras, Valbuena, Podence (84. Camara) – El Arabi (74. Soudani)
Allain – Soudani, Camara, Torosidis, Cisse, Randjelovič, Koutris

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:9.
Je dobojováno. Řecký celek zvládl lépe také odvetný zápas, v Rusku vyhrál nad Krasnodarem 2:1 a zcela zaslouženě tedy postoupil do hlavní fáze prestižní Ligy mistrů! Jen dodám, že Olympiakos vyhrál doma jasně 4:0, takže tuto bitvu zcela jednoznačně ovládl. Řecký klub se tak může těšit na zvučné soupeře. Jen připomenu, že Olympiakos v předkole vyřadil i plzeňskou Viktorii.
90+3'
90+2'
Domácí jsou u míče a kombinují na své polovině.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hosté duel zkušeně dohrávají s míčem na svých kopačkách.
87'
Jeden z hostujících hráčů se ve vápně dostal k hlavičce, ale té scházela přesnost a Kricjuk zasahovat nemusel.
86'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Podence, přichází Camara.
84'
Míč poslal do vápna Valbuena, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a domácí se tedy ubránili.
83'
Rohový kop pro Olympiakos.
82'
Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
81'
Tempo hry výrazně opadlo. Je rozhodnuto a nic zajímavého se na trávníku nyní neděje.
79'
Na hranici velkého vápna se do zakončení dostal Ignatěv, ale jeho rána byla tečovaná a Sá to měl jednoduché.
77'
Žlutou kartu dostává Spajić (FK Krasnodar).
76'
Žlutou kartu dostává Olsson (FK Krasnodar).
76'
Dlouhý nákop do vápna řeckého celku, do vápna se hnal Ignatěv, ale jako první byl u míče pozorný Sá.
74'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází El Arabi, přichází Soudani.
72'
Domácí zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna, ale vyrovnávací branky se nedočkali.
71'
Žlutou kartu dostává Namli (FK Krasnodar).
71'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ohrozit branku soupeře nedokázali.
70'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Utkin, přichází Ignatěv.
68'
Valbuena je ve druhém poločase hodně aktivní! Nyní si navedl míč na hranici velkého vápna, vypálil a míč skončil těsně vedle levé šibenice!
67'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Semedo, přichází Cisse.
65'
Z následného rohu nic nebylo a hosté tedy i nadále vedou o jednu branku.
64'
Valbuena je suverénně nejmenší hráč na hřišti, ale nyní málem zvýšil hlavou na 3:1! Na zadní tyči se dostal k míči, ale jeho zakončení fantasticky zlikvidoval Kricjuk!
62'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Vzhledem k tomu, že o postupujícím je rozhodnuto, tak uvidíme, zda se ještě něčeho zajímavého dočkáme.
60'
Podence se prodral do vápna soupeře, po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
58'
Skopincev se hned hnal dopředu, ale dlouhý míč na hrací ploše nezachytil a rozehrávat bude znovu Sá.
57'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Petrov, přichází Skopincev.
55'
Valbuena poslal míč do vápna, který tečoval nejspíše El Arabi, ale s jeho pokusem si skvěle poradil Kricjuk!
54'
Brankář Sá si nyní dovolil kličku napadajícímu protihráče. Hosté hrají v naprosté pohodě a postupový zápas si už užívají.
53'
Domácí drželi míč, snažili se něco vymyslet, ale znovu z toho byla jen další nepřesná přihrávka a míč sebral Sá.
51'
Ale tentokrát to skončilo útočným faulem, kterých je dnes ze strany domácích k vidění opravdu hodně.
50'
Domácí se ale hned vydávají dopředu a snaží se něco udělat s nepříznivým výsledkem.
48'
Olympiakos právě vstřelil branku!
Nyní už je definitivně rozhodnuto, protože hostující celek jde do vedení 2:1! Po přihrávce před branku se k míči dostal zcela volný YOUSEFF EL ARABI, který ho takovým prapodivným způsobem dostal do branky.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci první půle.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím nabídl dvě branky. Do vedení se dostali domácí, kteří měli výborný vstup do utkání. Jenže hosté za pár vteřin vyrovnali a o jejich postupu do prestižní Ligy mistrů je nyní nejspíše rozhodnuto, protože Olympiakos první zápas vyhrál jasně 4:0.
45+2'
45+2'
Hosté zahrávali rohový kop, ale Valbuena svým centrem žádného spoluhráče nenašel.
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Tak nakonec domácí hráči rohový kop nezahrávali, jelikož podle rozhodčího byla finální přihrávka do ofsajdu.
42'
Rohový kop pro Krasnodar.
42'
Domácí hráči to zkusili dlouhým nákopem, ale ten ani tentokrát nebyl přesný.
41'
Valbuena to zkoušel individuálně, jednoho protihráče obešel, ale druhého už nikoliv.
39'
Berg dostal přihrávku do vápna, ale jako první byl u míče Sá, který vše skvěle přečetl.
38'
Ofsajd zastavil domácí hráče, takže ani z této akce nic nebylo. Do konce prvního poločasu zbývá posledních pár minutek a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
36'
Po centru domácího hráče propadl míč celým vápnem, ale nakonec skončil zhruba metr vedle pravé tyče. Rozehrávat bude Sá.
35'
Míč nyní létá ze strany na stranu a nic zajímavého se na trávníku neděje. Na další střelecký pokus tedy stále čekáme.
33'
Domácím se navíc v posledních minutách vůbec nedaří držet míč. Lehce ho ztrácejí a to nahrává samozřejmě do karet řeckému celku.
32'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Sulejmanov, přichází Namli.
32'
Na trávníku se pořádně přiostřilo. K vidění bylo v posledních minutách několik faulů a hráči působí hodně nervózním dojmem.
30'
Nakonec ale jeden z hostujících hráčů zahrál při zpracování míče rukou a hrát budou domácí fotbalisté.
29'
Hosté drží míč na polovině soupeře a nikam nepospíchají, což je samozřejmě zcela pochopitelné.
27'
Další tvrdý osobní souboj u středového kruhu a na trávníku zůstal ležet hostující hráč, bude se ošetřovat.
26'
Po dobrém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale nakonec souboj vyhrál Petrov.
25'
Domácí Skotski doslova vlétl do protihráče a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
25'
Domácí už nejsou tak aktivní jako v úvodu utkání a iniciativu přebírá hostující celek, který s největší pravděpodobností dnes oslaví postup do prestižní Ligy mistrů.
23'
Na druhé straně dostal přihrávku za obranu El Arabi, který byl ale v ofsajdu.
22'
Domácí se konečně dostali k míči, ale Sulejmani si v souboji pomohl faulem, který rozhodčí okamžitě odpískal.
21'
Hostující hráči skvěle kombinovali a ušetřili dobré dvě minutky. Domácí fanoušci na jejich přihrávání reagují pískotem.
20'
Hráči ruského celku to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral Sá, který nikam samozřejmě nepospíchá.
19'
Nyní domácí zastavila nepřesná přihrávka. Jenže stejně dopadli i hráči Olympiakosu, takže znovu hraje Krasnodar.
18'
Domácí pokračují ve velkém tempu. Stále soupeře napadají, stále se tlačí dopředu, ale s jejich postupem to po obdržené brance už nevypadá vůbec, ale vůbec dobře. Jen dodám, že Krasnodar prohrál v Řecku 0:4.
16'
Na sebe to vzal Sulejmanov, který míč zakroutil kolem zdi a ten nakonec olízl tyč a skončil v zámezí!
15'
Domácí budou zahrávat standardní situace z hranice velkého vápna soupeře.
13'
Domácí Wanderson se opřel do míče, ale jeho ránu z dvaceti metrů Sá v pohodě zlikvidoval.
11'
Jenže domácí vedli jen pár vteřin, protože hosté rozehráli, hned se vydali dopředu a srovnali na 1:1! Po skrumáži ve vápně se k míči dostal YOUSEFF EL ARABI, který ho poslal za brankáře Kricjuka.
11'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože domácí se dočkali a zaslouženě jdou do vedení 1:0! Po kombinaci doputoval míč do vápna, kde byl DANIIL UTKIN, který ho s velkou dávkou štěstí dostal za brankáře.
9'
Valbuena následně zahrával rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. U míče už jsou znovu domácí hráči.
8'
Odražený míč se dostal na hranici velkého vápna, kde se do něj opřel Podance, ale s jeho dělovkou si Kricjuk poradil!
7'
Naopak na druhé straně fauloval Stotski, který může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
6'
Wanderson utekl po levé straně, po jednom ze soubojů upadl, ale rozhodčí to jako faul neposoudil a hraje se dále. Domácí se samozřejmě hodně zlobí.
5'
Po zisku míče šli domácí dopředu, ale tentokrát je zradila přihrávka a míč doputoval až k brankáři Olympiakosu.
4'
Domácí zatím hrají výborně. Jsou aktivní, soupeři nenechají ani metr hřiště, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
3'
Ruský celek zatím na trávníku jasně dominuje. Nyní to vyzkoušel Berg, ale ani jeho rána nebyla přesná a rozehrávat tak bude Sá.
1'
Domácí začali velice aktivně. Hned střílel z hranice velkého vápna Wanderson, ale s jeho slabým pokusem si Sá poradil.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže utkání začne za malý okamžik.

FK Krasnodar: Kricjuk – Petrov, Spajić (C), Fjóluson, Stotski – Olsson, Vilhena, Utkin – Sulejmanov, Berg, Wanderson
Náhradníci: Safonov – Ramirez, Skopincev, Ignatěv, Namli, Kaio, Kambolov

Olympiakos FC: Sá – Elabdellaoui (C), Semedo, Meriah, Tsimikas – Bouchalakis, Guilherme – Masouras, Valbuena, Podence – Guerrero
Náhradníci: Allain – Soudani, Camara, El Arabi, Torosidis, Cisse, Randjelovič

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan.
Odvetné utkání začíná ve 21:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte tento zápas ujít. Máme se určitě na co těšit.
První vzájemný zápas

Čekala se velká a vyrovnaná bitva, ovšem nakonec bylo vše jinak, protože na trávníku existoval pouze jeden celek, a to ten domácí. Řecký tým byl ve všem lepší, vyhrál 4:0 a udělal obrovský krok do hlavní fáze Ligy mistrů.
Olympiakos FC v předkolech ukazuje svojí kvalitu a troufám si tvrdit, že je už téměř jistým účastníkem prestižní Ligy mistrů. V předchozím předkole Olympiakos vyřadil Viktorii Plzeň, teď měl narazit na těžšího soupeře, ale v prvním utkání to vůbec nevypadalo. Olympiakos doma naprosto dominoval, dal 4 branky a vyhrál 4:0. Lepší výchozí pozici si domácí nemohli přát.
FK Krasnodar ruský celek měl jasný cíl, a tím byl samozřejmě postup do hlavní fáze Ligy mistrů. Bohatý ruský tým to ovšem bude mít velice složité, protože první zápas vůbec nezvládl a v Řecku prohrál vysoko 0:4. Dnes tedy Krasnodar musí pořádně zabrat a proti dobře organizovanému soupeři to bude nesmírně složité.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu odvety rozhodujícího předkola a my budeme sledovat duel mezi ruským Krasnodarem a řeckým Olympiakosem. Domácí dnes musí pořádně zabrat a hodně útočit, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.