Přeji příjemný zbytek dne.
Je za námi utkání, které vyhráli domácí 3:0. Od druhé půle převzali veškerou iniciativu a soupeře zničili třemi góly.
90+3
90+3
Marseille právě vstřelilo branku!
Přímého kopu se ujmul ROMAIN ALESSANDRINI a umístil míč do pravé strany Costilovy branky.
90+3
Armand fauloval před pokutovým územím a vidí žlutou kartu.
90+2
Fanoušci domácího celku už v hledišti oslavují výhru.
90
Hosté drží domácí celek zamknutý na jejich půli, ale nedaří se jim přiblížit k pokutovému území.
88
Domácí už nikam nespěchají.
87
Hosté mohli vstřelit gól. Centrovaný míč se dostal přímo k Toivonenovi, který vystřelil, ale Mandanda krásným zákrokem míč vyráží.
86
Roh pro hosty
85
Sané krásně vystřelil z dálky. Jeho střela nadělala Mandandovi velké problémy!
84
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Stéphane Sparagna.
84
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Romain Alessandrini.
83
Ntep napřáhl zhruba z 25 metrů a vystřelil, ale jeho střelu zablokoval Mendy.
81
Hosté běželi do brejku čtyři proti třem. Míč si mezi sebou přihrávali, ale konečnou finální přihrávku Ntep pokazil a míč získává Morel a zakládá protiútok.
80
Henrique rozehrával přímý kop, ale trefil pouze dobře postavenou zeď.
79
Hostům tikají minuty, jde na nich vidět, že jsou čím dál více nervózní. Kazí přihrávky a nic se jim nedaří.
77
Hra se uklidnila. Míč se pohybuje ve středu hřiště. Hráči si jej přehazují jako horky brambor.
74
Nic kloudného nevymysleli, a tak si míč berou domácí a jdou do útoku.
72
Hosté kombinují na půli soupeře. Uvidíme, zda se jim podaří něco vymyslet.
69
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Abdoulaye Doucouré, přichází Abdoulaye Sané.
69
Na centr si vyskakoval Gignac, ale byl v ofsajdu. Costil bude odkopávat od branky.
68
Domácí budou kopat přímý kop zhruba ze 25 metrů.
67
Domácí jsou jako na koni. Snaží se přidat další gól, ale nedaří se jim pořádně vystřelit.
65
Žlutou kartu vidí N´ Koulou.
64
Druhý gól ANDRÉ GIGNACA. Obrana spatně odvrátila balón a míč se dostal těsně před pokutovým územím k Gignacovi, který nekompromisně propálil gólmana.
62
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Steven Moreira, přichází Henrique.
62
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Brice Dja Djedjé, přichází Rod Fanni.
61
Další pohledná střela domácích . Nyní v podání Pyeta, který mířil do středu branky, ale tam byl Costil a míč vyráží.
60
Skvostný obranný zákrok od Morela, který míč na poslední chvíli zachytil. Pokud by jej nezachytil Ntep by běžel sám na brankáře.
59
Teď se ocitli v šanci hosté. Armad centroval na Ntepa, který hlavičkoval, ale bohužel pro hosty vysoko nad.
58
Nutno říci, že vysoké tempo z prvního poločasu zůstává i ve druhém. Je se na co dívat.
57
Domácí se hnali do brejku! Wanga se dostal s míčem až těsně před pokutové území, ale střela se mu moc nepodařila a Costil v pohodě chytá.
54
Hosty obdržený gól nakopl. Snaží se více útočit, ale bohužel si pomáhají hodně i fauly a míče ztrácí.
52
Hosté mohli ihned vyrovnat ! Samotnú zůstali před Mandandou Tiovonen a Ntep. Ntep se rozhodl, že vystřelí sám, ale branář střelu vyráží.
50
Po centru od Dja Djedjého se prosazuje ANDRÉ GIGNAC. Krásnou střelou k levé tyči posílá svůj tým do vedení
48
Další souboj na hraně v pokutovém území. I tentokrát se domácí dožadovali penalty, ale zase neuspěli.
48
Domácí měli gólovou příležitost. Centr který letěl do pokutového území Costil vyrazil, ale přímo před dobíhajícího Gignace, kterému střela nesedla a skončila za čarou. Hráč se ještě dožadoval odpískání penalty, že byl faulovaný, ale neuspěl.
47
Opatrný začátek poločasu v podání obou týmů.
46
Mohli jsme vidět velice atraktivní první poločas. Hrálo se nahoru dolů, ale většinu poločasu měli navrch domácí. Uvidíme, zda tempo vydrží i do druhého poločasu a dočkáme se nějakého gólu.
45+1
45+1
Domácí si ještě vybojovali rohový kop, ale jako předtím míč zachytil Costil.
45
Nastavuje se jedna minuta!
45
Po přímém kopu se podařilo hostům vstřelit gól. Konkrétně Toivonenovi, ale gól není uznán z důvodu ofsajdu.
43
Vše v pořádku hra pokračuje.
43
Po rohovém kopu zůstal na zemi ležet Costil, který se srazil s Mendym. Snad se nebude jednat o nic vážného.
42
Další roh pro domácí.
41
Domácí se snaží uklidit hru a v poklidu si kombinují na své polovině.
40
Hra je jako na houpačce. Hraje se ve velkém tempu.
39
Hosté si vybojovali další roh, ale s ním si bez problémů poradila obrana domácího celku a míč odkopla do bezpečí.
39
Hosté zahrávali přímý kop, ale střela se nevydařila, protože míč zblokovala dobře postavená zeď.
38
Stejná situace jaká byla k vidění před chvíli. Míč neměl potřebnou razanci a Costil v klidu chytá a rychle rozehrává.
37
Tentokrát si roh kopnou domácí.
36
Tentokrát neměl centr potřebnou razanci. Mandanda míč v klidu chytil.
36
Další roh pro hosty.
35
Centr se dostal až Pajotovi, který chtěl střílet z voleje, ale minul míč a obrana míč odkopává do bezpečí.
34
Roh pro hosty.
34
N Kolou teď bravurně zastavil kombinaci soupeře a zakládá rychlý protiútok. Od fanoušků si vysloužil potlesk.
31
Roh se domácím opět nepovedl, míč chytil do svých rukavic bez větších potíží Costil.
31
29
Toivonen byl faulován, chvíli ležel na trávníku a nevypadalo to s ním dobře, ale už je na nohou a zápas pokračuje.
27
Domácí zahrávali rohový kop, ale míč nakonec končí za čarou. Costil bude odkopávat od branky.
27
Domácí trápí nepřesné centry. Za poslední chvíli ztratili mnoho míčů.
26
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Cheik Mbengue, přichází Fallou Diagné.
26
Bude se střídat.
23
Po dlouhé době se objevují hosté na polovině Marseille, ale po chvíli si míč berou opět domácí.
22
Thauvin rozehrával přímý kop a nejvýš vyskočil Ayew. Jeho hlavička končí jen pár centimetrů nad brankou!
20
Gignac měl velkou příležitost! Od Mbenqua se k němu odrazil míč, ale jeho střela končí pouze v rukavicích Costila.
18
Domácí celek drží hosty semknuté na jejich polovině, ale zatím jim to není moc platné, protože hostující obrana pracuje na jedničku.
16
Další centr domácích. Tentokrát Payet, ale jeho centr se vůbec nepovedl a hosté budou vhazovat aut.
14
Na centr si naskočil Gignac, ale střela neměla potřebnou razanci a Costil v pohodě uschoval míč v náručí.
13
Z rohové příležitosti nevznikla žádná příležitost pro domácí. Naopak hosté šli do protiútoku a podařilo se jim i vystřelit, ale střela šla mimo.
12
Thauvin vybojoval rohový kop. Zatím aktivně přispívá k ofenzivě domácích.
11
Thauvin centroval z pravé strany před bránu, ale centr nebyl přesný a končí za čarou.
10
Nutno říci, že se hraje ve velkém tempu. Oba týmy nenechávají soupeřovi míč zadarmo.
9
V šanci se objevili domácí konkrétně Gignac, ale střílel z úhlu a střela se mu vůbec nepovedla a končí vysoko nad brankou.
7
Thauvin se ocitl v ofsajdu a následně po rozehrávce hostů byl faulován.
6
Domácí se snaží odpovědět, ale zatím se jim nedaří přejít přes obranu Rennes.
4
Velká šance hostů! Ntep střílel na Mandandu z úhlu, ale brankář jeho střelu vyrazil. Velká šance hostů na začátku zápasu.
2
Thauvin se snažil prostrčit míč na Ayewa, ale Mexer míč zachytil a zakládá protiútok.
2
Domácí zakládají kombinaci na polovině soupeře.
1
Úvodní rozehrávky se ujali domácí a zápas začal.
1
Hráči jsou již na hrací ploše, za chvíli zápas začne.
Úvodní sestavy

Marseille: Mandanda – N'Koulou, Morel, Mendy, Dja Djedjé – Thauvin, Romao, Imbula Wanga, Payet – Gignac, A. Ayew.

Náhradníci: Samba – Sparagna, Fanni, Lemina, Alessandrini, Batshuayi, Porsan-Clemente.

Rennes: Costil – Mbengue, Mexer, Moreira, Armand – Danzé, Fernandes, Doucouré, Pajot – Toivonen, Ntep.

Náhradníci: Sorin – Diagné, Henrique, Konradsen, Prcić, Hosiner, Sané.
Stade Rennais FC

Hostující celek se nachází na 7. místě tabulky, což není vůbec špatné. Jejich bilance zápasů je dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra. Určitě si nejvíce cenní remízy v minulém kole, kdy doma dokázali udržet remízu s PSG. Nejlepší střelec je Ola Toivonen se třemi brankami.
Olympique Marseille

Domácí celek zatím okupuje třetí místo v tabulce za Lille a Bordeauxem. V domácí soutěži mají bilanci tří výher, jedna remíza a jedna prohra. Nutno dodat, že zvítězili tři zápasy v řadě. Nejlepším střelcem týmu je André-Pierre Gignac se čtyřmi góly.
V dnešním zápase se střetne Marseille proti Rennes.