Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Angers - 4. listopadu 2018   17:00

St. Etienne
26' Diony (Perrin) • 45+1' Debuchy (Kolodziejczak) • 73' Manceau(vl.)  • 89' Hamouma (Cabella)
4:3
(2:2)
Angers
24' Pavlović   • 45+4' Tait  (Pavlović) • 71' Bahoken  (Tait)
St. Etienne
Ruffier – Debuchy (87. Monnet-Paquet), Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Cabella, Chazrí, Nordin (62. Salibur) – Diony (74. Hamouma).
Moulin – Saliba, Salibur, Hamouma, Monnet-Paquet, Dioussé, Berić.
Léonard – Pasqualotti, Hebrard
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Angers
Butelle – Manceau, Thomas, Pavlović, Bamba (87. Andreu) – Santamaría – Reine-Adélaïde, Capelle, N'Doye (C), Tait (78. Fulgini) – Bahoken (81. López).
Boucher – Andreu, López, Fulgini, Kanga, El Mellali, Mouanga.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:10.
Je dobojováno! Utkání dnes rozhodně nenudilo, viděli jsme sedm branek. Skóre bylo jako na houpačce, hosté ještě dvacet minut před koncem vedli, ovšem domácí díky skvělému závěru dokázali získat tři body.
90+5'
90+4'
V závěru utkání se hraje na útočné polovině domácího týmu, hosté se nemohou dostat k balónu, víc už se nejspíše nestane.
90+3'
Hosté už vsadili vše na jednu kartu a domácí se dostali do přečíslení! Capelle naznačil střelu, poté zasekl a vystřelil. Na poslední chvíli se vrátili hostující obránci, rohový kop pro Saint-Étienne.
90+2'
Chazrí s míčem běžel k rohovému praporku, kde šetřil nějaké vteřiny. Vybojovat rohový kop se mu nepovedlo, rozehrávat bude Butelle.
90+1'
Střídající Salibur si vynutil faul nějakých deset metrů za hranicí velkého vápna, následovat bude standardní situace pro Saint-Étienne.
90'
Hraje se na útočné polovině domácího týmu, kterému tohle vyhovuje. Hlavní rozhodčí bude přidávat čtyři minuty!
89'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí jdou přeci jen do vedení! Cabella míč chytře posunul pod sebe, ROMAIN HAMOUMA následně vystřelil. Pokus zasáhl bránícího Thomase, míč změnil směr a skončil v bráně, Butelle neměl nárok na úspěch! Asistence: Rémy Cabella.
88'
Balón končí v zámezí, domácí rychle rozehrávají. Fotbalisté Saint-Étienne teď mají navrch a snaží se utkání strhnout na svoji stranu.
87'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Abdoulaye Bamba, přichází Yoann Andreu.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Kévin Monnet-Paquet.
86'
Reine-Adélaïde teď místo přihrávky na pravou stranu volil individuální postup, míč si hodně předkopl, ve sprintérském souboji s Perrinem neměl šanci.
85'
Další dobrá příležitost pro Saint-Étienne. Chazrí si balón navedl do pravé strany, poté zakončoval na vzdálenější tyčku. Míč jen těsně proletěl kolem tyče!
84'
Obránce Thomas míč odhlavičkoval pouze na hranici velkého vápna, kde se k němu dostal Hamouma. Domácí fotbalista se skvěle uvolnil, poté vystřelil doprostřed branky, skvělý reflex předvedl Butelle!
83'
Sledujeme poměrně ofenzivní závěr tohoto utkání, jedna útočná akce střídá tu druhou, bod je pro oba celky nejspíše málo.
81'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Cristian López.
80'
Hostující kapitán N'Doye teď nedovoleně zastavil u postranní lajny Cabellu, rozhodčí tak přerušil hru. Vypadá to, že hosté budou střídat.
79'
Domácí rozehrávali rohový kop, nejvýše vyskočil Kolodziejczak, jehož následná hlavička skončila těsně nad brankou!
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Angelo Fulgini.
77'
Rozhodčí Léonard teď po faulu Thomase na Chazrího ponechával výhodu, o malou chvíli později přerušil hru a odpískal faul.
76'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná čtvrthodina tohoto utkání, u míč jsou hosté, kteří budou vhazovat na útočné polovině.
75'
Z levé strany centroval Salibur, k hlavičce se dostal Bamba, který pro jistotu zahrál pouze do bezpečí, rohový kop pro Saint-Étienne.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Romain Hamouma.
73'
Netrvalo to dlouho a domácí opět srovnávají vývoj tohoto utkání! Cabella zatáhl po pravé straně, vzápětí míč poslal před branku. VINCENT MANCEAU si ho nešťastně srazil do vlastní sítě!
71'
Angers právě vstřelilo branku!
Tait teď poslal skvělou přihrávku za obranu, k překvapení všech se jako první k míči dostal STÉPHANE BAHOKEN, který míč následně poslal za záda bezmocného brankáře Ruffiera! Asistence: Flavien Tait.
70'
Hodně se diví Diony, podle něj se měl rozehrávat rohový kop. Hlavní rozhodčí však ukazuje, že se bude kopat od branky.
69'
Thomas musí za postranní lajnu, nevypadá to s ním nejlépe. Chazrí se mu omlouvá, hra bude za malou chvíli pokračovat.
68'
V pokutovém území došlo ke střetu dvou hráčů, nejhůře to dopadlo pro obránce Thomase, který je v tuto chvíli ošetřován.
66'
Na pravé straně zůstal úplně volný N'Doye, který se rozhodl pro centr. Jeho přihrávka však našla pouze bránícího protihráče.
65'
Nedovolený zákrok Thomase na Chazrího, hra je znovu přerušena, Chazrí totiž zůstává na zemi a nevypadá to s ním nejlépe.
64'
Dobře to na levé straně udělal Santamaría, který podržel balón. Následně ale podklouzl, následovat bude odkop od domácí svatyně.
63'
Další slušná příležitost pro Saint-Étienne! Po centru z pravé strany zakončoval z první Chazrí, jeho střela skončila těsně vedle branky!
62'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Yannis Salibur.
61'
Tait nyní ve vápně hledal Bahokena, kterému poslal přihrávku. Ta byla příliš dlouhá, hostující fotbalista se k míči nedostal včas.
60'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná půlhodina, hraje se převážně ve středu hřiště, u balónu jsou momentálně domácí.
58'
To byla stoprocentní šance pro domácí tým! Cabella zakončoval z voleje, Butelle vyrazil před sebe. Nordin následně nedokázal ze tří metrů trefit úplně prázdnou branku!
57'
Také domácí teď zahrozili po levé straně, balón do vápna posílal Diony. Jako první se však k míči dostal brankář Butelle.
56'
Na levé straně dostal spoustu prostoru Bamba, který chtěl přihrávat pod sebe. Domácí zadáci však jeho úmysl dokázali přečíst.
55'
Po následném rohovém kopu se k balónu dostali hosté, konkrétně brankář Butelle, který s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá.
54'
To byla slibná příležitost pro domácí, balón měl na noze Nordin, který místo přihrávky na pravou stranu volil střelu. Ta byla tečovaná, skončila vysoko nad!
53'
Chazrí se jen kousek za velkým vápnem soupeře dožadoval odpískání faulu. Hlavní rozhodčí Léonard byl jiného názoru.
51'
O malou chvíli později zakončoval zpoza velkého vápna Tait! Domácí gólman musel rychle na zem, aby balón vyrazil na rohový kop!
50'
Rozhodčí při brejku ponechával výhodu za jasný faul Nordina, po přerušení hry teď domácímu fotbalistovi uděluje žlutou kartu.
49'
Rohový kop rozehrávali také domácí, jenže do přečíslení se dostali hosté. Bahoken dostal přihrávku na pravou stranu, udělal si prostor, poté v obrovské příležitosti ho vychytal Ruffier!
48'
Domácí se bez větších problémů dokázali ubránit, o míč však na útočné polovině hřiště přišel Chazrí, sledujeme spoustu nepřesností.
47'
Z levé strany centroval Tait, který trefil do hlavy pouze prvního bránícího protihráče, bude z toho rohový kop pro Angers.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:07.
Úvod poločasu nenasvědčoval tomu, že by měly padnout čtyři branky. Hosté šli do vedení zásluhou Pavloviče, ovšem i domácí dokázali odpovědět po rohovém kopu. V nastaveném čase pak Saint-Étienne otočilo vývoj, jenže ve čtvrté přidané minutě přišlo srovnání! Druhý poločas tak slibuje obrovské drama!
45+5'
45+4'
Neskutečný závěr prvního poločasu! Bahoken zakončoval do břevna, balón se však dostal za hranici velkého vápna, FLAVIEN TAIT střílel na bližší tyčku, lehce tečovaná střela končí v síti, Ruffier se k míči nedostal včas! Asistence: Mateo Pavlović.
45+2'
Rozběhla se druhá ze tří nastavených minut, M'Vila může být rád, že se jeho skluz obešel bez žlutého napomínání, Reine-Adélaïde bude v pořádku.
45+1'
Domácí tým otáčí skóre a dostává se do vedení! Kolodziejczak centroval z levé strany na vzdálenější tyčku, MATHIEU DEBUCHY pak hlavičkou překonal Butelleho! Asistence: Timothée Kolodziejczak.
45'
Santamaria teď ostře trefil Cabellu, který opět zůstává ležet na trávníku, těch přerušení je dnes opravdu mnoho, za malou chvíli začne nastavený čas.
44'
Ofsajd byl v tuto chvíli odmáván, následně i odpískán také na druhé straně hřiště, nacházel se v něm domácí útočník Diony.
43'
Balón za obranu dostal Bahoken, který se nacházel v těsném ofsajdu. Čárový rozhodčí však celou situaci správně nechal dohrát, hostující fotbalista vstřelil branku! Gól však po poradě s videorozhodčím nemůže být uznán!
41'
Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, domácí míč odkopli do bezpečí, vhazovat budou na útočné poloviny hosté.
40'
Angers má v posledních minutách lehce navrch, je aktivnějším týmem. Hosté teď vybojovali další rohový kop, ten rozehrají z levé strany.
38'
Vzdušný souboj v pokutovém území Saint-Étienne. Těžce se ze země zvedá kapitán Perrin, rozhodčí pískal útočný faul Thomase.
37'
Hosté vybojovali rohový kop. K žádnému ohrožení domácí branky v tuto chvíli nedošlo, u balónu je domácí brankář Ruffier.
36'
Rychlá kombinace na jeden dotek, balón dostal za obranu Chazrí. Ten byl podle všeho v ofsajdu, Butelle tak zasahovat nemusel.
35'
Už se zase hraje, u míče jsou domácí fotbalisté, kteří se postupnou kombinací snaží najít nějakou skulinku v defenzivě soupeře.
34'
Souboj, do kterého se dostali Debuchy a Tait. Hůře to dopadlo pro hostujícího fotbalistu, který zůstává ležet na hrací ploše.
33'
Bahoken chtěl centrovat na bližší tyč, jeho centr byl sražený, skončil v náručí brankáře Ruffiera, který ihned rozehrává.
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi, z obtížné pozice hlavičkoval Diony, snadný zákrok si připsal brankář Butelle.
30'
Balón se dostal jen kousek za hranici velkého vápna, ke střele napřáhl M'Vila. Jeho pokus byl nepřesný a skončil vysoko nad!
29'
Reine-Adélaïde teď na levé straně nedovoleně zastavil rychlou akci soupeře, hlavní rozhodčí vytahuje úvodní žlutou kartu.
28'
N'Doye se dostal do vzdušného souboje, schytal to M'Vila, který chvíli zůstal ležet na trávníku. Vypadá to, že domácí hráč bude pokračovat.
26'
Také domácí využívají rohového kopu a brzy srovnávají! Centrovaný míč směřoval na vzdálenější tyč, Perrin ho vracel do ohně. LOÏS DIONY poté hlavičkou překonal Butelleho, hosté se ofsajdu dožadovali marně! Asistence: Loïc Perrin.
25'
Uvidíme, jak zareagují domácí. Z pravé strany přišel centr na bližší tyčku, Diony v pádu nedokázal zakončit, rohový kop pro Saint-Étienne.
24'
Hosté rozehrávali rohový kop, vzápětí se dostali do vedení! Perrin si balón málem srazil do vlastní branky, Ruffier míč stihl na čáře a vyrazil před sebe, MATEO PAVLOVIĆ ho následně poslal z bezprostřední blízkosti do sítě!
23'
Pavlović teď nechtěl balón odkopnout a hlavičkou ho vracel brankáři, Butelle s tím příliš nepočítal, celou situaci nakonec zvládl.
22'
Z nějakých pětadvaceti metrů zakončoval Tait. Jeho střelecký pokus mířil doprostřed branky, snadná práce pro Ruffiera.
21'
Na druhé straně zahrozili také domácí! Diony míč sklepl pod sebe, s následnou ranou si poradil Butelle, rohový kop pro Saint-Étienne.
20'
Doposud největší příležitost tohoto utkání! Přihrávku za obranu dostal N'Doye, který to měl na dlouhou nohu. Jeho zakončení, které směřovalo na zadní tyč, skončilo těsně vedle branky!
19'
Zatím nám utkání příliš fotbalové krásy nenabízí, sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách, aktivnější jsou domácí.
18'
Chazrímu centr vůbec nevyšel. Na druhé straně byl odmáván ofsajd, v tom se podle čárového rozhodčího nacházel Bahoken.
17'
Hodně aktivní Kolodziejczak teď na levé straně hřiště vybojoval úvodní rohový kop v tomto duelu, pro balón si běží Chazrí.
16'
Hostující N'Doye se probíjel obranou soupeře, poté se dožadoval faulu jen kousek za velkým vápnem, rozhodčí byl jiného názoru.
15'
Přihrávka za obranu, Chazrí zakončoval z voleje přímo doprostřed branky. Vzrušení bylo zbytečné, domácí hráč se nacházel v ofsajdu!
13'
Poprvé se k pokutovému území soupeře dostali také hosté, Capelle přihrával pod sebe, tam však našel pouze domácího fotbalistu.
12'
Cabella hledal Chazrího, přihrávka byla dlouhá. Chazrí i přesto svému spoluhráči zatleskal, opět si zahraje Butelle.
11'
Dobrou obrannou práci předvedl Manceau, který míč uhlídal před Nordinem, následovat bude další odkop od hostující branky.
10'
Ven z branky musel Butelle. Hostující gólman se k balónu dostal jako první, následně volil dlouhý nákop na útočnou polovinu hřiště.
9'
Po kratším ošetření se zase pokračuje, potlesk si nyní vysloužil Cabella, který udělal technickou parádičku, domácí kombinují.
7'
Chazrí šel do souboje s Bambou, domácí fotbalista zůstává ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním nejlépe, bude ošetřován.
6'
Dlouhý balón za obranu soupeře, poté střela Dionyho z obtížné pozice. Pokus domácího hráče skončil vysoko nad brankou!
5'
Cabella si míč dlouho chystal na střelu, nakonec o něj přišel a hosté šli do brejku, výborný obranný zákrok však předvedl kapitán Perrin.
4'
Balón dostal na pravou stranu Kolodziejczak, který se pokoušel o centr z první. Míč netrefil podle svých představ, rozehrávat bude Butelle.
3'
Domácí fotbalisté drží balón na svých kopačkách a kombinují na polovině hřiště, do zakončení se zatím nedostávají.
2'
Manceau odehrál balón, poté byl tvrdě zasažen. Cabella se hostujícímu hráči omlouvá, rozhodčí vše řeší slovní domluvou.
1'
Oba celky právě nastupují na hrací plochu, utkání začne za malou chvíli.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Cabella, Chazrí, Nordin – Diony.
Náhradníci: Moulin – Saliba, Salibur, Hamouma, Monnet-Paquet, Dioussé, Berić.

Angers SCO: Butelle – Manceau, Thomas, Pavlović, Bamba – Santamaría – Reine-Adélaïde, Capelle, N'Doye (C), Tait – Bahoken.
Náhradníci: Boucher – Andreu, López, Fulgini, Kanga, El Mellali, Mouanga.

Rozhodčí: Léonard – Pasqualotti, Hebrard.
Angers

je na tom hůře než dnešní soupeř. Angers jsou aktuálně dvanáctí s totožným ziskem bodů.Spodní část tabulky je ale nesmírně vyrovnaná a týmy mezi dvanáctým a osmnáctým týmem dělí pouhé dva body.
As Saint-Étienne

má po 11 odehraných kolech na svém kontě 17 bodů a okupují šestou příčku tabulky se skóre 13:14. Na pátou Marseille ztrácí výše zmiňovaný klub dva body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.