Ligue 1 - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Amiens - 16. března 2019   20:00

0:0
(0:0)
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Bamba – Santamaría – Reine-Adélaïde (63. Mangani), N'Doye, Fulgini (80. El Mellali), Tait – Bahoken (46. López).
Boucher – Diaw, Capelle, El Mellali, López, Mangani, Pajot.
Amiens
Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Lefort, Pieters – Otero (88. El Hajjam), Monconduit, Blin, Ghoddos (76. Bodmer) – Mou. Konaté, Timite.
Dreyer – Adénon, Dibassy, Bodmer, El Hajjam, Segarel, Gnahoré.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:18.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nabídlo několik slibných šancí, ale branky jsme se nedočkali. Největší šanci měl těsně před koncem domácí Cristian López, ale pokutový kop neproměnil a zápas mezi Angers a Amiens tedy skončilo 0:0.
90+4'
90+3'
Utkání se už pouze dohrává a je jasné, že dnes branku neuvidíme.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Oualid El Hajjam.
86'
Domácí se i nadále tlačí dopředu a snaží se tento duel rozhodnout.
84'
K míči se postavil López, ale Gurtner si s jeho pokusem poradil a míč skvěle vyrazil na roh!
83'
Pokutový kop pro domácí!
82'
Snažení domácích skončilo útočným faulem a začíná to vypadat, že dnes se branky nedočkáme.
80'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Farid El Mellali.
78'
Po centru se k hlavičce dostal jeden z hostujících hráčů, ale míč skončil několik metrů vedle domácí branky.
76'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází Mathieu Bodmer.
74'
Domácí obránce nyní chyboval a netrefil míč. K tomu se dostal Moussa Konaté, ale napálil ho nad branku Angers.
72'
Domácí šli do přečíslení čtyři na tři, ale i tentokrát to skončilo nepřesnou přihrávkou.
69'
Stále je to velký boj o každý metr hřiště a stále také čekáme na úvodní branku tohoto utkání.
67'
Tentokrát to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a u míče jsou hráči Amiens.
65'
Domácí jsou stále aktivnějším celkem, ale ve finální fázi se jim příliš nedaří a i proto je to pořád 0:0.
63'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Thomas Mangani.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Domácí to zkouší všemi možnými způsoby, ale zatím se nic neujalo. Amiens dobře brání a domácí se nemohou prosadit.
57'
Žlutou kartu dostává Juan Ferney Otero (Amiens SC).
56'
Žlutou kartu dostává Emil Krafth (Amiens SC).
56'
Domácí se ale v pohodě ubránili a už pospíchají dopředu.
55'
Rohový kop pro hosty.
54'
Nyní to domácí sehráli nádherně, ale Jeff Reine-Adélaïde místo střely ještě přihrával a jeho spoluhráč se nakonec k míči nedostal.
52'
Ale snažení domácích skončilo útočným faulem, takže na tahu jsou hráči Amiens.
51'
Rohový kop pro domácí celek.
50'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a osobních soubojů, takže nic zajímavého jsme zatím neviděli.
48'
Baptiste Santamaría skvěle obešel tři protihráče, ale odcentrovat už nedokázal.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Cristian López.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03 hodin.
První poločas je za námi. Viděli jsme několik střel, ale branku žádnou, takže Angers hraje s Amiens stále bez branek. Je tedy i nadále o co hrát a myslím si, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+3'
45+3'
Domácí se v závěru dostali dvakrát do slibného zakončení, ale ani z jedné střely nic nebylo!
45+3'
První poločas se už pouze dohrává a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Po přihrávce na hranici velkého vápna to vyzkoušel Sámán Ghoddos, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl připravený Ludovic Butelle.
42'
Žlutou kartu dostává Sámán Ghoddos (Amiens SC).
40'
Domácí hráč je na nohou a může pokračovat.
39'
Na trávníku zůstal ležet Baptiste Santamaría, který musí být ošetřen a znovu se tedy chvíli hrát nebude.
37'
Žlutou kartu dostává Thomas Monconduit (Amiens SC).
35'
Nyní se do vápna skvěle prodral Moussa Konaté, který po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
33'
Hosté mohli jít nyní do přečíslení, ale Sámán Ghoddos zbytečnou kličkou celou akci zastavil.
31'
Angers je stále aktivnějším týmem, ale hosté velmi dobře brání a domácí nepouští do větších šancí.
29'
Jeden z domácích hráčů to vzal na sebe a zkusil to z velké dálky, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a rozehrávat bude Régis Gurtner.
27'
Žlutou kartu dostává Stéphane Bahoken (Angers SCO).
25'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
23'
Hostující hráč je na nohou a v duelu bude pokračovat.
21'
Hosté to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost. Pak byl faulován Konaté a chvíli se hrát nebude.
19'
Oba celky hrají sympaticky dopředu, snaží se něco vymyslet, ale branky se diváci zatím nedočkali. Rozhodně se ale nenudí.
17'
Nakonec se hosté také dostali ke střele. Byl to Sámán Ghoddos, ale ani on nevyzrál na pozorného brankáře.
15'
A další snažení domácích skončilo ofsajdem. U míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají a snaží se spíše zklidnit hru.
13'
Po rychlé akci to vzal na sebe agilní Cheikh N'Doye, ale s jeho pokusem si Régis Gurtner poradil.
11'
Domácí jsou stále o něco aktivnější a mnohem lépe kombinují, než hráči Amiens.
9'
Na druhé straně vyzkoušel své střelecké štěstí Moussa Konaté, ale ani jeho rána nebyla přesná a na úvodní branku stále čekáme.
8'
O střelu na branku se postaral Flavien Tait, ale s jeho pokusem si nakonec Régis Gurtner dokázal poradit.
6'
Domácí hráč upadl ve vápně soupeře, ale pokutový kop to není. Každopádně se bude ošetřovat.
5'
Do zakončení se dostal Stéphane Bahoken, ale jeho rána přesná nebyla.
4'
Začátek duelu je zatím hodně opatrný. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.
2'
Dopředu se hnali také domácí fotbalisté, ale celou akci ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
1'
Jako první se dopředu vydali hosté, ale z dlouhého nákopu nic nebylo.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Bamba – Santamaría – Reine-Adélaïde, N'Doye, Fulgini, Tait – Bahoken.
Náhradníci: Boucher – Diaw, Capelle, El Mellali, López, Mangani, Pajot.

Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Lefort, Pieters – Otero, Monconduit, Blin, Ghoddos – Mou. Konaté, Timite.
Náhradníci: Dreyer – Adénon, Dibassy, Bodmer, El Hajjam, Segarel, Gnahoré..
Poslední vzájemné zápasy

Amiens – Angers 0:0
Angers – Amiens 1:0
Amiens – Angers 0:2
Amiens – Angers 2:0
Angers – Amiens 0:0
ANGERS SCO zatím získalo 35 bodů a nachází se na dvanácté pozici. Domácí mají k dobru na sestupové příčky 14 bodů a vypadá to, že zbytek sezony už budou dohrávat v klidu a bez sestupových starostí.

AMIENS SC má zatím 28 bodů. Hosté jsou na 17. pozici, tedy poslední nesestupové pozici a je jasné, že to lehké mít nebudou, protože k dobru mají pouze sedm bodů a dnes by tedy nutně potřebovali vydolovat plný počet bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Angers a Amiens. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.