Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Monaco  - 28. září 2018   20:45

St. Etienne
41' Chazrí (Selnaes) • 54' Chazrí
2:0
(1:0)
St. Etienne
Ruffier – Gabriel Silva (66. Panos), Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Salibur (83. Monnet-Paquet), Chazrí (68. Nordin), Cabella – Diony.
Moulin – Saliba, Panos, Hamouma, Monnet-Paquet, Nordin, Berić.
Brisard – Danizan, Pages
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
26 486 diváků
Monaco
Benaglio – Sidibé, Raggi, Glik, A. Barreca (67. Chadli) – N'Doram, Diop – A. Traoré (59. Golovin), Pelé (79. Henrichs), Moussa Sylla – Falcao (C).
Sy – Henrichs, Golovin, Chadli, Aholou, Grandsir, Mboula.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:9. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:9.
Je dobojováno. Domácí nakonec svůj dvoubrankový náskok udrželi, nedopustili žádné drama a získávají další tři body do tabulky. Hosté naopak znovu nezískali ani bod a budou se tak i nadále krčit ve spodních patrech tabulky. Sezónu tak tedy vůbec dobře nezačali a už mají velkou ztrátu.
90+4'
90+4'
Ještě jedna nepřesná střela Perrina, která skončila jen vedle tyče hostující branky a zřejmě se už nic nestane.
90+4'
Cabella střelou uvnitř pokutového území poslal míč jen do připraveného hostujícího brankáře. Ten vytasil další přesný zákrok.
90+3'
Loïs Diony byl u zrodu další šance domácích, ale znovu z toho nebylo ohrožení branky hostů. Hráče Étiennu to však mrzet vůbec nemusí.
90+2'
Akce vystřídala akci, u té další se pak zjevili zase domácí hráči, ale na branku Benaglia vyslali pouze nepřesnou střelu.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.
89'
Alexandr Golovin se uvolnil na levé straně, vyslal poté centr na Falcaa, ale ten byl v ofsajdové pasti.
88'
Arnaud Nordin zahrál rohový kop nakrátko a poté míč do pokutového území centroval Cabella, ovšem Benaglio ho našel ve svých rukavicích.
87'
Blíží se závěr zápasu a stále mají domácí slibný náskok. Vypadá to, že pomalu, ale jistě míří ke třem bodům z tohoto duelu. Alespoň to na nějaký zvrat na straně hostů vůbec nevypadá.
86'
Diony střelou kousek před malým vápnem nechal vyniknout brankáře hostů, který jeho střelu pokryl a poslal balon na rohový kop.
85'
Sidibé nepustil Raggiho do akce a před brankou domácích tak nevzniklo žádné nebezpečí. Nyní otáčejí hru na druhou stranu hráči Saint-Étienne.
85'
Další šance domácích skončila jen nad brankou hostů. Ti tak byli v posledních minutách v obležení, nyní už ale táhnou akci na druhé straně.
84'
Dalekonosná střela Dionyho skončila jen vysoko nad brankou hostů. Následuje tak pouze odkop od ní.
83'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Kévin Monnet-Paquet.
82'
Yann M'Vila sebral balon a dostával se s ním na polovinu hostů, jenže tam ho zastavila obrana Monaka. Další akce domácích je u konce.
81'
Kamil Glik proti Dionymu vytasil dobrý obranný zákrok a domácího hráče tak do zakončení nepustil. Saint-Étienne budou zahrávat rohový kop.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a domácí mají stále dvoubrankový náskok. Nyní střílel Arnaud Nordin, jeho pokus mezi tři tyče nezamířil.
79'
Henrichs se hned zapojil do hry a táhl akci Monaka. Jenže na jejím konci byla jen nepřesná střela Radamela Falcaa.
79'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Pelé, přichází Benjamin Henrichs.
78'
Hosté už nemají příliš času na to, aby se dostali k nějaké šanci, která by je vrátila zpět do hry. Domácí velmi dobře organizují obranu a nepouštějí Monako do zakončení.
76'
Arnaud Nordin vyslal nebezpečnou střelu na branku Monaka, ovšem brankář Benaglio dokázal v pádu míč chytit do rukavic.
75'
Sidibé procpal míč mezi dvěma obránci domácích, ale bylo to příliš rychlé, takže jeho spoluhráč neměl šanci ho získat.
74'
Nakonec to nedopadlo a do akce se vrhli domácí hráči, kteří také získali možnost autového vhazování. Ale záhy míč také ztratili.
72'
Hosté na polovině Saint-Étienne vybojovali autové vhazování. Mají tak šanci na této části hřiště zůstat i nadále.
71'
Cabella nechal míč Dionymu, který vyslal přízemní střelu, která zaplula jen do rukavic hostujícího brankáře, který tak míč odkopne od své branky.
70'
Falcao se snažil uniknout podél levé postranní čáry, dobře mu ale sekundoval domácí hráč, který ho do blízkosti domácí branky nepustil. Nicméně hosté stále drží útočnou polovinu.
69'
Další náznak dobré akce na straně hostů. Radamel Falcao centroval míč do pokutového území, ale akce byla ofsajdová. Hosté tak ztrácejí balon.
68'
Golovin uvolnil nabíhajícího Diopa, druhý jmenovaný však nezakončil přesně a míč tak končí znovu v moci domácího brankáře.
68'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Arnaud Nordin.
67'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Antonio Barreca, přichází Nacer Chadli.
66'
Golovin se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři, ale na míč, který mířil před domácí branku, nakonec nedosáhl. Další zmařená akce hostů.
66'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Gabriel Silva, přichází Mickaël Panos.
64'
Kamil Glik zastavil střelu domácích a hned na to se hosté vydali do další akce, jenže před domácí brankou si počínali opět hodně nepřesně.
62'
Diop se napřáhl ke střele z pravé strany, ale míč příliš vysoko zdvihl a ten skončil až na tribuně za domácí brankou.
61'
Golovin se dostal ke střele, kterou však vyrazila obrana Saint-Étienne do bezpečí. Následuje tak další odkop od Ruffierovy branky.
60'
Hosté mají třicet minut na to, aby s utkáním něco udělali. Nyní budou zahrávat rohový kop.
59'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Alexandr Golovin.
58'
Hosté se dostali do další útočné akce, na polovině domácích však branku Ruffiera neohrozili.
56'
Falcao spálil další svou šanci v blízkosti domácí branky. Následuje tak odkop od ní.
54'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Nyní se to už ale povedlo. Po chybě hostujícího hráče získali míč domácí a VAHBÍ CHAZRÍ se napřáhl ke střele, kterou podruhé v utkání překonává hostujícího brankáře – 2:0.
53'
Na druhé straně střílel Yannis Salibur, ale bylo to jen vysoko nad branku Monaka.
52'
Další obrovská šance hostů. Adama Traoré pálil na domácí branku a gólman Ruffier se zaskvěl parádním zákrokem, když vyrazil míč před sebe!
50'
Na druhé straně branku hostů ohrozil Loïc Perrin, ovšem střela domácího obránce skončila mimo tři tyče. Následovat tak bude pouze odkop od branky Saint-Étiennu.
49'
Radamel Falcao dostal od Sidibého centr do pokutového území, svou pravačkou však poslal střelu jen těsně vedle tyče! Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno!
48'
Po nepřesné rozehrávce hostů před brankou domácích se hned k míči dostali právě hráči Saint-Étiennu a hned si to namířili znovu na opačný konec hřiště.
47'
Gabriel Silva uvolnil nabíhajícího Vahbího Chazrího, který se dostal před velké vápno. Tam se ale dopustil faulu a hráči Étiennu ztrácejí balon.
46'
Monačtí se dostali na polovinu domácího celku, jejich pokus ale zamířil mimo tři tyče. Hru na druhou stranu tak otáčejí zase domácí hráči.
46'
Střely na branku: 1 – 3
Sudí nenatavil ani minutu navíc a je tu konec prvního poločasu. Dlouho jsme se nemohli dočkat nějaké větší šance ani na jedné straně. Poté ale hra začala nabírat na obrátkách a oba celky si vypracovaly šance. Až ve dvaačtyřicáté minutě jsme se dočkali úvodní branky, kterou po pěkné střele v pokutovém území přetavil v první branku zápasu domácí Vahbí Chazrí. Domácí tak po první části hry mají v zádech jednobrankový náskok. Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
45'
44'
Cabella v pádu poslal míč na nabíhajícího Chazrího, který se ale do zakončení nedostal.
43'
Hosté se pokusili o bleskovou odpověď na druhé straně, ale byli zastaveni obranou domácích, kteří si tak přebírají znovu míč do své moci.
41'
Domácí se ujímají vedení. VAHBÍ CHAZRÍ dostal lobem přihrávku do pokutového území. Pravačkou si zpracoval balon a poté dělovkou napálil míč k protější tyči – 1:0. Asistence: Ole Selnaes.
40'
Střela Nevena Subotiće prolétla do pokutového území, kde však nikdo nebyl na dorážku.
39'
Vahbí Chazrí přišel o balon uprostřed hřiště a to hrálo do not hostům. Jejich pokus přejít do blízkosti domácí branky ovšem nevyšel.
38'
Salibur dostával přihrávku od Kolodziejczaka, ale ta byla příliš dlouhá. Prvně jmenovaný na ni tedy nedosáhl. Další náznak domácí akce končí velmi rychle.
37'
Sidibé vyslal mezi dvěma domácími obránci střelu, která došla až k Ruffierovi, jenž neměl problém míč dostat pod kontrolu. Následuje tak odkop od jeho branky.
36'
Dlouhý nákop na hostující polovinu odvrátila obrana Monaka, která tak posílá do akce zase hostující tým.
35'
Další pokus agilního Radamela Falcaa zastavil brankář domácích, který reflexivně vytáhl míč mimo ohrožení své branky. Nyní tak jdou do akce zase hráči Saint-Étiennu.
33'
Další pokus domácích, Chazrí se napřáhl na rohu velkého vápna, jeho střela ale zamířila jen do obrany hostujícího celku.
32'
Radamel Falcao si s míčem naběhl k hranici velkého vápna, jeho pokus ale zamířil mimo tři tyče.
30'
Selnaes se dostal k dobré střele, ale tu příliš zvedl a míč poslal jen vysoko nad hostující branku.
29'
Cabella pláchl Sidibému a jal se do zakončení, ale bylo to hodně nepřesné.
28'
Domácí hráči zahrávali autové vhazování a zůstávají tak na polovině hostujícího celku.
27'
Rémy Cabella se napřáhl před velkým vápnem ke střele a orazítkoval břevno monacké branky! Nyní si hosté mohli pořádně oddechnout.
26'
Domácí hráči založili další pohlednou akci, ovšem hosté zavřeli svou polovinu a nepustili je ke střele. Nakonec hned na to pálil Salibur, byl ale v ofsajdovém postavení.
25'
A ten si připisuje další zákrok proti střele Rémyho Cabelly. Hostující brankář se tak chystá odkopnout míč od své branky.
24'
Chazrí dlouhým nákopem našel nabíhajícího Salibura, který z pravé strany poslal míč jen do připraveného hostujícího brankáře.
23'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní už ale mají míč na svých kopačkách opět hráči Monaka, kteří s ním míří zpět před branku Saint-Étiennu.
23'
Hosté vybojovali další autové vhazování na vlastní polovině a poté s míčem zamířili před Ruffierovu branku.
22'
Na polovině hřiště sebrali míč domácí a zamířili s ním před hostující branku, ale obrana Monaka včas zakročila.
21'
Barreca přešel přes obránce domácích, ale jeho zakončení chybělo více přesnosti. Skóre se tak opět nemění.
19'
Domácí hráči zahrávali další rohový kop, centr, který se snesl do pokutového území však skončil jen na obraně hostů. Ti otáčejí hru.
18'
A hned z toho byla další velká šance. Loïs Diony měl před sebou prázdnou branku, v pádu chtěl zakončovat, ale míč trefil pouze do obránce Monaka!
17'
Rohový kop vybojovali také domácí hráči.
17'
Hosté ožili a hned na to pádili do další akce, ale tentokráte byli zastaveni obranou domácích, kteří dále hosty nepustili.
16'
Dosud největší šance tohoto utkání. Antonio Barreca střílel z levé strany uvnitř pokutového území a jeho pokus kryje domácí brankář, jenž dostal míč na rohový kop.
15'
Po sérii přihrávek na polovině hostů střílel Selnaes, jeho pokus však mezi tři tyče nezamířil. Následuje tak pouze odkop od hostující branky.
14'
Další zahrání však zamířilo pouze do připravené zdi z hostujících hráčů. Ti tak otáčejí hru na opačnou stranu.
13'
Hostující N'Doram velmi tvrdě najel nohou do soupeře a dostává za to žlutou kartu. A následuje další volný přímý kop pro domácí celek.
11'
Po chybě brankáře hostů proskočil k Benagliovi Vahbí Chazrí, ale trefil pouze ruku hostujícího brankáře. Jeho chybu tak nepotrestal.
10'
Subotić nechal balon nabíhajícímu Timothéemu Kolodziejczakovi, pro něho ale byla přihrávka příliš rychlá a na balon druhý jmenovaný nedosáhl.
9'
Radamel Falcao se dostal ke střele před velkým vápnem, jeho střela mířila na branku domácích, kde byl ale připraven Stéphane Ruffier.
8'
Hráči Saint-Étiennu vybojovali míč na svou stranu a dostali se do další akce, jenže ta skončila velmi brzy. Obrana Monaka dále domácí hráče nepustila.
7'
Vahbí Chazrí se ujmul exekuce této standardní situace, svou střelou však trefil pouze zeď.
6'
Loïs Diony byl faulován kus před velkým vápnem a domácí celek bude zahrávat volný přímý kop.
5'
Zatím sledujeme opatrnou hru z obou stran. Ani jeden celek se do výraznějšího zakončení. Nyní mají míč domácí a míří znovu před branku Monaka.
4'
Djibril Sidibé po pravé straně táhl akci hostů, ale ti se dále nedostali. U velkého vápna je o míč připravili znovu hráči Saint-Étienne.
3'
Hlavičkový souboj uprostřed hřiště vyhráli domácí hráči a hned s míčem směřovali před branku Monaka, ovšem Vahbí Chazrí zakopl míč do zámezí. Autové vhazování pro hráče Monaka.
2'
Diony se na levé straně dostal k míči a poslal ho směrem k velkému vápnu, Chazrí ale svou střelu poslal mimo tři tyče.
1'
Hosté se dostali do akce hned v první minutě hry. Sidibé centroval míč na vzdálenější tyč, jeho spoluhráč ale na balon nedosáhl. Následuje tak odkop od branky domácího celku.
1'

AS Saint-Étienne: Ruffier – Gabriel Silva, Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Salibur, Chazrí, Cabella – Diony.
Náhradníci: Moulin – Saliba, Panos, Hamouma, Monnet-Paquet, Nordin, Berić.

AS Monaco FC: Benaglio – Sidibé, Raggi, Glik, A. Barreca – N'Doram, Diop – A. Traoré, Pelé, Moussa Sylla – Falcao (C).
Náhradníci: Sy – Henrichs, Golovin, Chadli, Aholou, Grandsir, Mboula.

Rozhodčí: Brisard – Danizan, Pages.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se hráčům Monaca proti Saint-Étiennu dařilo. Dokázali zvítězit v obou duelech. Nejprve na půdě Saint-Étiennu zvítězili 4:0, doma pak tuto výhru potvrdili po výsledku 1:0. Domácí tak mají svému soupeři vracet, hosty naopak může motivovat to, že na svého soupeře umí a třeba se dokáží díky tomu zvednout.
AS Monaco FC

Hosté z Monaca se zatím nacházejí na osmnácté příčce a sezóna jim zatím vůbec nevychází podle představ. Po sedmi kolech mají na svém kontě šest bodů za jednu výhru, tři remízy a tři prohry. Rozhodně monačtí fotbalisté patří mezi lepší týmy v Ligue 1 a rádi by se nějakou sérií výher chytili a začali připisovat body. Naposledy doma ztratili všechny tři body po těsné prohře 0:1 s Angers. Uvidíme, zda se po dnešním duelu odrazí k lepším výsledkům.

Nejproduktivnější hráči AS Monaco FC

Radamel Falcao – 3+1
Youri Tielemans – 2+0
Stevan Jovetić, Pietro Pellegri, Rony Lopes – 1+0
AS Saint-Étienne

Domácí Saint-Étienne je po sedmi odehraných kolech na šestém místě v tabulce se ziskem dvanácti bodů. Třikrát dokázali zvítězit, třikrát se zrodila remíza a jednou fotbalisté Saint-Étiennu okusili hořkost porážky. Naposledy se jim dařilo, když zvítězili na půdě Toulousse těsně 3:2 a na toto vítězství by rádi navázali i dnes před svými diváky. Čeká nás rozhodně zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči Saint Étienne

Loïs Diony – 2+1
Vahbí Chazrí – 2+0
Timothée Kolodziejczak – 1+1
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu osmé kolo francouzské Ligue 1 a v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat duel mezi týmy AS Saint-Étienne a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.