Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nantes : Toulouse - 1. prosince 2019   15:00

Nantes
42' A. Touré  • 53' Blas (Simon)
2:1
(1:0)
Toulouse
90+6' Leya Iseka
Nantes
Lafont – D. Appiah, Girotto, Pallois, Ch. Traoré – Blas (75. Moutoussamy), A. Touré (C) (87. Krhin) – Bamba (63. Abíd), Louza, Simon – K. Coulibaly.
Olliero – Basila, Wagué, Abíd, Krhin, Moutoussamy, Benavente.
Batta – Pasqualotti, Berchebru
La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes
Toulouse
Reynet – Issiaga Sylla, Isimat-Mirin, Rogel, Amian – I. Sangaré, Boisgard – Gradel (C) (81. Makengo), Kone, Saïd (65. Dossevi) – Koulouris (75. Leya Iseka).
Goicoechea – Goncalves, Makengo, Vainqueur, Dossevi, Leya Iseka, Jean.

Nantes využil přesilovou hru, zvýšil na 2:0 po trefě Blase, ke konci utkání neplatil gól Coulibalyho pro ofsajd a vzápětí z penalty snížil za Toulouse Iseka na konečných 2:1! Hezký zbytek večera.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:15.
90+9'
90+8'
Domácí diváci pískají, chtějí konec, míč je zatím ve středu hřiště.
90+7'
Sudí má asi hodinky z vietnamské tržnice stále se ještě hraje.
90+6'
Toulouse právě vstřelilo branku!
AARON LEYA ISEKA kopl míč s klidem po zemi doprostřed, pravidlo, že brankář vždy skočí se potvrdilo i tentokráte – 2:1!
90+5'
Do všeho ještě zasahuje ještě VAR systém!
90+4'
Po odraženém míči hloupě fauloval protihráče Abíd – pokutový kop si zahraje i Toulouse!
90+3'
Utkání se za rozhodnutého stavu již jen pomalu dohrává.
90+2'
Přímý kop ve středu hřiště pro hostující fotbalisty.
90+1'
Abíd nedokázal zpracovat míč po rychlém kontru.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
90'
Centr z levé strany vyslal Simon a v pokutovém území ho přesně do sítě umístil Kalifa Coulibaly, ale branka neplatí pro ofsajd!
88'
Touré i přes své zranění odehrál velmi dobrý zápas. Když pomineme Simona a Palloise, trenér Nantes vystřídal hráče co hráli dnes velmi dobře.
87'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoulaye Touré, přichází René Krhin.
85'
Veškerá snaha Toulouse i v deseti hráčích ztroskotává na menší technické kvalitě hráčů a daných nepřesností.
84'
Louza se ocitl na trávníku, ale rychle se otřepal a zapojil se zpět do hry.
83'
Střela Moutoussamyho byla zablokována na poslední chvíli obráncem tudíž na branku vůbec neprošla.
82'
Toulouse se sice dostalo na dostřel branky Lafonta, ale pokus Iseky byl ještě horší než propagační.
81'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Jean-Victor Makengo.
80'
Tvrdost hostujících hráčů na své kůži pocítil Cahrles Traoré.
79'
Boisgard chtěl přelobovat brankáře Lafonta, když udržel míč na hřišti, ale domácí brankář ho krásně převezl.
78'
Sledujeme házenkářský styl, kdy Nantes dlouze a vytrvale obléhá pokutové území Toulouse FC.
77'
Nedůrazná hlavička po rohu nenašla prostor tří tyčí.
77'
Rohový kop pro Toulouse FC.
76'
Daleko z branky musel brankář, ale byť musel rozehrát nohou, vše zvládl na výtečnou.
75'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Efthimis Koulouris, přichází Aaron Leya Iseka.
75'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Samuel Moutoussamy.
73'
Byl pískán faul hráči Toulouse budou i nadále u míče.
72'
Přihrávku do pokutového území Toulouse zastavila včas pozorná obrana.
70'
Toulouse nedokázalo využít jít do rychlého kontru do otevřené obrany.
69'
Z rychlého útoku těží FC Nantes rohový kop.
69'
Pallois v obraně zasáhl výborně a ještě dokázal rozehrát míč na spoluhráče.
68'
Ve středu hřiště ukázal svou tvrdost obránce Nicolas Pallois.
67'
Rohový kop zahrávaný Gradelem si domácí obrana pohlídala.
66'
Odražený míč se dostal mimo pokutové území k Dossevimu a jeho střela byla několikrát odražena a nakonec sražen a na další rohový kop pro hosty.
65'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Mathieu Dossevi.
65'
Před pokutovým územím fauloval Ludovic Blas.
64'
63'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoul-Kader Bamba, přichází Mahdí Abíd.
62'
Bamba se však zranila bude muset být vystřídán.
61'
Abdoul-Kader Bamba opět výborně zakončil akci FC Nantes, když jeho křižná střela pouze o centimetry minula tyč.
60'
A perfektní akci předvedl opět Pallois, kdy nasadil Amianovi jesličky a ten ho za to zfauloval.
59'
Rohový kop hostům nevyšel a hráči Nantes kvapí rychle dopředu.
58'
Další přímý kop Toulouse rozehraje Gradel, ale centr s emu příliš nepovedl.
57'
Akce tři na tři, končí pouze sraženou střelou Coulibalyho
56'
A útok hostí končí odpískaným útočným faulem.
55'
Následnou dorážku po zemi výtečně likviduje brankář Lafont.
55'
Z přímého kopu zahrozili i hráči Toulouse FC konkrétně Max Gradel a jeho střelu zastavuje až břevno!
54'
Povedená akce domácích přináší do řad ještě větší klid.
53'
Nantes právě vstřelili branku!
Z levé straně výtečně odcentroval Simon a tento míč ve skluzu před brankou přímo pod břevno zatloukl LUDOVIC BLAS – 2:0!
52'
Přetažený centr se nyní příliš nepovedl hráčům ve žlutých dresech.
51'
Centr z dalšího rohového kopu na bližší tyč, ale Coulibaly ho usměrnil pouze mimo branku.
50'
Simona střela byla stehnem obránce sražen na rohový kop pro FC Nantes.
49'
FC Nantes sehrál výtečně signál a projektil Girotta z velké dálky musel vyrážet do bezpečí brankář Reynet.
49'
Žlutou kartu dostává Nicolas Isimat-Mirin (Toulouse FC).
48'
Skvělý individuální výlet si udělal Nicolais Pallois dokud ho faulem nezastavila zeď jménem Isimat-Mirin.
48'
Max Gradel nyní dvakrát za sebou výborně zasáhl defenzivně ve středu pole.
47'
Sylla byť pod tlakem dokázal kostrbatě rozehrát balon na své spoluhráče.
46'
Centr Mosese Simona lehce sbírá ze vzduchu do náručí brankář Reynet.
46'
Statistika:

Držení míče: 66%:34%
Střely na branku: 3:1
Střely mimo branku: 4:0
Ofsajdy: 1:1
Fauly: 8:10
První poločas patřil jednoznačně FC Nantes. Šance domácích zastavil nejprve obránce Sylla před brankovou čárou, následně brankář Reynet zastavil skvělou střelu Bamby, ale na penaltu Tourého po ruce Sylly byl již krátký – 1:0! Veškeré důležité momenty můžete vidět v tomto onlajnu díky gifům kolegy Martina Augustina. Druhý poločas by měl být zahájen cca v 16:03 hodin.
45+2'
45+2'
Simon na levé straně pokutové území ukličkoval dva obránce, šikovně hledal své spoluhráče před brankou, ale ani jeden míč nezasáhl.
45+1'
Ze země se velmi těžce zvedá jeden z hráčů Toulouse.
45'
Sudí nastaví dvě minuty!
44'
FC Nantes i nadále vytrvale obléhá pokutové území Toulouse FC.
42'
K penaltě se postavil kapitán ABDOULAYE TOURÉ, který brankáře Reyneta poslal na druhou stranu a sám pohodlně střelou po zemi k tyči dostává Nantes do vedení 1:0!
41'
Abdoul-Kader Bamba si šikovně předkopl míč, který hloupě zasáhl rukou Sylla – pokutový kop!
40'
Žlutou kartu dostává Abdoul-Kader Bamba (FC Nantes).
39'
Skluzem na polovině hřiště byl zastaven kapitán Toulouse Max Gradel.
38'
Nantes kombinuje ve středu hřiště a pomalu se chystá na další svůj útočný výpad.
37'
Po rohovém kopu sice akrobaticky, ale dost nepřesně zakončoval Kalifa Coulibaly.
36'
Před pokutovým územím si míč srovnal na silnější levačku Abdoul-Kader Bamba, vyslal perfektní projektil z mírného záklonu a tuto střelu parádně vytáhl nad břevno na rohový kop brankář Reynet!
35'
Po špatné rozehrávce byl výborně spoluhráčem nalezen na levé straně hřiště Moses Simon uvolnil se kolem dvou obránců, ale jeho střela levou nohou postrádala přesnost.
34'
Syllla nepřipustil rohový kop, pouze autové vhazování pro FC Nantes.
33'
Bamba byl nemilosrdně poslán k zemi silově skvěle založeným Syllou.
32'
A ofsajd zakončil snažení hráčů v bílofialových dresech.
31'
Na polovině hřiště byl přistrčen hráč Toulouse, který se snažil založit útočnou akci.
30'
Po vyhraném hlavičkovém souboji si šlapákem následně vypomohl Kalifa Coulibaly.
28'
Sedící na hrací ploše má problémy s levým kolenem a je to Wesley Said z Toulouse.
27'
Po rohovém kopu Nantes i nadále zůstává v blízkosti pokutového území soupeře.
26'
Výborně byl na levé straně ubráněn Simon za cenu rohového kopu pro FC Nantes.
25'
Ideální situace pro FC Nantes, který tak může ještě zákonitě zvýšit svůj tlak proti oslabenému soupeři.
24'
Koné velmi pomalu a neochotně opouští hrací plochu. trenér Kombouare pouze kroutí halvou, verdikt sudího se mu velmi nezamlouvá.
23'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kouadio Kone (Toulouse FC).
22'
Koné v souboji přišlápl pronikajícího hráče FC Nantes. Oba hráči potřebují ošetřit, nicméně tento faul má neblahé důsledky pro Koného.
21'
Bamba zleva výtečně nacentroval, ale Coulibaly se k míči nedostal navíc fauloval podkopnutím protihráče.
21'
Kapitán Touré si vedl v osobním souboji příliš důrazně a nedovoleně.
20'
Do ofsajdové pasti byl nyní chycen jeden z hráčů FC Nantes.
19'
Při hlavičkovém souboji hráč Toulouse fauloval.
18'
Obrana Toulouse spokojila pouze s dlouhým odkopem na polovinu hřiště.
17'
Aktivita FC Nantes trvá i nadále a zdá se, že první branka bude pouze otázkou času a trpělivosti hráčů.
16'
Míč z levé strany dokázal brankář Reynet pouze vyrazit před sebe, kde z ideální pozice vystřelil hráč Nantes, ale tuto střelu mířící do branky zády před brankovou čárou vykryl výtečně obránce Issiaga Sylla!
15'
Kapitán Touré nakonec sám pajdá za postranní čáru a uvidíme jak dlouho bude pokračovat ve hře.
14'
Na hrací ploše leží hráč Nantes FC a má problémy s pravou nohou.
13'
Po levé straně byl sice nastartovaný Sylla, jenže neměl s kým zakombinovat a tak se míč posléze vrací až na obranou polovinu Toulouse FC.
12'
Útočná snaha Toulouse FC končí pouze odmávaným ofsajdem.
11'
Ve středu hřiště se něco ve prospěch Toulouse FC snaží vymyslet Max Gradel.
10'
Po centru zleva byl nabíhající hráč ubráněn Sangarém a bude to pouze výkop od branky brankáře Reyneta.
9'
Úvod utkání patří dle očekávání FC Nantes jen seřídit střeleckou mušku.
8'
Přímý kop byl zahrán velmi špatně a míč vysoko přeletěl branku Toulouse FC.
8'
Žlutou kartu dostává Kouadio Kone (Toulouse FC).
7'
Kouadio Koné podsekl v osobním souboje svého soupeře a uvidí po zásluze první žluté napomenutí v utkání.
6'
Centr byl odvrácen mimo pokutové území Nantes, ale Kader Bamba se do brejku nedostal.
5'
U levé postranní čáry byl faulován tvůrce hry Toulouse FC Max Gradel.
4'
V souboji dvou dvacítek fauloval Andrei Girotto protivníka Efthymiose Koulourise.
4'
Další útočnou snahu domácích dle sudích čistě zastavil Ibrahim Sangaré.
3'
Po jesličkách podél pravé postranní čáry nebojácně postupoval Ludovic Blas, ale vše končí pouze výkopem od branky brankáře Reyneta.