To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ale domácím se vyrovnat nepodařilo, po doslova šokujícím průběhu závěru zápasu ztrácí Valenciennes vyhrané utkání, v němž vedli 1:0, poté i 2:1, ovšem vždy se po vstřelení vedoucího gólu uchýlili k pasivitě, což hosté dokázali potrestat. Ajaccio vítězí senzačně 3:2!
90+4
Rozhodčí nechává hrát i ve čtvrté minutě nastaveného času, ještě nechává domácí dohrát útočnou akci.
90+3
Leca fauluje na vlastní polovině, to vše v posledních vteřinách zápasu.
90+2
A mohlo být vyrovnáno! Kagelmacher dopravil míč do sítě Ajaccia, ale gól neplatí pro ofsajd!
90+2
Jenže chce to trochu více přesnosti, pokaženým centrem z pravé strany se domácí sami zbavují míče.
90+1
Ještě tři minuty se bude hrát, domácí tak mají ještě čas na vyrovnání.
90
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Tak to je dokonalý šok pro Valenciennes! ISSA BARADJI si nabíhá na zadní tyči na centr z pravé strany a přesnou hlavičkou, nikým neatakován, dává vedoucí gól Ajaccia.
89
Rohový kop pro Ajaccio, hosté rozehrají z pravé strany.
88
Da Silva zakončuje na druhé straně, ale míč letí vysoko nad branku soupeře.
87
A je vyrovnáno! ISSA BARADJI udělal kličku bránícímu da Silvovi, přehodil si míč na pravou nohu a z levé strany, z hranice pokutového území Valenciennes, vysílá nechytatelnou střelu, která končí v bráně!
87
Ani z rohového kopu se domácí fotbalisté nedostávají k ohrožení branky Ajaccia, které může zaútočit.
84
Autové vhazování domácích, Masuaka vhodí míč do hry z levé strany.
83
Novaes nespěchá s rozehrávkou, posílá míč až na půli soupeře.
82
Rohový kop Ajaccia, domácí se nakonec ubránili.
82
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Joshua Nadeau, přichází Nordine Ait Yahya.
81
A Waris mohl zkompletovat svůj hattrick, ale jen těsně míjí branku!
80
Je před námi poslední desetiminutovka, domácí stále hájí své těsné vedení.
79
A domácí se dostávají do útoku, z pravé strany centruje Ducourtioux, ale přímo do míst, kde si nabíhá gólman Ochoa.
78
Masuaku vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
76
Odkop od branky Valenciennes, míč končí na půli soupeře, kde ho získává Leca.
75
Do konce zápasu zbývá poslední čtvrthodina, domácí kouč Jacobs nabádá své svěřence ke klidu a udržení těsného náskoku.
73
Nešťastný okamžik pro Ajaccio, které zatím drželo nadějný stav 1:1.
72
Valenciennes právě vstřelilo branku!
Střelou doprostřed branky, přesně pod břevno, dostává MAJEED WARIS domácí do vedení.
71
Žlutou kartu dostává Joshua Nadeau (AC Ajaccio), který ve vápně ostře faulje pronikajícího Meliksona.
71
Byla nařízena penalta proti Ajacciu.
70
Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Tongo Doumbia, přichází David Ducourtioux.
70
Tallo v ofsajdu, domácí střídají.
68
Hra se nám opět dostává do nudné fáze, kdy se na hřišti téměř nic neděje.
66
Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Loris Néry, přichází Maor Melikson.
66
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Sigamary Diarra, přichází Cedric Orengo.
65
Žádné nebezpečí pro branku Valenciennes.
64
Tallo si hledá místo ve vápně Valenciennes, hosté mají autové vhazování z levé strany.
63
No vida! Tak hosté vyrovnali, což je dobrým trestem pro pasivitu domácích.
62
Ojedinělá šance hostů, po přihrávce Lasneho z pravé strany se střelou z voleje, uvnitř vápna, prosazuje nehlídaný BENJAMIN ANDRÉ.
60
Mater rozehrál volný kop, zkouší přímou střelu na branku soupeře, Ochoa v pohodě chytá.
59
Znovu rozehrávají z levé strany, hosté se sice osvobozují, ale po faulu na Pujola zůstávají domácí u míče na půli soupeře.
58
Vzápětí ale domácí získávají další rohový kop.
58
Rohový kop rozehráli domácí z levé strany, obrana Ajaccia odvrací .
58
Dobrá střela Dosseviho z pravé strany, Ochoa vytěsnil mimo branku.
57
Útočnou akci domácích "táhne" po pravé straně Dossevi.
56
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Aboubacar Demba Camara, přichází Tallo.
55
Domácí vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
53
Mostefa fauluje Doumbiu, domácí získávají míč.
51
Konečně gól! Na přihrávku za obranu si naběhl MAJEED WARIS, skvělou práci předtím odvedl přihrávající Masuaku, který vyslal právě Warise do šance, ten střelou mezi nohami překonává Ochou a dává první gól zápasu.
50
Lasne fauluje na vlastní polovině Masuakua, volný kop pro Valenciennes.
49
Hosté hrozí, André přihrává na Camaru, ten však byl jako by překvapen touto přihrávkou a nakonec sotva trefuje míč, který míří vedle branky Valenciennes.
48
Dossevi centruje do vápna, Kagelmacher se snaží hlavičkovat, ale skvělé před ním zasáhl bránící Leca.
47
Rohový kop Valenciennes, domácí rozehrají z levé strany.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:01 hodin.
První poločas skončil trápení obou mužstev. Na hřišti Stade du Hainaut sledujeme hodně slabé fotbalové představení, převážně se hraje ve středu hřiště, s minimem střel a téměř bez jakýchkoliv šancí.
45+1
45+1
Útočná snaha Ajaccia končí odpískaným ofsajdem a v něm Camara.
45+1
Jednu minutu nastavil sudí Delerue nad rámec pětačtyřiceti minut, sledujeme poslední vteřiny.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté mají míč ve své moci a kombinují ve středu hřiště.
44
Statistika držení míče: 54% : 46%.
44
A další faul, znovu fauluje Camara, bohužel, kvalitu hry poznamenávají i množství zbytečných a ostrých faulů.
43
Žlutou kartu dostává Aboubacar Demba Camara (AC Ajaccio), který ve vápně Valenciennes ostře zastavil bránícího Matera.
43
Ani z rohové kopu se domácí nedostávají k ohrožení branky soupeře.
42
Hodně špatně kopnutá standardka, naštěstí pro Valenciennes, je tu další roh.
42
Valenciennes má volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
41
Žlutou kartu dostává Mickael Leca (AC Ajaccio), který ostře zastavil na vlastní půli Pujola.
40
Sudí Delerue nyní tak vehementně spěchal zklidnit rozvášněné hráče v pokutovém území Valenciennes, až nakonec uklouzl a spadl na trávník.
39
André poslal míč do vápna, který končí v rukavicích gólmana Novaese.
38
Je to první rohový kop pro Ajaccio, hosté rozehrávají z pravé strany.
38
Nicméně hosté na druhé straně vybojovali alespoň rohový kop.
37
Z následného volného kopu se domácí prosadit nedokázali.
37
Faty ostrým skluzem málem "sestřelil" Doumbiu, ten měl štěstí, že nadskočil, to mohla být karta!
36
Rohový kop pro Valenciennes.
36
Domácí vystřelili již sedmkrát, hosté pouze jednou, i z toho je patrné, kdo má zatím územní převahu.
35
Pujol se přes bránícího hráče Ajaccia dostal ke střele, ale o to méně přesnější byl jeho pokus, míč končí zhruba dva metry vedle branky soupeře.
34
O míč se bojuje ve středu hřiště.
32
Nakonec pálí z pravé strany da Silva, ale míč zblokoval Leca do autu.
31
Volný kop pro Valenciennes, domácí rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.
30
Po půl hodině hry platí, že hrajeme stále bez branek. Navíc předváděná hra musí všechny fanoušky opravdu nudit, hraje se fotbal bez střel, bez šancí.
28
Znovu jsou to fotbalisté Valenciennes, kteří drží míč, ovšem nic zatím nedokáží vymyslet.
25
Domácí rozehrávají od vlastní branky, sledujeme spíše podprůměrné ligové utkání.
23
Celá akce nakonec končí odpískaným ofsajdem.
22
Domácí mají volný kop ze vzdálenosti téměř třiatřiceti metrů od branky soupeře.
21
Waris zastaven ostrým skluzem Mostefy, rozhodčí musí kapitánovi Ajaccia domlouvat.
20
Jenže domácí Mater odkopává až k brance soupeře.
20
Nakonec se vše obešlo pouze s domluvou, hosté již rozehráli.
19
To mohl být klidně zákrok oceněný žlutou kartou!
19
Hostující kapitán Mostefa faulován na půli domácím Doumbiou.
18
Gólman Noaves si musí pospíšit s rozehrávkou.
17
16
Dossevi posílá další míč do vápna, kde si naskakuje Kagelmacher, jehož hlavička končí nad brankou Ajaccia.
15
Z pravé strany rozehraje Dossevi, míč letí do vápna, ale André tam v dobrém obranném zákroku odehrává míč znovu na roh.
14
Rohový kop pro domácí tým.
13
Dossevi centruje z pravé strany do vápna, tam však nikdo v červeném nezakončil.
12
Ciss v těžké pozici raději vrací míč Novaesovi.
10
Da Silva postupuje s míčem po pravém křídle, ale nakonec se provinil faulem proti bránícímu Diarrovi.