Bastia předvedla skvělý týmový výkon, když dokázala v oslabení o jednoho hráče porazit Toulouse 2:1 a získává cenné tři body. Bastia tedy navazuje na své minulé domácí vítězství a doma zatím neztratila ani bod. To Toulouse nebude dnes s výsledkem spokojené, když i přes převahu ve druhém poločase nedokázalo zápas přetáhnout na svojí stranu a nakonec prohrálo

Tímto se s Vámi loučím. Přeji dobrou noc.
90+4
Toulouse zahrávalo rohový kop, který ohrožení branky nepřinesl.
90+4
Začala poslední minuta nastavení!
90+3
Bastia zvládá zatím závěr zápasu na výbornou, když drží míč na útočné polovině.
90+1
Nad rámec utkání budou nastaveny 4 minuty.
90
Toulouse se stále nedokáže dostat do zakončení.
89
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Claudiu Keserü, přichází Julien Sablé.
87
Do další šance se dostal Keserü, jehož střela z vápna skončila vysoko nad brankou.
86
Raspentino mohl rozhodnout dnešní utkání, ale jeho velmi dobrou střelu dokázal Ahamada vyrazit.
84
Domácí svojí aktivitou vybojovali míč a chvíli se zdrželi na útočné polovině.
82
Obrázek hry se nemění. Hosté se marně pokouší prolomit obranu domácího celku.
80
Toulouse se stále marně pokouší prolomit obranu svého soupeře, který se již soustředí pouze na bránění.
77
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Adrien Regattin.
77
Mohlo být vyrovnáno! Torje se dostal před velkým vápnem k míči a ihned vystřelil velmi dobrý pokus, který skončil těsně vedle.
76
Toulouse se už dostalo k míči a snaží se dostat do útoku a pokusit se vyrovnat.
74
Bastia se drží na útočné polovině, kde kombinuje.
72
Toulouse je z druhé inkasované branky velmi rozhozené a domácí se toho snaží využít.
71
Žlutou kartu dostává Clément Chantôme (Toulouse FC).
69
Zaskočenou obranou hostí se snažil projít Khazri, což se mu povedlo, když se dostal až ke střele, která skončila na tribuně.
67
Bastia právě vstřelila branku!
Domácí jdou opět do vedení! Bastia zahrávala volný kop, který centrem do vápna poslal Raspentino, kde si na míč naskočil CHRISTIAN ROMARIC a hlavou poslal míč do branky.
66
Žlutou kartu dostává Uroš Spajić (Toulouse FC).
64
Braithwaite se dostával do šance, ale tu ukončil ofsajd.
62
Žlutou kartu dostává Drissa Diakité (SC Bastia).
61
Na velkém vápně se dokázal uvolnit Aurier, který si stáhl míč do středu a tvrdou střelou prověřil Landreaua.
59
Domácí to budou mít hodně těžké, jelikož hosté jsou po vstřelené brance v dobré náladě.
57
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Toifilou Maoulida, přichází Florian Raspentino.
57
Toulouse právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace hostí vede k vyrovnání. Aurier našel svoji přihrávkou na malé vápno MARTINA BRAITHWAITA, který pohotově poslal míč pod břevno.
55
Do zakončení se dostal Ben Yedder, ale jeho střele chyběla potřebná přesnost.
54
Toulouse kombinuje na útočné polovině. Je zřejmě jasné, jakým směrem se bude utkání vyvíjet.
52
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Pavle Ninkov, přichází Wissam Ben Yedder.
52
Bastia je stažená na své polovině a brání se.
50
Po ošetření se pokračuje ve hře.
49
Po jednom ze soubojů zůstal na trávníku ležet Maoulida.
47
Toulouse se hned tlačí do útoku.
46
První poločas přinesl velké věci až v jeho závěru. Nejprve dostal ve 37. minutě červenou kartu domácí Palmieri, který tak oslabil svůj tým. O chvíli později předvedli ale domácí dobrý protiútok, na jehož konci stál Keserü a ten se při zakončení nemýlil. Po prvním poločase vede tedy Bastia nad Toulouse 1:0.
45+2
Vyrovnat mohl Braithwaite, ale jeho střela z velkého vápna letěla nad branku.
45+1
Hosté se snaží rychle na inkasovanou branku odpovědět.
45
V prvním poločase jsou nastaveny 2 minuty.
45
Žlutou kartu dostává Abel Aguilar (Toulouse FC).
43
Do vedení jdou ale domácí! CLAUDIU KESERÜ dokázal výborně zpracovat přihrávku Khazriho a tvrdou přízemní střelou k pravé tyči posílá Bastii do vedení.
42
Toulouse se snaží ještě před koncem poločasu využít své přesilové hry a dostat se do vedení.
40
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Ilan, přichází Féthi Harek.
39
Do zakončení hlavou se dostal Braithwaite, jenž zamířil vedle branky.
37
Palmieri oslabuje svůj tým, když dostává červenou kartu poté, co prošlápl stehno Treja. Nyní to budou mít domácí velmi těžké.
37
Dnešní utkání je zatím velmi chudé na šance, když se hraje převážně na středu hřiště.
34
Domácí z volného kopu ale nedokázali nic vytěžit.
33
Aurier zastavil rozvíjející se útok Bastie faulem, za který dostává žlutou kartu.
30
Z volného kopu se do míče opřel Chantôme, jehož střela proletěla těsně nad břevnem.
29
Braithwaite zabojoval na útočné polovině a vybojoval volný kop pro svůj tým.
27
Na hřišti se velmi velmi přitvrdilo.
25
Domácí zahrávali v krátké době dva rohové kopy, ale oba dva si hostující obrana pohlídala.
23
Bastia kombinuje na útočné polovině, ale k ohrožení branky se jí nedaří dostat.
21
Po ošetření hostujícího hráče se pokračuje ve hře.
20
Žlutou kartu dostává Wahbi Khazri (SC Bastia).
17
Khazri zbytečně fauloval Spajiće, který zůstává ležet na trávníku.
16
Khazri se uvolnil na levé lajně a dostal se až k centru do vápna, kde si celou situaci pohlídal Ahamada.
14
Trejo se tak usilovně snažil dostat na útočné polovině k míči, až se dopustil faulu.
12
Bastia trochu ubrala ze své aktivity a tak se do hry dostávají i hosté.
10
První útok Toulouse zastavil útočný faul, kterého se dopustil Aguilar.
8
Keserü našel na velkém vápně Ilana, ale ten se ke střele již nedostal, jelikož o míč přišel.
7
Bastia je zatím velmi nebezpečná a je lepším týmem na začátku utkání.
6
Maoulida odcentroval z pravé strany tak dobře, že z toho byl málem gól, když se míč stočil na branku, kde musel zasáhnout Ahamada.
5
Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se ale nedostali k ohrožení branky.
4
Bastia kombinuje na své polovině. Toulouse velmi dobře napadá.
3
Maoulida se snažil dostat z pravé strany do vápna, ale to se mu nepodařilo, když přišel o míč.
1
Toulouse úvodním výkopem zahájilo dnešní utkání.
1

SC Bastia: Landreau – Diakité, Squillaci, Modesto, Palmieri – Romaric, Khazri, Cahuzac – Keserü, Ilan, Maoulida

Toulouse FC: Ahamada – Spajić, Abdennour, Aurier, Ninkov – Chantôme, Didot, Trejo, Sylla – Aguilar, Braithwaite

Rozhodčí: Delerue – Henninot, Gaillard.
SC Bastia

Bastia se po třech kolech nachází na patnácté pozici, když má na svém kontě tři body za jedno vítězství, které vybojovala na svém hřiště, kde by dnes ráda na své vítězství navázala.

Toulouse FC

Toulose na svoji první výhru stále čeká, když ze tří zápasů má na svém kontě dva body za dvě remízy a tak se tento celek nachází na osmnáctém místě. Je ale nutno říct, že Toulouse zatím nemělo zrovna jednoduchý los.
Vítám vás u sledování francouzské Ligue 1, která má dnes na programu zápas 4. kola, kde se odehraje utkání SC Bastia – Toulouse FC. Předpokládá se, že dnešní utkání bude velmi vyrovnané.

Dnešní utkání začíná ve 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.