Angers - Lille | ONLINE | 7.2.2020 20:45 | Ligue 1 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Lille - 7. února 2020   20:45

Ukončeno
0:2
(0:1)
Lille
14' Osimhen  (Bamba) • 75' Sanches  (Araújo)
Angers
Sestavy:
Butelle – Manceau, I. Traoré (C) (73. Ninga), Pavlović, Thomas – Santamaría – Thioub, Fulgini, Mangani (58. Pereira Lage), Capelle – Alioui (57. Bahoken).
Náhradníci:
Petković – Bahoken, Bamba, Doumbia, Bobichon, Ninga, Pereira Lage.
Rozhodčí
Bastien – Zakrani, Danizan
Stade Raymond Kopa, Angers
Lille
Sestavy:
Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Reinildo – Sanches, André – Ikoné (73. Xeka), Bamba – Rémy (66. Araújo), Osimhen (80. Gaitán).
Náhradníci:
Leonardo – Xeka, Araújo, Pied, Soumaré, Djaló, Gaitán.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lille, které svého soupeře porazilo poměrem 2:0. Druhý poločas tak trochu navázal na ten první, sledovali jsme totiž nesmírně vyrovnanou podívanou. Angers se snažilo s výsledkem něco udělat, avšak místo toho podruhé v utkání inkasovali. Domácí to přesto nevzdali, avšak na brankáře Maignana recept nenašli.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:15.
90+5'
Konec zápasu.
90+4'
Vypadá to, že nám tento duel už žádnou další branku nenabídne. Lille OSC opět nasbíralo cenné vteřinky na polovině soupeře, což mu rozhodně vyhovuje.
90+2'
Sanches se mrštným způsobem dostal až do pokutového území, kde se nakonec ke střele prodral Xeka, jehož rána pravou nohou byla hodně nepřesná.
90+1'
Po jednom ze zákroků se na zemi ocitl domácí Fulgini, který vykřesal zisk standardní situace. To značí jednu z posledních šancí na snížení pro domácí hráče.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Žlutou kartu dostává Rodrigue Casimir Ninga (Angers SCO).
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se pomalu a jistě zdá být rozhodnuto. Angers nesnížilo ani díky předchozímu rohovému kopu.
88'
Domácí se v krátkém časovém sledu dostali zpět k míči, přičemž to Bahoken zkoušel průnikem podél postranní lajny, kde ho čistě zastavil zadák Fonte.
87'
Pokus o dalekonosný pas na levou stranu hrubě nevyšel, míč se totiž ocitl daleko za postranní lajnou. To znamená, že si Manceau vyzkouší další autové vhazování.
85'
Žlutou kartu dostává Sada Thioub (Angers SCO).
83'
S míčem si pohrál také domácí brankář Butelle, který se postaral o rutinní roztažení hry do volného prostoru. Tam se nacházel Capelle, který měl málo času.
82'
Jedna z nahrávka proskákala až do pokutového území, kde se nacházel domácí Pereira. Jeho okamžitá rána pravou nohou směřovala výrazně vedle branky.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Lille i nadále vede o dvě branky, domácí celek tak musí v poslední desetiminutovce pořádně zabrat.
80'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Nicolás Gaitán.
79'
Osimhen nakonec opustil tento zápas na nosítkách, což je pro hostující tábor rozhodně nemilá informace. Každopádně jsme sledovali příchod Argentince Gaitána.
78'
Osimhen se posléze ocitl na zemi, což vedlo k přerušení hry. Na hrací plochu byl přivolán také lékařský personál, Lille bude nejspíše muset potřetí střídat.
77'
Co scházelo! Pro změnu se do úniku dostal hostující Osimhen, který to nakonec zkoušel přízemním zakončením pravou nohou, se kterým si Butelle poradil.
76'
Domácí mužstvo to bude mít v tomto okamžiku hodně složité, prohrává totiž u o dva přesné zásahy. I tak do konce tohoto zápasu zbývá celkem dost času.
75'
Lille právě vstřelilo branku!
S ambicemi domácího celku to nevypadá vůbec vesele, Lille jde totiž do dvoubrankového vedení! Parádním způsobem to před malým momentem provedl RENATO SANCHES, který nejprve převzal nahrávku, načež se dostal do vápna. Tam zkoušel štěstí pravou nohou, přičemž mířil do protipohybu brankáře.
75'
Xeka se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útočného výpadu. Lille se přesto nedostalo ani na druhou stranu, avšak se povedlo zakročit Fulginimu.
74'
Hlavní sudí opět pískl do své píšťalky, a sice z důvodu nedovoleného zákroku na Bambu. Faulem se totiž provinil Pavlović, který místo míče trefil pouze protihráče.
73'
Hostující celek se tak dostal z menšího náporu, načež sám rozjel kombinaci na vlastní polovině. Mandavovi se navíc velice přesně povedlo přenést hru na Celika.
73'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ismaël Traoré, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Xeka.
71'
Poté to dalším pokusem o centr zkoušel Manceau, avšak ani on nezamířil do vysněného místečka. Zatím to vadit nemusí, Angers bude totiž pro změnu vhazovat.
69'
Na pořadu dne byl další rohový kop pro domácí hráče. Nejednalo se o nic nebezpečného, míč se totiž snesl k prvnímu protihráči, kterým byl záložník Bamba.
66'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Luiz Araújo.
65'
Lille pracovalo s míčem na polovině soupeře, kde nasbíralo další cenné vteřinky. O nahrávku si navíc řekl André, který si hledal střeleckou pozici, kterou nenašel.
64'
Do rychlého protiútoku se vydal hostující Celik, který ho ovšem nevyřešil nejlépe. Ihned záhy to samé zkoušeli také domácí, centr ale skončil pouze u Maignana.
63'
Je za námi něco málo přes hodina hra, zatím jsme se dočkali jediné branky. Lille i nadále působí mnohem aktivněji, domácí jsou stále bez kloudnějšího nápadu.
62'
Do nepříjemného nátlaku se dostal rozehrávající brankář Butelle, který před napadajícím protihráčem odkopával na druhou stranu, kde ovšem fauloval Bahoken.
61'
Hosté si dokonce vybojovali rohový kop z pravé strany, který byl hodně nebezpečný. Do vzduchu se totiž vyšplhal Osimhen, který z dobré pozice mířil vedle tyče.
60'
Uvnitř pokutového území se k volnému míči dostal Rémy, který si hodil míč na pravou nohu, avšak svůj prudký pokus poslal výrazně vedle branky.
59'
Lille si vybojovalo další standardní situaci, i tentokráte se k míči postavil šikovný Sanches. Jeho nadýchaný bochánek si na hranici malého vápna našel soupeř.
58'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Mathias Pereira Lage.
58'
Posléze to Santamaría zkoušel centrovanou nabídkou pravou nohou, avšak míč doletěl pouze daleko vedle branky. Maignan tak bude moci odkopávat od branky.
57'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Stéphane Bahoken.
56'
Žlutou kartu dostává Ismaël Traoré (Angers SCO).
55'
Kousek od středového kruhu chyboval hostující Sanches, který se tak musel okamžitě vracet zpět. Domácí totiž založili rychlou akci, jenž nic nebezpečného nepřinesla.
54'
Thioub se pokoušel natlačit až k hranici pokutového území, co se mu nakonec nepovedlo. I přesto z toho byl faul, na řadu tak přijde další standardní situace.
53'
V krátkém časovém sledu tu máme další žlutou kartu, tentokráte jí vyfasoval hostující Ikoné.
53'
Ven z branky před malým momentem musel domácí brankář Butelle, kterému se povedlo schovat hrací předmět do rukavic, načež rozehrál do volného prostoru.
52'
Žlutou kartu dostává Reinildo (Lille OSC).
51'
U postranní lajny šel celkem důrazně do souboje hostující André, který si přesto počínal čistým způsobem. Angers nemusí smutnit, domácí budou alespoň vhazovat.
50'
Angers se nedokázalo dostat na útočnou polovinu, těsně před ní se totiž Fulginimu nepovedlo přejít přes Celika, který navíc pro svůj celek vybojoval další aut.
49'
Posléze na řadu přišlo autové vhazování z levé strany, které si vzal na starost hostující Mandava. Tomu na pomoc přispěchal André, který pro změnu uklidnil hru.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se Lille usadilo kousek od středového kruhu. Nakonec jsme sledovali přenesení hry na Bambu, který přeci jenom udržel balón.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl nesmírně bojovnou podívanou. Nakonec jsme se přeci jenom dočkali jediné branky, o tu se postaral hostující Osimhen, jeho regulérnost muselo potvrdit také video. Posléze jsme sledovali vyrovnanou partii, která se víceméně odehrávala ve středu hrací plochy. Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Na hrací ploše se trochu přiostřilo. Sanches se po souboji s Thioubem ocitl na zemi, což si vyžádalo zvuk píšťalky. Sudí musela oba protihráče ještě uklidnit.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Maignan svým odkopem od branky hledal na opačné straně Rémyho, který byl čistě odtlačen od míče. Domácí celek se navíc prokousal na druhou stranu.
43'
Angers si vybojovalo snad první rohový kop, kterého se chopil Mangani. Na jeho centr si naskakoval Thomas, který otřel míč o hlavu protihráče – další rohový kop.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Do protiútoku se vydal rychlonohý Ikoné, kterému se málem v uličce povedlo najít naběhnuvšího Rémyho. Klíčový zákrok ale předvedl domácí zadák Pavlović.
38'
Žlutou kartu dostává Zeki Celik (Lille OSC).
38'
Na dlouhou nohu to měl Rémy, který se přesto udržel s balónem na kopačkách. Thomase však zastoupil Fulgini, kterému se povedlo ukázkovým způsobem.
37'
Lille se opět usadilo v blízkosti pokutového území soupeře, nicméně domácí obrana si počínala zodpovědně. Bamba proto musel vyprodukoval zpětnou nahrávku.
36'
Zpětnou nahrávku se dokázalo přečíst Bambovi, který si poté našel palebnou pozici. Prudké zakončení pravou nohou nebylo přesné, míč směřoval nad branku.
35'
Pokračovalo se tedy výkopem od domácí branky. Butelle to zkoušel vysokým pasem k levé autové lajně, kde ve vzduchu dokázal uspět zadák hostujícího celku.
34'
Na opačné straně se po nedovoleném zákroku ocitl na zemi Pavlović, jenž vykřesal útočný faul. Osimhenova nabídka na Rémyho však byla hodně povedená.
33'
Je za námi zhruba třetina hry, která nám přinesla jedinou branku. Od té doby jsme nic nebezpečného neviděli, naopak se oba celky přetahují o hrací předmět.
32'
Zničehonic se do pokutového území vydal obránce Manceau, který se natahoval po centru v podání Fulginiho. Zakončení špičkou nohy však směřovalo vedle.
31'
Capelle pelášil po levém křídle, kde přeposílal pod sebe na Manganiho. Jeho řešení spočívalo v prudké nahrávce na Traorého, který ještě stihl míč na vymezeném prostoru.
30'
Ve středu hrací plochy se k míči dostal hostující Ikoné, který proti sobě měl smečku protihráčů. Fulgini ho čistě odzbrojil, načež se mu povedlo přenést hru křížem.
29'
Sanches vzal odpovědnost k rozehrávce dalšího volného kopu. Jeho centrovaná nabídka pravou nohou nebyla špatná, našla pouze hlavu zadáka Traorého.
28'
Manceau to nejprve zkusil nahrávkou kolem protihráče, poté Mandavu rukama skolil k zemi. Ani tentokráte se nepískalo, centr si však pohlídal hostující brankář.
27'
Až před malým momentem se jednalo o ofsajdové postavení, ve kterém se nacházel hostující Rémy. Rozruch byl zbytečný, i tak se k míči dostal brankář Butelle.
26'
Pokus domácích o rychlý výpad nevyšel ani náhodou. Thioub měl k padajícímu míči celkem dost daleko, nakonec si ho do své náruče schoval Maignan.
25'
Ven z branky se vydal zatím znuděný Maignan, který pouze přeposlal nahrávku na vedle stojícího Gabriela. Lille celkem poklidně kombinuje u středového kruhu.
24'
Domácí se dožadovali odpískání hraní rukou v podání Mandavy, jenomže sudí ani tentokráte nepoužil píšťalku. Bamba se ovšem daleko s míčem nedostal.
19'
Hostující obrana poprvé v tomto duelu zaspala, avšak na to nedoplatila. Alioui sice měl dost prostoru a času na střelu, tu ale poslal hodně vedle vzdálenější tyče.
18'
Po rozehrávce si to směrem do pokutového území namířil domácí Thioub, který se razantním způsobem pokoušel poslat míč do malého vápna, což se nepovedlo.
17'
Angers se hodně divilo výroku sudího, který předchozí přesný zásah potvrdil. Manceau se totiž před nahrávkou ocitl v bolestech, kterou si určitě nezpůsobil sám.
16'
Regulérnost této trefy posléze zkoumal ještě videorozhodčí, avšak z hlediska ofsajdu bylo vše dle regulí. Lille se tak dostává do kýženého vedení a vede 1:0.
14'
Lille právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Vše začalo ostrým zákrokem na domácího Manceaua, nicméně sudí nechal pokračovat ve hře. Na kolmici za obranu si tak seběhl VICTOR OSIMHEN, který pohodlným lobem přehodil brankáře Butelleho. Dost možná půjde do akce VAR, Osimhenův náběh byl hraniční!
14'
Míč se opět ocitl za postranní lajnou, z čehož se vyklubalo autové vhazování pro Lille. Celik si dával celkem načas, nakonec se mu nabídl volný Sanches.
14'
Fantastická kolmice div nenašla kopačku Capelleho, který by se tak dostal do slibné šance. Na poslední chvíli přijel se skluzem Sanches, který zabránil pohromě.
13'
Na levém křídle si o nahrávku řekl obránce Mandava, který se stejnou nohou pokoušel o centr. Do dráhy letu míče se ovšem postavil pozorně hrající Manceau.
12'
Rémy se poté sám dostal do pokutového území, kde si pokusil narazit s míč s kolegou Andrém. Druhá nahrávka se stala snadnou kořistí brankáře Butelleho.
11'
Do kombinace se navíc zapojil také Rémy, který to neudělal nejlépe. Jeho nahrávka mezi obránce byla hodně nepřesná, míč poté skončil až u brankáře Butelleho.
10'
Hostující hráči tak bezpečně rozehráli od svého pokutového území. Poté to Fonte zkoušel pasem za domácí obranu, jenomže nejvýše do vzduchu se dostal Thomas.
9'
Také domácí hráči měli k dispozici úvodní standardní situaci, ke které se nakonec postavil Aliou. Jeho přímý střelecký pokus nakonec prosvištěl výrazně vedle.
8'
Důrazně šel do souboje kapitán Traoré, který sice odtlačil protihráče, nicméně k míči se dostal druhý z hráčů. Lille však ani při této snaze moc neuspělo.
7'
Angers se při dalším pokusu o útok dostalo do ofsajdu, což potvrdil také opakovaný záběr. Volný kop tak rozehrál Gabriel, který si vybral obranného kolegu Fonteho.
6'
Celik si počínal nekompromisním způsobem, přičemž volný míč pouze odpálil na opačnou stranu hrací plochy, kde ve vzdušném souboji kraloval Pavlović.
5'
Hostující celek si vybojoval standardní situaci zhruba ze třiceti metrů od branky. K rozehrávce se nakonec postavil Sanches, jehož pokus mířil zhruba dva metry vedle.
4'
Lile proto zkoušelo útočit přes opačnou stranu, kde si obrannou povinnost dokázal splnit Manceau, který to udělal natolik šikovně, že sám vybojoval další aut.
3'
Pokus o přenesení hry na pravou stranu vyšel na jedničku, k míči se tak dostal hostující obránce Celik, který se ovšem neodvážil k výpadu kolem Thomase.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou v tomto dějství hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Thomas – Santamaría – Thioub, Fulgini, Mangani, Capelle – Alioui.
Náhradníci: Petković – Bahoken, Bamba, Doumbia, Bobichon, Ninga, Pereira Lage.

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Reinildo – Sanches, André – Ikoné, Bamba – Rémy, Osimhen.
Náhradníci: Leonardo – Xeka, Araújo, Pied, Soumaré, Djaló, Gaitán.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Danizan.
Poslední vzájemné zápasy

Lille – Angers 2:1
Lille – Angers 5:0
Angers – Lille 1:0
Lille – Angers 1:2
Angers – Lille 1:1
Lille OSC si vedlo skvěle v minulé sezoně a na dobré výkony navázalo také v tomto ročníku. Hostující celek zatím získal 37 bodů a nachází se na čtvrté pozici, když na třetí Rennes ztrácí tři body a na druhý Lyon bodů devět. I domácí celek by tedy dnes potřeboval bodovat za plný počet bodů. V posledním kole hostilo Lille celek Rennes a byla z toho výhra 1:0.
Angers SCO zatím v této sezoně nasbíralo 30 bodů a to stačí na průběžné 13. místo. V posledních kolech se ale domácím příliš nedaří, protože z posledních čtyř zápasů vytěžili pouze dva body, takže by dnes potřebovali nutně bodovat. Naposledy hráli na hřišti Monaka, kde po velkém boji prohráli 0:1.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 24. kolo a my budeme sledovat jeho úvodní duel, ve kterém přivítá Angers celek Lille. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tato bitva dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
25. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 25 20 2 3 67:21 62
2. Marseille 25 15 7 3 35:22 52
3. Rennais 25 12 5 8 29:23 41
4. Lille 25 12 4 9 30:27 40
5. Monaco 25 11 5 9 41:40 38
6. Montpellier 25 10 7 8 32:28 37
7. Štrasburk 25 11 4 10 32:29 37
8. Reims 25 9 9 7 23:19 36
9. Nice 25 10 6 9 36:34 36
10. Bordeaux 25 9 8 8 35:28 35
11. Lyon 25 9 7 9 38:26 34
12. Nantes 25 10 4 11 25:27 34
13. Stade Brest 25 8 9 8 32:33 33
14. Angers 25 8 6 11 24:33 30
15. Metz 25 6 10 9 24:32 28
16. St. Etienne 25 8 4 13 27:41 28
17. Nîmes 25 7 6 12 25:37 27
18. Dijon 25 6 8 11 24:31 26
19. Amiens 25 4 9 12 29:47 21
20. Toulouse 25 3 4 18 21:51 13
Články odjinud