Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bodo/Glimt : KÍ Klaksvík - 6. července 2022   18:00

Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
11' Boniface  • 31' Boniface  • 58' Boniface
3:0
(2:0)
KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
Bodo/Glimt
Haikin – Sampsted, Høibråten, Moe (63. Sery Larsen), Wembangomo – Vetlesen (85. Konradsen), Hagen, Saltnes (C) – Solbakken (46. Sørli), Boniface (76. Espejord), Pellegrino (46. Mugisha)
Al-Hakim – Beigi, Klyver (všichni SWE)
KÍ Klaksvík
Rosenørn – Pavlovič, Brinck, Vatnsdal, Da Silva – R. Joensen, Bjartalíð (90+2. Danielsen), J. Andreasen (C) – Mikkelsen, Klettskard (85. Frederiksberg), Kronberg (73. Holvad)

Bodo/Glimt dnes jednoznačně dominovalo. Soupeři nepovolilo vystřelit ani jednou mezi tři tyče, a proto po zásluze vyhrálo 3:0. Hrdinou utkání se stal útočník Boniface, jenž v první půli dvakrát skóroval ze hry a po pauze zkompletoval hattrick z penalty. Norský celek tak je velmi blízko k postupu do 2. předkola.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou!
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 3:2. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 4:7.
90+4'
90+2'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
ze hřiště odchází Jóannes Bjartalíð, přichází Jóannes Danielsen.
85'
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt:
ze hřiště odchází Hugo Vetlesen, přichází Anders Konradsen.

ze hřiště odchází Páll Klettskard, přichází Árni Frederiksberg.
76'
ze hřiště odchází Victor Boniface, přichází Runar Espejord.
73'
ze hřiště odchází Claes Philip Kronberg, přichází Anders Sølvsten Holvad.
71'
Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Mads Mikkelsen).
63'
ze hřiště odchází Brede Moe, přichází Japhet Sery Larsen.
58'
Bodo/Glimt právě vstřelilo branku!
Máme tady hattrick. Domácí měli možnost zahrávat pokutový kop, který VICTOR BONIFACE s přehledem proměnil. 3:0.
46'
ze hřiště odchází Ola Solbakken, přichází Sondre Sørli.
ze hřiště odchází Amahl Pellegrino, přichází Joel Mugisha.
46'
Bodo/Glimt po prvním poločase potvrzuje roli favorita, nad Klaksvíkem vede o dva góly. V obou případech se trefil útočník Victor Boniface. Domácí jsou zatím herně lepší.
45+2'
31'
Ola Solbakken přesně nacentroval do vápna, k zakončení se dostal VICTOR BONIFACE, jenž vstřelil svou druhou dnešní branku. Norský tým tedy vede o dva góly. 2:0. Asistence: Ola Solbakken.
11'
Favorit zápasu jde do vedení. Po rohovém kopu se důrazným zakončením prosazuje útočník VICTOR BONIFACE. 1:0. Asistence: Brede Moe
1'

FK Bodo/Glimt: Haikin – Sampsted, Høibråten, Moe, Wembangomo – Vetlesen, Hagen, Saltnes (C) – Solbakken, Boniface, Pellegrino
Náhradníci: Andersen – Sery Larsen, Amundsen, Espejord, Konradsen, Høberg Vetti, Sjøvold, Sørli, Mugisha, Koomson, Tjærandsen-Skau
Trenér: Morten Kalvenes

KÍ Klaksvík: Rosenørn – Pavlovič, Brinck, Vatnsdal, Da Silva – R. Joensen, Bjartalíð, J. Andreasen (C) – Mikkelsen, Klettskard, Kronberg
Náhradníci: M. Joensen, Túri – Frederiksberg, Danielsen, D. Andreasen, Petersen, Šabala, Poulsen, Holvad, Faerø
Trenér: Agnar Prestá

Rozhodčí: Al-Hakim – Beigi, Klyver (všichni SWE).
Norský celek Bodo/Glimt je v tabulce domácí soutěže až na šestém místě, po dvanácti zápasech je na devatenácti bodech, nicméně na své nejbližší konkurenty příliš mnoho bodů neztrácí. Po čtyřech výhrách v řadě přišla v minulém kole porážka, Bodo padlo na hřišti Odd 2:3.

KÍ Klaksvík je jednoznačný suverén ligy ve Faerských ostrovech. Po patnácti zápasech získal 43 bodů a na čele drží šestibodový náskok. Momentálně drží sérii čtyř výher v řadě, navíc v dosud odehraných zápasech inkasoval jen čtyři branky.
Hezký středeční podvečer při sledování textového přenosu z prvního předkola Ligy mistrů. Od 18:00 se spolu utkají celky Bodo/Glimt a KÍ Klaksvík. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.