Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Amiens - 20. října 2018   17:00

Paris SG
14' Marquinhos (Di María) • 44' Rabiot (Di María) • 81' Draxler  • 83' Mbappé (Diaby) • 88' Diaby
5:0
(2:0)
Paris SG
Aréola – Kehrer, Marquinhos (C), Nkunku, Bernat – Verratti (46. Diarra), Rabiot (86. Rimane) – Mbappé, Di María (61. Diaby), Draxler – Cavani.
Buffon – Rimane, Nsoki, Diarra, Bernede, Choupo-Moting, Diaby.
Lesage – Luzi, Danizan
Parc des Princes, Paříž
Amiens
Gurtner – Krafth, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Monconduit, Gnahoré (82. Blin) – El Hajjam (68. Mou. Konaté), Ganso (76. Bodmer), Ghoddos – Otero.
Dreyer – Lefort, Blin, Kurzawa, Bodmer, Mou. Konaté, Timite.

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:10.
Tři nastavené minuty uplynuly a zápas desátého kola mezi PSG a Amiens končí.

PSG nastoupilo na svého soupeře aktivní hrou. Zakončení ale ne a ne přijít. Nakonec se domácí celek prosadil po centru Di Marii od rohového praporku. Marquinhos parádně umístil míč k zadní tyči. Stejná situace se opakovala také těsně před poločasem, kdy Di Maríův centr zužitkoval ke druhé brance Adrien Rabiot. Ve druhé půli domácí ještě ubrali na své útočné aktivitě. Zlom přišel až s poslední desetiminutovkou, kdy nejprve umístil svou hlavičku k tyči Julian Draxler. Poté ho parádní střelou mezi nohama obránce následoval Kylian Mbappé a destrukci hostující obrany dokonal pátou brankou Moussa Diaby po individuálním průniku do vápna.

PSG má po deseti kolech plný počet bodů. Navíc i dnes splnila minimálně tři vstřelené branky v zápase a nadále vládne Ligue 1.
90+3'
90+3'
Moussa Diaby se prohnal po levém kraji až do míst, odkud mohl centrovat do šestnáctky. Cavani ani Mbappé se už ale k hlavičce nehrnuli.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Thomas Monconduit centroval do vápna z nadějné pozice, ale k balonu se dostal pouze Marquinhos a tak ani nyní nemusí Aréola zasahovat.
90'
Moussa Konaté upadl po kontaktu s Kehrerem. Hostující tým se ještě může pokusit vstřelit čestnou branku z volného přímého kopu.
89'
Ghoddos nestačil zastavit míč na hrací ploše. Z frustrace ho poté odpálil na tribunu, ale hlavní rozhodčí útočníka Amiens žlutou kartou nepotrestal.
88'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
V závěru zápasu se obrana Amiens zcela rozpadá. Ve střední části trávníku převzal míč od Rimaneho MOUSSA DIABY. Při přechodu do vápna měl trochu štěstí, ale poté to v místech penalty udělal skvěle. Míč si postrčil na pravou nohu a poté zakončil do protipohybu hostujícího brankáře.
87'
Amiens zkoušelo útočit po levém kraji. Na Ghoddose si ale počíhal skvěle postavený Marquinhos. Domácí kapitán rychle rozehrával a PSG se hnalo za pátou brankou.
86'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Kévin Rimane.
85'
Hosté se alespoň v posledních minutách přesunuli na delší dobu k vápnu PSG. Ani jeden z dvou rohů však nebezpečí před Aréolou nepřinesl.
83'
PSG v závěru zápasu zvýšilo tempo a je to znát. Diaby posunul míč do pokutového území ke KYLIANU MBAPPÉMU. Ten zkusil střílet mezi nohama bránícího Adénona a vyšlo to na jedničku. Gurtner nebyl u své přední tyče včas a musí počtvrté tahat míč ze sítě.
82'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Eddy Gnahoré, přichází Alexis Blin.
81'
I v desátém utkání v letošní sezoně se PSG daří splnit minimálně tříbrankovou normu. Po Bernatově centru měl hlavičkovat ve vápně Cavani, ale před Uruguaycem tečoval míč Adénon. Následně vyplaval zcela sám JULIAN DRAXLER, který už balon umístil přesně k tyči.
81'
Bodmer hledal ve spolupráci střídajících hráčů Konatého. Ten byl ale v pokutovém území přetlačen Marquinhosem. Následný rohový kop zakončil hlavičkou do boční sítě Gnahoré.
80'
Rabiot nyní musel snést tvrdý úder loktem do obličeje od Konatého. Domácí hráč je ale v pořádku a může se pokračovat ve hře bez ošetření.
79'
Adrien Rabiot vyzval k rychlejšímu kroku Diabyho. Ten se stačil obtočit kolem obránce, ale prudkou střelou vylekal pouze diváky ve dvacáté řadě.
78'
Od Marquinhose putoval míč na pravou stranu, kde byl v pohybu Kehrer. Německý krajní obránce si ale neporozuměl se svým kapitánem.
77'
Julian Draxler rozehrál útočnou akci domácího celku přihrávkou na Cavaniho. Následně po rozehrávce rohového kopu marně hledal Rabiot přihrávkou do vápna Mbappého.
76'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Mathieu Bodmer.
75'
Konaté skvěle udržel na zádech Diabyho, poté ale ihned ztratil míč proti Rabiotovi. Na druhé straně byl přichycen v ofsajdovém postavení Mbappé.
74'
Nkunku měl na pravé straně spoustu prostoru, ale svou pozici prováhal. Až příliš dlouho čekal s přihrávkou na Cavaniho a jeho spoluhráč se dostal k míči až po lehkém faulu.
73'
Tentokrát už Ghoddos našel přesným centrem na přední tyči Otera, ale ten hlavou míč neusměrnil mezi tři tyče. Od domácí branky tak může rozehrávat Alphonse Aréola.
71'
Ve druhém poločas zatím utkání postrádá rychlejší tempo. Hostující tým měl k dispozici rohový kop, ale Ghoddosova rozehrávka našla pouze Diarru.
70'
Marquinhos teď předvedl velmi důležitý zákrok. Kdyby domácí kapitán nevydřel skluzem míč, tak by se Monconduit společně s Oterem hnali na samotného Aréolu.
69'
Nkunku si obhodil Gnahorého, poté ale po faulu musel velmi zblízka okusit domácí trávník. Domácím se podařilo rychle rozehrát, ale celou akci výrazně zbrzdil Kehrer.
68'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Oualid El Hajjam, přichází Moussa Konaté.
68'
Edinson Cavani byl v jasné pozici, ale třetí branku pařížského celku nepřidal. Po Mbappého přihrávce se hnal útočník domácího týmu mezi dva obránce, ale pod tlakem nedokázal zakončit.
67'
Marquinhos nyní zaváhal při rozehrávce. Monconduit získal míč, ale nedokázal ho předal Oterovi, který byl v nadějné pozici před vápnem.
66'
PSG i nadále pokračuje v tlaku. Moussa Diaby kombinoval s Rabiotem, poté se zapojil do kombinace také Kehrer a nakonec i Aréola.
64'
Po odchodu Di Maríi z trávníku se ujal rozehrávky rohového kopu Kylian Mbappé. Stále jen devatenáctiletý útočník však míč přetáhl až k opačnému praporku.
63'
Diarra nabral na pravé straně dobrou rychlost. Kolem Dibassyho si obhodil míč, ale na Adénona si již nepřišel. PSG však pokračuje v držení balonu.
62'
Edinson Cavani se postavil k míči na dvaceti metrech, ale jeho dělovka prosvištěla pouze nad břevnem hostujícího týmu.
61'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Moussa Diaby.
61'
Rabiot se vrátil jako poslední hráč s Oterem. Následně byl faulován Cavani těsně před vápnem Amiens a domácí tak budou míč šanci přidat třetí branku.
60'
Po hodině hry zahrával Di María rohový kop. Na přední tyči musel zasahovat Gurtner, centr argentinského hráče letěl mezi tři tyče.
59'
Kylian Mbappé přistrčil míč Cavanimu. Ten se chtěl ještě otočit v pokutovém území čelem k brance, ale jeho úmysl vystihl také Adénon.
58'
Otero bude v pořádku a tak zápas může pokračovat. Od Draxlera se míč přesunul k Bernatovi. Levou stranu ale nyní mají hosté pokrytou a domácím se nedaří projít na útočnou polovinu.
57'
Teď zůstal Juan Ferney Otero ležet na trávníku skluzu Rabiota. Hlavní rozhodčí ani pomezní faul neviděli a tak se mohlo pokračovat ve hře. Zápas je přerušen až když se Otero delší dobu nezvedal ze země.
56'
Domácí chtěli za každou cenu rozehrávat konstruktivně. Marquinhos se sice dostal do problémů, ale i přes napadajícího Otera dokázal míč dostat k Rabiotovi.
55'
Di Maríova přihrávka po trávníku měla najít Cavaniho. Uruguayec se však k balonu vůbec nedostal a tak ho mohl sebrat ze země Régis Gurtner.
54'
El Hajjam nakonec prostrčil míč skrz zhuštěný střed na Otera, ale ten z prvního doteku pálil vysoko nad domácí branku.
53'
Už už to vypadalo, že by se hosté mohli prohnat kolem obrany PSG až do vápna, ale El Hajjamova přihrávka skončila pouze za postranní čárou.
52'
K rozehrávce postavil opět Di María. Prudký pas ale nedokázal zasáhnout Rabiot ani Cavani na zadní tyči. Balon tak proletěl vápnem a skončil za brankovou čárou.
51'
Mbappé byl zastaven Krafthem jen za cenu faulu. Domácí tak budou rozehrávat nebezpečný volný přímý kop.
50'
Di María byl v prvním poločase téměř u každé akce domácího celku a v podobném trendu pokračuje také v druhé části. Tentokrát ale jeho přihrávka na Cavaniho nebyla přesná.
49'
Sámán Ghoddos se pokoušel přihrávat po čáře na Otera, ale domácí obrana zabrala a konkrétně Marquinhos byl u míče jako první.
48'
Velmi nebezpečná situace před Aréolou. Domácí brankář stačil vrazit střelu Monconduita pouze před sebe. Jediným hráčem, který dobíhal k brankáři PSG byl Otero, ale ten ho z blízkosti neprostřelil.
47'
Druhý poločas rozehráli hostující fotbalisté. Amiens zkoušelo překvapit domácí útokem po pravé straně, ale střídající Diarra byl na správném místě a získal míč.
46'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Lassana Diarra.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Šedesát nastavených sekund je za námi stejně tak i celý první poločas. Rozhodně spokojeněji odcházejí do šaten domácí fotbalisté, kteří vedou nad Amiens 2:0.

PSG nastoupilo na svého soupeře aktivní hrou. Zakončení ale ne a ne přijít. Nakonec se domácí celek prosadil po centru Di Marii od rohového praporku. Marquinhos parádně umístil míč k zadní tyči. Stejná situace se opakovala také těsně před poločasem, kdy Di Maríův centr zužitkoval ke druhé brance Adrien Rabiot. V nastaveném čase mohl přidat třetí zásah Cavani, ale jasnou šanci zazdil střelou mimo tři tyče.
45+1'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
45+1'
Edinson Cavani zahodil stoprocentní šanci! Bernatova přihrávka našla přesně útočníka PSG před prázdnou brankou, ale Cavani nedokázal umístit pravačkou míč za Gurtnera.
45'
Amiens ještě zkusilo útočný výpad před koncem první půle. Monconduit rozehrál akci na pravou stranu, kde se pohyboval Emil Krafth. Švédský krajní obránce se ale přes Bernata neprosadil.
44'
Stejná situace jako u první branky! Minutu před pauzou rozehrával Di María rohový kop. Argentincova pobídka do pokutového území měla najít ADRIENA RABIOTA, ten míč jen lehce tečoval a poslal ho nechytatelně ke vzdálenější tyči.
43'
Závěr poločasu naprosto postrádá tempo. Domácí sice drží balon ve středu trávníku, ale dále než před vápno se přes zhuštěnou obranu hostující celku nemohou probojovat.
41'
Domácí fotbalisté nespěchají do útoku. Před Nkunka a Verrattiho se dostával míč ke středové čáře velmi dlouho. Nakonec byl ve vápně s míčem u kopačky Mbappé, ale ani devatenáctiletý snajpr se ke střele nedostal.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. PSG drží jednobrankové vedení. Tentokrát se ale dostal ke střele Ghoddos, který ale napálil jen svého spoluhráče.
39'
Před Cavanim couvala celá obrana. Dibassy se nakonec odhodlal vystoupit, tím zaskočil Cavaniho a uruguayský útočník ztratil balon v nadějné pozici.
38'
Ghoddos to myslel dobře na nabíhajícího Otera. Míč ale ještě před útočníkem Amiens dokázal zastavit skvěle postavený Marquinhos.
37'
Draxler si rovnal míč na pravačku kličkou k ose trávníku, poté se mu ale do cesty položil Gnahoré a bylo po zakončení. Domácím následně utekl balon za brankovou čáru.
36'
Edinson Cavani se poctivě vrátil do obrany až téměř mezi stopery. Po zisku míče předal rozehrávku k nohám Marquinhosem s Kehrerem.
35'
Sám faulovaný Ángel Di María se postavil k exekuci volného přímého kopu. V šestnáctce bylo pořádně horko, ale jako první se dostal k míči Cavani, ale prudkým zakončením k přední tyči Gurtnera nepřekonal.
34'
Marquinhos rozehrál další akci lídra Ligue 1 po levé straně na Di Maríu. Argentinec si to individuálně namířil do vápna, ale ještě před ním byl faulován Monconduitem.
33'
Po obranné hlavičce za brankovou lajnu od Kraftha rozehráli domácí fotbalisté rohový kop. Di María rozehrál nakrátko s Draxlerem, ale Kehrerova rána z velké dálky neměla šanci na úspěch.
32'
Draxler našel přihrávkou přes třicet metrů Mbappého. Ten ale neměl nakročeno směrem k brance, musel se otáčet a toho využil bránící Dibassy.
30'
I po půlhodině hry má PSG vše pod kontrolou. Domácí jsou mnohem častěji u balonu, od druhé branky jsou ale stále pořádně daleko.
29'
Kehrer našel Di Maríu, ten ihned z druhého doteku posílal míč před Gurtnera. Hostující brankář centr sice neudržel, ale zachránil ho před dotírajícím Mbappém odkopem do bezpečí Gouano.
28'
Po faulu Rabiota na Ghoddose mohli hosté rozehrávat volný přímý kop z nadějné pozice před vápnem PSG. Ganso centroval na zadní tyč, ale k míči se dostal pouze Marquinhos.
27'
Mbappé se sice dostal ve vápně k míči, poté ještě obloučkem hledal na hranici šestnáctky Di Maríu, ale mladý Francouz nebyl přesný v klíčový okamžik.
26'
Ángel Di María je zatím u všeho. Tentokrát si argentinský kouzelník počínal skvěle na pravé straně, ve spolupráci s Bernatem mu ale nedovolil vstup do vápna Krafth.
25'
PSG se nyní stáhlo do obrany. Amiens sice drží balon pod kontrolou delší dobu, ale až do vápna před Alphonse Aréolu se nedostali.
24'
Otero chtěl vystřelit ze střední vzdálenosti, ale míč mu nesedl dokonale na kopačku a podle toho to také dopadlo. Aréola bude po mizerné střela rozehrávat.
23'
Bernat si několikrát na malém prostoru vyměnil balon s Di Maríou. Ten se nakonec pokusil vypálit z úhlu, ale Gurtner byl pozorný a míč schoval do rukavic.
22'
Nkunku měl na pravé straně dostatek prostoru, míč ale odevzdal Mbappému. Ten to zkoušel rychlostně na Dibassyho, ale o balon byl připraven ještě před možným zakončením.
21'
Adrien Rabiot vyvezl míč z vlastní poloviny, poté ho předal Di Maríovi, který se rozběhl po levém křídle, ale míč se mu do vápna propasírovat nepodařilo.
20'
Po dvaceti minutách hry vede domácí PSG nad Amiens o jednu branku. O tu se postaral po centru Di Maríi hlavou Marquinhos.
19'
Ghoddos si nepřišel v souboji jeden na jednoho na Nkunka. Rabiot následně pomohl svému spoluhráči, získal míč a PSG se ihned tlačilo do útoku. Mbappé byl ubráněn těsně před vápnem.
18'
PSG pokračuje v tlaku na útočné polovině. Draxler byl sice lehce vytlačen El Hajjamem, ale následně cpal přihrávku na Mbappého. Gurtner skvěle vyběhl a zlikvidoval šanci domácího celku.
17'
Balon si na pětadvaceti metrech od branky Régise Gurtnera postavil Ángel Di María. Argentincova levačka však trefila pouze mohutnou obrannou zeď.
16'
Marco Verratti zatím dnes není tolik vidět. Nyní se ale aktivně zapojil do kombinace, našel Mbappého, který byl faulován těsně před pokutovým územím Amiens.
15'
Amiens se pokoušelo rychle odpovědět. Ghoddos přihrával do běhu Oterovi, který byl sice po převzetí míče postrčen, ale hlavní rozhodčí nechal hru bez povšimnutí pokračovat.
14'
Ángel Di María pokračoval rozehrávkou rohového kopu. Prudkým centrem na první tyč našel hlavu osamoceného MARQUINHOSE. Dnešní kapitán PSG zamířil přesně křížem přes vápno do volného místa hostující branky. Régis Gurtner byl téměř bez šance.
13'
Rabiot získal míč před vlastním vápnem, poté se domácí bleskově přesunuli do útoku. Mbappé mohl akci ještě zrychlit, ale jeho přihrávka na zcela volného Di Maríu byla zbržděna Monconduitem.
11'
Ángel Di María dokázal na levém kraji zpracovat balon, následně se pokoušel přízemním pasem najít ve vápně Cavaniho, ale hrotový útočník PSG byl těsně bráněn.
10'
Úvodní desetiminutovka příliš vzrušení ani před jednou brankou nenabídla. Domácí sice drží míč pod kontrolou, ale k zakončení se ještě nedostali.
9'
Oualid El Hajjam je zpět na trávníku. Marquinhos rozehrával z vlastní poloviny po dalším odpískaném ofsajdu. Podobně byl zastaven také na druhé straně Di María.
8'
Po ošetření El Hajjana se může pokračovat ve hře. Hosté sportovně odevzdali míč PSG. Domácí se pokoušeli útočit středem trávníku, ale akce přes Draxlera a Nkunka nebyla z nejpřesnějších.
7'
Mbappé chtěl přenést hru z pravé na levou stranu. Prudkým pasem ale trefil pouze El Hajjama do obličeje a ten se rychle skácel na trávník.
6'
Také hosté se poprvé dostali s míčem pod kontrolou na útočnou polovinu. Už už to vypadalo, že by se Otero mohl dostat do samostatného úniku, ale je pískán ofsajd.
5'
Nkunku se ocitl na pravé straně, následně poslal míč Verratti na Di Maríu, ale ten už z voleje pálil jen vysoko nad hostující branku.
4'
Akce PSG ještě pokračovala. Bernat si chtěl narazit s Cavanim, ale na jeho zpětnou přihrávku již nedokázal přesně reagovat a tak se pro balon sjel po trávníku Gurtner.
3'
PSG mělo k dispozici první rohový kop. Draxler přenechal rozehrávku u rohového praporku Di Maríovi, následně se dostal ve vápně k míči Cavani, ale jeho pokus byl zblokován.
2'
Od Marquinhose putoval míč středem na Di Maríu. Následně se Argentinec pokoušel vyslat do útoku Mbappého, ale balon skončil pouze u bránícího Adénona.
1'
Rozehrávky prvního poločasu se ujali ve středovém kruhu Mbappé s Cavanim. Domácí celek zvolil pro první útok levou stranu. Juan Bernat společně s Draxlerem ale neuspěli.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí na hrací plochu obě úvodní jedenáctky. Zápas desátého kola nejvyšší francouzské soutěže Ligue 1 tak může za několik málo okamžiků začít.
Trenér PSG Thomas Tuchel dal před středečním soubojem v Lize mistrů proti Neapoli volno Neymarovi, Thiagu Silvovi i Meunierovi, kteří nejsou ani na lavičce náhradníků. Místo Gianluigiho Buffona se dnes postaví mezi tři tyče Alphonse Aréola, trest za červenou kartu si odpykává Presnel Kimpembe, přesto je domácí celek v roli velkého favorita na vítězství.

Paris Saint-Germain FC: Aréola – Kehrer, Marquinhos (C), Nkunku, Bernat – Verratti, Rabiot – Mbappé, Di María, Draxler – Cavani.
Náhradníci: Buffon – Rimane, Nsoki, Diarra, Bernede, Choupo-Moting, Diaby.

Amiens SC: Gurtner – Krafth, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Monconduit, Gnahoré – El Hajjam, Ganso, Ghoddos – Otero.
Náhradníci: Dreyer – Lefort, Blin, Kurzawa, Bodmer, Mou. Konaté, Timite.

Paris Saint-Germain FC

Pařížané obhajují francouzský titul. V minulém ročníku poznali hořkost porážky jen třikrát, navíc třetí prohra přišla až v závěru sezony, kdy už mělo PSG jistotu zisku trofeje pro mistry ligy. Po vítězství ve francouzském poháru si PSG pomýšlelo i na Ligu mistrů, ale v nejprestižnější klubové soutěži padlo již v osmifinálovém dvojutkání s Realem Madrid.

V přípravě se pařížský celek představil v International Champions Cupu. Nejprve prohrál 1:3 s Bayernem, poté schytal ještě o něco větší přiděl 1:5 od Arsenalu. Na závěr si ale napravil náladu vítězstvím 3:2 nad Atléticem Madrid.

Ani v právě rozehraném ročníku Ligue 1 nemá PSG konkurenci. Po devíti odehraných kolech má pařížský celek na kontě plný počet bodů, nadstavbou je také norma minimálně třech branek, kterou se daří PSG držet. Před reprezentační pauzou v domácím prostředí rozstřílelo Lyon 5:0, o čtyři branky se postaral Kylian Mbappé a to ještě PSG hrálo hodinu hry bez vyloučeného Presnela Kimpembeho. V Lize mistrů má PSG odehrány dva zápasy, nejprve přišla těsná porážka na trávníku Liverpoolu, následně si ale francouzský celek smlsnul 6:1 na Bělehradu.
Amiens SC

Amiens se v loňské sezoně Ligue 1 pohybovalo v klidném středu tabulky. Povedeným závěrem si ještě v úplném závěru polepšilo na konečné třinácté místo. Cenná byla pro Amiens především remíza proti mistrovi z Paříže 2:2 na domácím stadionu.

V přípravě se Amiens představilo pouze ve třech přátelských duelech. Nejprve padlo 1:2 s týmem ze druhé nejvyšší francouzské ligy Paris FC. Následně si ale pochutnalo na belgickém týmu Tubize výsledkem 3:2. Generálka proti Saint-Étienne dopadla remízou 1:1, když na úvodní branku hostujícího Dionyho dokázal odpovědět deset minut před koncem Konaté.

Novou sezonu však Amiens nerozehrálo nejlépe. Na dvě porážky z úplného úvodu aktuálního ročníku zareagovalo Amiens vítězstvím 4:1 nad nováčkem z Reims. Před reprezentační pauzou se podařilo Amiens uhrát důležité tři body po výsledku 1:0 v domácím prostředí proti Dijonu.
Krásný sobotní podvečer, vítám všechny příznivce fotbalu. Po reprezentační přestávce pokračuje francouzská nejvyšší soutěž Ligue 1 desátým kolem a my se společně zaměříme na utkání PSG, které před domácím publikem přivítá Amiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.