Ligue 1 - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Montpellier - 20. února 2019   21:00

Paris SG
15' Kurzawa (Dani Alves) • 45+1' Di María  • 75' Nkunku  • 80' Hilton(vl.)  • 81' Mbappé (Kurzawa)
5:1
(2:1)
Montpellier
33' Mollet
Paris SG
Buffon – Kehrer (84. Diaby), Marquinhos, Kimpembe – Dani Alves (79. Dagba), Verratti, Nkunku, Kurzawa – Di María (70. Choupo-Moting), Mbappé, Draxler.
Aréola – Toufiqui, Choupo-Moting, Diaby, Nsoki, Dagba.
Buquet – Debart, Pacelli
Parc des Princes, Paříž
Montpellier
Lecomte – Mendes (20. Cozza), Hilton, Congré – Aguilar, Schirí, Le Tallec (82. Lasne), Oyongo – Laborde (76. Sambia), Škuletić, Mollet.
Bertaud – Lasne, Píriz, Camara, Sambia, Cozza, Boutobba.

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:11.
Tři nastavené minuty jsou pryč a dohrávka sedmnáctého kola končí! PSG v domácím prostředí rozstřílelo Montpellier 5:1!

PSG vstoupilo do zápasu ve velkém tempu. Území převahu dokázali domácí proměnit v úvodní branku v patnácté minutě, kdy si na centr Alvese naskočil Layvin Kurzawa, který lehkou tečí poslal míč do sítě. Po půlhodině ale srovnal parádním gólem z volného přímého kopu Florent Mollet, který dostal míč za brankovou lajnu jen o několik milimetrů, ale i to stačilo, Buffon přišel se zákrokem o něco později. Už se zdálo, že skončí první půle 1:1, ale Hilton fauloval na třiceti metrech Mbappého a Ángel Di María nadpozemskou ránou poslal PSG zpět do vedení.

Po změně stran pokračovala pařížská dominance. Pojišťovací třetí branka přišla až po více něž hodině hry, kdy po odvráceném rohovém kopu hlavičkoval s tečí Škuletiće do sítě Christopher Nkunku. O malou chvíli později měli hosté další velkou smůlu, když si po tečovaném centr Mbappém srazil míč do vlastní sítě Vitorino Hilton. Černou desetiminutovku pro Montpellier zakončil Kylian Mbappé další tečovanou ránou přes brankáře Lecomta, který neměl opět šanci zasáhnout. V závěru zápasu už hráli domácí v exhibičním tempu, šestá branka byla na spadnutí, ale nakonec nepadla.
90+4'
90+4'
Kylian Mbappé nebyl daleko od šesté branky v síti Benjamina Lecomteho. Po parádní přihrávce z levé strany už ale nedokázal mladý útočník zamířit ve skluzu mezi tři tyče.
90+3'
Diaby spolupracoval na pravé straně s Dagbou. Do souhry střídajících fotbalistů se zapojil i Choupo-Moting. Domácí zkoušeli dloubáčkem do vápna najít Draxlera, který ale zakončením patou Lecomteho nepřekvapil.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Nkunku ještě schytal pořádně tvrdý skluz. Domácí rozehrávali volný přímý kop centrem do vápna, ale k balonu se dostal pouze hostující brankář Benjamin Lecomte.
90'
Do hry se zapojují také domácí obránci. Několikrát si ve středu pole vyměnil míč Marquinhos s Kimpembem. Hosté už nemají síly k napadání zdlouhavé rozehrávky.
89'
Alljís Schirí ztratil míč ještě na vlastní polovině. Na levé straně si poradil s obránce Mbappém, ale po přechodu do vápna už nepřidal potřebou přihrávku na Choupo-Motinga.
88'
Domácí rozehráli rohový kop jen na krátko. Choupo-Moting zkoušel po prudké přihrávce Nkunka zakončovat patou, ale to už by bylo až příliš. Míč skončil vedle branky.
87'
Opět byl u balonu Moussa Diaby. Nyní ale zvolil jen přihrávku zpět na Verrattiho. Domácí pokračují v tlaku, ze strany na stranu obehrávají vápno soupeře.
86'
Diaby je po příchodu na trávníku při chuti. Ihned rozjel útočnou akci na pravé straně, kličkou do středu si vytvořil střeleckou pozici, ale míč zblokoval Congré.
85'
PSG i nadále kontroluje situaci ve středu pole s míčem u kopačky. Nkunku si pohrál s obráncem, poté ale už nedokázal přidat přesnou přihrávku na Draxlera.
84'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Thilo Kehrer, přichází Moussa Diaby.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením do konce druhého poločasu. Škuletić se snažil zakončovat ve skluzu, ale míč netrefil ideálně a rána skončila mimo branku.
82'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Damien Le Tallec, přichází Paul Lasne.
81'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Další obrovská smůla hostujícího celku. Ihned po rozehrávce po obdržené brance se dostal k balonu KYLIAN MBAPPÉ. Dvacetiletý útočník pálil přes obránce Montpellier, který balon nešťastně tečoval přes Lecomteho, který opět neměl žádnou šanci zasáhnout.
80'
PSG přidává čtvrtý zásah! Layvin Kurzawa unikl na levém kraji, hledal Mbappého, ale po teči mladého útočníka se dotkl balonu jako poslední VITORINO HILTON.
79'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Dani Alves, přichází Colin Dagba.
78'
Škuletić se mohl vykoupit z vlastní branky snížením. Proti Marquinhosovi se dokázal prosadit ke střele, ale Buffon se stačil přesunout do protipohybu a míč zachytit před brankovou lajnou.
77'
Domácím ani dvoubrankové vedení nestačí a ženou se s balonem opět do útoku. Přihrávka na Mbappého jen těsně neprošla přes Aguilara.
76'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Junior Sambia.
75'
Nyní už třetí zápas PSG platí! Úvodní centr od rohového praporku byl snadno ubráněn, následně ale hlavičkoval po odraženém balonu CRISTOPHER NKUNKU, těsně před brankářem Montpellier ještě tečoval lehkou hlavičku Petar Škuletić a je z toho vlastní branka.
74'
Verratti si narazil s Alvesem, poté startoval na levém kraji Choupo-Moting, který na Hiltonovi vybojoval rohový kop pro domácí celek.
73'
Nkunku ztratil míč ve středu pole a hned z toho byl nebezpečný únik hostujícího celku. Mollet ale těsně před vápnem zcela zabrzdil akci a poté už se hosté ke střele nedostali.
71'
Domácí se už radovali ze třetího gólu, ale je pískán ofsajd. Verratti velmi rychle po faulu rozehrával na Kurzawu, který si nepohlídal svůj náběh za posledním obránce. Nakonec pálil do odkryté branky Kylian Mbappé.
70'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Eric Choupo-Moting.
69'
Marco Verratti trefil zcela zbytečným skluzem ve středovém kruhu Molleta a také vidí od rozhodčího žlutou kartu.
68'
PSG pokračuje v dlouhé kombinaci ve středu pole. Hned několikrát si vyměnil míč Marquinhos s Kehrerem, následně se zapojil do hry také Alves.
67'
Mollet zkoušel cpát balon z místa přestupku až do malého vápna. Buffon ale na míč nedosáhl. Před Škuletićem stál Marquinhos a tak balon je prolétl mimo tři tyče.
66'
Také Dani Alves je potrestán žlutou kartou. Nyní se hnali hosté do přečíslení a zkušený Brazilec raději přerušil hru faulem.
66'
Od rohového praporku centroval do vápna Di María. Domácí tým se ale k hlavičce neprosadil, jako první byl u balonu Hilton.
65'
Nkunku se ihned po zisku balonu otáčel směrem k brance, průnikovou přihrávkou rozběhl Mbappého, kterému chyběly k jasné šanci milimetry.
64'
Schirí dokázal obejít kličkou do středu trávníku Kehrera, následně ještě servíroval přihrávku k nohám Molleta, ale to už se stačil vrátit Marquinhos.
63'
Na dlouhou přihrávku do pokutového území si sbíhal Kurzawa. Krajní obránce PSG ale nedokázal zpětně odcentrovat a balon končí za brankovou lajnou.
62'
Až příliš tvrdě dohrál Alvese na pravém kraji Oyongo. Hlavní rozhodčí uděluje vůbec první žlutý trest v dnešním utkání.
61'
Buffon musel zachraňovat tým z Paříže! Po Molletově rohovém kopu hlavičkoval na přední tyči Hilton, míč směřoval pod břevno, ale Buffon byl na místě.
60'
Po hodině hry vede PSG na domácí půdě nad Montpellier stále jen o jediný gól. Hosté navíc přežili úvodní tlak po změně stran a nyní se sami pokoušejí udeřit.
59'
Škuletić se dral za balonem, ale byl až příliš agresivní. Při snaze získat balon povalil Kimpembeho a je pískán faul proti hostující brance.
58'
Neskutečnou přihrávku na Mbappého přes obránce vykouzlil Di María. Dvacetiletý útočník PSG se ocitl sám před Lecomtem, ale hostující brankář dokázal skvěle zakročit.
57'
Kehrerův pas do pokutového území uklidil před Mbappém vytáhlý Vitorino Hilton. Míč ale skončil znovu jen u domácích fotbalistů.
56'
Video nakonec do zápasu nezasáhlo a hra pokračuje dál. Domácí rozehrávali rohový kop, ale ihned po něm se dostal do ofsajdového postavení Dani Alves.
55'
Laborde upadl po kontaktu s Kimpembem v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat. Uvidíme, zda se situace bude řešit u videa.
54'
S Draxlerem spolupracoval na levém kraji Kurzawa. Domácí ale přišli o balon po mizerné přihrávce Kimpembeho až k hostujícímu brankáři.
53'
Di María přihrával pod sebe na Nkunka, kterému ale balon utekl od kopačky a poté se musel dopustit taktického faulu.
52'
Hosté byli při rozehrávce pod tlakem napadající trojice domácího celku. Laborde vzal situaci ve středu trávníku na sebe, udělal několik rychlých kroků, ale ránu neumístil mezi tři tyče.
51'
Montpellier se stále nemůže dostat od vlastního vápna. Hilton mohl odkopnout balon do bezpečí, ale netrefil ho čistě a tak můžou útočit domácí.
50'
Tentokrát se Draxler pokoušel dostat více do hloubky pokutového území přihrávkou k Di Maríovi, ale hostující obrana dokázala včas zasáhnout a míč odrazit za postranní lajnu.
49'
Mbappé až v exhibičním tempo přehrál dva protihráče a ihned to dostal pocítit. Mollet zajel do Mbappého a píská se faul.
48'
Záhy po startu druhého poločasu mohli domácí přidat třetí zásah! Nkunku načasoval přihrávku na Draxlera geniálně, poté ale německý reprezentant pálil těsně vedle pravé tyče.
47'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou ze středového kruhu domácí fotbalisté. Od Marquinhose následně putoval balon k Alvesovi, který měl ale proti sobě hned dva soupeře a tak raději vrátil míč Buffonovi.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
Tři nastavené minuty jsou minulostí a první poločas končí. Spokojeněji mohou odcházet do šaten domácí fotbalisté, kteří vedou nad Montpellier 2:1.

45+3'
45+3'
Montpellier se ještě zkusilo dostat do kontaktu před pauzou. Kolem Buffona prolétl nebezpečný centr, ale na zadní tyči už nestačil zakročit Škuletić.
45+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase tři minuty.
45+1'
Fantastická rána a PSG opět vede! Po faulu Hiltona na Mbappého na třiceti metrech si připravil míč na místo přestupku ÁNGEL DI MARÍA. Svou levačkou zakroutil míč neskutečně k pravého hornímu rohu přesně pod břevno. Lecomte sahal po dokonalé ráně marně.
45'
S blížícím se závěrem první půle domácí opět přidali v nasazení. Nejprve prolétl vápnem Kurzawův centr, následně zkoušel také Alves najít spoluhráče v pokutovém území, ale k balonu se dostal jen Lecomte.
44'
Minutu před pauzou se zjevil u balonu Julian Draxler. Německý reprezentant zkoušel kombinovat s Kehrerem, ale přes zhuštěný prostor před vápnem se ne a ne propracovat.
43'
Christopher Nkunku posílal dloubáček do pokutového území, ale kolem Mbappého byli hned tři strážci a mladý útočník PSG neměl šanci zakončovat.
41'
Tlak Pařížanů už není takový jako v samém úvodu zápasu. Nkunku vyzval přihrávkou k pravé straně ke sprintu Di Maríu. Následně už ale Argentinec v souboji s Cozzou neuspěl.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. PSG sice po většinu času drž balon pod kontrolou, ale v posledních minutách má potíže s obranou.
39'
Obrovská šance Montpellier! Damien Le Tallec měl štěstí, že k němu propadl odražený balon, ale ve zmatku už nedokázal v jasné pozici překonat Buffona!
38'
Kurzawa zastavil Molleta na třiceti metrech nedovoleným způsobem a hosté se opět mohli přesunout do vápna. Tentokrát ale měl situaci pod kontrolou Verratti.
37'
Laborde dokázal zvítězit v souboji s Kimpembem, následně předal balon Škuletićovi, ale hosté se museli pod tlakem vrátit zpět na vlastní polovinu.
36'
PSG pokračuje v tlaku rozehrávkou od rohového praporku. Di María centroval do středu vápna, kde se dral po balonu Marquinhos, ale domácí obrana obstála.
35'
PSG se snaží po vyrovnávací brance opět útočit. Di María skončil na trávníku po srážce s Cozzou. Akce ještě pokračovala, ale Nkunku nedokázal zakončit ze středu vápna.
34'
Od Alvese putoval balon na levou stranu, kde byl připraven ke spolupráci Kurzawa. Nakonec pálil z hranice vápna Mbappé, ale míč skončil jen na obránci.
33'
Montpellier právě vstřelil branku!
Montpellier se raduje z vyrovnání! Po faulu Verrattiho rozehrával volný přímý kop FLORENT MOLLET, hostující útočník zatočil míč k přední tyči, kde sice byl Buffon, ale balon už přešel brankovou lajnu. Hlavní rozhodčí ihned ukazoval na své hodinky, které potvrdily, že byl míč uvnitř.
32'
Verratti ve skluzu fauloval Schirího a Montpellier bude rozehrávat volný přímý kop téměř z hranice pokutového území. Velká šance na vyrovnání.
31'
Také hosté se dostali po delší době ke slovu. Oyongo poslal nebezpečný pas do šestnáctky, kde se vyšrouboval nejvýše ze všech Kehrer. Hosté ještě zůstávají u balonu.
30'
PSG i po půlhodině hry vede na domácí půdě nad Montpellier o jednu zásah. Pařížané navíc většinu času drží balon na útočné polovině a snaží se náskok navýšit.
29'
Di María se hnal ze třiceti metrů sám na Lecomteho, ale druhý gól nepřidal. Parádní přihrávku vykouzlil Nkunku, ale Ángel Di María samostatný únik nedokázal zakončit přesně.
28'
Di María se tentokrát hnal do pokutového území z pravé strany. V souboji s Congrém dokázal uspět, ale lob na Mbappého už byl příliš vysoký na dvacetiletého útočníka.
27'
U Alvese začala i další útočná akce lídra Ligue 1. Zkušený Brazilec hledal kolmicí mezi obránci Di Maríu, ale Hilton stačil do přihrávky vložit špičku kopačky.
26'
U levé postranní lajny zaskočil Kehrera nepříjemným postupem do vápna Oyongo. Hosté se ale před Buffonem neprosadili, navíc byl jako první u balonu Marquinhos.
25'
Nebezpečný pas do šestnáctky posílal také Mbappé. Hilton musel v krkolomné pozici míč pouze odpravit do bezpečí. Následný pokus Draxlera skončil u Lecomteho.
24'
Pařížané se snaží tvořit, ale nyní nechali hostům spoustu prostoru pro protiútoku. Mollet pálil z nadějné pozice, ale jen do míst, kde byl připraven Buffon.
23'
Po faulu Kehrera rozehrávali hosté volný přímý kop. Míč však u postranní lajny přeskočil kopačku Aguilarovi a vhazovat mohou domácí.
22'
Dani Alves se pokoušel znovu posílat míč rychle do pokutového území. Přihrávka Alvese byla tak dělová, že jí nestačil zastavit ani vyhlášený rychlík Mbappé.
21'
Po více než dvaceti minutách hry vede domácí PSG nad Montpellier o jednu branku. O tu se postaral umístěnou hlavičkou po parádní centru Daniho Alvese Kurzawa.
20'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Pedro Mendes, přichází Nicolas Cozza.
19'
S Mendesem to nevypadá vůbec dobře. Hostující stoper se stále nezvedá za postranní lajnou na nohy a vypadá to, že bude muset střídat.
18'
Po krátkém ošetření na hrací ploše se může pokračovat. Od Lecomteho putoval balon k nohám Le Tallera. Hosté se však v držení míče dlouho nezdrželi.
17'
Verratti okamžitě po zisku balonu otočil hru proti brance Montpellier. K Mbappému už průniková přihrávka neprošla. Pedro Mendes zůstává na trávníku v nefotbalové pozici.
16'
PSG ani po vstřelené brance nepolevuje. V pokutovém území byl s balonem Kylian Mbappé, ale po krkolomném zpracování už neměl prostor ke střele.
15'
PSG jde zaslouženě do vedení! Nejprve centroval do pokutového území Kurzawa, balon ale prodloužil do kombinace hostující brankář. Následně se pokoušel najít spoluhráče ve vápně také Dani Alves a ten už byl přesně. LAYVIN KURZAWA předskočil bránícího Hiltona a lehkou tečí usměrnil míč do sítě.
15'
Tlak PSG se stupňuje. Di Maríův centr od rohového praporku skončil jen za brankovou lajnou bez doteku jediného hráče ve vápně.
14'
Mbappé si narazil s Kurzawou u postranní lajny, následně se zapojil do kombinace také Di María a poslední slovo měl střídající Nkunku. Lecomte předvedl solidní zákrok u své tyče.
13'
Přes Aguilara cesta nevedla ani pro Di Maríu. Zkušený Argentinec si chtěl kličkou nachytat míč ke střele, ale Aguilar byl ve střehu a balon vypíchl.
12'
Kehrerova pobídka až do pokutového území neprolétla. Kdo se vřítil do vápna byl ale Mbappé, kterému marně naháněl Pedro Mendes. PSG pokračovalo rozehrávkou rohového kopu, ale hosté se stačili ubránit.
11'
Také Buffon musel zasahovat. Škuletić se prosmýkl kolem obránce, poté zaspal v obraně Kehrer a najednou byl hostující útočník ve slibné pozici. Italský veterán v brance PSG ale míč vyrazil na rohový kop.
10'
Úvodní desetiminutovka příliš fotbalové krásy nenabídla. PSG se sice snaží útočit, ale proti stažené obraně hostující celku se zatím ke střele nedostalo. Po chybě Draxlera bude rozehrávat od své branky Lecomte.
9'
S Kimpembem to nevypadá vůbec dobře. Dnes krajní obránce se skluzem vrhl pod nohy soupeře a poté dostal zásah kolenem do obličeje.
8'
Laborde zkusil pálit z nepřipravené pozice a podle toho to také dopadlo. Hostujícímu útočníkovi nesedl míč vůbec na kopačku a střela jen prolétla daleko od levé tyče.
7'
Verratti dokázal přetlačit před vápnem Le Tallece, následně přihrával k Mbappému, ale ten vybíhal z ofsajdového postavení a tak poté musel míč odevzdat.
6'
Právě od Marquinhose následně putoval balon skrz střed trávníku k Mbappému. Stále jen dvacetiletý útočník PSG měl proti sobě dva protihráče a míč neudržel.
5'
Oyongo mohl vyvést balon po levém kraji až ke středové čáře. Hosté následně zkoušeli projít až do pokutového území, ale ještě před šestnáctkou stačil získat balon Marquinhos.
4'
Schirí hrál riskantně malou domů k Lecomtemu, ale hostující brankář dokázal před napadajícím Draxlerem balon rychle odkopnout do bezpečí.
3'
Lecomte se poprvé dotkl balonu. Di Maríův centr z pravé strany pouze proskákal kolem Mbappého až k hostujícímu brankáři.
2'
Do prvního poločasu vstoupili rozehrávkou hostující fotbalisté. Od Aguilara velmi rychle putoval balon k Labordemu, který měl ale okamžitě na zádech nalepeného obránce.
1'

Paris Saint-Germain FC: Buffon – Kehrer, Marquinhos, Kimpembe – Dani Alves, Verratti, Nkunku, Kurzawa – Di María, Mbappé, Draxler.
Náhradníci: Aréola – Toufiqui, Choupo-Moting, Diaby, Nsoki, Dagba.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes, Hilton, Congré – Aguilar, Schirí, Le Tallec, Oyongo – Laborde, Škuletić, Mollet.
Náhradníci: Bertaud – Lasne, Píriz, Camara, Sambia, Cozza, Boutobba.

Paris Saint-Germain FC

Pařížané sice i nadále jednoznačně vládnou Ligue 1, ale v posledních týdnech nemají takovou formu jako na samém startu nové sezony, kdy vytvořili nový rekord, když zvítězili v úvodních čtrnácti duelech v řadě v domácí soutěži. Zatím jedinou porážku utrpěli svěřenci německého trenéra Thomase Tuchela v Lyonu, na Di Maríovu branku ze sedmé minuty stačil odpovědět ještě do poločasu Dembélé a po změně stran rozhodl z pokutového kopu Nabil Fekir. I přes první zaváhání PSG vede francouzskou Ligue 1 s dvanáctibodovým náskokem před Lille.

Paris Saint-Germain mělo přetěžkou základní skupinu Ligy mistrů. Kromě outsiderů z Bělehradu se francouzský tým postavil také loňským finalistům z Liverpoolu a nebezpečné Neapoli. Přes úvodním porážku v Liverpoolu se dokázalo PSG probojovat až na samotné čelo tabulky, když v dalších pěti zápasech ztratilo jen čtyři body za dva nerozhodné výsledky s italským týmem. Pařížané spoléhali především na svou smrtící ofenzivu, míč do sítě soupeře dostali hned sedmnáctkrát, což bylo nejvíce ze všech týmů.

PSG ztroskotalo v loňském ročníku Ligy mistrů v osmifinále. Po suverénním vystoupení v základní skupině byl francouzskému týmu nalosován pro první kolo playoff Real Madrid. Po porážce 1:3 z trávníku španělského obra si PSG nepřišlo na soupeře ani v domácí odvětě a muselo se se soutěží rozloučit. Letos má ale nakročeno mezi nejlepších osm, když na Old Trafford dokázalo porazit domácí United 2:0, když na trefu Kimpembeho navázal také Kylian Mbappé.

V útočné fázi má francouzský mistr v posledních týdnech velké problémy. Kromě Neymara, který se zotavuje po zranění kotníku není k dispozici ani Edinson Cavani. Uruguayský útočník sice ještě nastoupil v duelu proti Bordeaux, ale kvůli zranění kyčle musel předčasně přepustit své místo v sestavě Mbappému. Právě dvacetiletý útočník by měl být při absenci zkušenějších kolegů hlavní útočnou sílou PSG. Trenér Thomas Tuchel se bude muset obejít také bez krajního obránce Meuniera, který má otřes mozku.
Montpellier HSC

Montpellier je dlouhodobě remízovým králem nejvyšší francouzské soutěže. V loňském ročníku uhrálo Montpellier bod rovnou osmnáctkrát, letos má aktuálně šestý tým Ligue 1 remíz už jedenáct.

Po nepříliš povedeném období okolo Vánoc, kdy Montpellier prohrálo hned třikrát v krátkém čase se vše vrací do normálu. V posledním měsíci odehrálo Montpellier šest zápasů a hned pětkrát odešlo s bodem za nerozhodný výsledek, k nim přibylo také vítězství 2:0 v domácím prostředí proti Caen.

Na čtvrtou Marseille i páté Saint-Étienne ztrácí Montpellier pouhé dva body, ale má právě dnešní dohrávku k dobru a tak kdyby se podařilo zaskočit lídra soupeře, tak by poskočilo Montpellier hned o dvě příčky na místo zaručující Evropskou ligu.
Krásný středeční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Duel Paris Saint-Germain FC – Montpellier HSC se měl původně hrát již 8. prosince, ale kvůli bezpečnosti při nepokojích ve Francii byl zápas odložen. Kvůli našlapanému programu PSG v Lize mistrů a domácích pohárech se tak dohrávka sedmnáctého kola odehraje až více něž dva měsíce po původním termínu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.