To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:9.
Je dobojováno. Bordeaux dnes odehrálo skvělý duel a po dobrém výkonu porazilo Montpellier 5:1. Myslím si, že výsledek hovoří za vše a není ho potřeba více komentovat.
90+4
90+3
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Tak domácí ještě zvyšují na 5:1! Ounas vymyslel parádní přihrávku a na zadní tyči byl MALCOM, který to už měl lehké a míč pouze ve skluzu usměrnil do branky.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Po střele z dálky musel hostující brankář zasahovat, ale s tímto propagačním pokusem neměl žádný problém.
86
Duel se nyní už pouze dohrává. Domácí si užívají své vedení a nikam nepospíchají.
84
Ze standardní situace nic nebylo, protože Malcom poslal míč vysoko nad branku HSC.
82
Po obrovské chybě v obraně mohl jít domácí hráč sám na branku, ale za záchranou brzdu zatáhl Daniel Congré, který vyfasoval červenou kartu!
82
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Adam Ounas.
80
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Jérémy Ménez.
78
A je to 4:1! Youssouf Sabaly poslal míč do vápna, kde byl DIEGO ROLÁN a ten ho pohotově uklidil za marně se natahujícího se Pionniera!
78
Domácí jsou u míče a trpělivou kombinací šetří cenné vteřinky.
76
Isaac Mbenza se prodral do vápna, ale tam byl u míče jako první Cédric Carrasso, který opět dobře zakročil.
75
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Souleymane Camara.
73
Domácí získali míč, ale poté nezvládl Diego Contento zpracování a na tahu je tak opět celek Montpellieru.
71
Dvacet minut na to mají hráči Montpellieru, ale zatím to vypadá, že všechny body získá Bordeaux, které stále vede 3:1.
69
Hosté drží míč a tlačí se dopředu. Domácí se už hlavně brání a směrem dopředu už nic nevymýšlejí.
67
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Valentin Vada, přichází Jaroslav Plašil.
65
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nanitamo Ikoné, přichází Keegan Dolly.
63
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mathieu Deplagne, přichází Isaac Mbenza.
62
Po skvělém centru se do zakončení dral Steve Mounié, ale nakonec před ním výborně zasáhl pozorný Nicolas Pallois.
60
Je před námi posledních třicet minutek. Vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
57
Domácí jsou při chuti, vše se jim daří a kontrolují své vedení, které si užívají i fanoušci.
54
Domácí hráč to vzal na sebe a zakončil z dálky, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
52
Kombinační akce hostujícího celku skončila nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Cédric Carrasso.
50
Hosté jsou po vstřelené brance při chuti a stále se tlačí dopředu.
48
Montpellier právě vstřelil branku!
K míči se postavil zkušený RYAD BOUDEBOUZ, který nezaváhal a vrátil svůj celek do zápasu. Bude to ještě hodně zajímavé.
47
Domácí hráč zahrával rukou a je tu pokutový kop pro HSC!
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je za námi. Do zápasu vstoupilo lépe hostující mužstvo, ale domácí měli skvělých osm minut, vstřelili tři branky a nad Montpellierem tak vedou 3:0.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Domácí kontrolují své vedení a nikam už nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
41
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut, tak uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.
39
Z následného rohu nic nebylo a nyní se stav nemění, takže Bordeaux stále vede 3:0.
38
A málem to bylo 4:0! François Kamano se dostal do dobré pozice, ale skvělým zákrokem ho vychytal Laurent Pionnier!
37
Po rohu se na zadní tyči zjevil jeden z hostujících hráčů, který dostal míč do branky, ale kvůli ofsajdu gól nakonec neplatí.
36
Rohový kop pro HSC.
35
Domácí jsou samozřejmě na koni a hrají v naprosté pohodě. Hosté, kteří byli lepší, nyní vůbec neví, co mají hrát.
32
K míči se postavil VALENTIN VADA, který poslal brankáře na druhou stranu a po skvělých osmi minutách vedou domácí už 3:0!
31
Pokutový kop pro Bordeaux!
29
A další rána pro hosty, kteří chybovali v rozehrávce. K míči se nakonec dostal YOUNOUSSE SANKHARÉ, který nezaváhal a Bordeaux najednou vede 2:0!
28
Po bleskové akci se na hranici velkého vápna zjevil François Kamano, ale zakončení vůbec nezvládl a míč poslal vysoko nad branku.
26
Hosté se hned vydali dopředu, drželi se na polovině Bordeaux, ale nic víc z toho nebylo.
24
Domácí jdou do vedení 1:0! DIEGO ROLÁN dostal přihrávku za obranu, krásně se zbavil brankáře a poté uklidil míč do prázdné branky.
22
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.
20
A po dalším rohu pálil z rohu velkého vápna Jérémy Toulalan, ale s jeho slabým pokusem neměl Laurent Pionnier žádný problém.
19
Z rohu ale nic nebylo, ale u míče jsou stále hráči Bordeaux, kteří kombinují na polovině HSC.
18
Rohový kop vybojoval také domácí celek.
17
A další nebezpečný centr do vápna domácích, ale i tentokrát to hráči Bordeaux zvládli a ubránili se. Zatím skvěle vybíhá Cédric Carrasso, který hodně pomáhá svým zadákům.
15
Hosté jsou zatím jasně lepší, stále se tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, ale obrana Bordeaux zatím s vypětím všech sil odolává.
13
Po dalším centru už musel Cédric Carrasso zasahovat, ale s centrovaným míčem si poradil a míč vyboxoval daleko od své branky.
12
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a trpělivě kombinují na své polovině.
11
Dobrá pasáž hostujícího celku, který vybojoval další rohový kop.
10
Na zadní tyči se nejvýšše dostal Nanitamo Ikoné, ale měl to složité a míč skončil vysoko nad brankou, kterou střeží Cédric Carrasso.
9
Na druhé straně po centru uklidil míč na rohový kop pozorný Youssouf Sabaly.
8
Po bleskové akci to jeden z domácích hráčů vyzkoušel z dálky, ale jeho technickému pokusu chybělo poměrně dost a Laurent Pionnier tak zasahovat nemusel.
6
Hostující hráč se opět prokličkoval do vápna Bordeaux, ale z jeho přihrávky pod sebe nebylo vůbec nic.
4
A po zisku míče šli dopředu i hosté, kteří také vybojovali rohový kop, ovšem ani z něho nic nebylo.
3
Ale z úvodního rohu nic nebylo, protože na přední tyči kraloval Daniel Congré, který odhlavičkoval míč do bezpečí.
2
Domácí vybojovali rohový kop.
1
Domácí se ujali úvodního výkopu a okamžitě se vydali dopředu. Zatím stále kombinují na polovině Montpellieru.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso – Sabaly, Lewczuk, Pallois, Contento – Vada, Toulalan, Sankharé – Malcom, Rolán, Kamano.
Náhradníci: Prior – Jovanović, Arambarri Rosa, Ménez, Ounas, Plašil, Laborde.

Montpellier HSC: Pionnier – Mukiele, Congré, Hilton, Roussillon – Skhiri, Sessègnon – Deplagne, Boudebouz, Ikoné – Mounié.
Náhradníci: Ligali – Pokorný, J. Marveaux, Camara, Mbenza, Dolly, Rémy.

Rozhodčí: Varela – Chevreux, Philippe.
Poslední vzájemné zápasy

Montpellier – Bordeaux 4:0
Montpellier – Bordeaux 0:1
Bordeaux – Montpellier 0:0
Bordeaux – Montpellier 2:1
Girondins Bordeaux si v této sezoně nevede špatně. Domácí celek zatím nasbíral 43 bodů a v tabulce se nachází na šesté pozici, když na pohárové příčky ztrácí sedm bodů, takže dnes by nutně potřeboval vyhrát. V posledním kole parta Jaroslava Plašila nestačila na Monako.

Montpellier HSC je na tom o něco hůře. Hosté mají na svém kontě bodů 33 a v tabulce se nachází na patnácté pozici. Z posledních tří zápasů získali jen jeden bod, takže i hosté mají dnes o motivaci postaráno.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy 30. kola a my budeme sledovat duel mezi Gordeaux a Montpellierem, kdy mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.