Ligue 1 - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Nîmes - 4. května 2019   20:00

0:3
(0:2)
Nîmes
26' Ferri  (Savanier) • 43' Ripart   • 46' Denis Bouanga
Reims
Mendy – Baba Rahman (65. Kamara), Abdelhamid, Engels, Foket – Chavalerin, Romao (C) – Cafaro (53. Suk Hjun-Čun), Dingomé, Oudin – Zeneli (74. Doumbia).
Lemaitre – Disasi, Doumbia, Kamara, Martin, Ojo, Suk Hjun-Čun.
T. Leonard
Stade Auguste-Delaune, Reims
Nîmes
Bernardoni – Miguel, Briancon (C), Bobichon – Savanier, Ferri (63. Valls), Maouassa, Alakouch (86. Paquiez) – Denis Bouanga, Thioub (79. Valdivia) – Ripart.
Valette – Bozok, Guillaume, Lybohy, Paquiez, Valdivia, Valls.

Hosté se ihned na začátku poločasu prosadili potřetí a tím jakoby zlomili veškerý odpor soupeře. Ten se sice po celý druhý poločas snažil něco s výsledkem udělat, ale dnes naráželi na výborně hrající defenzívu soupeře. Ten už se tolik nehnal směrem dopředu a v poklidu si uhrál tohle zaslouženě vítězství.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:7.
90+2'
90+2'
Utkání se nám již dohrává a čekáme na to, až hlavní sudí pískne naposledy do své píšťalky.
90'
I druhý poločas bude mít dvou minutový přídavek.
90'
Hra je ve svém konci hodně plynulá a moc se nám nepřerušuje.
90'
Renaud Ripart faulován a hosté budou poblíž poloviny hřiště rozehrávat.
89'
Paul Bernardoni si nejspíše připíše čisté konto. Nyní s trochou štěstí zachytil prudký vysoký míč.
88'
Hra se nám odvíjí na polovině hřiště. Nimes se po zisku míče pokouší ještě o nějaké centry na hranici šestnáctky, ale zatím nemusel brankář domácích nikterak v posledních minutách zasahovat.
87'
Rohový kop Nimes nepřinesl nic závažného a domácí defenzíva rychle odvrací míč ven z pokutového území.
86'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Gaëtan Paquiez.
85'
Posledních pět minut zápasu. Antonin Bobichon nikam nespěchá a z poloviny hřiště přihrává zpět na své obránce.
84'
Reims sice i nadále má více míč na svých kopačkách, ale útočí do připravených řad svého soka.
83'
Hostující celek si v poklidu brání své vedení a spěje ke zdárnému konci.
81'
Paul Bernardoni si našel cestu k vysokému centru a i přes soupeře se dokázal dostat do vzduchu a chytá míč do svých rukavic.
80'
Do konce řádné hrací doby nám zbývá už jen deset minut hry a Reims s největší pravděpodobností dnes odejde s prázdnou.
79'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Pierrick Valdivia.
78'
Téji Savanier se pokoušel vyvézt míč z vlastní poloviny a byl přitom faulován. Hosté zůstanou u míče.
77'
Po přihrávce se dostal do palebné pozice Denis Bouanga a ten dobře zakroutil míč, který se nakonec nebezpečně snášel pod horní tyčku. Nakonec jde kousek nad branku!
76'
Reims má snahu...dobrý centr z pravé strany, ale před brankou opět zafungovala defenzíva soupeře a ta pomáhá nyní svému brankáři k udržení čistého štítu.
74'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Moussa Doumbia.
73'
Florian Miguel je faulován ve vlastním vápně a hlavní sudí neváhá a odpískal domácím útočný faul.
72'
Nepřesná souhra a míč je v moci brankáře hostí. Ten má dostatek času k rozehrání.
71'
Domácí celek nyní hýří pohybem a pokouší se ještě něco s výsledkem udělat. Uvidíme, jestli se jim v dohledné době podaří vsítit branku.
70'
Domácí hráč si bravurně obešel dva protihráče, ale s jeho zakončením už to bylo horší.
68'
Arber Zeneli dobře přihrál z levé strany a Jacques-Alaixys Romao z první zakončoval z pokutového území! Paul Bernardoni svým vynikajícím zákrokem drží stále čisté konto!
67'
Yunis Abdelhamid si splnil své obranné povinnosti a převzal letící míč před dobíhajícím soupeřem.
66'
Dobrý centr domácích ze standardní situace, kde na levé straně pohotově dorážel jeden z hráčů, ale přesně do míst, kde byl připravený Paul Bernardoni!
66'
Dalekonosná střela hostujícího útočníka se nevešla mezi tři tyče. Avšak to hostujícímu celku nemusí vůbec vadit, neboť vede o tři branky a je blízko k vítězství.
65'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Abdul Baba Rahman, přichází Hassane Kamara.
64'
Roh Nimes byl trochu přetažený a nebylo k vidění zakončení na branku.
63'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Theo Valls.
63'
Po centru se k míči dostal Denis Bouanga, který zakončoval z levého úhlu. Nakonec nechal vyniknout Edouarda Mendyho, který vyráží míč na roh.
62'
Ti hrají v naprostém klidu a dokonce směřují dlouhé přihrávky z poloviny soupeře zpět na svou polovinu.
61'
56:44% je aktuální držení míče, ač v posledních minutách mají míč spíše hostující hráči.
60'
Hráč Nimes se dostal s míček do vápna, ale posledního hráče před sebou neobešel a nedokázal se nakonec prosadit.
59'
Nyní se dostali k míči a v poklidu si přihrávají. Zkrátka nikam nespěchají a vyčkávají na nějakou chybu ze strany Reims.
58'
Hra je nyní rozháraná. Domácí se snaží podržet míč, ale jejich soupeř hraje s lehkostí a dobře napadá jejich kombinaci.
56'
Sada Thioub si nakonec vykoledoval i žlutou kartu, nejspíše za nevhodné chování směrem k rozhodčímu.
56'
Nakonec mu rozhodčí domlouvá a hra může pokračovat dále.
56'
Následně rozhodčí přerušuje hru, protože Sada Thioub, který byl před chvílí faulován na hranici pokutového území se nezvedá ze země.
55'
Rychlý postup domácího celku, který se dostal na dostřel, ale nemířil přesně.
54'
Hráč hostů upadl na hranici vápna, ale hlavní arbitr jasně ukazuje, že se o penaltu nejednalo.
53'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Suk Hjun-Čun.
53'
Standardní situaci hosté nezahráli nejlépe a míč opouští hrací plochu vysoko nad branku hostů.
52'
Tvrdý faul u postranní čáry a vypadá to, že Jacques-Alaixys Romao nedostane žluté napomenutí a ale pouze slovní napomenutí od hlavního sudí.
51'
Brankář hostí se nyní musel mít na pozoru, ale střela, která míří nad jeho branku, nebyla přesná.
49'
Zatím klasicky drží míč na svých kopačkách, ale daleko od brankáře Bernardoniho, který zatím příliš práce neměl ve svém brankovišti.
48'
Reims tedy nevstoupilo do druhého poločasu nejlépe a uvidíme, jestli se jim podaří ještě něco s výsledkem udělat.
46'
Nîmes právě vstřelil branku!
Hostující celek se prosazuje ihned po své rozehrávce z poloviny hřiště. Sada Thioub vypálil z hranice šestnáctky, na jeho střelu stačil ještě domácí brankáře, ale na dorážku DENISE BOUANGY už nikoliv a hostující celek má na své straně tří brankové vedení.
46'
Domácí drží míč a hosté dávají branky, tak by se dal definovat ve zkratce průběh prvního poločasu. Prvních deset minut patřilo domácím, kteří se dostávali před branku soupeře. Následně se hra vyrovnala a k vidění byl fotbal zejména uprostřed hrací plochy. První branku dali hosté po rychlém útoku, druhou po velké chybě domácích v zadních řadách.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Rémi Oudin (Stade de Reims).
Žlutou kartu dostává Björn Engels (Stade de Reims).
45+1'
První minuta nastavení se odehrává na polovině hřiště domácích, kteří mají problémy dostat míč pod svou kontrolu.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
43'
Velká hrubka domácího celku. Abdul Baba Rahman dostal přihrávku do špeku a hned se dostal pod tlak. Zvolil zpětnou přihrávku na svého brankáře, ale ta byla hodně krátká, míč doběhl RENAUD RIPART, obešel vybíhajícího brankáře a zakončuje pohodlně do prázdné branky!
42'
Ale ten hodně ztěžuje život domácím, neboť výborně se jim daří vykrývat prostory a opravdu nepouští nic před svou branku.
41'
Opět je k vidění dlouhodobá kombinace domácích borců, kteří však jsou rozestavěni daleko od branky soupeře.
39'
Rohový kop nepřinesl nebezpečí, následně přišla střela po odraženém míči, který však neměla brankové parametry.
38'
Sada Thioub stíhal dlouhý míč a donutil obránce domácích k nepřesné hlavičce, který místo do rukou brankáře, končí na rohovém kopu.
37'
S přibývajícím koncem prvního poločasu je držení míče jasně ve prospěch domácího mužstva, ale bez efektu na branku jejich soupeře.
35'
Dlouhý míč z poloviny hřiště směřoval na levou stranu, kde se jej však zmocnili domácí a ti se pokouší opět útočit.
34'
Centr z pravé strany byl pohotově odražen mimo vápno a Nimes odehrává míč pouze na půlící čáru, kde jej opět přebírá jejich soupeř.
33'
Útok, který vedl Zeneli byl přerušen ihned za polovinou hřiště, navíc budou host vhazovat autové vhazování.
32'
Jestli se čekalo, že nám branka trochu rozhýbe hru, tak se to zatím neděje. Domácí jsou aktivní na míči, ale nemohou se dostat pořádně na dostřel branky.
30'
Reims mělo možnost rohového kopu, který však nevyužívají ke své potenciální vyrovnávací brance.
29'
Žlutou kartu dostává Sofiane Alakouch (Nîmes Olympique).
28'
Domácí defenzíva rohový kop soupeře ubránila bez větších problémů.
27'
Hosté jsou evidentně při chuti a jejich další centr z levé strany skýtal další nebezpečí. Avšak nyní šlo zakončení mimo pravou tyč a bylo to s tečí, tudíž rohový kop pro Nimes.
26'
Hosté provedli velmi rychlý útok od poloviny hřiště. Pěkný centr z pravé strany využil ve vápně JORDAN FERRI, který se nerozpakoval a z první zamířil do branky!
24'
Arber Zeneli je hodně aktivní na své levé straně, ale ani nyní se mu nepodařilo dostat s míčem do vápna, či přihrát na svého spoluhráče.
22'
Tristan Dingomé vidí za tento faul skluzem nakonec i žlutou kartu a je prvním potrestaným hráčem tohoto utkání.
21'
Hra přerušena a důvodem přerušení je ošetřování hráče na straně hostů.
20'
Dvacátá minuta hry a ani doposud jsme se nedočkali nějaké velké šance a spíše sledujeme hru mezi oběma šestnáctkami.
19'
Pro domácího záložníka to není nic vážného a může se pokračovat plynule ve hře.
18'
Tristan Dingomé zůstal po souboji ležet na hřišti a probíhá jeho ošetřování.
17'
Arber Zeneli a jeho přihrávka do vápna, která však nenašla správného adresáta. Obránci Nimes se povedl zablokovat jeho pokus.
16'
Mathieu Cafaro se ještě skluzem snažil vrátit míč z pravé strany před branku, ale zamířil přímo do připravených rukavic brankáře.
14'
Domácí se již tak snadno nedostávají do útoku a hra se nám vyrovnala. Oba celky mají problémy ohrozit branku.
12'
Po kombinaci se pokoušeli přenést hru do útoku, ale to se jim příliš nepodařilo. Stejně tak jejich soupeři, který po přechodu půlící čáry předává míč zpět.
11'
Nîmes Olympique kombinuje s míčem uprostřed hrací plochy.
10'
Máme za sebou úvodních deset minut zápasu. V nich byli domácí lepším týmem. Na první vážnější šanci však čekáme.
9'
Hostující celek dokázal rychle přejít do útoku, ale centr z pravé strany byl sražen do zázemí. Následuje autové vhazování i na druhé straně.
8'
Arber Zeneli neprošel z levé strany přes obránce a musí vzít zavděk autovému vhazování.
6'
Útok hostí byl zastaven na hranici šestnáctky. Následovala střela, která šla hodně mimo tři tyče branky Reims.
5'
Domácí celek neustále kombinuje a snaží se dostat před brankáře Nimes.
4'
Edouard Mendy bez potíží sbírá dlouhou přihrávku hráče Nimes a ihned rozehrává na své spoluhráče.
3'
Další zajímavý a na druhou stranu nevyužitý centr Reims před branku.
2'
Domácí začali hodně aktivně, dobré zakončení z pravé strany, kdy míč končí nad brankou Nimes.
1'
Abdul Baba Rahman vyslal první centr z levé strany před branku soupeře, ale před brankou nikdo z jeho hráčů nebyl.
1'

Stade de Reims: Mendy – Baba Rahman, Abdelhamid, Engels, Foket – Chavalerin, Romao (C) – Cafaro, Dingomé, Oudin – Zeneli.
Náhradníci: Lemaitre – Disasi, Doumbia, Kamara, Martin, Ojo, Suk Hjun-Čun.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Miguel, Briancon (C), Bobichon – Savanier, Ferri, Maouassa, Alakouch – Denis Bouanga, Thioub – Ripart.
Náhradníci: Valette – Bozok, Guillaume, Lybohy, Paquiez, Valdivia, Valls.

Rozhodčí: T. Leonard.

Stade de Reims

Reims se nachází na osmé příčce se ziskem 49 bodů. V minulém kole uhráli remízu 1:1 proti Angers. Reims je týmem, který má na svém kontě nejvíce remízových stavů. Z 34 odehraných duelů, rovných 16 dovedli do remízového stavu. Reims již pět kol nepoznalo pocit vítězství, třikrát remizovali a dvakrát prohráli.

Nîmes Olympique

Nimes se nachází hned o příčku níže, než jejich dnešní soupeř. Tedy na deváté pozici se ziskem 46 bodů. Poslední zápas se Nimes vůbec nepovedl, když prohráli na hřišti Lille 0:5! Hostům se na venkovním hřišti v poslední době vůbec nedaří a v posledních pěti venkovních zápasech ani jednou nebodovali. Dokáží to dnes proti Reims zlomit?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.