Je tu konec dnešního vyhecovaného utkání, ve kterém jsme mysleli, že je po po prvním poločase o vítězi rozhodnuto. Jenže domácí to nevzdali a po snížení Daniela Wasse to vypadalo, že by Evian mohl dokonce vyrovnat. To se ovšem nakonec nepovedlo a šťastnější z tohoto utkání odcházejí hráči Saint-Étienne. Toto je ode mne pro dnešek všechno a budu se těšit u příštího online přenosu na počtenou!
90+3
Stejně tak vidí žlutou kartu Cambon, pro kterého je to druhá žlutá karta o odchází společně se Sabalym do sprch.
90+3
Sabaly doslova sestřelil brutálním zákrokem Erdinga a vidí po právu červenou kartu!
90+2
Daniel Wass se již po několikáté dostal v pokutovém zemí k hlavičce, která ovšem tentokrát nebyla nijak nebezpečná.
90
Byly nastaveny tři minuty nad rámec hrací doby, ve kterých budou mít domácí hráči možnost na vyrovnání.
89
Cédric Barbosa vidí žlutou kartu, když zastavil unikajícího Gradela.
87
Domácí borci drží balon na polovině hřiště a čekají na chybu soupeřovy obrany.
86
Thonon Gaillard mají posledních přibližně pět minut, ve kterých by měli zabojovat alespoň o srovnání.
85
Poslední střídání na hostující straně. Ze hřiště odchází Hamouma a nahrazuje ho čerstvý Tabanou.
84
Erding se dostal až do zakončení, ale pomezní rozhodčí odmával a poté byl odpískán ofsajd, ve kterém hostující útočník stál.
83
St. Etienne drží balon na svých kopačkách, což jim momentálně vyhovuje.
81
Poslední střídání na straně Evianu. Dnes již dohrál Ruben a místo něj se pustí do hry De Melo.
80
Daniel Wass se doslova pověsil do vzduchu, ale svou hlavičku umístil jen na vrchní síť Ruffierovy brány.
79
Hostující útočníci výborně napadají a nenechávají domácí obránce v klidu rozehrát.
77
Borcům v růžových dresech se pomalu ale jistě krátí čas. Za chvíli se přehoupneme do poslední desetiminutovky zápasu.
76
Sabaly si vyměnil míč s Barbosou, ale další přihrávka již skončila na Cohadem, který balon odkopává daleko od brány.
75
Wass se snažil dlouhým pasem vysunout Erdinga, ale u toho byl včas připravený Mongongu.
73
Ruben se nyní snažil vykoledovat pokutový kop, ale jediné co si vykoledoval, je žlutá karta za filmování.
72
Erding si postavil míč k volnému přímému kopu, ale jeho pokus domácí obrana odvrátila.
71
Domácí trenér je již po několikáté upozorňován hlavním rozhodčím, aby nevstupoval na hrací plochu.
70
A střídá i hostující trenér. Místo Benjamina Corgneta si zahraje Renaud Cohade.
68
Střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Kevin Bérigaud a nahrazuje ho Nicolas Benezet.
65
Evianu se pomalu krátí čas na srovnání skóre, ale jejich hra je o sto procent lepší, než v prvním poločase.
64
Držení míče 42% – 58%

Střely celkem 6 – 12

Fauly 5 – 4
63
Tak to je smůla! Ruben sice dokázal hlavičkou dopravit balon za brankovou čáru, ale bohužel stál v ofsajdu, což pomezní rozhodčí velice dobře zaznamenal.
62
Opět rozehrávka na krátko a sázka na postupnou kombinaci.
61
Domácí budou mít příležitost rohového kopu v podání Daniela Wasse.
59
Z dálky vypálil nepříjemnou střelu Corgnet, ale Hansen si s ní celkem bez problému poradil.
58
AS jako by si uvědomilo, že je potřeba opět převzít iniciativu a kombinuje házenkářským způsobem na polovině Evianu.
57
Evian je nyní o mnoho blíže kýženému vyrovnání. Po prvním poločase to vypadalo jako sen, ale nyní je to dost reálné.
56
Pozor ale na druhé straně, kde Erding nedokázal překonat Hansena z penaltového puntíku!
54
Évian právě vstřelilo branku!
To je neuvěřitelné, jak Evianu střídání vyšlo! Byl to právě Barbosa, který se prohnal jako blesk po levé straně a pobídl svým centrem ke skórování DANIELA WASSE, který na dvakrát protlačil balon za Ruffiera!
53
A domácí trenér sáhl po střídání. Ze hřiště odchází Sougou a nahrazuje ho Barbosa.
52
Na domácích hráčích je vidět, že utkání ještě nevzdali, že budou bojovat až do konce.
51
Sougou fauloval ve středu hřiště Hamoumu a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.
50
Rozehrál ho na krátko k Rubenovi, který ovšem znovu napálil dobře postavené obránce AS.
49
Daniel Wass bude mít k dispozici rozehrání rohového kopu.
49
Evian měl možnost volného přímého kopu, ale Mensahův centr odvrátila hostující obrana.
48
Mongongu byl u postranní čáry vytlačen Hamoumou, ale nakonec u míče domácí tým zůstane.
47
Je před námi druhý poločas, ve kterém budou chtít domácí hráči minimálně zkorigovat dosavadní stav zápasu.
46
A je to tak. Máme tu konec poločasu, ve kterém jsme viděli drtivý tlak hostujícího celku a při pohledu na výsledek je nám vše jasné. Domácí tým se nedostal k jediné střele, která by mířila na gólmana Ruffiera. Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
45+1
45+1
Vypadá to, že se již nic zajímavého nestane.
45
Hlavní arbitr nastaví nad rámec základní hrací doby jednu minutu.
44
Jenže co je to platné, když se nyní Erding dostal do samostatného úniku a kdyby si neukopl balon od nohy, byl by to jistý gól!
43
Alespoň statistika držení míče se nám pomalu vyrovnává.

44% – 56%
42
Ani po tomto závaru před bránou se domácí hráči nedokázali dostat ke střele, která by ohrozila Ruffiera.
41
Daniel Wass má možnost z volného přímého kopu ohrozit Ruffierovu bránu.
40
Po dlouhé době se Evian drží na polovině soupeře a snaží se do konce poločasu udělat něco s výsledkem.
38
Je až neuvěřitelné, že téměř na konci prvního poločasu, nemusel hostující brankář Ruffier zasahovat proti žádné střele.
37
Střely celkem 3 – 9

Střely na branku 0 – 4
36
Jenže opět z této šance nic nebylo a u balonu jsou znovu hráči AS.
35
Wasse faulouval na půlce hřiště Hamouma a domácí budou mít možnost ohrozit Ruffierovu bránu.
33
Erding se prohnal po pravé straně až k rohovému praporku, ale tam ho o balon připravil Cambon a bude z toho ještě odkop od brány.
32
Sougou zkoušel najít svým centrem někoho ze spoluhráčů ve vápně, ale ti se rozhodli raději bránit, než aby se vytáhli na hrot.
31
Opět zmatky v obraně Evianu, které nakonec musel vyřešit Hansen a uklidňuje tak hru. Domácí hráči si mohou na chvíli oddechnout.
30
Při domácích hráčích občas stojí všichni svatí, protože AS je přehrává ve všech směrech.
29
Ale pozor! Corgnet se dostal ve vápně k odraženému míči a ve vyložené šanci zneškodnil jeho střelu Hansen! Už to mohlo být 0:3 z pohledu domácích.
27
Hra se nám nyní trochu uklidnila a hraje se spíše ve středu hřiště a hrají spíše hráči v zeleném, tedy St. Etienne.
26
Jeho nadýchaný centr ovšem našel pouze rukavice Hansena, který balon v klidu podrží ve svých rukavicích.
25
Tak hosté dokázali nakonec vytěžit i rohový kop, který bude zahrávat obránce Tremoulinas.
24
Tie Bi se dostal s balonem až do autu a bude z toho vhazování pro AS v blízkosti šestnáctky.
22
Domácímu celku nevychází kombinace a velice rychle přichází o míč.
21
Až nyní se podařilo Evianu vystřelit. Jmenovitě Ruben, který zkusil štěstí z velké dálky.
20
Házená v podání hostujícího celku, který se s domácími hráči dělá téměř, co chce a vypadá to, že zkouší jejich trpělivost.
19
Pomalu se blížíme ke konci první dvacetiminutovky zápasu a domácí tým ještě nedokázal ani jednou vystřelit na bránu.
18
Střely celkem 0 – 5
17
Je pravda, že když nemáte balon, těžko dáte gól. AS soupeře nepouští do sebemenších šancí a samo ty svoje dokáže proměňovat.
15
Teď už to s domácím týmem vypadá opravdu špatně. St. Etienne soupeře doslova válcuje.
14
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A z následné standartní situace se daří hostům vstřelit druhý gól zápasu. Do dlouhého centru se doslova položil LOÏC PERRIN a hlavou poslal míč až za záda Hansena. Asistence: Max Gradel.
13
A Cédric Cambon vidí za tento zákrok žlutou kartu.
12
Hamouma byl ostře sestřelen u postranní čáry Cambonem a v bolestech se svíjí na trávníku.
11
Po první desetiminutovce tu máme neskutečné procento držení míče!

27% – 73%/b
10
Hosté drží balon na svých kopačkách a kombinují na polovině Evianu, který je jako opařený.
8
Tak to je studená sprcha pro Evian, který určitě s takovýmto rychle obdrženým gólem určitě nepočítal.
7
A St. Etienne jde také rychle do vedení! Na pravé straně si vzal balon Gradel, proběhl až k pokutovému území a naservíroval míč přesně na nohu BENJAMINA CORGNETA, který již neměl se zakončením problém. Asistence: Max Gradel.
6
AS Stále drží balon na svých kopačkách a Evian se vůbec nedostává do hry.
5
Po první pětiminutovce jsou hosté aktivnější a hladovější po gólu. Také k němu neměli před pár okamžiky příliš daleko.
4
Hosté měli k dispozici rohový kop a po závaru před Hansenem raději Mongongu odkopává.
3
Na druhé straně velká šance pro Hamoumu, který dostal skvělý centr od Gradela, ale jeho hlavička skončila jen pár centimetrů vedle pravé tyče Hansenovy brány.
2
Tremoulinas si naskočil na Berigauda jako na koníčka a bude se kopat proti hostující brance.
1
O úvodní výkop se postarali domácí a míří s míčem do útoku.
1

Évian Thonon Gaillard: Hansen – Wass, Sabaly, Mongongu, Cambon – Mensah, Tié Bi, Sorlin, Bérigaud – Sougou, Rubén.
Náhradníci: Laquait – Angoula, Koné, Benezet, Barbosa, de Melo, N'Sikulu.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Trémoulinas, Perrin, Bayal Sall, Clerc – Clément, Corgnet, Lemoine, Hamouma – Gradel, Erdinç.
Náhradníci: Moulin – K. Zouma, Brison, Cohade, Tabanou, Diomande, Mollo..

Romain Hamouma – 8 branek
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu francouzské Ligue 1 mezi Évian Thonon Gaillard a AS Saint-Étienne. Utkání začíná v 20:00 a bude vás jím provázet David Košinár.