Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Guingamp : Reims - 26. ledna 2019   20:00

Guingamp
Guingamp
0:1
(0:1)
Reims
38' Cafaro
Guingamp
Caillard – Eboa Eboa, Kerbrat (C) (46. Traoré), Djilobodji, Rebocho – Phiri, Deaux (46. N'Dong) – Coco (62. Sorbon), Blas, Thuram – Roux.
Johnsson – Sorbon, Traoré, N'Dong, Didot, Rodelin, A. Mendy.
Léonard – Lang, Hebrard
Stade de Roudourou, Guingamp
13 853 diváků
Reims
Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Kamara – Romao (C), Chavalerin – Oudin (82. Fontaine), Dingomé (69. Martin), Cafaro – Chavarría (63. Dia).
J. Carrasso – Fontaine, Disasi, Mbemba, Martin, Ojo, Dia.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 13 853 diváků.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Hosté nakonec své těsné vedení uhájili a nepustili domácí celek k vyrovnání. K vidění nebyl pohledný fotbal, spíše bojovný a plný nepřesností. Hosté přišli o zraněného Chavarríu, kterého kopačkou zasáhl Djilobodji, který dostal červenou kartu.
90+6'
90+6'
Jdeme do poslední nastavené minuty, míč mají domácí a z vlastní poloviny zakládají další, zřejmě poslední akci zápasu.
90+5'
Po nepřesné rozehrávce domácích se k míči opět dostali hosté a namířili si to před branku Guingampu.
90+4'
Hosté domácí celek k ničemu nepouštějí a začínají bránit těsný výsledek. Čas se pro Guingamp už krátí, ten má ještě dvě minuty na to, aby srovnal.
90+2'
Hosté se natlačili na polovinu domácích a z dálky vyslal střelu Cafaro, tu však zachytil do rukavic Caillard a odkopává balon od své branky.
90'
Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat ještě šest minut navíc.
89'
Rebochův centr skončil opět jen na hráči hostů. Ten ho však srazil za postranní čáru a je tu další autové vhazování pro Guingamp.
88'
Blas centroval balon do vápna, kde ho ale do bezpečí srazili hosté.
86'
Domácí se stále snaží o vyrovnání, hosté jsou však výrazně proti. A i nyní zastavili unikajícího Blase.
84'
Následně byl sražen k zemi v pokutovém území Boulaye Dia, ten se penalty dožadoval, leč neuspěl.
83'
Hlavní sudí žádá konzultaci u videa, zdálo se, že jeden z hostů zahrál rukou v pokutovém území. Penalta se však nepíská. Vše bylo v pořádku.
82'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Thomas Fontaine.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a stále hosté vedou rozdílem jedné branky. Domácí se marně snaží o vyrovnání.
79'
Hosté nevymysleli nic před Caillardem a domácí celek je tak zpět na míči. Jde do rychlé akce.
78'
Cheik Traoré sebral na polovině hřiště míč hostům a prosprintoval s ním na pravou stranu vápna, kde uvolnil Blase, po jehož přízemní střele zakopli hosté míč za čáru. Roh pro Guingamp.
78'
Caillard zakopl balon příliš daleko a ten končí v zámezí. Autové vhazování pro hosty.
77'
Cheik Traoré na druhé straně mohl střílet uvnitř velkého vápna. Ovšem stíhal mu obránce hostů a domácí hráč se tak ke střeleckému pokusu nedostal.
75'
Rémi Oudin si nabíhal z levé strany a uvnitř vápna pak vyslal přízemní střelu, která končí jen těsně vedle tyče domácí branky.
73'
Sérii nepřesností na polovině hřiště utnul jeden z domácích a hned dostal balon před branku hostů. Se střelou to už ale bylo horší.
71'
Hostující hráč dostal míč za zadní čáru a následuje tak jen odkop od domácí branky, který provede Caillard.
70'
Dlouhý centr z kopačky Blase nenašel adresáta a míč tak doplachtil jen k rohovému praporku.
69'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Marvin Martin.
69'
Další žlutá karta, tentokráte na straně hostů. Kamara poslal k zemi soupeře a i jeho kartónek neminul.
67'
U míče už jsou zase hosté a operují na polovině Guingampu. Jenže míč ztratili a do akce tak mohou jít zase domácí, které nákopem posílá do hry brankář Caillard.
65'
Domácí to nyní zkusili před brankou hostů, ovšem střela Rebocha byla z kategorie těch propagačních a brankář hostů s ní neměl žádný problém.
64'
Další zákrok domácího hráče, N'Dong zezadu poslal k zemi soupeře a sudí mu domlouvá.
63'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Boulaye Dia.
62'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Jérémy Sorbon.
61'
Stále se nehraje, Chavarría je na hrací ploše ošetřován a hlavně hodně otřesen. Takže zápas skončil i pro něho.
59'
Červenou kartu dostává Papy Mison Djilobodji (EA Guingamp).
58'
Pablo Chavarría se snažil prosmýknout mezi domácím hráčem a chtěl unikat k brance hostů. Papy Mison Djilobodji ho však kopačkou trefil do obličeje a utkání pro něj končí, sudí totiž tasí rovnou červenou kartu. S hostujícím hráčem to nevypadá dobře a dokonce se objevila i krev. Ten bude muset po ošetření opustit hřiště na nosítkách.
57'
Kousek od vápna vyslal střelu Oudin, ale ta zamířila jen na obranu domácích, která míč srazila do bezpečí.
56'
Žlutou kartu dostává Marcus Coco (EA Guingamp).
56'
Nic z toho ale nebylo a do akce tak mohou jít zase hráči Reims. Ti mají míč na svých kopačkách.
55'
Rebocho nyní zahraje rohový kop. Další možnost pro Guingamp, jak ohrozit hostující branku.
54'
N'Dong si pohrál s míčem a poté ho poslal směrem k brance hostů, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho ideálně netrefil.
52'
Míč pro hosty, kteří budou zahrávat autové vhazování.
50'
Nepřesnosti na straně hostů, ti se tak nedostali do blízkosti domácí branky. Navíc faulovali a ztrácejí balon.
49'
Z pravé strany střílel N'Dong, ale brankář hostů včas zareagoval a vyboxoval míč mimo ohrožení své branky.
48'
Hráči Guingampu poté vybojovali volný přímý kop, ale z něho branku hostů neohrozili.
47'
Domácí se dostali na polovinu soupeře, ale poté míč hosté zakopli do zámezí. Následuje tak autové vhazování pro Guingamp.
46'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Christophe Kerbrat, přichází Cheik Traoré.
46'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Didier N'Dong.
46'
Střely na branku: 0 – 2
První půle je za námi. V ní hosté dokázali jít do vedení, když se prosadil Cafaro. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté to nedovolili. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:05.
45'
45'
Závěr poločasu se blíží, hosté mají stále jednobrankový náskok. A nyní budou znovu u míče.
43'
Po další střele domácích, o kterou se postaral Eboa Eboa, odvracela obrana hostů další nebezpečí a na druhé straně pak hosté nechali vyniknout Caillarda, jenž vyboxoval míč na roh po střele Oudina.
42'
Další nepřesný centr z kopaček domácích končí v moci obrany Reims a hosté se tak dostávají do další útočné akce.
41'
Gólman Guingampu musel opět zasahovat proti nabíhajícímu soupeři, ve skluzu ale dostal míč pod kontrolu.
40'
Domácí tak musejí dohánět jednobrankové manko. Ale znovu se musí bránit, neboť hosté zahrávají další rohový kop.
38'
Reims právě vstřelilo branku!
A hned je z toho úvodní branka zápasu. MATHIEU CAFARO se vysunul mezi obránce hostů a poté zblízka dělovkou nedal Caillardovi vůbec žádnou šanci – 0:1.
37'
Na polovině soupeře nyní vybojovali autové vhazování domácí hráči, ale poté přišli stejně o balon. Takže se musejí vracet zpátky do obrany.
36'
Ale ta byla z velké dálky, míč pak skončil jen v moci obrany hostů, která ho už dostává na polovinu svého soupeře.
36'
A nyní se už žlutí. Po zákroku Chavalerina už hlavní rozhodčí uděluje žlutou kartu a následuje tak standardní situace pro domácí.
34'
Chavarría se tvrdě opřel do Deauxe, který s bolestivou grimasou upadl na trávník. Sudí pak hostujícímu hráči domluvil.
33'
Následuje tak odkop od Caillardovy branky.
31'
Hosté o sobě také dali vědět a jejich šance na druhé straně končí vysoko nad domácí brankou.
30'
Po třiceti minutách hry je stále stav bezbrankový. O největší šanci zápasu se postaral před malou chvílí Roux, ale po jeho trefě míč za Mendyho zády neskončil.
29'
A další šance Guingampu. Roux opět hlavičkoval, tentokráte to ale bylo pouze za zadní čáru. Odkop od hostující branky.
28'
Velká šance domácích. Na centr z pravé strany si vyskočil Nolan Roux a hlavou pak míč se lehce otřel o pravou tyč Mendyho branky!
26'
Po pravé straně se snažil uniknout Marcus Coco, ale kolem obránce hostů se mu to nepovedlo.
25'
Ovšem domácí před hostující brankou nic nevymysleli a hru na druhou stranu bleskově otáčí zase fotbalisté Stade de Reims.
24'
Thomas Foket povozil na zádech soupeře a ten spadl na trávník. Sudí znovu ukazuje míč pro domácí celek, který se tak znovu dostává do blízkosti branky Reims.
23'
Následoval tak pouze odkop od jeho branky a domácí celek bude znovu útočit.
22'
Poté bylo v pokutovém území domácích velmi rušno, nikdo z hostů však nedokázal balon umístit za Caillardova záda.
21'
Další rohový kop pro hosty. Ten zahraje znovu Chavalerin.
20'
Do akce se vydali opět hráči Guingampu, ale nedokázali se dostat do blízkosti branky hostů.
19'
Christophe Kerbrat vyslal dlouhý nákop směrem k hostující brance, ale míč končí jen vysoko nad brankou Reims.
18'
Přihrávka na nabíhajícího Chavalerina byla příliš dlouhá a balon tak do své moci získal brankář Guingampu. Ten tak bude mít odkop od svého zařízení.
17'
Nolan Roux podkopl Kamaru a sudí tak ukazuje míč pro hosty. Ti se už pomalu blíží na polovinu svého soupeře.
16'
Z levé strany velkého vápna pak přiletěl dobrý centr přímo na hlavu Nolana Rouxe, ovšem jeho pokus šel jen nad branku hostů.
15'
Thuram byl poslán k zemi brankářem hostů a je nařízen volný přímý kop.
13'
Také domácí hráči se dopustili faulu a u míče tak budou pro následující chvíle zase hosté z Reimsu.
12'
Pedro Rebocho si nabíhal po pravé straně, ale stíhal ho hostující hráč, o míč tak záhy přišel.
11'
Nadýchaný centr letěl přímo na branku hostů, ale Mendy balon dokázal vyboxovat do bezpečí.
10'
Marcus Coco byl sražen k zemi soupeřem a vyslechl si důraznou domluvu hlavního sudího. Volný přímý kop pro Guingamp.
9'
Ani po další standardní situaci se skóre nemění a následuje tak pouze odkop od branky Guingampu.
8'
Míč se snesl do pokutového území, kde ho jeden z hostů hlavičkoval před Caillardem, ale obrana domácích srazila míč za zadní čáru. Další roh pro Reims.
8'
A také hosté mají rohový kop, který rozehraje Chavalerin.
7'
Znovu se oba týmy přetahovaly o míč a nyní ho získali hosté, kteří tak směřují do blízkosti branky domácího celku.
5'
Úvod utkání nepřináší nijak zvlášť oslnivý fotbal. Oba celky chybovaly ve středu hřiště. Nyní domácí vybojovali rohový kop.
3'
Centr kousek od vápna musela hasit obrana Stade de Reims, která odvrátila vysoký míč do bezpečí.
2'
Nyní šli do akce také domácí hráči, aby poprvé ohrozili hostující branku, ale jejich střela byla z velké dálky a brankář hostů s ní neměl problém.
1'
Engels táhl míč dopředu a jeho tým se dostal do útočné akce, ale nakonec z toho nic nebylo.
1'

EA Guingamp: Caillard – Eboa Eboa, Kerbrat (C), Djilobodji, Rebocho – Phiri, Deaux – Coco, Blas, Thuram – Roux.
Náhradníci: Johnsson – Sorbon, Traoré, N'Dong, Didot, Rodelin, A. Mendy.

Stade de Reims: Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Kamara – Romao (C), Chavalerin – Oudin, Dingomé, Cafaro – Chavarría.
Náhradníci: J. Carrasso – Fontaine, Disasi, Mbemba, Martin, Ojo, Dia.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v listopadu a tehdy Reims doma Guingamp porazil 2:1. Domácí celek tak má svému soupeři co vracet.
Stade de Reims

Hosté ze Stade de Reims jsou na dvanácté pozici s osmadvaceti body a hrají tak klidný střed tabulky. Zatím tak nemusí řešit takové starosti, jako hosté s udržením se v Ligue 1. Hráči Reimsu šestkrát zvítězili, desetkrát si připsali remízu a pětkrát odešli z ledu jako poražený tým. Naposledy si Stade de Reims připsalo remízu 1:1 s Nice na vlastním hřišti.
EA Guingamp

Domácí Guingamp je na posledním, dva:.náctém místě se čtrnácti body a stále bojuje o udržení se v nejvyšší soutěži. Fotbalisté Guingampu si připsali tři výhry, pět remíz a třináctkrát prohráli. Naposledy se v lize utkali s hvězdným PSG a na tento zápas by nejraději rychle zapomněli. Pařížský celek totiž na svém hřišti Guingamp doslova deklasoval poměrem 9:0. A také dnes je na domácím hřišti nečeká znovu nic lehkého.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu francouzská Ligue 1 a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání dvaadvacátého kola mezi týmy EA Guingamp a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.