Ligue 1 - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Montpellier - 27. října 2018   20:00

0:3
(0:2)
Montpellier
21' Laborde   • 24' Delort   • 90+3' Sambia
Toulouse
Reynet – Amian, Todibo, Jullien (46. Jean), Moubandje – Sylla (46. Bostock) – García, Mbia, Durmaz (66. Cahuzac), Gradel (C) – Dossevi.
Goicoechea – Cahuzac, Jean, Moreira, Mubele, Bostock, El Mokeddem.
Abed – Zakrani, Berchebru
Městský stadion, Toulouse
Montpellier
Lecomte – Mendes, Hilton (C), Congré – Aguilar, Schirí, Le Tallec, Mollet (88. Lasne), Oyongo – Laborde (75. Sambia), Delort (83. Škuletić).
Ligali – Camara, Lasne, Sambia, Píriz, Škuletić, Cozza.

On-line přenos končí, hezký zbytek večera.
Jak již bylo zmíněno, Toulouse se třetímu týmu tabulky nevzepřelo a zůstalo deváté, svou nelichotivou sérii bez výhry navíc protáhlo na sedm zápasů.
Úspěšnější v něm byl Montpellier. Mírně favorizovaný celek zvítězil přesvědčivým rozdílem a právě tímto vítězstvím přetrhl svůj řetězec výhra-remíza, který trval od poloviny srpna, či druhého kola, chcete-li.
Takhle ofenzivní zápas jsem dlouho neviděl. Oba týmy dohromady vyslaly téměř třicet střel, k nimž ještě musíme přičíst skoro desítku zblokovaných pokusů. Utkání tak zkrátka upoutalo pozornost všech.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:11. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:13.
90+3'
90+3'
Montpellier právě vstřelil branku!
V samotném závěru přidali hosté třetí gól a návrat do Montpellieru pro ně bude o to radostnější. JUNIOR SAMBIA si dal záležet na rozehrávce přímého kopu z dálky. Zlomek vteřiny sice litoval, že trefil pouze tyč, jenomže pak uviděl, jak se míč odráží od brankové konstrukce do zad padajícího Reyneta a následně dopadá až za brankovou čáru.
90+1'
Žlutou kartu dostává Corentin Jean (Toulouse).
90'
Poslední slovo k zápasu mohl říct Oyongo (Montpellier)! U levého rohu šestnáctky si zasekávačkou před obráncem vytvořil lepší pozici pro střelu a tou rozvlnil boční část sítě!
88'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Paul Lasne.
87'
Ani možnost složit reparát hráči Toulouse nevyužili a už to s nima vypadá opravdu zle.
86'
A riziko pro hostující montpellierskou obranu neznamenal ani následný kop z rohu hřiště.
85'
Šanci dostat se na dostřel cítili domácí při přímém kopu, Gradel však neobstřelil obrannou zeď.
83'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Petar Škuletić.
82'
V žádném případě se hráčům Toulouse nedá upřít snaha. Faktem ovšem zůstává, že recept na to, jak vstřelit gól, hledají bezvýsledně.
80'
Důsledná defenziva Montpellieru si všechny nabíhající hráče pokryla, čímž jim znemožnila zakončit.
79'
Přesto se domácí nevzdávají. K hlavičkovému pokusu se propracoval Gradel a po jemné teči bude jeho mančaft zahrávat rohový kop.
76'
Čtvrt hodiny před závěrečným hvizdem si fotbalisté Montpellieru hlídají vypracovaný náskok.
75'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Junior Sambia.
74'
Za tento pokus Laborde (Montpellier) pochválen nebude, jeho provizorní rána z uctivé vzdálenosti totiž zaměstnala akorát podavače míčů.
71'
Pořádně rušno bylo také na opačné straně! Delort (Montpellier) neohroženě vešel na pravou stranu vápna, aby vyslal křižný pokus. A i když se v době střely už nacházel v ostrém úhlu, tak nechybělo moc, aby balonem zazvonil o vzdálenější brankovou konstrukci.
69'
Gradel spálil obrovskou šanci! Žhář z Toulouse si nikým neatakován naskočil na Dosseviho načechraný centr a zkoprnělý Lecomte se jen díval, jak žhavá koule míjí tyč jeho brány!
68'
To byla lahůdka. Reynet (Toulouse) si pochutnal na dlouho letícím pasu od lajny.
66'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Yannick Cahuzac.
63'
Následoval roh. Z klubka hráčů nejvýše vyskočil Hilton, jenž přehlavičkoval domácí bránu.
62'
Delort (Montpellier) se šikovně zbavil jednoho obránce, ten další už ho ale dokázal zastavit.
61'
Statistika držení míče: 45% : 55%.
58'
A tak opět zaútočili domácí. Konkrétně Gradel, jehož nabídka mířila do země nikoho.
56'
Při strhujícím tempu hry měli šanci zase hosté! Mollet narýsoval kolmici pro Labordeho, tomu se však po převzetí geometrického úkolu tolik nedařilo. Finální přímku přetáhl nad břevno.
53'
V současnosti se zápolí ve středu hracího pole.
52'
Protože domácí nechtěli zůstat pozadu, zakombinovali v blízkosti pokutového území. A nejen to! Ke střele tam napřáhl Gradel a Lecomte měl co dělat, aby pokus afrického fotbalisty udržel před brankovou čárou.
50'
Panečku, to byla rána jako z děla! Reynetovy rukavice vyprášil Mollet (Montpellier).
48'
Protiútok dotáhl do zdárného konce Grade. Domácí fotbalista si ušlapal cestu k pokutovému území a před jeho hranicí vypustil ránu letící na tribunu.
47'
Následný roh už si hráči Toulouse pohlídali.
46'
Domácí ekipa se ze svých chyb v prvním poločase evidentně nepoučila. Jen několik vteřin po návratu z kabiny nechala nebezpečně vypálit Delorta, který svůj pokus směřoval pod břevno. Kdyby se Reynet neodrazil od trampolíny, se stoprocentní jistotou by inkasoval potřetí!
46'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Issiaga Sylla, přichází John Bostock.
46'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Christopher Jullien, přichází Corentin Jean.
46'
Gladiátoři se vrátili na kolbiště Městského stadionu.
Míra atraktivity prvního poločasu? 100%. Šance střídala šanci a i pro oko toho nejnáročnějšího diváka to byla slast pohledět. Domácí sice začali pěkně zhurta, ale paradoxně jsou to právě oni, kdo bude muset po změně stran dotahovat ztrátu. A ne ledajakou, ale rovnou dvougólovou, protože v rozmezí tří minut slepily své branky Laborde a Delort.
45'
45'
Ještě to zkusili také domácí. Tečku za úvodním dějstvím napsala Garcíova rána letící nad horní tyč.
43'
Krátká kombinační souhra vedla k centru, který Le Tallec (Montpellier) usměrnil hlavou mimo tři tyče.
41'
Po dopadnutí míče na zem se kulatého nesmyslu ujali Montpellierští a vyvezli ho někam pryč.
40'
A svým výpadem po křídle na tom nic nezměnil ani Gradel, přesto mohou domácí aspoň vhodit aut.
38'
Toulouse je při ofenzivní snaze nemohoucí.
37'
S dalším útokem přispěchal Mollet (Montpellier), trefil ovšem pouze jednoho z bránících fotbalistů.
35'
Z nařízeného rohu už hosté nezahrozili.
34'
Ještě více zvýraznit náskok svého týmu měl v úmyslu Laborde (Montpellier). Plány mu však překazil Reynet, který střelu letící do horní části brány konečky prstů vyškrábl nad břevno!
31'
Statistika držení míče: 43% : 57%.
30'
Hosté pak nakopli balon na soupeřovu polovinu a tím ho vlastně pouze odevzdali.
28'
K útoku zavelel Durmaz (Toulouse), jeho průnik skončil kousek za půlící čárou.
25'
Domácí ekipa se snaží uklidnit hru.
24'
Montpellierští zasadili druhý úder! Když už to vypadalo, že rohový kop jim bude k ničemu, vrátili míč do mlýnice. Za zády obránců se po hrubé chybě jednoho z nich objevil ANDY DELORT, a i když byl kvůli nízké rychlosti tísněn, tak dokázal míč zavěsit pod břevno.
22'
Nedobře vyvíjejícím se stavem zřejmě frustrovaný Jimmy Durmaz (Toulouse) vlétl do souboje jako utržený od řetězu a dostal za to žlutou kartu.
21'
Olalá, tohle se jen tak nevidí! Výstřel, ťuk, ťuk, gól! GAËTAN LABORDE pustil uzdu své střele zpoza velkého vápna a skóroval šťastnými odrazy od obou brankových konstrukcí.
18'
Hosté se opět usadili na útočné polovině.
16'
Při bránění rohu domácí neuhlídali hlavičkujícího Mendese! Smutnět ovšem nemusejí, zachránil je gólman Reynet. Úvodní čtvrthodina zápasu se nezaujatému fanouškovi musí zamlouvat.
15'
Toulouse bude čelit exekuci rohového kopu.
13'
Už i montpellierští fotbalisté se dočkali své první příležitosti, to když Delortova dalekonosná rána proskotačila kousek kolem levé tyčky!
10'
Další domácí akci tentokrát zkazil ofsajd.
9'
A tak zaútočil Dossevi. Hráč Toulouse se při sólo akci vydal do pokutového území a po drobném kontaktu se soupeřem se skácel k zemi. Vyčítavým pohledem pak hledal hlavního arbitra, protože ten k celé věci zaujal chladný postoj.
7'
Hosté by si také rádi vytvořili první střelecký pokus, jenomže v útoku jsou zatím bezradní.
5'
Gradel (Toulouse) sestrojil na hranici vápna dělovku, která Lecomtem pořádně otřásla! Publikum to ocenilo potleskem.
4'
Centr stáčející se směrem do brány Lecomte (Montpellier) vyboxoval do bezpečných míst.
3'
Domácí budou kopat premiérový roh.
1'
Hned v první minutě přerušil hru tvrdý zákrok, potrestán byl za něj Andy Delort (Montpellier). Dostat takhle brzy kartu, to je nemilé.
1'
Karim Abed oficiálně přivedl hráče na hřiště. Mezi kapitány už se také uskutečnil tradiční los, který rozhodl o tom, že úvodní výkop provedou domácí.

Toulouse FC: Reynet – Amian, Todibo, Jullien, Moubandje – Sylla – García, Mbia, Durmaz, Gradel (C) – Dossevi.
Náhradníci: Goicoechea – Cahuzac, Jean, Moreira, Mubele, Bostock, El Mokeddem.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes, Hilton (C), Congré – Aguilar, Schirí, Le Tallec, Mollet, Oyongo – Laborde, Delort.
Náhradníci: Ligali – Camara, Lasne, Sambia, Píriz, Škuletić, Cozza.

Rozhodčí: Abed – Zakrani, Berchebru.
Zatímco fotbalisté se na hrací ploše teprve rozcvičují, vy si můžete zkrátit čas prohlédnutím sestav.
Vážení sportovní přátelé, ještě jednou bych vás rád přivítal u sledování textového on-line přenosu z utkání Ligue 1 mezi Toulouse a Montpellierem.

Montpellier HSC

Klub z města ležícího v blízkosti pobřeží Středozemního moře se společně se suverénním Paris Saint-Germain může chlubit tím, že na venkovních stadionech ještě nepoznal hořkost porážky. Nejen z tohoto důvodu bookmakeři pasují Montpellier do role mírného favorita, kterou by měl HSC v sobotní večer potvrdit.

Minulé kolo
Montpellier – Bordeaux 2:0 (1:0)
Toulouse FC

S trochou nadsázky se dá říct, že fotbalisté Toulouse se na svá utkání nemohou soustředit kvůli povinné školní docházce, protože svůj poslední ligový triumf si připsali dva dny před jejím začátkem. Malou útěchou snad pro ně můžou být dva těsně vyhrané přáteláky s týmy ze španělské LaLigy – Gironou a Eibarem.

Minulé kolo
Nantes – Toulouse 4:0 (2:0)
V 11. kole Ligue 1 svedou souboj celky s rozdílnou formou. Zatímco deváté Toulouse nevyhrálo šestkrát v řadě, třetí Montpellier odešel z bojiště poražen pouze v úvodním kole, od té doby pravidelně střídá úspěšné výsledky s těmi nerozhodnými.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.