Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Kypr : Černá Hora - 5. září 2020   18:00

Kypr
Kypr
0:2
(0:0)
Černá Hora
Černá Hora
62' Jovetić  (Raspopović) • 73' Jovetić
Kypr
Kyriakides – Antoniou, Laifis, Karo, Wheeler – Kastanos, Kousoulos, Tzionis (87. Avraam) – Pittas, Christofi (65. Ch. Kyriakou), Antoniades (80. Sotiriou).
Kissas, Michael – Christoforou, Avraam, Ch. Kyriakou, Sotiriou, M. Špoljarić.
Osmers – Gittelmann, Kempter (vš. GER)
Černá Hora
Mijatović – Marušić, Savić, Vujačić, Raspopović – Kosović, N. Vukčević (76. Šćekić) – Boljević, Bakić, Hakšabanović – Bećiraj (46. Jovetić).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:14.
Je konec! Černá Hora nakonec zvládla vstup do Ligy národů a poráží Kypr 2:0. První poločas branky nepřinesl. o rohovém kopu měl branku na hlavě Bečiraj, ale z malého vápna minul. Po další standardní situaci to hlavou zkoušel Bakič, ale ani jeho pokus si nenašel cestu mezi tři tyče. Do druhého poločasu ale nastoupil Stevan Jovetič, který nejprve orazítkoval z přímého kopu břevno. Následně už ale dokázal po pěkné přihrávce otevřít skóre a po šťastné teči obránce přidal ještě druhou branku. V závěru už si Černá Hora triumf pohlídala.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Šćekić (Černá Hora).
90+2'
Kypr se ještě tlačí do útoku, jenže obrana Černé Hory si s vysokými nákopy ví rady. Duel už se pouze dohrává.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Hosté v závěru utkání zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, odkud jej bez problémů odhlavičkovali fotbalisté Kypru.
89'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Černé Hory zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda duel dohraje.
88'
Žlutou kartu dostává Pieros Sotiriou (Kypr).
87'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Marinos Tzionis, přichází Andreas Avraam.
86'
Ioannis Kousoulos fauloval Jovetiče na polovině soupeře. Oba fotbalisté si ale přátelsky podali ruku a pokračují s úsměvem na tváři.
85'
Charalampos Kyriakou prošel s míčem na kopačce na polovinu soupeře, jenže nikdo v modrém jeho průnik nepodpořil.
84'
Do rozehrávky Kypru se nyní musel zapojit také domácí brankář, který si dal pozor na napadajícího Jovetiče a raději nakopl míč na polovinu soupeře.
83'
Minas Antoniou si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud vyslal dloubáček na malé vápno. Zadáci Černé Hory odehráli míč na rohový kop.
82'
Kypru se dnešní duel vůbec nedaří. Fotbalisté v modrém dresu se sice snaží, ale kazí velké procento přihrávek. Černá Hora znovu bude vhazovat.
81'
Christos Wheeler dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, jenže už nenašel nikoho ze svých spoluhráčů v modrém dresu.
80'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Marios Antoniades, přichází Pieros Sotiriou.
79'
Jovetič uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, jenže odražený míč si bez problémů pohlídal vůdce domácí defenzivy Laifis.
78'
Hosté znovu rozjeli útočnou akci středem hrací plochy, nicméně nikdo v bílém dresu si na prudkou pobídku nenaběhl.
76'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Nikola Vukčević, přichází Aleksandar Šćekić.
75'
Hosté jsou opravdu při chuti! Momčilo Raspopović se zbavil napadajícího obránce, odcentroval do pokutového území, ale nikdo v bílém na míč nedoskočil.
73'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Černá Hora přidává i druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu v dnešním souboji! Zpoza velkého vápna vypálil STEVAN JOVETIČ a jeho dělovku si obránce Kypru nešťastně hlavou tečoval do sítě!
72'
Rozhodčí i ve druhé půli odpískal přestávku na osvěžení.
71'
Kypr zahodil obrovskou šanci! Marinos Tzionis dostal přihrávku do samostatného úniku, ale přízemní střelou těsně minul vzdálenější tyč!
70'
Černá Hora se opět usadila na polovině soupeře a drží se s míčem na kopačkách. Fotbalisté v bílých dresech se ale nikam neženou.
69'
Charalampos Kyriakou si při zpracování míče na polovině míče pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
68'
Savič si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu, jenže ve skluzu odehrál míč jen do prostoru, kde nebyl nikdo v bílém dresu Černé Hory.
67'
Staven Jovetič se hnal za další dlouhou přihrávkou na polovinu soupeře, ale tentokrát se nedostal do zakončení. Zadáci Kypru jej stačili obrat o míč.
66'
Kypr se usadil na polovině Černé Hory a postupnou kombinací se přibližuje k velkému vápnu. Černá Hora ale brání pozorně v devíti lidech.
65'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Demetris Christofi, přichází Charalampos Kyriakou.
64'
Černá Hora je po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pořádně nabuzená a nadále se tlačí do útoku. Obránci Kypru ale další akci stačili zastavit.
62'
Černá Hora se dostává do vedení! Hosté předvedli opravdu pohlednou akci! Momčilo Raspopović si naběhl na přihrávku z levé strany a zpětnou přihrávkou našel STEVANA JOVETIČE, který napálil míč do sítě!
61'
Černá Hora znovu uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Hostující celek se nikam nežene a spíše vyčkává na skulinku v obraně Kypru.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále sledujeme velmi bojovný duel. Černá Hora je po změně stran mnohem aktivnějším týmem, ale nemůže se dostat do vedení.
58'
Momčilo Raspopović se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže ani jeho dělovka nemířila mezi tři tyče.
57'
Kypr napadal rozehrávku soupeře vysoko na jeho polovině, jenže nikdo v modrém dresu se k míči nedostal. Hráči Černé Hory si s napadáním poradili.
56'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Boljević (Černá Hora).
56'
Exekuce přímého kopu se ujal Jovetič, který vyslal nádhernou technickou střelu přes zeď a orazítkoval břevno domácí svatyně!
55'
Žlutou kartu dostává Antreas Karo (Kypr).
54'
Sead Hakšabanović se dral do nebezpečného prostoru, ale jeden z domácích fotbalistů jej poslal k zemi. Černá Hora bude zahrávat přímý kop.
53'
Demetris Christofi si naběhl na povedenou přihrávku na polovinu soupeře, jenže musel pálit z velmi těžké pozice a poslal svou ránu mimo tři tyče.
52'
Střídající Jovetič sice zůstal zapomenutý před brankou domácího Kypru, jenže stejně nemohl zakončovat, jelikož byl lapen v ofsajdové pasti.
51'
Černá Hora předvedla další krásnou akci po pravém křídle, jenže po sérii nádherných přihrávek přišel velmi krátký centr, se kterým si poradili obránci.
50'
Marinos Tzionis táhl akci domácího celku po pravém křídle, jenže si navedl míč do prostoru, kde proti němu vystoupili hned dva obránci.
49'
Marušič si z pravého křídla navedl míč na hranici pokutového území, odkud mohl zakončovat, jenže jeho rána levačkou prolétla vysoko nad břevnem.
48'
Černá Hora zahrávala přímý kop. Hosté si s jeho exekucí pořádně pospíšili, jenže nákop přiletěl jen do prostoru, kde stáli zadáci Kypru.
47'
Domácí Kypr se ihned po začátku druhého poločasu vydal do útoku, ale akce skončila nepřesným nákopem na pravé křídlo. Černá Hora se ubránila.
46'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Fatos Bećiraj, přichází Stevan Jovetić.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání s minimem šancí. Ty si vypracovala pouze hostující Černá Hora. Po rohovém kopu měl branku na hlavě Bečiraj, ale z malého vápna minul. Po další standardní situaci to hlavou zkoušel Bakič, ale ani jeho pokus si nenašel cestu mezi tři tyče. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+3'
45+2'
Kypr se sice usadil na polovině soupeře, jenže průniková přihrávka mezi obránce byla příliš prudká a skončila u dobře postavených zadáků.
45+1'
Domácí se po sporném střetu v pokutovém území dožadovali odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí ukázal, že se pískat nebude.
45'
Nastavují se tři minuty!
44'
Ioannis Pittas si naběhl na slibnou přihrávkou, jenže jeho prudkou střelu zablokoval hned první obránce v bílém dresu Černé Hory.
43'
Marko Bakić narýsoval kolmici do pokutového území, jenže Momčilo Raspopović svůj náběh zastavil a nepokračoval až do šestnáctky. Kypr tak získal míč zdarma.
42'
Černá Hora se usadila v blízkosti pokutového území soupeře, jenže centrovaný míč prosvištěl jen do prostoru, kde kralovali zadáci v modrém.
41'
Milan Mijatović poslal prudkou přihrávku na polovinu soupeře, jenže nenašel nikoho ze spoluhráčů. V prvním poločase sledujeme hodně nepřesností.
40'
Minas Antoniou dostal prostor na levé straně a po rychlém průniku dokázal odcentrovat na značku pokutového kopu. Obrana si ale hravě poradila.
39'
Christos Wheeler si dal pozor na nákop za domácí obranu a v otočce odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor. Pokračuje hodně opatrný duel.
38'
Zadáci Černé Hory uklidňují hru postupnou kombinací v zadních řadách. Nikdo v modrém dresu domácího Kypru rozehrávku soupeře neatakuje.
37'
Po delší době se do zakončení dostal také domácí Kypr. Demetris Christofi vypálil z pětadvaceti metrů, ale jeho pokus zaplaval ve vzduchu a prosvištěl nad břevnem.
36'
Právě Hakšabanovič následně odcentroval do pokutového území, kam se hnal Bečiraj, ale hostující útočník se podle rozhodčího dopustil útočného faulu.
35'
Sead Hakšabanović si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, jenže jeho dělovka prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.
34'
Žlutou kartu dostává Marko Bakić (Černá Hora).
33'
Savič potáhl míč po pravé straně na polovinu domácího Kypru, jenže jeho pobídka byla příliš pomalá a skončila u obránců.
32'
Demetris Christofi spěchal za dalším obloučkem na polovinu soupeře, jenže nedokázal obejít hned prvního soupeře. Černá Hora brání v první půli na jedničku.
31'
Fatos Bećiraj na hranici velkého vápna nasadil jednomu ze soupeřů jesličky a hnal se do zakončení. Domácí brankář však přečetl hru a schoval míč do rukavic.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně bojovný zápas. Černá Hora sice dvakrát zahrozila po rohu, ale na šanci ze hry stále čekáme.
29'
Po krátké přestávce se znovu pokračuje ve hře. Domácí Kypr vhazoval na pravé straně, jenže zadáci Černé Hory vybojovali odražený míč pro sebe.
27'
Rozhodčí odpískal krátkou přestávku na osvěžení.
26'
Momčilo Raspopović dostal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v bílém dresu se mu nestačil uvolnit do volného prostoru. Černá Hora nemá moc prostoru.
25'
Igor Vujačić fauloval na polovině hrací plochy, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Domácí Kypr tak může pokračovat v postupné kombinaci.
24'
Marko Bakić diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině domácího Kypru. Fotbalisté v bílých dresech teď diktují tempo hry.
23'
Aleksandar Boljević se z pravého křídla tlačil do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit před obráncem.
22'
Marinos Tzionis sice získal míč na pravé straně, jenže si jej předkopl daleko před sebe a už jej nedokázal udržet na hrací ploše. Vhazuje Černá Hora.
21'
Minas Antoniou se skvěle vrátil na vlastní polovinu, kde se natlačil před jednoho ze soupeřů a skvěle načasovaným skluzem odehrál míč do zámezí.
19'
Demetris Christofi dostal přihrávku na pravou stranu, našel Minase Antoniou, který zakončil zpoza velkého vápna, jenže jeho ránu zastavil brankář.
18'
Igor Vujačić fauloval ostrým skluzem na polovině Kypru. Ani v tomto případě se zatím žlutit nebude. Od úvodních minut se ale nehraje v rukavičkách.
17'
Minas Antoniou na pravé straně zakopl míč do zámezí, ale podle něj byl odkop tečován. Sudí nařídil vhazování pro Černou Horu, což se domácím moc nelíbí.
16'
I po dalším rohovém kopu se Černá Hora dostala do vyložené šance! U zadní tyče zakončoval Marko Bakić, ale jeho hlavička o zem skončila vedle branky!
15'
Po delší době se do útoku vydali také fotbalisté Kypru, jenže jejich kombinace vyústila v nepřesnou přihrávku na pravou stranu hrací plochy.
14'
Aktivní Bečiraj si tentokrát navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončoval pravačkou, jenže jeho pokus prolétl kolem levé tyčky.
13'
Domácí zadáci si nechtěli komplikovat situaci při rozehrávce z vlastní poloviny. Christos Wheeler raději nakopl míč po křídle na polovinu soupeře.
12'
Černá Hora zahodila po rohovém kopu svou první šanci! Na krásný centr si naskočil Bečiraj, který z dobré pozice netrefil branku!
11'
Momčilo Raspopović dostal přihrávku na levou stranu, jenže svou přihrávkou na hranici velkého vápna našel jen připraveného Ioannise Pittase.
10'
Na pravé straně dostal moře volného prostoru hostující Marušič, který dokázal odcentrovat do pokutového území, ale nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
9'
Marios Antoniades si naběhl na krásnou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže měl problém při zpracování a dopustil se útočného faulu.
8'
Zadáci Černé Hory si vyměňují krátké přihrávky na své polovině, jenže nikdo v bílém dresu si netroufl na průnik vpřed. Vysoký nákop si obrana Kypru pohlídala.
7'
Kypr se v úvodu snaží spoléhat na dlouhé nákopy na pravou stranu hrací plochy, jenže přihrávky jsou zatím hodně nepřesné. Černá Hora brání v pevném bloku.
5'
Demetris Christofi si naběhl na zpětnou přihrávku z pravé strany, jenže jeho zakončení nártem srazil jeden z hostujících obránců do rukavic brankáře.
4'
Domácí Kypr nyní uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu v úvodu souboje zrovna nehýří pohybem.
3'
Momčilo Raspopović vhazoval na pravé straně hrací plochy, jenže jeho dlouhý aut do pokutového území přiletěl jen na hlavu pozorného obránce.
2'
Také Černá Hora předvedla první zajímavý útok, ale Bečiraj si při náběhu na hranici velkého vápna nepotykal se zpracováním.
1'
Kypr obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale nákop si obrana Černé Hory pohlídala.
1'

Kypr: Kyriakides – Antoniou, Laifis, Karo, Wheeler – Kastanos, Kousoulos, Tzionis – Pittas, Christofi, Antoniades.
Náhradníci: Kissas, Michael – Christoforou, Avraam, Ch. Kyriakou, Sotiriou, M. Špoljarić.

Černá Hora: Mijatović – Marušić, Savić, Vujačić, Raspopović – Kosović, N. Vukčević – Boljević, Bakić, Hakšabanović – Bećiraj.
Náhradníci: Petković, Šarkić – Bulatović, Hočko, Islamovic, Jovetić, Jovović, Šćekić, Savičevič, Šofranac.

Rozhodčí: Osmers – Gittelmann, Kempter (vš. GER).
Kypr

Domácí Kypr je na tom podobně. V kvalifikaci o postup na EURO sice vybojoval deset bodů, ale závěrečný turnaj mu zůstal hodně vzdálen. Kypr navíc prohrál tři duely v řadě, když nenašel recept na Rusko, Skotsko ani Belgii. Poslední výhru si připsal v souboji v Kazachstánu před dvěmi lety.
Černá Hora

Černá Hora je ve skupině s Lucemburskem, Kyprem a Ázerbájdžánem považována za jednoho z největších favoritů na postup do skupiny C. Kvalifikace na EURO se Černé Hoře vůbec nepovedla. Ve skupině A získala jen tři body a obsadila poslední pozici za Bulharskem a Kosovem. Ve skupině se utkala i s Českou republikou, se kterou dvakrát padla.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Kyprem a Černou Horou. Výkop je stanoven na 18 hodin.