Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Lichtenštejnsko - 6. září 2018   18:00

Arménie
Arménie
30' Pizzelli  • 76' Barsegjan
2:1
(1:1)
Lichtenštejnsko
34' Wolfinger
Arménie
Ajrapetjan- Manucharjan ( 43. Jedigarjan) , Harojan, Calisir, Hambardzujdman- Mkrtchjan, Malakjan, Jagan (56. Barsegjan), Mkhitarjan, Ozbiliz (84. Ghazarjan)- Pizzelli
Alvazov, Beglarjan- Adamjan, Barsegjan, Ghazarjan, Hovsepjan, Iskhanjan, Malakjan, Sarkisov, Vardanjan, Voskanjan, Jedigarjan
Jorgji E. (Alb)
Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Yerevan)
Büchel- Goppel, Wieser, Kaufmann, Rechsteiner (82. Yildiz)- Polverino- Salanovič, Sele M., Hasler, Wolfinger (82. Meier) S, Erne (49. Kuhne).

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Arménií a Lichtenštejnskem, které končí výhrou domácích 2:1. Vítězství se ale nerodilo lehce. Sice v 30.minutě vstřelil branku domácí Pizzelli, nicméně o tři minuty později vyrovnal Wolfinger. Hosté byli lepší až do 60.minuty. Poté se domácí zlepšili. Z toho vyústila penalta Mkhitarjana, kterou ovšem parádně vychytal Buchel. Naštěstí pro domácí vstřelil v 76.minutě důležitou branku Barsegjna, který se stává vítězným střelcem.
90+4'
90+2'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Salanovič.
90+1'
Rohový kop pro domácí celek.
90'
Rozhodčí Jorgji se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Buchel si připisuje již devátý úspěšný zákrok. Tentokrát vychytal Malakjana.
88'
Hasler dlouhým pasem hledal Yildize, jenže ten nebyl rychlejší než domácí obránce, který zkušeně přihrál míč na Ajrapetjana.
87'
Domácí kontrolují poslední sekundy utkání.
86'
Nedovolený zákrok Meiera, který zajel do Jedigarjana.
85'
Ozbiliz dnes odehrál velké utkání. Připsal si dvě důležité asistence a také se zapsal do paměti díky svému neúnavnému pohybu.
84'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Ozbiliz, přichází Ghazarjan.
83'
Lichtenštejnsko jednoznačně posiluje útočnou hru.
82'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Rechsteiner, přichází Yildiz.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází Meier.
81'
Hodně nepovedená střela Pizzelliho. Snad nezabije nikoho, kdo prohází kolem stadionu.
80'
Poslední desetiminutovka základní hrací doby. Hostující knížectví má před sebou ale dost práce, srovnat nepříznivé skóre.
79'
Nepovedená kombinace končí u Kuhneho. Hosté rychle prchají do brejku.
78'
Arménie drží míč na své polovině hřiště a už nikam nespěchá.
77'
Po minutě hry v přesilové hře se domácí podruhé prosazují a spadl jim velký kámen ze srdce.
76'
Arménie právě vstřelila branku!
Autorem branky je TIGRAN BARSEGJAN, který překonal Buchela z bezprostřední blízkosti. Celou akci ale zařídil Ozbiliz, který krásně obešel tři hráče v pokutovém území. Asistence: Ozbiliz.
75'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Polverino (Lichtenštejnsko).
74'
Hra je hodně rozkouskovaná. Fauluje se téměř neustále.
73'
Žlutou kartu dostává Salanovič (Lichtenštejnsko).
72'
Domácí jsou sice na míči, jenže to jim moc platné není.
71'
Brankář Buchel chytá velký zápas a je hodně psychicky nahoře.
70'
Mkhitarjan (Arménie) neproměňuje pokutový kop.
69'
Byla nařízena penalta po faulu Rechsteinera na Mkhitarjana!
68'
Další ofsajd záložníka Arsenalu, který je sice hodně vidět, jenže nic nebezpečného v druhé půli nepředvedl. Má ale ještě víc než dvacet minut, tak uvidíme.
67'
K zakončení se dostal Hambardzujdman, jenže jeho pokus končí kousek mimo brán Buchela.
66'
65'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí hvězda Henrik Mkhitarjan.
64'
Utkání je hodně bojovné a vyrovnané. Po dobrém začátku domácích to je s nimi hodně nahnuté.
63'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Harojan.
62'
Rohový kop pro hostující celek.
61'
Žlutou kartu dostává Mkrtchjan (Arménie).
60'
Po hodině hry je stav stále nerozhodný 1:1.
59'
Nepřesný centr Ozbilize končí v náručí Buchela.
58'
Wieserův míč našel Wolfingera, jenže ten neměl kam přihrát.
57'
Žlutou kartu dostává Malakjan (Arménie).
56'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Jagan, přichází Barsegjan.
55'
Na domácí straně proběhne další střídání.
54'
Ke střele se dostal Wolfinger, jenže jeho pokus letí metr od pravé tyče.
53'
Míč vyvezl Pizzelli, kterého vstřelená branka hodně namlsala.
52'
Lichtenštejnsko dobře napadá a nenechá domácí lehce dojít ani na polovinu hřiště.
51'
Nepřesná rozehrávka Buchela. U míče jsou opět domácí hráči.
50'
Jagan se pokusil o střelu, nicméně tu bez problémů blokuje Rechsteiner.
49'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Erne, přichází Kuhne.
48'
Hostující trenér Pauritsch bude poprvé v utkání střídat.
47'
Zatím domácí nic kloudného nevymysleli. Snaží se kombinovat hlavně přes pravé křídlo.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas.
46'
Sledovali jsme první půli mezi Arménií a Lichtenštejnskem, který končí remízou 1:1. Jako první se prosadil v 30.minutě domácí Pizzelli, nicméně o tři minuty později vyrovnal Wolfinger po krásné akci Haslera. Po vyrovnávající brance byli hosté lepší a domácí jsou rádi, že půle skončila remízou. Uvidíme, co přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+3'
45+2'
Z něho nic nebylo, protože si Pizzelli pomohl nedovoleným zákrokem.
45+1'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
45'
Rozhodčí Jorgji se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Hosté jsou stále lepší a rozhodně to není žádné jednoznačné utkání. Arméni ještě budou mít co dělat.
43'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Manucharjan, přichází Jedigarjan.
42'
Domácí trenér Minasjan bude poprvé střídat, protože se jeden z jeho hráčů zranil.
41'
Poslední pětiminutovka první půle.
40'
Obrovská šance domácích! Ozbiliz dostal přesnou přihrávku za obranu do pokutového území. Přihrál do druhé vlny na Pizzelliho, jenže ten ve stoprocentní šanci selhal. Buchel předvedl parádní zákrok.
39'
Hosté jsou po vstřelené brance jednoznačně lepší.
38'
Žlutou kartu dostává Polverino (Lichtenštejnsko).
37'
36'
Ajrapetjan musel vyrazit míč na další roh, tentokrát z druhé strany ho zahraje Hasler.
35'
Další roh pro hosty.
34'
Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je SANDRO WOLFINGER, který si dobře naběhl do pokutového území. Hasler ho viděl a přesnou přihrávkou ho nalézá. Střelec se nemýlil a outsider vyrovnává stav utkání. Asistence: Hasler.
32'
Nepřesnou přihrávku vyslal hostující M. Sele.
31'
Lichtenštejnsko se ovšem nevzdává a touží rychle vyrovnat.
30'
Autorem branky je MARCOS PIZZELLI, který se krásnou ranou zhruba z dvaceti metrů překonává Buchela, který neměl nárok skočit do levé šibenice. Arménie jde do vedení 1:0! Asistence: Ozbiliz.
29'
Téměř půlhodinka utkání za námi. Z míče jsou domácí reprezentanti.
28'
Ten byl opět nepřesný. Arméni jdou do rychlého brejku.
27'
Rohový kop pro hosty.
26'
V posledních sekundách se nic moc zajímavého neděje.
25'
Hosté uklidňuje hru pomalou kombinací.
24'
Ozbiliz překonal Polverina, přihrál na Mkhitarjana, jenže ten napodruhé nedokázal překonat bránicí hráče a brankáře Buchela.
23'
Henrik Mkhitarjan krásně prošel přes čtyři hráče, jenže poté nevystřelil, neboť jeden z bránicích hráčů ho odstavil.
22'
Hosté jsou teď aktivnější, nicméně k ohrožení branky to mají daleko.
21'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Hambardzujman.
20'
Rohový kop pro hosty z Lichtenštejnska.
19'
Žlutou kartu dostává Kaufmann (Lichtenštejnsko).
18'
Hraje se uprostřed hřiště.
17'
Agilní Salanovič to zkoušel po levém křídle. Pro domácí včas vystoupil Malakjan, který mu odebral míč.
16'
Lichtenštejnsko se lehce zlepšilo a hra se vyrovnala.
15'
K zakončení se dostal Malakjan, jenže jeho pokus končí mimo bránu Büchela.
14'
Mkhitarjan centroval do pokutového území na Pizzelliho, jenže ten se nedokázal prosadit.
13'
Nedovolený zákrok Haslera na Jagana.
12'
Hraje se dost tvrdě. Albánský rozhodčí Jorgji ovšem nechává hru dál pokračovat.
11'
Do zakončení se dostal Salanovič. Jeho prudká rána ovšem končí blokem Calisira.
10'
Po deseti minutách je stav stále bezbrankový.
9'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Rechsteiner.
8'
7'
Domácí se dostali poprvé ke střele, jenže brankář Buchel neměl problém zasáhnout.
5'
Domácí celek je sice aktivnější, nicméně hosté se zatím bez problémů brání.
4'
Arméni drží míč na své polovině hřiště.
3'
Hra je hodně často přerušena díky častým faulům na obou stranách.
2'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Pizzelli.
1'
Arménie oblékla červené dresy, Lichtenštejnsko modré.
1'

Arménie: Ajrapetjan- Manucharjan, Harojan, Calisir, Hambardžujman- Mkrtchjan, Malakjan, Jagan, Mkhitarjan, Ozbiliz- Pizzelli
Náhradníci: Alvazov, Beglarjan- Adamjan, Basšegjan, Ghazajan, Hovsepjan, Iskhanjan, Malakjan, Sarkisov, Vardanjan, Voskanjan, Jedigarjan

Lichtenštejnsko: Büchel- Goppel, Wieser, Kaufmann, Rechsteiner- Polverino- Salanovič, Sele M., Hasler, Wolfinger S.
Náhradníci: Hobl, Lo Russo- Eberle, Flatz, Kieber, Kuhne, Malin, Meier, Quintans, Sele A., Wolfinger M, Yildiz

Rozhodčí: Jorgji E. (Alb).
Tyty národní týmy se nikdy neutkali a tak nás čeká premiéra!
Arménie v posledních pěti utkáních, které byly vše přípravné, vyhráli pouze jedno utkání a to když porazili Kypr 3:2. Jinak si připsali tři remízy 0:0 proti Estonsku, respektive Moldavsku. Třetí remíza přišla s Maltou, který skončil 1:1. Prohráli jediné utkání s Litvou, které ztratili 0:1. Lichtenštejnsko vyhrálo pouze jedno utkání, když porazili Katar 1:2. Jinak prohráli s Izraelí 0:1, Makedonií 4:0, Andorrou 0:1 a s Faerskými ostrovy 3:0.
Hezký den u sledování premiéry Ligy národů! V prvním kole se utkání domácí Arménie, která vyzve Lichtenštejnsko. Utkáním vás provede Ondřej Klos.