Ligue 1 - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Štrasburk - 14. února 2021   15:00

Metz
18' Delaine (Yade)
1:2
(1:1)
Štrasburk
33' Thomasson  (Aholou) • 84' Thomasson  (Guilbert)
Metz
Úkíddžá – Bronn, Kouyaté, Boye – Centonze, Maïga, Sarr (37. Tchimbembé), Delaine – Yade (63. Maziz), Boulaya – Vagner (63. Leya Iseka).
Štrasburk
Kawašima – Guilbert, S. Mitrović, Djiku, Caci – Sissoko, Aholou – Diallo, Liénard (80. Bellegarde), Thomasson – Ajorque.
Kamara – Bellegarde, Chahiri, L. Koné, Saadi, Waris, Seneya, Siby, Carole.

Štrasburk vyhrává tento zápas na půdě soupeře těsně 2:1 a získal další body do tabulky. Rozhodující branku vstřelil ve druhém poločase Adrien Thomasson, který se postaral o oba góly svého celku.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.
90+2'
90+2'
Hostující fotbalisté hrají velmi dobře a drží hru na polovině soupeře.
90+1'
Štrasburk se dostal před branku soupeře, ale obrana si dokázala poradit. Rohový kop.
90+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
90'
Rohový kop nyní vybojoval hostující celek, který drží hru daleko od vlastní branky.
88'
Mnoho času už domácí hráči na vyrovnání nemají, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Domácí celek se dostal k zakončení, rána Youssefa Maziza končí nad brankou.
86'
Méty vybojovaly volný kop, ale obrana si snadno dokázala poradit.
86'
Domácí se jen těžko vzpamatovávají z inkasované branky a marně se nyní snaží získat převahu před brankou soupeře.
84'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Gól a hosté vedou rázem 2:1. Domácí obrana nyní propadla a hlavička ADRIENA THOMASSONA zapadla přesně do brány. Druhý gól tohoto hráče v zápase. Asistence: Frédéric Guilbert.
82'
Zdá se, že oběma týmům remízový stav vyhovuje. Ani jeden celek se momentálně do střeleckých pozic nežene.
80'
Deset minut před koncem zápasu vystřídal také hostující celek.
80'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Jean-Ricner Bellegarde.
79'
Domácí hráči vybojovali rohový kop.
78'
Fotbalisté Mét chtějí získat stabilnější převahu na půdě soupeře, míč mají sice pod kontrolou, ale mají problémy se zakončením.
77'
Thomas Delaine (Méty) zkoušel najít Habiba Haigu, který ale na ose hrací plochy nedokázal zpracovat míč.
75'
Čtvrthodiny hry zbývá do konce zápasu, platí nerozhodný stav. Hraje se na polovině hrací plochy.
74'
Méty se pokouší hrát aktivně, Jean-Eudes Aholou (Štrasburk) tak tak zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.
72'
Habib Maïga (Méty) to vzal na sebe, pokoušel se propracovat do střelecké pozice, ale neuspěl.
71'
Aaron Leya Iseka (Méty) s vypětím všech sil odvrátil na rohový kop.
71'
46 vs 54, držení míče mírně vyznívá lépe pro hosty. Ti se nyní usadili před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Stav zápasu je vyrovnaný.
68'
Gólman Štrasburku rozehrává tedy od své branky. Míč přenechal obráncům, a tak sledujeme postupnou akci.
67'
Habib Maïga (Méty) se dopustil faulu na obranné polovině, a tak budou rozehrávat hosté. Přihrávka mířila do vápna, ale obrana si dokázala poradit.
65'
Alexander Djiku (Štrasburk) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči na dlouhou přihrávku nedosáhli. Ke střele se RC nedostal.
64'
2:1, tak vypadá zatím statistika střel na branku, oba týmy se dokázaly jednou prosadit, a tak platí stav 1:1.
63'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Papa Ndiaga Yade, přichází Youssef Maziz.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vagner, přichází Aaron Leya Iseka.
62'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek se nemůže propracovat stabilněji před branku.
60'
Centr se snesl přede branku, ale zakončení míří mimo branku. Vykopávat bude brankář.
60'
Zajímavou akci Mét nyní překazil brankář Ejdži Kawašima, který vyrazil ránu Thomase Delainea na rohový kop.
58'
Hraje se spíše na polovině hry hrací plochy, aktivněji se prezentují domácí fotbalisté, ale na nějako výraznější šanci čekají.
56'
Domácí rozehrávají od své branky, ale příliš daleko se nedostali.
55'
Alexandr Úkíddžá (Méty) si snadno poradil se střeleným centrem před branku, a tak bude vykopávat od své branky.
55'
Deset minut hry je pryč ze druhého poločasu, na nějakou šanci v této části zápasu čekáme.
53'
Alexander Djiku (Štrasburk) zastavil domácí akci, a tak mají míč fotbalisté v bílém.
53'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet, ale domácí obrana si poradila, a tak se směr hry otáčí.
52'
Anthony Caci (Štrasburk) se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
48'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
46'
Utkání pokračuje dál druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
45+2'
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc k prvnímu poločasu.
45+1'
To už běží nastavený čas.
45'
Hosté rozehrávali volný kop z nějakých 26 metrů. Dimitri Liénard (Štrasburk) to vzal na sebe, jeho rána končí těsně vedle branky.
44'
Žlutou kartu dostává Boubakar Kouyaté (FC Méty). Domácí hráč hodně důrazně dohrál soupeře, za což vidí kartu.
44'
Habib Maïga (Méty) sice dostal přihrávku od spoluhráče, ale míč vůbec nedokázal zpracovat.
43'
Volný kop rozehrávali domácí, ale rána byla zdí zblokovaná.
42'
Žlutou kartu dostává Ibrahima Sissoko (RC Štrasburk).
42'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, aktivněji hrají domácí.
40'
Ludovic Ajorque (Štrasburk) nedosáhl na přihrávku spoluhráče, a tak míč končí u domácího brankáře.
39'
Ibrahima Sissoko (Štrasburk) zkoušel centrovat před branku, ale jeho pokus končí mimo hřiště.
38'
Momentálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry na polovině hrací plochy.
37'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Pepe Sarr, přichází Warren Tchimbembé.
36'
Pepe Sarr následně po souboji se soupeřem zůstává ležet na hrací ploše. Zdá se, že nebude schopen pokračovat ve hře.
36'
Domácí se pokouší rychle vedení získat zpět. Farid Boulaya vyzval ke střele spoluhráče, ale domácí rána byla zblokovaná.
33'
Krátce po půlhodině hry je srovnáno na 1:1. Po rychlé akci se míč dostal ke zcela volnému ADRIENU THOMASSONOVI, který z bezprostřední blízkosti dokázal překonat brankáře. Asistence: Jean-Eudes Aholou.
32'
Štrasburk rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku. Následná rána byla zblokovaná, a pak míč získal Alexandr Úkíddžá. Ten uklidnil hru.
31'
Nyní budou rozehrávat hosté od své branky. Rychle se dostali do útočnou polovinu, kde vybojovali vhazování.
30'
Po krátké pauze se pokračuje dál, zatím stále platí jednobrankový náskok domácího celku.
28'
Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše.
26'
Žlutou kartu dostává Thomas Delaine (FC Méty). Za ostrý faul na polovině hrací plochy přichází oprávněně karta.
24'
Hostující celek rychle přenesl hru, Dimitri Liénard (Štrasburk) centroval před branku, ale Alexandr Úkíddžá byl pozorný a míč ze vzduchu rychle chytil a následně rozehrál.
21'
Štrasburk vybojoval rohový kop. Dimitri Liénard (Štrasburk) poslal centr před branku, ale domácí obrana v pohodě centr dokázala odvrátit.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím sledujeme aktivnější hru domácího celku, který se dostal do vedení a pokračuje v lepší hře.
18'
Méty právě vstřelily branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Po rychlém přenesení hry se míč po přihrávce spoluhráče dostal k THOMASI DELAINEMU, který rychle zpracoval a zakončoval. Střela se od tyče odrazila do branky. Domácí jdou do vedení.
17'
Dimitri Liénard (Štrasburk) rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
16'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
14'
Míč vybojoval na půlce Štrasburk, ale rychlé přenesení hry ztroskotalo na přesnější přihrávce.
13'
Méty vybojovaly rohový kop, Farid Boulaya (Méty) centroval před branku, ale míč získal brankář Ejdži Kawašima.
12'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí celek má převahu, pokouší se hrát aktivně, ale soupeři ho k ničemu nepouští.
10'
Anthony Caci (Štrasburk) zkoušel dlouhou přihrávkou vyslat do brejku spoluhráče, ale domácí obrana byla připravená a dokázala si snadno poradit.
9'
Alexandr Úkíddžá (Méty) musel rychle rozehrávat od své branky, což se mu podařilo, a tak se hosté nedostali k míči před brankou soupeře.
8'
Vagner (Méty) dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, ale jeho pokus o přelobování brankáře nebyl přesný.
7'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí hráči mají míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet. Farid Boulaya kombinuje se spoluhráči.
5'
Habib Maïga (Méty) se propracoval k zakončení po rohovém kopu, ale brankář zasahovat nemusel. Míč končí vedle branky.
2'
Domácí vybojovali rohový kop. Nakrátko rozehráno a do šance se následně Méty nedostaly.
1'

FC Méty: Úkíddžá – Bronn, Kouyaté, Boye – Centonze, Maïga, Sarr, Delaine – Yade, Boulaya – Vagner.
Náhradníci: Caillard – Ambrose, Angban, Fofana, L. Gueye, Leya Iseka, Maziz, Tchimbembé, Udol.

RC Štrasburk: Kawašima – Carole, S. Mitrović, Djiku, Caci – Sissoko, Aholou – Diallo, Liénard, Thomasson – Ajorque.
Náhradníci: Kamara – Bellegarde, Chahiri, L. Koné, Saadi, Waris, Seneya, Siby..
Favoritem zápasu je hostující tým.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 13. prosince 2020 a narodila se remíza 2:2.
Tým FC Méty odehrál 24 zápasů s bilancí 9-8-7 a získal 35 bodů. V tabulce je tým na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Lyonešm 1:0, Nantes 2:0 a Brestem 4:2. Tým nestačil na St. Etienne 0:1 a remizoval s Montpellier 1:1.
RC Štrasburk odehrál 24 zápasů s bilancí 7-4-13 a získal 25 bodů. V tabulce soutěže je tým na šestnácté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Tým porazil St. Etienne 1:0. Štrasburk remizoval s Dojinem 1:1 a Brestem 2:2. Tým nestačil na Reims 0:1 a Lyon 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase 25. kola proti sobě nastoupí FC Méty a RC Štrasburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.