Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  PAOK : Krasnodar - 30. září 2020   21:00

PAOK
PAOK
77' Kaddouri
1:2
(0:0)
Krasnodar
Krasnodar
73' Michailidis (vl.)  • 78' Cabella
PAOK
Paschalakis – Esiti, Mihaj, Świderski, Wagué, Čolak, Ninua
Orsato (ITA) – Giallatini (ITA), Preti (ITA)
Venue Stadio Toumbas (Thessaloníki)
Krasnodar
Sinitsyn – Smolnikov, Kambolov, Spercjan, Kutovoy, Sorokin, Suleymanov

To je ode mě vše. U dalších zápasu fotbalové Ligy mistrů se těším na počtenou!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:4.
Střely mimo: 7:5.
Rohy: 10:3.
Ofsajdy: 1:2.
Fauly: 12:12.
Ve druhém poločase padly tři branky. Nejprve poslal Krasnodar do vedení vlastním gólem Ioannis Michailidis. Poté vykřesal naději pro domácí přesnou hlavičkou Omar El Kaddouri. Netrvalo ale dlouho, a Krasnodar opět vedl, a to díky Remy Cabellovi jenž dorazil střelu Tonnyho Vilheny. Ruský celek tak i ve druhém zápase zvítězil 1:2, a díky celkovému skóre z obou zápasů (2:4) postupuje do nejprestižnější klubové soutěže světa. PAOK se bude naopak muset smířit "pouze" s Evropskou ligou.
90+3'
90+3'
Obrana Krasnodaru si s centrem od rohového praporku poradila s přehledem.
90+3'
Tzolisovu ránu srazila obrana Krasnodaru na roh.
90+2'
Petrov se dostal k zajímavému zakončení, nicméně přestřelil.
90+1'
El Kaddouri byl až příliš důrazný a dostává žlutou kartu.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec hrací doby.
90'
Další faul domácích. Provinil se Michailidis.
88'
Útočný faul Čolaka na Pantaleãa zastavil akci domácích.
87'
Do rozehrávky se zapojil i gólman Soluně Živko Živkovič.
86'
Posledních pět minut do konce zápasu. Vypadá to, že Krasnodar jde za postupem do základní skupiny Ligy mistrů. PAOK by musel vstřelit tři branky.
86'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Cabella, přichází Suleymanov.
85'
Wagué se dostal ke střele z dobrého postavení. Pak ovšem podklouzl a nezakončil přesně.
84'
Smolnikov fauloval, Soluň má rozehrávku z poloviny hřiště.
83'
Roh nepředstavoval pro obranu Krasnodaru žádné větší nebezpečí.
83'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Gazinskij, přichází Kambolov.
82'
Průnik Petrova zastavili obránci Soluně. Roh pro Krasnodar.
81'
Rána Świederskiho zpoza vápna končí nad brankou.
80'
PAOK se nevzdává a nadále útočí. Centr Tzolise srazila obrana Krasnodaru na roh.
78'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Sotva domácí vyrovnali, Krasnodar odpovídá! Vilhena sice svojí ránu napálil pouze do tyče, nicméně k dorážce se dostal REMY CABELLA, jenž neměl problém poslat míč do odkryté branky. Asistence: Tony Vilhena.
77'
PAOK právě vstřelil branku!
Po nedovoleném zákroku se postavil k centru Schwab, který vyslal centr na OMARA EL KADDOURIHO, jenž zakončil hlavou! Asistence: Stefan Schwab.
76'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Varela, přichází Świederski.
73'
A je to gól! Smolnikov přihrával míč do vápna, kde si ho do vlastní branky srazil IOANNIS MICHAILIDIS. To je pro domácí velká komplikace směrem k postupu do Ligy Mistrů.
72'
Míč po rohu zachytil brankář Safonov.
72'
Petrov zablokoval centr Giannoulisův centr z levé strany. Je z toho roh pro PAOK.
71'
Cetnr Waguého nenašel ve vápně volné spoluhráče.
70'
Giannoulis zahrál rukou, a tak Krasnodar bude mít k dispozici rozehrávku.
68'
Po autovém vhazování Ramiréze ztratili hráči Krasnodaru míč na polovině hřiště. Giannolis jej ovšem poslal nepřesnou rozehrávkou do zámezí.
67'
Střelu Andrije Živkoviče srazila obrana Krasnodaru.
65'
Na druhé straně se dožadoval penalty Čolak, nicméně i v tomto případě zůstala píšťalka sudího Orsata němá!
64'
Claesson se prodíral do vápna, ve kterém spadl! Rozhodčí penaltu nepíská!
64'
Další centr Andriji Živkoviče, nicméně ani tentokráte bez přesného zakončení.
63'
Po centru Živkoviče se Čolak snažil zakončit nůžkami. Řešení efektní, ovšem neefektivní. Míč končí mimo.
62'
Další průniková přihrávka Cabelly, tentokráte na Berga. Akce byla ovšem zastavena ofsajdovým praporkem.
61'
Cabella vyslal dopředu Smolnikova, jehož přihrávku do vápna zablokovala obrana Soluně.
60'
Pantaleão si pomohl v rozehrávce s braknářem Safonovem.
60'
Schwab poslal k zemi Smolikova. Rozhodčí píská faul.
58'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Crespo, přichází Wogué.
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Pelkas, přichází Čolak.
58'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Utkin, přichází Smolnikov.
58'
Schwab vyslal na zteč Živkoviče, jenž posunul na Tzolise. Jeho přihrávku pak srazila obrana Krasnodaru na roh.
56'
Po centru od rohového praporku hlavičkoval Varella, a nebyl to vůbec špatný pokus! Míč prosvištěl jen těsně vedle levé tyče.
56'
Další nabídka Giannoulise, tentokráte na Andriju Živkoviče. Jeho pokus včas zablokoval Pantaleão, a tak PAOK bude zahrávat roh.
55'
Giannulis nacentroval míč na Pelkase, jemuž k přesnému zakončení chyběly pouze milimetry! Skvělým zákrokem se vyznamenal Safonov.
53'
Tentokráte obrana Soluně standartní situaci zvládla.
53'
Cabella poslal centr na Classona, jehož hlavičku na poslední chvíli odrazil jeden z obránců! Další roh pro Krasnodar.
53'
Giannoulis ubránil útočnou akci Petrova. Krasnodar ale bude zahrávat rohový kop.
52'
Classon se dral do další nebezpečné šance, nicméně těsně před ním odkopl balón brankář Živko Živkovič.
50'
Pelkas si připisuje další nedovolený zákrok. Měl by si do budoucna dávat pozor, jelikož už má jednu žlutou kartu
50'
Claesson se ocitl za obranou Soluně, nicméně míč mu v poslední chvíli odskočil, a tak z akce nic nebylo.
49'
Rozehrávku Ingasona zachytil Vilhena. Obránce domácích ovšem svoji chybu rychle napravil a Vilhenu o míč obral.
48'
Ke střele z první se dostal Pelkas, nicméně jeho rána byla velice nepřesná a končí vysoko nad brankou.
47'
Po zákroku Vilheny se jeden z hráčů PAOKu ocitl na zemi. Rozhodčí píská faul.
46'
Po výkopu chtěl PAOK ihned založit útočnou akci, nicméně to se nepodařilo a balón skočil v zámezí.
46'
V prvním poločase utkání mezi PAOKem a Krasnodarem jsme viděli dva rozdílné obrazy hry. Nejdříve byli domácí těmi, kdo diktoval tempo zápasu a brankář Safonov měl proti některým pokusům plné ruce práce. Poté se ale hra vyrovnala, přičemž Krasnodar měl taktéž své příležitosti ke skórování. I přes šance na obou stranách ale výsledek zůstává stále bezbrankový, což se vzhledem k pohárové matematice více hodí hostujícímu celku. Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet ve druhé půli.
45'
Rozhodčí nenastavuje v prvním poločase ani minutu. Následuje přestávka.
44'
Crespo vytvořil výbornou palebnou pozici pro El Kaddouriho. Tomu ovšem střela nesedla tak, jak by si představoval, a míč tak skončil v Safonovově náruči.
42'
Ramirézův centr odvrátil Giannoulis do zámezí.
41'
Crespo vybídl na pravé straně k centru Pelkase, kterého ovšem zastavila obrana Krasnodaru.
41'
Útočníci Krasnodaru si při rozehrávce neporozuměli. Míč končí v zámezí.
39'
Standartní situaci rozehrával Utkin, jehož rána ale skončila nad brankou.
38'
Pelkas poslal na hranici šestnáctky k zemi Claessona. Je z toho žlutá karta a velice zajímavá standartní situace.
36'
Ke standartní situaci si stoupl Andrija Živkovič, jenž zkoušel pálit. Jeho ránu srazila obrana Krasnodaru na roh, ze kterého ovšem PAOK nic nevytěžil.
35'
Žlutou kartu dostává Pantaleão poté, co srazil El Kaddouriho.
34'
Před Safonovem se zjevil zcela sám Crespo, jenž zakončoval z bezprostřední blízkosti hlavou. Safonov výborně zasáhl
34'
Vilhena podrazil jednoho ze svých protihráčů a dostává žlutou kartu.
32'
Cabella vyslal z levé strany pokutového území velmi jedovatou střelu, kterou musel Živkovič vyrazit mimo.
32'
Tzolis se snažil na levé straně vysunout Pelkase, nicméně jeho přihrávka byla až moc dlouhá.
31'
Tentokráte byl v ofsajdovém postavení chycen Andrija Živkovič.
31'
Ramiréz vybojoval pro svůj tým autové vhazování.
30'
Ke střele zpoza vápna se odhodlal Vilhena. Jeho pokus ovšem skončil vedle branky.
28'
Vilhenův nákop hledal Berga, Akce ale nemůže pokračovat, jelikož postranní sudí má zvednutý praporek.
28'
S centrovaným míčem si poradil Safonov, jenž následně ihned rozehrál.
27'
Řecký celek se po obranném zákroku Utkina dostane k rozehrávce dalšího rohového kopu.
27'
Nedovolený zákrok si připisuje Utkin.
26'
Centr Petrova odvrací Crespo.
25'
PAOK je zatím aktivnějším mužstvem, taktika Krasnodaru je zaměřena spíše na protiútoky.
24'
Ingason na půli stáhl k zemi unikajícího Cabellu a rozhodčímu Danuelu Orsatovi nezbylo nic jiného, než vytáhout žlutou kartu.
22'
Ramiréz posílal centr do vápna, nicméně obrana PAOKu byla pozorná.
21'
Tzolis nabízel balón před branku Pelkasovi. Před nohy druhého jmenovaného se ovšem vrhnul brankář Safonov, jenž schoval míč do svých rukavic.
19'
El Kaddouri pálil z hranice šestnáctky, avšak nebyla to rána, která by udělala Safonovovi větší problémy.
18'
Krasnodar přes Ramiréze rozehrává další akci.
17'
Po rozehrávce od rohového praporku srazil brankář Safonov Michailidise. Ten po střetu chvíli zůstal ležet na zemi, nicméně nyní se zdá, že je v pořádku.
16'
El Kaddouri poslal přihrávku na Andriju Živkoviče, jehož tvrdou ránu vytáhl Safonov na rohový kop.
15'
Centr z pravé strany se snesl na hlavu Pantaleãa, nicméně jeho zakončení nemělo potřebný důraz.
14'
Tentokráte se už píská po zákroku Tzolise na Claessona.
13'
Cabella byl Pantaleãem poslán k zemi, nicméně rozhodčí ukazuje, že se o faul nejednalo.
12'
Andrija Živkovič se snažil na hranici šestnáctky obstřelit obranu soupeře, což se mu ale nepodařilo.
11'
Po rohu zakončoval hlavou Varella, nicméně proti tomuto pokusu výtečně zasáhl jeden z obránců.
11'
Pelkas nabídl načechraný centr do vápna, který ale vytáhl gólman Safonov na rohový kop.
10'
Gazinskij zahrál rukou, a tak PAOK bude zahrávat standartní situaci.
9'
Domácím se kombinace na jeden dotek nepodařila. Balón odvrací Pantaleão.
8'
Další nedovolený zákrok, tentokráte od El Kaddouriho na Vilhenu. Krasnodar rozehrává z poloviny hřiště.
7'
Crespo zablokoval centr Ramiréze, míč končí v zámezí.
6'
Crespo se snažil zprava poslat míč na hranici šestnáctky, nicméně tam stál Gazinskij, který jej poslal do bezpečí.
5'
Vilhenův centr sebral Živko Živkovič do svých rukavic.
4'
Máme tady první faul na polovině hřiště. Andrija Živkovič přišlápl nohu Pantaleaa.
3'
Krasnodar má problémy s rozehrávkou, PAOK na něj nasadil velice vysoký presink.
2'
Míč se dostal do zámezí, odkud ho do hry uvede Sergej Petrov.
2'
Roh Andriji Živkoviče vyrazil brankář Safonov.
1'
Centr Tzolice srazila obrana Krasnodaru na roh.
1'
Rozhodčí foukl do píštalky a zápas začíná!
1'
Výkopu se zhostí hráči Krasnodaru.
Ještě před zápasem podotknu, že se utkání odehraje před prázdným stadiónem, a to kvůli opatřením UEFA, která mají zabránit šíření nákazy koronavirem.
Hráči už nastupují za znělky nejkrásnější fotbalové znělky na hrací plochu.

PAOK Soluň: Ž. Živkovič – Ingason, Varela, Michailidis – Crespo, El Kaddouri, Schwab, Giannoulis – Pelkas (C), A. Živkovič, Tzolis
Náhradníci: Paschalakis – Esiti, Mihaj, Świderski, Wagué, Čolak, Ninua

FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Pantaleão, Martynovich (C), Ramírez – Utkin, Gazinskij – Vilhena – Cabella, Berg, Claesson
Náhradníci: Sinitsyn – Smolnikov, Kambolov, Spercjan, Kutovoy, Sorokin, Suleymanov

Rozhodčí: Orsato (ITA) – Giallatini (ITA), Preti (ITA).
První zápas

První zápas těchto dvou celků začal lépe pro řecký celek, který se po sedmi minutách hry mohl radovat ze zisku penalty, avšak tu Pelkas nedokázal proměnit. PAOK se přesto dostal do vedení, které mu nevydrželo vůbec dlouho. Krasnodar dokázal do konce prvního poločasu vyrovnat, navíc ve druhém dějství zvrátil výsledek ve svůj prospěch. Krasnodar tak na domácí půdě vyhrál 2:1.
FK Krasnodar

Na opačné straně stojí ruský Krasnodar, který má za sebou již devět ligových duelů, ve kterých se mu povedlo nasbírat patnáct bodů. Tento bodový zisk stačí na dosavadní sedmou pozici, nicméně manko na první Zenit je pouze pětibodové. Krasnodar má na svém kontě dvě porážky, avšak z pěti posledních ligových duelů ani jednou neprohrál, nicméně hned tři duely skončily nerozhodně. Naposledy tomu tak bylo proti Soči, tento zápas nabídl dvě branky, každý z týmů se postaral o jednu. Krasnodar se kvalifikoval do posledního, tedy čtvrtého předkola, které má velmi dobře rozehrané.
PAOK Soluň

Fotbalisté PAOKU mají ve své domácí soutěži za sebou již tři ligové duely, ve kterých se jim povedlo nasbírat pět bodů, což stačí na průběžnou pátou pozici řecké nejvyšší soutěže. PAOK má na svém kontě pouze jednu výhru, která přišla hned v úvodním kole, a sice proti AEL Larissa. Následovaly dva nerozhodné výsledky, nejprve PAOK sehrál remízu s Atromitosem, v minulém kole jsme pro změnu v souboji proti Volosu neviděli ani jednu branku. Řecký celek vstupoval do kvalifikace Ligy mistrů ze druhého předkola, ve kterém se utkal s Besiktasem. PAOK po pohodlném výsledku 3:1 zvládl také souboj s portugalskou Benfikou, která nesplnila roli favorita.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Liga mistrů má na programu poslední předkolo před skupinovou fází, my budeme společně sledovat odvetné utkání mezi PAOK Soluň a FK Krasnodar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.