Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Sūduva : M. Tel-Aviv - 26. srpna 2020   18:00

FK Sūduva
FK Sūduva
0:3
(0:1)
M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
31' Rikan   • 74' Blackman   • 90+2' Davidzada
FK Sūduva
Kardum (C) – Jefremov (46. Svrljuga), Kerla, Hladík, Živanovič, Slavickas – Pušič, Leimonas (73. Renan), Salamon – Tadič, Topcagić (64. Jankauskas)
Jankauskas, Kluškins, Matulevicius, Plukas, Renan, Svrljuga, Šabala
Obrenović – Žunič, Kordež
M. Tel-Aviv
Daniel – Kandil, Tibi, Yeini (C), Saborit (77. Baltaksa), Davidzada – Biton (89. Bitton), Glazer, Peretz, Rikan (82. Almong) – Blackman
Almog, Baltaksa, Ben Chaim, Bitton, Daniel, Guerrero, Šechter

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 1:3. Rohy: 0:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:11.
Je konec! Maccabi Tel-Aviv potvrdilo roli favorita a po vítězství 3:0 postupuje do třetího předkola Ligy mistrů. Celek z Izraele byl v první půli po celou dobu jasně lepším týmem, ale dlouho se nemohl dostat do šance. Až po půlhodině hry využil šťastného odrazu Avi Rikan! Dvacet minut před koncem se navíc po průnikové přihrávce trefil Nick Blackman a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. V nastavení pak napsal gólovou tečku Ofir Davidzada!
90+3'
90+2'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Maccabi přidává v nastavení definitivní tečku za svým triumfem! Na přihrávku na hranici velkého vápna si naběhl OFIR DAVIDZADA a prudkou přízemní střelou nedal gólmanovi šanci!
90+2'
Litevský celek se znovu usadil na polovině soupeře, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení. Lavička izraelského celku už pomalu začíná slavit.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Maccabi v samotném závěru utkání kombinuje na polovině soupeře, kde si hráči ve žlutém vyměňují krátké přihrávky. Domácím hráčům už moc sil nezbývá.
89'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Biton, přichází Bitton.
88'
Žlutou kartu dostává Glazer (Maccabi Tel-Aviv FC).
87'
Almog si navedl míč do blízkosti pokutového území, kde si balón přehodil na pravačku a jeho technická rána skončila těsně vedle vzdálenější tyčky.
86'
Jankauskas odcentroval z levé strany do pokutového území, kam spěchali hned tři fotbalisté v bílém dresu. Nikdo z nich se kvůli zásahu obránce do zakončení nedostal.
85'
Domácí brankář Kardum se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop na pravou stranu si zpracoval dobře postavený soupeř.
84'
Blackman si naběhl na další skákavou přihrávku do pokutového území soupeře, kde se ještě snažil najít Almonga, před kterým na poslední chvíli zasáhl obránce.
83'
Renan dostal moře volného prostoru na pravé straně, odkud odcentroval do pokutového území, kam si ale nestačil naběhnout nikdo v bílém dresu.
82'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Rikan, přichází Almong.
81'
Domácí celek si dal pozor na nákop z poloviny Maccabi a dobře postavený stoper odhlavičkoval míč mimo velké vápno. Maccabi bude alespoň vhazovat.
80'
Žlutou kartu dostává Kerla (FK Sūduva Marijampolė).
80'
Domácí Renan se pustil do hlavičkového souboje na polovině Maccabi, ale podle hlavního rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude celek z Izraele.
79'
Žlutou kartu dostává Yeini (Maccabi Tel-Aviv FC).
78'
Litevský celek sice hraje s míčem na kopačkách, ale není schopen dostat se do nebezpečného prostoru. Obrana Maccabi dnes podává výkon na podtrženou jedničku.
77'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Saborit, přichází Baltaksa.
76'
Maccabi krátce po výkopu znovu získalo míč na své kopačky a kombinuje s ním na polovině litevského celku. Hráči ve žlutém si dnešní duel užívají.
74'
Maccabi přidává svou druhou branku a podle všeho rozhoduje o postupu do třetího předkola! NICK BLACKMAN si naběhl na krásnou přihrávku mezi stopery, navedl si míč před brankáře a vnějším nártem poslal míč do sítě!
73'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Leimonas, přichází Renan.
72'
Domácí se po dlouhé době nastěhovali na polovině Maccabi, jenže jejich kombinace je zatím hodně kostrbatá. Fotbalisté ve žlutém si soupeře s přehledem pokrývají.
71'
Hlavní rozhodčí nyní nebyl spokojen s projevem hostujícího kouče a vydal se k lavičce Maccabi, aby trenérovi něco sdělil.
70'
Blackman si naběhl na další krásnou přihrávku za obranu, kde si skvělým zpracováním pokryl míč a nechal se faulovat. Maccabi hraje opravdu zkušeně.
69'
Slavickas sice uspěl v hlavičkovém souboji na pravé straně s Blackmanem, jenže od jeho hlavy se míč odrazil jen do zámezí. Vhazovat tak bude Maccabi.
68'
Obrana Maccabi si dala pozor na vysoký nákop z pravé strany hrací plochy a zadáci ve žlutém nechali míč propadnout až do zámezí.
67'
A další rána hostujícího celku! Peretz se na hranici pokutového území hbitou kličkou zbavil svého strážce, jenže levačkou poslal míč vedle branky.
66'
Další zakončení na straně mužstva z Izraele! Na krásnou přihrávku si naběhl Blackman, kterému se míč svezl po kopačce a skončil nad břevnem.
65'
Hostující celek mohl přidat druhou branku! Na prudký centr z levé strany si naběhl aktivní Glazer, jehož hlavičku domácí brankář reflexivně vyrazil!
64'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Topcagić, přichází Jankauskas.
63'
Zadáci Maccabi znovu uklidňují rozehrávku postupnou kombinací v zadních řadách. Hráči ve žlutém pokračují v nadvládě nad trávníkem.
62'
Salamon si na pravé straně přehodil míč na levačku a odcentroval do pokutového území. Jeho vysoký centr ale dopadl do míst, kde hlídkoval stoper.
61'
Maccabi zahrávalo přímý kop z pravé strany hrací plochy. Jeho exekuce se chopil Biton, jehož vysoký centr prosvištěl vysoko nad brankou soupeře.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Maccabi stále dominuje dění na trávníku. Fotbalisté ve žlutých dresech jsou zatím všude o krok dříve.
59'
Žlutou kartu dostává Pušič (FK Sūduva Marijampolė).
58'
Glazer si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi rozběhnutého soupeře. Rozhodčí stále neukázal žlutou kartu.
57'
Maccabi se znovu dostalo do pokutového území. Aktivní Blackman si brousil zuby na centr z levé strany, jenže z těžké pozice nepropálil obránce.
56'
Blackman si naběhl na přihrávku mezi obránce soupeře, zpracoval si těžký míč, ale následně se nechal vytlačit až k pomezní čáře. Hráči ve žlutém ale pokračují ve hře s míčem.
55'
Blackman napadal rozehrávku domácích stoperů a dostal fotbalisty Marijampolé pod tlak. Domácí si následně pomohli jen odevzdaným odkopem.
54'
Salamon odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu litevského celku. Hráči domácího celku se ale do zakončení nedostali.
53'
Daniel si dal pozor na přihrávku za obranu hostujícího Maccabi a došel si pro nepřesnou přihrávku. Hostující obrana zatím hraje v dnešním duelu bezchybně.
52'
Maccabi rozjelo další přechod do útoku, nicméně kombinace hostujícího celku tentokrát skončila nepřesnou přihrávkou za obranu. Izraelský celek je v úvodu druhé půle hodně nepřesný.
51'
Blackman si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, jenže neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Fotbalisté Maccabi budou rozehrávat.
50'
Salamon vhazoval na levé straně hrací plochy, jenže jeho pobídku skvěle přečetl hned první soupeř, který odkopl míč do autu.
49'
Leimonas nakopl míč za obranu Maccabi, nicméně dobře hrající stopeři hostujícího celku odehráli míč mimo nebezpečný prostor do zámezí.
48'
Hostující brankář nakopl míč na polovině soupeře, nicméně nikdo ve žlutém se k jeho nákopu nedostal. Obránci domácího celku míč získali pro sebe.
47'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Svrljuga se ujal jeho exekuce, nicméně jeho rána z úctyhodné vzdálenosti skončila daleko od branky.
46'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Jefremov, přichází Svrljuga.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté favorizovaného Maccabi. Ceek z Izraele byl v první půli po celou dobu jasně lepším týmem, ale dlouho se nemohl dostat do šance. Až po půlhodině hry využil šťastného odrazu Avi Rikan! Ve zbytku poločasu si už hosté hlídali vedení a odcházejí do šaten s vedením 1:0.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Maccabi už dohrává první poločas s míčem na kopačkách. Fotbalisté izraelského celku se nastěhovali na polovinu soupeře, ale nikam už nespěchají.
44'
Blackman se po dalším pokusu dostal k přihrávce za obranu, jenže si pro změnu nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
43'
Blackman číhal na další přihrávku za obranu soupeře, jenže se znovu nechal předskočit domácím obráncem, který před ním odhlavičkoval míč do autu.
42'
Blackman mířil za nákopem za obranu soupeře, jenže domácí stoper Hladík před ním míč ve skluzu na poslední chvíli zakopl do autu.
40'
Blackman ustál hlavičkový souboj na polovině hrací plochy, nicméně hlavní rozhodčí mu odpískal nedovolený zákrok. Marijampolé bude rozehrávat.
39'
Biton se sice na pravé straně dostal k odraženému míči, jenže podle hlavního rozhodčího si v souboji pomohl šlapákem. Litevský celek bude rozehrávat.
38'
Domácí brankář Kardum přečetl další přihrávku za obranu domácího mužstva, vyrazil na hranici velkého vápna a ukryl míč do rukavic.
37'
Velmi aktivní Avi Rikan se po další akci tlačil v pokutovém území k centru z pravé strany hrací plochy. Domácí obránce Hladík před ním na poslední chvíli přizvedl míč do autu.
36'
Salamon se v souboji na polovině hřiště položil pod nohy rozběhnutého soupeře a trefil jeho kopačku. Maccabi tak bude znovu rozehrávat.
35'
Stopeři izraelského celku si pohlídali další oblouček do pokutového území a brankář Daniel si s přehledem došel pro míč. Domácí mužstvo se směrem vpřed trápí.
34'
Tadič napadal rozehrávku hostujících obránců na polovině Maccabi. Podle hlavního rozhodčího si při zpracování pomohl nedovoleným způsobem.
33'
Domácí celek se ihned po obdržení úvodní branky vydal do útoku se snahou o rychlou odpověď. Stopeři Maccabi nechali míč propadnout až ke gólmanovi.
31'
Hostující celek přetavil svou aktivitu z úvodní půlhodiny ve vedoucí branku! Po krásném průniku po levé straně přišel centr na malé vápno, který domácí brankář vyrazil jen před sebe a dotírající AVI RIKAN na druhý pokus dopravil míč do sítě!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního předkola a zatím sledujeme hodně bojovný fotbal. Hostující Maccabi je sice aktivnější, ale na první vyloženou šanci čekáme.
29'
Právě Rikan se v dalším souboji na hranici velkého vápna dopustil nedovoleného zákroku a dal domácím fotbalistům čas na oddech.
28'
Rikan kouzlil s míčem u nohy na levé straně hrací plochy, jenže jeho kličky skončily přihrávkou do zadních řad. Domácí zatím brání s přehledem.
27'
Blackman byl ostře sražen na polovině soupeře, což rozhodčí okamžitě odpískal, ale ani v tomto případě se nebude žlutit.
26'
Další ofenzivní akci litevského celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Tadič, který se nechal lapit v ofsajdu.
25'
Leimonas se po rohovém kopu izraelského celku dostal k odraženému míči, píchl si jej kolem dobíhajícího soupeře a byl faulován. Sudí má v první půli plné ruce práce.
24'
Glazer poslal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval Kandil, jenže jeho krátký centr od přední tyčky odhlavičkoval do bezpečí Hladík.
23'
Blackman se pustil do dalšího souboje na levé straně hrací plochy a po kontaktu s obráncem odletěl až za pomezní čáru. Rozhodčí v tomto případě faul neviděl.
22'
Slavickas vhazoval na levé straně hrací plochy. Domácí fotbalista poslal přihrávku na Salamona, který si však nepotykal se zpracováním a přišel o míč.
21'
Maccabi rozjíždí další akci od fotbalistů v zadních řadách. Fotbalisté hostujícího celku tentokrát vyčkávají na skulinku v obraně soupeře.
19'
Hostující útočník Blackman uspěl v souboji s domácím stoperem, který jej následně zápasnickým chvatem poslal k zemi. Maccabi může pokračovat v kombinaci.
18'
Peretz si ve středu hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a roztáhl hru na pravou stranu hrací plochy. Maccabi si se soupeřem hraje jako kočka s myší.
17'
Biton měl moře prostoru na levé straně, jenže celou akci zbytečně zbrzdil a pomohl si přihrávkou na zadáky. Domácí mužstvo se snad od úvodního hvizdu brání.
16'
Glazer si v ostrém souboji pomohl přidržením soupeře za dres. Hlavní rozhodčí měl situaci přímo před očima a nechal pokračovat ve hře. Hosté ale vzápětí ztratili míč.
15'
Biton narýsoval kolmici mezi obránce domácího celku, nicméně nikdo ve žlutém dresu jeho přihrávku nepochopil. Pro míč si tak došel brankář Kardum.
14'
Maccabi znovu uklidňuje rozehrávku kombinací v zadních řadách hrací plochy. Fotbalisté ve žlutých dresech jsou aktivní a znovu se ženou vpřed.
13'
Rikan dostal krásnou přihrávku na levou stranu, jenže míč mu těsně před centrem skončil a centr se mu po holeni svezl daleko do zámezí.
12'
Yeini si pohlídal další oblouček za obranu hostujícího Maccabi, zpracoval si jej hrudníkem a rozehrál na levou stranu. Fotbalisté ve žlutém mohou zaútočit.
11'
Hladík si pohlídal nebezpečný centr z pravé strany hrací plochy, v hlavičkovém souboji se dostal před obránce a odehrál míč mimo velké vápno.
10'
Hosté se dočkali prvního zakončení. Po krátké přihrávce z levé strany pálil z hranice velkého vápna Glazer, jehož slabou přízemní střelu schoval Kardum do rukavic.
9'
Leimonas vymyslel přihrávku mezi stopery hostujícího celku, jenže jeho pobídka byla moc prudká a skončila až u stoperů ve žlutých dresech Maccabi.
8'
Topcagić dojel v souboji na polovině hřiště Blackmana a dopustil se nedovoleného zákroku. Domácí obránce může být rád, že ani on nedostal žlutou kartu.
7'
Saborit dirigoval rozehrávku Maccabi na polovině soupeře. Celek z Izraele je v úvodních minutách dnešního souboje jasně aktivnější a nepouští soupeře k míči.
6'
Do dalšího souboje u pomezní čáry vlétl příliš ostrým způsobem Rikan, který dojel rozběhnutého soupeře. Ani tentokrát rozhodčí kartu z kapsy nevytáhl.
5'
Salamon si na pravé straně pomohl v hlavičkovém souboji loktem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Vše se zatím obešlo bez karetního trestu.
4'
Maccabi se usadilo na polovině soupeře a postupnou kombinací se dere do pokutového území. Celek z Izraele v úvodních minutách působí svěžím dojmem.
3'
Kandil potáhl míč vpřed po pravé straně a snažil se překvapit domácí obranu vysokým obloučkem do pokutového území. Pro míč si ale došel Kardum.
2'
Hostující stoper Tibi si dal před vlastní brankou pozor na centr z pravé strany a bez problémů míč odkopl daleko od branky hostujícího Maccabi.
1'
Hostující celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Maccabi se ihned vydalo do útoku, ale domácí obrana si s prvním vysokým nákopem věděla rady.
1'
Oba týmy už jsou na trávníku. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Maccabi oblékne žlutou sadu.

FK Sūduva Marijampolė: Kardum (C) – Jefremov, Kerla, Hladík, Živanovič, Slavickas – Pušič, Leimonas, Salamon – Tadič, Topcagić
Náhradníci: Jankauskas, Kluškins, Matulevicius, Plukas, Renan, Svrljuga, Šabala

Maccabi Tel-Aviv FC: Daniel – Kandil, Tibi, Yeini (C), Saborit, Davidzada – Biton, Glazer, Peretz, Rikan – Blackman
Náhradníci: Almog, Baltaksa, Ben Chaim, Bitton, Daniel, Guerrero, Šechter

Rozhodčí: Obrenović – Žunič, Kordež.
FC Suduva Marijampolé

Domácí celek je týmem z Litvy. V Litvě už nějakou dobu běží také nejvyšší ligová soutěž. Suduva je po patnácti kolech se ziskem pětatřiceti bodů na čele dva body před Žalgrisem Vilnius. V rámci prvního předkola zajížděl domácí celek do Tallinnu, kde si postup vyválčil až v penaltovém rozstřelu. Ani dnes do duelu nevstupuje v roli favorita.
Maccabi Tel-Aviv FC

Maccabi Tel-Aviv je celek, který má s pohárovou Evropou velké zkušenosti. Maccabi se v nové sezóně daří na výbornou. V Izraeli dokázalo Maccabi ovládnou superpohár, ve kterém dvakrát přehrálo Hapoel Beer Sheva 2:0. V prvním předkole Ligy mistrů pak dokázalo na svém hřišti stejným výsledkem porazit Rigu. O víkendu navíc slavilo triumf v Totto Cupu, kde přehrálo Sakhnin.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 2. předkola Ligy mistrů mezi FK Suduvu Marijampolé a Maccabi Tel-Aviv FC. Výkop je stanoven na 18 hodin.