Lecomte – Henrichs, Glik, Badiashile, Ballo-Touré – Bakayoko (78. Tchouaméni), Fofana, Golovin – Slímání, Ben Yedder, K. Baldé (66. Jovetić).
Reims
P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Romao, Munetsi – Donis (80. Doumbia), Dingomé (85. Zeneli), Kamara – Touré (67. Dia).
Lemaitre – Sissoko, Dia, Maresic, Kutesa, Doumbia, Zeneli.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Monačtí dnes ztratili dva body, neboť v duelu se svým tabulkovým sousedem měli domácí brát všechny body. Kvůli bodové ztrátě se před Monako dostal v tabulce Ligue 1 Montpellier, který doma vyhrál nad Štrasburkem. Pro Remeš je to cenný bod, díky kterému se udržela v blízkosti svého dnešního soupeře.
90+4'
90+2'
Monačtí se ženou do útočení, ale jestli již není pozdě... takhle měli domácí hrát celý zápas a nemuseli se o body strachovat.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře... tak nikoliv, nakonec je to odpískaný útočný faul Monaka.
87'
Útočná akce domácích ale pokračuje a pozor, Predrag Rajković (Reims) znovu vytahuje další parádní zákrok, kdy reflexivně vyráží střelu Wissama Ben Yeddera (Monaco)!
86'
Dlouhý pas míří na levou stranu, kde se ale Stevan Jovetić (Monaco) nedokázal zbavit obránce.
85'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Arber Zeneli.
85'
Predrag Rajković (Reims) předvedl spolehlivý zákrok proti nebezpečné střele Stevana Jovetiće (Monaco), který vystřelil z levé strany.
84'
Žlutou kartu dostává Marshall Munetsi (Stade de Reims).
83'
Hassane Kamara (Reims) trochu uspěchal střelu z levé strany, kterou v pohodě zablokoval obránce AS.
82'
Remeš se znovu po stranách dostává do útoku.
81'
Žlutou kartu dostává Aurélien Tchouaméni (AS Monaco FC).
80'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Anastasios Donis, přichází Moussa Doumbia.
78'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Aurélien Tchouaméni.
77'
Rohový kop pro Remeš, hosté rozehrají z pravé strany.
76'
Přibývá nám faulů, které hru nepříjemně kouskují... u lavičky Monaka je pohyb, domácí chystají další střídání.
75'
Domácí se z volného kopu, na polovině Remeše, nijak zvlášť prosadit nedokázali, naopak sami se museli bleskově vracet zpět, při rychlém brejku soupeře.
74'
Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Stade de Reims).
73'
Překopávaná u půlící čáry končí odkopem míče k brance Remeš.
71'
Rozhodně se dá říci, že po inkasované brance se domácí trochu „probudili“ a nyní se sami snaží také útočit.
70'
Posledních dvacet minut dělí Remeš od cenné remízy, naopak domácí od ztráty dvou bodů... dočkáme se ještě nějakého gólu?
69'
Ofsajdem Donise končí útočná akce hostů, míč tak získávají domácí.
67'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Boulaye Dia.
67'
U postranní čáry se pomalu chystá na střídání také hostující Boulaye Dia.
66'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází Stevan Jovetić.
65'
Anastasios Donis (Reims) faulován, míč pro Remeš.
64'
Po velmi dlouhé době registrujeme také Monako v útoku... ale vše končí špatnou přihrávkou na levou stranu, hrají hosté.
63'
Remeš útočí po pravé strany, centr zamířil do vápna, kde to ale Hassane Kamara netrefil ideálně.
62'
Statistika držení míče – 54% : 46%.
61'
Hosté rozehráli přímý kop ze střední vzdálenosti, ale míč si našel ve vzduchu gólman Benjamin Lecomte.
60'
Hodina hry za námi a máme vyrovnaný stav, když hosté před pár okamžiky zcela zaslouženě vyhráli. A aktivita Remeše neutuchá, znovu jsou na polovině soupeře.
58'
Reims právě vstřelilo branku!
Zasloužené vyrovnání, Remeš byla po celou dobu druhé půle zatím lepším týmem a nyní slaví vyrovnávací gól, kdy Ghislain Konan přiťukává míč z levé strany k vápnu, tam si ho bere HASSANE KAMARA, který střelou zpoza vápna, přesně umístěnou k tyči, trochu nachytal gólmana Lecomteho.
57'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Monaka.
55'
Žlutou kartu dostává Keita Baldé (AS Monaco FC).
55'
Alexandr Golovin (Monaco) poslal míč z levé strany na vzdálenější tyč, kde se k hlavičce dostal jeden z jeho spoluhráčů, míč ale chytá gólman Rajković.
55'
A z protiútoku vybojovali domácí roh, který rozehrají z levé strany.
54'
Rychle rozehraný roh Remeše domácí ubránili, hosté se s míčem vrací až k půlící čáře.
53'
Po hlavičce Donise, kterou Benjamin Lecomte (Monaco) pouze vyrazil, mají hosté roh z pravé strany.
52'
Benjamin Lecomte (Monaco) má míč ve svých rukavicích a rozehrává od branky.
51'
Monačtí toho zatím moc nepředvedli, do blízkosti vápna Remeše se ještě nedostali.
50'
Také vstup do druhé půle mají hosté velmi dobrý, dočkají se vyrovnání?
49'
Poloprázdný stadion Louise II. nyní jen zahučel, po střele Anastasiose Donise (Reims), který prolétla zhruba metr a půl vedle branky domácích.
48'
Remeš se po levé straně dostává na polovinu Monaka, následuje faul domácích.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:04
První poločas končí těsným vítězstvím domácích, kteří se ujali vedení díky proměněné penaltě. Remeš ale sehrála velmi dobrý poločas a rozhodně nebyla daleko od remízy.
45+3'
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Gólman Remeše nyní podržel svůj tým, po střele Baldého, z levé strany.
44'
Míč se ale dostává do vápna Monaka, kde si ho z trávníku zvedá gólman Benjamin Lecomte.
43'
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
41'
Bránící Jacques-Alaixys Romao (Reims) odkopává míč do autu, domácí vhazují z levé strany.
40'
Alexandr Golovin (Monaco) rozehrává volný kop od půlící čáry, domácí se pak dostávají na polovinu Remeše.
39'
Z levé strany míří přihrávka Hassane Kamary (Reims) do vápna Monaka, které se ale v klidu ubránilo.
38'
Další útočná akce Remeše, která se stále pouští do útočení, ale skórovat se jí zatím nepodařilo.
37'
Nepřesným pasem na levou stranu končí akce Remeše, míč si bere gólman Benjamin Lecomte (Monaco).
36'
Monačtí ale nedošli s míčem dál, než k vápnu, kde o míč zase přišli.
35'
Remeš s míčem u půlící čáry, hosté ale chybují, míče se zmocnili domácí.
34'
Po pravé straně zkusili hosté bleskově zaútočit, ale Fodé Ballo-Touré (Monaco) vystihl přihrávku, dobrý obranný zákrok.
33'
Pro Remeš to je kruté, hosté hráli a hrají zatím velmi slušně a byli domácím vyrovnaným soupeřem.
31'
Monaco právě vstřelilo branku!
WISSAM BEN YEDDER proměňuje pokutový kop s naprostým přehledem a domácí se ujímají vedení.
30'
Hosté ještě diskutují s rozhodčím, ten je ale neoblomný a penaltu si domácí kopnou.
29'
Thomas Foket (Reims) fauluje ve vlastním vápně, pokutový kop pro Monako!
29'
Žlutou kartu dostává Thomas Foket (Stade de Reims).
29'
Donise jakoby pokropila živá voda, hostující útočník se poté, co se nepískl faul, zvedl na nohy a pokračuje v zápase.
28'
Anastasios Donis (Reims) je na trávníku, po jednom ze soubojů, ale hra pokračuje dál.
27'
Alexandr Golovin (Monaco) rozehrává roh z pravé strany, míč končí mimo vápno Remeše.
26'
Wissam Ben Yedder (Monaco) vybojoval roh, po centru z levé strany.
25'
Od brankáře Benjamina Lecomteho začíná další kombinace domácích.
24'
Fodé Ballo-Touré (Monaco) ztratil míč na levém křídle a následně fauloval, takže útočný faul domácích.
23'
Pohotová střela Anastasiose Donise (Reims), který to zkusil z pravé strany, ale brankáře AS nezaskočil.
22'
Malá domů v podání hostů, Predrag Rajković v poklidu rozehárvá.
20'
Remeš znovu na polovině Monaka, hosté stále pokračují ve velmi dobrém výkonu.
18'
K vlastní brance posílá nyní Tiemoué Bakayoko (Monaco) míč, Benjamin Lecomte rozehrává.
17'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
16'
No vida, tak mohlo být již mnohem veseleji na tribunách, kde samozřejmě převazují příznivci domácího AS.
15'
Keita Baldé (Monaco) orazítkoval břevno! Od břevna se k němu, před vápno, znovu dostal míč, tak ho napálil podruhé, tentokrát ale střela z voleje končí vedle branky Remeše.
14'
Monačtí se drží s míčem u půlící čáry, zatím to není v jejich podání kdovíjaký slušný výkon.
13'
Hassane Kamara (Reims) opět v akci, jeho střela z levé strany končí vedle branky Monaka.
12'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
10'
Predrag Rajković (Reims) rozehrává od své branky, zatím je to, v podání Remeše, velmi dobrý zápas.
9'
Hassane Kamara (Reims) v šanci, jeho střelu z levé strany ale gólman Benjamin Lecomte (Monaco) bravurně chytá!
8'
Tiemoué Bakayoko (Monaco) zakončil útočnou akci svého týmu střelou z levé strany, s níž si ale gólman Rajković dokázal poradit.
7'
Odkopem míče řeší nyní situaci na své polovině Fodé Ballo-Touré (Monaco).
6'
Také domácí rozehrávali volný přímý kop, pokus z levé strany končí v rukavicích gólmana Remeše.
5'
Benjamin Lecomte (Monaco) si udělal prostor před vlastní brankou, kde sbírá míč ze vzduchu, čímž končí akce Remeše.
4'
Světla již pomalu opět nabíhají a vypadá to, že to nebude nic zásadního a zápas se bude normálně hrát dál.... je to tak, hosté rozehrávají svůj volný kop.
3'
Pozor, část osvětlení na stadionu zhasla, zrovna, když se hosté chystali rozehrát standardku...
2'
Keita Baldé (Monaco) fauluje na své polovině a hosté tak získávají výhodu volného kopu ze střední vzdálenosti.
1'
Oba týmy na trávníku, zápas za malý okamžik začne.

AS Monaco FC: Lecomte – Henrichs, Glik, Badiashile, Ballo-Touré – Bakayoko, Fofana, Golovin – Slímání, Ben Yedder, K. Baldé.
Náhradníci: Subašić – Tchouaméni, Marcelin, Aguilar, Maripán, Fàbregas, Jovetić.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Romao, Munetsi – Donis, Dingomé, Kamara – Touré.
Náhradníci: Lemaitre – Sissoko, Dia, Maresic, Kutesa, Doumbia, Zeneli.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Jouannaud, Aube.
Utkáním, které se odehraje na monackém stadionu Louise II., provede jako hlavní sudí Hakim Ben El Hadj, kterému budou na čarách asistovat Bertrand Jouannaud a Julien Aube.
STADE DE REIMS
Remeš rozhodně nemusí vstupovat do tohoto zápasu v pozici předem prohrávajícího. Aktuálně jí patří lichotivé osmé místo, s pouze dvoubodovým odstupem právě na páté Monako. Navíc, jestli se i Monaku v posledních zápasech daří, platí to i pro Remeš, která, po výhrách v Angers a doma nad Rennes přidala další dva body za dvě remízy a v pouze jediném duelu z posledních pěti prohrála, v utkání 24. kola ve Štrasburku, kterému podlehla 0:3.
AS MONACO FC
Monačtí, po loňské tragické sezóně, měli špatný vstup i do této sezóny, kdy z prvních šesti kol vybojovali pouhé tři body... nicméně pak přišel obrat k lepšímu a Monako začalo pomalu, ale jistě, sbírat body do tabulky a aktuálně se probojovalo až na 5. místo! Ztráta na pohárové čtvrté místo (Evropská liga) je pouze čtyř bodová, což není rozhodně nepřekonatelná ztráta. V posledních čtyř zápasech hrálo Monako velice těsné výsledky (tři výhry, jedna remíza), bude to i s Remeší těsné?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 27. kola francouzské Ligue 1, v němž AS MONACO FC přivítá na svém stadionu STADE DE REIMS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.