Je za námi utkání, které přílši fotbalové krásy nepřineslo. V první půli ještě byla k vidění spousta fotbalovosti, ovšem v poločase druhém již kvalita duelu upadla. V závěru mohl rozhodnout o zisku tří bodů pro Méty Sarra, ovšem ani on se neprosadil. Klání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!
90+4
90+3
Hosté ještě jednou vystřídají. Místo Sarra naskočí do hry Andrada.
90+2
Méty se ještě snaží útočit. Nakonec měli hosté velkou šanci, Sarrova rána z velké vzdálenosti orazítkovala břevno za nic netušícím Riouem!
90
K základní hrací době utkání se budou nastavovat tři minuty.
90
Vzápětí obdržel za ruku karetní trest také Milan (MTZ).
89
Bammou (NAT) nyní dvakrát udeřil protihráče. Může být rád, že dostal pouze žlutou kartu.
88
Za prostesty dostává žlutou kartu hostující středopolař N´Daw (MTZ).
87
Za faul na Lejeuneho je nařízen další volný kop. Do konce utkání již skutečně příliš mnoho času nezbývá.
86
Hosté se stále pokoušejí útočit, ovšem tentokráte je zastavilo postavení mimo hru. Hlavní sudí byl pozorný.
85
Krivec poslal do soupeřova velkého vápna dlouhý centr, který neměl vůbec špatné parametry. Jako první však u něj byl domácí brankář.
83
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné výraznější nebezpečí nehrozí.
82
Další pokus o domácí atak zastavuje postavení mimo hru. Balon tak uvede do hry hostující brankář Carrasso.
81
Volný kop ale žádné nebezpečí nepřinesl, Nantes se v poklidu ubránilo. Nnyí se již domácí snaží útočit.
80
Malouda byl zastaven Vizcarrondem, za což je nařízena rozehrávka pro Méty. Ochozy se bouří, ovšem tento verdikt byl nařízen zcela po právu.
79
Nantes kombinuje na vlastní polovině, z ochozí se ozývá mírný pískot. Diváci si zřejmě představují jiný výsledek.
78
Konec utkání se pomalu, ale jistě blíží. Na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav. Uvidíme, kterak budou vypadat následující minuty.
77
Domácí se v útočné fázi provinili nedovoleným zákrokem, a tak bude následovat rozehrávka Mét.
75
Bedoya se velice obtížně zvedal po střetu z trávníku. Nakonec se ale zdá být v pohodě a připraven pokračovat. Nantes bude vhazovat.
74
Poprvé střídají také hosté. Ngbakoto nahradí Nsor.
73
Veretout se opřel do balonu a pokusil se zaskočit Carrassa. Míč ale zamířil nad branku, rozehrávat tak budou hosté.
72
Carrasso (MTZ) zastavil nedovoleným způsobem unikajícího Gakpého, za což dostává hostující brankář žlutou kartu.
71
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ovšem zdá se, že klání spěje k bezbrankové remíze.
70
Domácí fotbalisté chtěli opět zahrozit, ovšem zastavil je hvizd pomezního arbitra, který spatřil postavení mimo hru. O rozehrávku se postará Carrasso.
69
Místo Bangoury pak zasáhne do utkání Gakpé.
69
Domácí střídají hned dvakrát. Jako první opouští hřiště Nkoudou, kterého nahradí Bessat.
68
Po neúspěšném rohovém kopu se domácí dožadovali dalšího, ovšem sudí byl proti. Bude se tak kopat od branky. Na týmových lavičkách se chystají první změny.
67
Přímý kop žádné nebezpečí nepřinesl, míč se snesl pouze na hlavy obránců Nantes. Ve druhém polorase značně upadla kvalita utkání.
66
Sarr byl ve středu pole zastaven nedovoleným způsobem, hosté budou mít k dispozici volný kop.
65
Bedoya natáhl ze zhruba třiceti metrů k ráně, která zamířila zhruba metr vedle levé tyče. Následovat bude odkop od branky.
64
Po delší době Méty přebraly otěže utkání. Zatím se ale nezdá, že by se mělo cosi změnit na bezbrankovém skóre.
63
Rohový kop v podání hostí příliš velké nebezpečí nepřinesl, Ndaw poslal svou dělovku pouze do zámezí. Následovat bude odkop od branky.
61
Nkoudou se na levé straně výborně uvolnil, udělal tři rychlé kroky a pokusil se odcentrovat. Carrasso ale celou situaci dobře viděl, proto mohl optimálně zasáhnout.
60
Průnik po pravé straně domácím fotbalistům taktéž nevyšel, Méty si toto území pohlídaly. Nantes bude alespoň vhazovat.
59
Nkoudouovi u levé postranní lajny utekl balon, a tak budou hostující fobtalisté vhazovat. Pomalu, ale jistě se blíží hodina čistého času.
58
Ve druhém poločase je k vidění vyrovnané utkání, oba celky občas předvádění ofenzivní výpady, ovšem na branku, která by zápas ještě více rozproudila, nadále čekáme.
57
Nyní již kombinují opět hosté. Dlouhý centr hledal dnes velmi aktivního Krivece, který se však neprosadil proti konsolidované defenzivě Nantes.
56
Další pohledná akce Nantes, kterou domácí hledali Bammoua. Hosté se však včas zorientovali a balon odkopli do zámezí.
55
Po standardní sitauce se balon dostal k domácímu Bangourovi, ovšem jeho střelecký pokus zblokoval Lejeune.
54
Opět volný kop na straně Nantes. Domácí jsou znovu aktivnějším clekem, stále častěji se tlačí kupředu.
53
Palomino si ve středu pole počínal poněkud neohrabaně, ovšem hlavní sudí jeho počínání neshledal nepřiměřeným, a tak hra pokračuje bez hvizdu.
52
Opět bude vykopávat Carrasso, nyní po nedovoleném zákroku domácího celku. V ochozech stadionu panuje stále vynikající atmosféra.
51
Přímý kop žádné nebezpečí nepřinesl, balon se snesl pouze do náručí připraveného Carrassa.
50
Tentokráte mají domácí možnost v podobě volného kopu. Uvidíme, kterak s touto příležitostí naloží.
49
Hosté nyní spolehlivě zasáhli proti útočnému výpadu "kanárků." Domácí fotbalisté tak budou vhazovat z levé strany hrací plochy.
47
Tentokráte se o totéž pokusily také Méty, ovšem Krivecův centr byl pozornou defenzivou Nantes odvrácen.
46
Domácí se pokusili ihned vydat kupředu, ovšem balon jim utekl. Méty tak budou mít k dispozici autové vhazování.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl převahu domácího celku. Hosté ale také dokázali zahrozit, dobré příležitosti měl především Krivec. Ani jedno z mužstev se ale gólově neprosadilo, a tak je osud duelu nadále otevřen. Sledutje náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:1
45+3
45+3
Standardní situce ale přišla vniveč, domácí balon včas odkopli.
45+2
Hosté budou mít poslední možnost zahrozit, budou totiž rozehrávat volný kop ze zajímavé pozice.
45+1
Krivec byl opět velmi nešetrně sražen k zemi. Nakonec se ale zdá být v pořádku a schopen pokračovat ve hře.
45
Ani tentokráte ale nepřišlo žádné vzrušení. Posléze Gomis zastavil v počínajícím protiútoku Maloudu, a tak bude následovat rozehrávka v podání Carrassa. K základní hrací době první půle se budou nastavovat dvě minuty.
44
Domácí ale znovu útočí, leč Cissokhův centr skončil opět v zámezí. To vše s připsěním hostí, a tak následuje další rohový kop.
43
Standardní sitauce ale nenadělala hostům žádné větší potíže, Palomino míč včas odkopl do bezpečí.
42
Na volný kop si naskočil Vizcarrondo. Nakonec domácí vybojovali alespoň rohový kop z levé strany hrací plochy.
41
Nantes zkusilo projít podél levé postranní lajny, což se ale domácím nepodařilo. Méty budou mít k dispozici autové vhazování.
40
Další zajímavá situace, v níž se objevil Ngbakoto. Hostující forvard ale z velkého úhlu nedokázal optimálně zakončit. Riou bude opět vykopávat.
39
Krivec ve druhé obrovské přležitosti dnešního duelu! Hostující záložník si vyskočil an centr a hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče. V ochozech to jen zahučelo. Následovat tak bude odkop od branky.
38
Cissokho před dotírajícím protihráčem raději odvrátil míč do zámezí. Méty tak budou vhazovat.
37
Nantes kombinuje na vlastní polovině a zatím se nikam příliš netlačí. Mohutná převaha z úvodních minut duelu je pryč.
36
První poločas pomalu, ale jistě spěje do svých závěrečných minut. Momentálně není k vidění příliš zajímavý fotbal. Doufejme, že nastane zlepšení.
34
Méty budou mít k dispozici autové vhazování, Nkoudou se iž s balonem octil za postranní čárou.
33
Hosté se pokoušeli o protiútok pomocí dlouhého centru, ovšem ten se nepovedl. Nákop doputoval opět až k domácímu brankáři.
32
Nantes opět po delší době atakuje pozice soupeře. Zatím se postupným útokem vydává na útočnou polovinu.
31
Hostující záložník utrpěl zranění v oblasti nosu, neboť si utírá krev. Po ošetření ale bude zcela jistě schopen zasáhnotu zpět do utkání.
30
Krivec byl obětí nedovoleného zákroku, a to ve středu pole. Z trávníku se zvedá jen velice obtížně.
29
Nepovedná akce Mét skončila až u gólmana domácího celku. Riou tak bude vykopávat. Brzy budeme mít za sebou půlhodinu hry.
28
Hlavička, která následovala po rohovém kopu, byla zablokována obráncem Mét. Na světelné tabuli tak stále svítí bezbrankový stav.
27
Další možnost, která by se dala označit za větší. Bangoura dostal balon za obranu, ale zakončovat musel z velkého úhlu. Přesto se Carrasso musel vytasit s pohotovým zákrokem.
26
Hosty tato příležitost poměrně nakopla, momentálně se pohybují na útočné polovině. Centr z levé strany si ale nakonec Riou stáhl do své moci.
25
Tentokráte již hosté mohli jít do vedení. Na rohový kop si naskočil Krivec, jehož pokus odvracel z brankové čáry Cissokho. Obránce Nantes nyní udržel akcie své celku nad vodou.
24
Krivec se dostal do velkého vápna, kde zkusil zakončit z poměrně velkého úhlu. Riou si ale tento prostor pohlídal a žádné nebezpečí nepřipustil. Následovat ale bude rohový kop.
23
Na hrací ploše se momentálně nic zajímavého neděje, oba celky se pohybují ve středu pole. Prvotní aktivita poněkud upadla.
22
Po delší době vlastní balon také Méty. Nyní klidně kombinují na vlastní polovině. Domácí se nikam netlačí a spíše sbírají síly.
21
Stále sledujeme bezbrankový duel, avšak mnohem více ze hry má domácí Nantes. Podaří se fotbalistům ve žlutých dresech konečně otevřít skóre?
20
Další nedovolený zákrok ve středu pole. Sarr si vyšlápl na Veretouta. Vše se ale opět obejde bez karetního trestu.
19
Vizcarrondo po vzdušném souboji přistál poměrně tvrdě na hrací plochu. Domácí kapitán je ale připraven pokračovat ve hře, ke zranění nedošlo.
18
Méty přece jenom o něco více vysunuli napadání, ale zatím jim to není nic platné. Nantes drží otěže utkání pevně ve své moci. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
17
Bangouru zastavuje ofsajdové postavení, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. O rozehrávku se tak postará hostující ekipa.
16
Tentokráte se ale Méty většímu závaru ubránili a odkopli balon až k Riouovi. Domácí brankář si zatím na balon příliš nesáhl.
15
Domácí záložník je ošetřován, utkání ale nadále pokračuje. Nantes se znovu tlačí kupředu.
14
Nkoudou zůstal po bolestivém střetu ležet na hrací ploše, ovšem nakonec se zvedá a za pomoci klubových lékařů se přesouvá za postranní čáru.
13
Domácí si svou aktivitou vybojovali další volný kop. Tentokráte byl Bammou brance ještě blíže. Naskočil si na pas od pravé postranní lajny a následně poslal míč těsně vedle pravé tyče.
11
První zajímavější situace, z pravé strany přilétl centr přesně na hlavu Bammoua, který ale poslal míč těsně nad. Následovat bude odkop od branky.
10
Stále sledujeme převahu domácí ekipy, která se ale zatím nedostává do výraznějších střeleckých pozic.
9
Další pokus, tentokráte si domác ínerozuměli. Pokud bychom přece jenom měli vybrat aktivnější mužstvo, bylo by jím Nantes.
8
Cissokhův centr ze zajímavé pozice byl zblokována, Nantes má k dispozici autové vhazování.
7
Nantes momentálně kombinuje v okolí středového kruhu. Prvotní divoký průběh utkání se přece jenom mírně uklidnil.
6
Již od prvních minut se hraje poměrně aktivní fotbal. Z levé strany zkoušel centrovat Bussmann, ovšem neúspěšně.
5
Riou ale centr od rohového praporku v poklidu vyboxoval a poslal své spoluhráče do protiútoku. Nantes ale zastavilo postavení mimo hru. O uvedení balonu do hry se postará Carrasso.
4
Poprvé v utkání se kupředu vydali také hostující fotbalisté. Cissokho nakonec tečoval míř do zámezí, a tak bude následovat rohový kop Mét.
3
Domácí předvedli povedený signál, po němž pálil Vizcarrondo. Kapitán Nantes ale poslal míč pouze doprostřed branky, kde byl připravený Carrasso.
2
Hlavní sudí poměrně dlouhou dobu rovnal nesprávně postavenou zeď. Zdá se, že už je vše připraveno k rozehrání volného kopu.
1
Nantes se hned v úvodu utkání vydalo kupředu, ovšem první akce se domácímu celku příliš nepovedla. Přesto budou mít "kanárci" k dispozici volný kop z pravé strany velkého vápna.
1
Oba celky jsou již na hrací ploše. Před startem utkání se drží minuta ticha za oběti atentátu v redakci Charlie Hebdo. Tuto smutnou událost jistě netřeba více připomínat.

FC Nantes: Riou – Alhadhur, Gomis, Vizcarrondo (C), Cissokho – Deaux, Veretout – Nkoudou, Bangoura, Bedoya – Bammou.
Náhradníci: Dupé – Shechter, Veigneau, Walongwa, Gakpé, Bessat, Audel.

FC Metz: J. Carrasso – Rivierez, Milan, Palomino, Bussmann – Krivec, N´Daw, Lejeune – B. Sarr, Ngbakoto, Malouda (C).
Náhradníci: Oberhauser – Choplin, Andrada, Ndoye-Baye, Nsor, Métanire, Philipps.

Rozhodčí: Varela – Benech, Panont.
Pohled do statistik

Nantes má poměrně dobře rozehranou sezonu, momentálně se nachází na sedmé příčce tabulky. V kolonce bodového zisku pak svítí číslo 30. V posledním ligovém duelu mužstvo uspělo, na půdě Lorientu zvítězilo 2:1.

Méty se naopak pohybují ve spodních patrech, konkrétně pak na osmnáctém místě. Z dosavadních 19 odehraných klání získaly totožný počet bodů. Naposledy se představily v domácím prostředí, kde podlehly Monaku těsně 0:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzksá Ligue 1 má na programu své 20. kolo. V jeho rámci změří síly celky FC Nantes a FC Metz. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade de la Beaujoire, tedy domovském stánku Nantes, naplánován na 17:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.