To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl tři branky. Do vedení se dostal celek Lille, ale domácí Bastia zabrala, nepříznivý stav otočila a nakonec vyhrála 2:1. Domácí celek tak potvrdil dobrou formu a prodloužil svoji sérii neprohraných zápasů. Naopak celek Lille potvrdil, že se mu příliš nedaří a odjíždí s prázdnou.
90+4
90+3
Po střele z hranice velkého vápna musel Aréola zasahovat, ale zvládl to a vypadá to, že víc se už nestane.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Opět skvěle zasáhl Aréola, který vyběhl a centrovaný míč pohodlně sebral.
88
Po kombinační akci je tu rohový kop pro Lille.
88
Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy, což vyhovuje samozřejmě domácím borcům.
86
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ryan Mendes, přichází Adama Traoré.
85
Bastia stále kontroluje konec zápasu a kráčí za dalším vítězstvím. Ještě ale nepředbíhejme, protože stát se může cokoliv.
83
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Gaël Danic, přichází Hervin Ongenda.
81
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a je před námi posledních deset minutek.
80
Po bleskové akci je tu rohový kop pro Lille.
80
Rychlou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
79
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází François Kamano.
78
Nyní už to vypadalo nadějně, do vápna se prodral Lopes, ale nakonec byl o míč skvěle obrán.
76
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Drissa Diakité, přichází Gilles Cioni.
75
Na trávníku se stále nic zajímavého neděje. Domácí výborně brání a hosté se k ničemu nedokáží prokombinovat. Bastia navíc hrozí z rychlých brejků.
73
Držení míče: 50% – 50%.
72
Domácí šli nyní tři na dva, ale Floyd Ayité nezvládl kličku a o míč nakonec lehce přišel.
70
Je před námi posledních dvacet minutek. Bastia stále vede o jednu branku, takže je jasné, že konec utkání bude ještě hodně zajímavý.
68
Tempo hry malinko opadlo. Domácí se nikam netlačí a hostům se nedaří.
67
Ve vápně domácích se ocitl Koubemba, ale z otočky nezakončil přesně a nakonec z toho nebylo vůbec nic.
65
Hosté bojují, ale zatím se ve druhém poločase nedokázali dostat do nějaké šance. Bastia důsledně brání a celek Lille to nemá vůbec lehké.
63
Žlutou kartu dostává Sébastien Corchia (Lille OSC).
61
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Divock Origi.
60
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Stav zápasu se tedy nemění a konec duelu bude ještě hodně zajímavý.
60
Ve velké šanci se zjevil Guillaume Gillet, ale z malého vápna nedokázal hostujícího brankáře prostřelit!
59
Na 3:1 málem zvýšil Ryad Boudebouz! Ten se odhodlal ke střele, ale Enyeama vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil na roh!
59
Kevin Koubemba se zkoušet prodrat mezi třemi protihráči, ale neuspěl a o kulatý nesmysl nakonec i přišel.
57
Svým zadákům ale opět výborně pomohl Aréola, který vyběhl a kulatý nesmysl ve svém vápně sebral.
56
Ve druhém poločase je zatím k vidění hlavně mnoho nepřesných přihrávek a na další branku stále čekáme. Bastia tak stále nad Lille vede 2:1.
54
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale výborně zasáhl Kjaer, který celé snažení zastavil.
53
Nyní ale vše skončilo útočným faulem, který se provinil Boufal.
52
Bastia se ve druhém poločase zatím pouze brání. Hosté jsou jasně lepším celkem, ale zatím nic nevymysleli.
50
Hosté to tentokrát zkusili po pravé straně, ale s přihrávku před branku nic nebylo, protože míč sebral Aréola.
48
Na sebe to nakonec vzal Koubemba, ale i s míčem byl vytlačen do zámezí a rozehrávat bude Aréola.
47
Celek Lille se hned vydal dopředu a snaží se něco vymyslet. Domácí dnes ale velmi dobře brání.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který už nabídl tři branky. Do vedení šel celek Lille, ale domácí zabrali, dvakrát se prosadili a vedou 2:1. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ve vápně hostů se k míči dostal Sio, který nic nevymýšlel a vystřelil, ale míč skončil těsně nad brankou!
42
Domácí tedy dokázali nepříznivý stav otočit a nad Lille najednou vedou 2:1. Hosté to nebudou mít vůbec lehké, protože domácí jsou na koni.
40
Bastia právě vstřelila branku!
Tak jsem se mýlil! Po chybě ve středu hřiště získali domácí míč, po přihrávce se na hranici velkého vápna ocitl FLOYD AYITÉ a parádním projektilem překvapil Enyeamu.
40
Je před námi posledních pět minutek prvního poločasu a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
Rohový kop zahrával i domácí celek, ale ani hráči Bastie nic nevymysleli.
37
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí se hned vydali dopředu, ale Sio hradbu těl nepropálil.
36
Po zblokované střele je tu rohový kop pro Lille.
35
Po střetu zůstal ležet na trávníku jeden z domácích hráčů a hlavní rozhodčí hru raději přerušil.
33
Domácí to zkusili po levé straně, ale nakonec z toho byl jen hodně nepřesný centr, po kterém míč skončil v zámezí.
31
Nyní bylo k vidění několik nepřesných přihrávek a míč létá ze strany na stranu. Na další branku tak stále čekáme.
29
Sio bojovalo na polovině Lille, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí.
27
Celek Lille nakonec zahrával rohový kop, ale ani z něho neudeřil a stav zápasu se nyní nemění.
26
Hosté dlouho kombinovali na polovině Bastie, ale nakonec z toho byla pouze jen nepřesná střela z dálky.
24
Oba celky se stále tlačí dopředu. Zatím sledujeme pohledné utkání, které se divákům musí líbit.
22
Je vyrovnáno! Podobná branka jako na druhé straně. Po dobrém centru se k míči dostal GIOVANNI SIO a přesnou hlavičkou překonal Enyeamu. Začínáme tedy od začátku.
21
Ze svého prvního rohu ale domácí nevytěžili vůbec nic a stále tak prohrávají o jednu branku.
20
Domácí se po delší době vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
19
Hosté jsou při chuti a stále se tlačí dopředu. Domácím se zatím příliš nedaří, hlavně tedy v útočné fázi.
17
Lille právě vstřelilo branku!
A hosté jdou zaslouženě do vedení o jednu branku. Po centru z levé strany se k hlavičce skvěle prodral RYAN MENDES a přesným pokusem nedal Aréolovi šanci.
16
Domácí ale zatím skvěle brání. I tentokrát to zvládli a míč dokázali uklidit do bezpečí.
16
A po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Lille.
15
Hosté přidali a je to znát. Celek Lille vybojoval třetí rohový kop.
14
Ani z druhého rohu nic nebylo a na první branku tak stále čekáme.
13
Po střele z dálky měl hodně práce Aréola, ale u pravé tyče byl včas a kulatý nesmysl skvěle vyrazil na roh. Povedený pokus Lopese.
11
A další ofsajd domácího celku. I tentokrát se za obranou zapomněl aktivní Sio.
9
Domácí dobře kombinovali a nakonec z toho byl hodně zajímavý centr, ale na malém vápně se žádný z hráčů do zakončení neprodral.
8
Na druhé straně se do šance dostával Sio, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
7
Opět zasahoval Alphonse Aréola, který si pro centrovaný míč skvěle došel.
6
Teď už to ale bylo zajímavější. Po skvěle zahraném přímém kopu propadl míč na zadní tyč a Aréola měl co dělat, aby ho vyrazil. Nakonec to s vypětím všech sil ale zvládl. Roh pro Lille.
5
Hostům se zatím na polovině domácího celku nedaří. Tentokrát jejich akci ukončil zbytečný útočný faul.
3
Práci měl nyní hostující brankář Enyeama, ale s propagačním pokusem si v pohodě poradil.
2
Poprvé se dopředu vydali i hosté, ale jejich snažení ukončila nepřesná přihrávka.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hned nakopli míč na polovinu Lille, ale tam ho sebrali hostující zadáci.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi Bastií a Lille tedy začne za malý okamžik.

SC Bastia: Aréola – Squillaci, Modesto, Diakité, Palmieri – Danic, G. Gillet (C) – Romaric, Boudebouz, Ayité – Sio.
Náhradníci: Leca – Cioni, Djiku, Kamano, Keita, Kone, Ongenda.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Béria, Kjaer, Baša – Mavuba (C) – Boufal, Gueye, Lopes – Koubemba, Mendes.
Náhradníci: Elana – Balmont, Delaplace, Origi, Pavard, Roux, Traoré.

Bastia – Lille 1:2
SC Bastia neměla dobrý vstup do soutěže, ale v posledních týdnech předvádí skvělé výkony. Bastia z posledních pěti zápasů ani jednou neprohrála, nasbírala devět bodů a rázem se katapultovala na slušné třinácté místo. Domácí budou tedy chtít dnes prodloužit svoji sérii, ale je jasné, že jednoduché to nebude.

Lille OSC se v této sezoně trápí. Celek, který chtěl hrát o pohárové příčky, má totiž na svém kontě zatím pouze 32 bodů a v tabulce mu patří jedenácté místo. Na pohárové příčky ztrácí Lille už devět bodů, takže hosté potřebují pořádně zabrat. Ale na hřišti Bastie je nečeká nic jednoduchého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Bastií a Lille. Mírným favoritem tohoto utkání je podle odborníků hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.