Ligue 1 - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Angers - 2. října 2020   21:00

Paris SG
7' Florenzi  • 36' Neymar (Mbappé) • 47' Neymar  • 58' Draxler (Bakker) • 71' Gueye  • 84' Mbappé (Sarabia)
6:1
(2:0)
Angers
53' I. Traoré  (Capelle)
Paris SG
Navas – Florenzi (73. Dagba), Marquinhos (C), Kimpembe (73. A. Diallo), Bakker – Verratti (82. Sarabia), Paredes (63. A. Herrera) – Draxler (65. Gueye), Neymar, Mbappé – Icardi.
Schneider – Danos, Rahmouni
Parc des Princes, Paříž
Angers
Bernardoni – Bamba (77. Manceau), I. Traoré (C), Pavlović, Aït-Nouri (82. Cho) – Capelle (78. Mangani), Fulgini, L. Coulibaly – Thioub (69. Cabot), Bahoken (69. Diony), Ebosse.
Butelle – Boma, Bobichon, Cabot, Diony, Cho, Manceau, Mangani, Khaled.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek pátečního dne.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:8.
Je dobojováno. Pařížský celek doma potvrdil roli velkého favorita a Angers doslova rozstřílel. Svému soupeři nastřílel šest branek a nakonec tedy vyhrál 6:1. Myslím si, že výsledek hovoří za vše. Domácí celek byl jasně lepší, ukázal svou obrovskou ofenzivní sílu a získal další tři body. Hosté nehráli špatně, ale na hvězdného soupeře to dnes absolutně nestačilo.
90+1'
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Tento roh skončil faulem na brankáře.
89'
Rohový kop pro PSG.
87'
Tentokrát z toho ale nic nebylo. Hosté jsou u míče a kombinují na své polovině.
86'
Domácí ale nemají dost a stále se tlačí dopředu.
84'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává šestou branku a to už zavání debaklem. Po zisku míče šli domácí hned dopředu, střídající Pablo Sarabia poslal míč do vápna a KYLIAN MBAPPÉ ho poslal za brankáře!
82'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Pablo Sarabia.
82'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Mohamed-Ali Cho.
80'
Neymar nezvládl přihrávku do vápna a z kombinace PSG tedy nic nebylo. Na tahu je Angers.
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Thomas Mangani.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Abdoulaye Bamba, přichází Vincent Manceau.
75'
Žlutou kartu dostává Jimmy Cabot (Angers SCO).
73'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Colin Dagba.
73'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Presnel Kimpembe, přichází Abdou Diallo.
71'
A ta zničehonic přišla, domácí jdou do vedení 5:1! Střídající IDRISSA GUEYE obešel dva protihráče, vystřelil z hranice velkého vápna a po teči skončil míč za Bernardonim!
71'
Tempo hry výrazně opadlo. Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje, stále čekáme na další šanci.
69'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Jimmy Cabot.
69'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.
69'
Z tohoto rohu ale nic nebylo, takže hostující celek stále prohrává o tři branky.
68'
Rohový kop pro Angers.
67'
Výborným obranným zákrokem se prezentoval Ander Herrera, který byl následně faulován. Skvělá práce domácího záložníka.
65'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Idrissa Gueye.
63'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Ander Herrera.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. PSG vede 4:1, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme. O vítězi je nejspíš rozhodnuto.
58'
Hosté se prokombinovali do vápna PSG, dostávali se do velké šance, ale nakonec je zradila poslední přihrávka. Domácí se následně okamžitě vydali dopředu, Bakker poslal míč na hranici velkého vápna a JULIAN DRAXLER ho s přispěním obránce dostal za brankáře, takže PSG jde do vedení 4:1.
58'
Neymar zkusil zrychlit hru, ale ani jemu se přihrávka do vápna nepovedla podle představ.
56'
Jenže jejich další útočná akce skončila nepřesnou přihrávkou a míč sebral pozorný Navas.
55'
Hosty branka samozřejmě nakopla a nyní jsou o poznání aktivnější.
53'
Angers právě vstřelilo branku!
No vida, hosté zničehonic snižují na 1:3. Po centru si na zadní tyč naběhl ISMAËL TRAORÉ, který ho hlavou procpal za Navase.
52'
Po zisku míče se hosté vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
51'
Domácí se stále tlačí dopředu. Hostující hráči se ve druhém dějství zatím pouze a jen brání.
49'
Další šance domácích, ale tentokrát po stříleném centru skončil míč těsně vedle levé tyče!
47'
Skvělý vstup domácích do druhého poločasu, okamžitě totiž dávají na 3:0! Po kombinaci propadl míč na hranici penalty, kde byl jako první NEYMAR a ten míč uklidil za brankáře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02 hodin.
První poločas je za námi. Domácí celek potvrzuje roli velkého favorita, je jasně lepší a nad Angers vede po brankách Florenziho a Neymara 2:0. Nutno ale dodat, že hosté předvádí sympatický výkon a nehrají vůbec špatně. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Míč proletěl malým vápnem, ale do zakončení se nakonec žádný z domácích hráčů nedostal!
44'
44'
Domácí se ještě snaží něco vymyslet...
42'
Po následném rohu Kylian Mbappé uklidil míč do branky, ovšem gól neplatí kvůli ofsjadu, takže PSG stále vede 2:0.
41'
Florenzi mohl přidat svou druhou branku v utkání! Po centru zůstal sám na hranici malého vápna, ale s jeho hlavičkou si Paul Bernardoni fantasticky poradil a míč vyrazil!
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Keylor Navas si došel pro vysoký míč, který vyboxoval, navíc přitom byl faulován a hrát budou tedy domácí.
36'
A je tu druhá branka domácího celku. Kylian Mbappé na levé straně parádně zrychlil, dostal se před dva protihráče do vápna, přihrál pod sebe a NEYMAR míč uklidil za bezmocného brankáře.
34'
Na tahu je opět domácí celek, který kombinuje na polovině soupeře, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Paul Bernardoni.
33'
Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain FC).
32'
Míč poslal do vápna Neymar, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal a dopředu se hnali hosté, ovšem bez úspěchu.
31'
30'
Žlutou kartu dostává Stéphane Bahoken (Angers SCO).
30'
Domácí brankář je již na nohou a duel může pokračovat.
29'
Keylor Navas je stále ošetřován, tak uvidíme, zda bude moci pokračovat.
28'
Nyní se Navas vrhl pod nohy Bahokenovi a byl z toho nepříjemný střet. Domácí brankář je ošetřován.
26'
Na druhé straně to na sebe vzal Angelo Fulgini, ale jeho rána z hranice velkého vápna nebyla přesná a Navas nemusel zasahovat.
25'
Aktivní Mauro Icardi upadl před velkým vápnem, ale rozhodčí byl velmi blízko souboji a faul neodpískal. Domácí útočník se samozřejmě hodně zlobí.
23'
Hosté to zkusili středem hřiště, ale opět to skončilo nepřesnou přihrávkou, po které míč sebral Keylor Navas.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Domácí favorit vede 1:0, je lepším týmem, tak uvidíme, jak se s tím hosté vypořádají.
19'
Mauro Icardi si zpracoval míč na polovině hřiště, ale okamžitě byl poslán k zemi. Hodně tvrdý střet, který domácí útočník těžce rozdýchává.
17'
Rayan Aït-Nouri se vydal do vápna soupeře, kde se nádhernou kličkou zbavil protihráče, ale Marquinhos ho následně už dokázal zastavit.
15'
Na druhé straně měl práci Paul Bernardoni, ale tentokrát si poradil. Hosté drží míč na své polovině a kombinují.
13'
Zahrozili také hosté! Po centru se k hlavičce dostal Stéphane Bahoken, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!
11'
Leandro Paredes nakonec poslal míč do vápna, ale přihrávka přesná nebyla a míč doputoval do zámezí.
10'
Tentokrát se ale domácí hvězdy do zakončení nedostaly, takže stav se nemění. Hráči PSG jsou však stále u míče a kombinují.
9'
Domácí získali míč a hned se usadili na polovině Angers.
7'
Po velkém tlaku jdou domácí do vedení 1:0! Na hranici velkého vápna si obránce ALESSANDRO FLORENZI přehodil obránce a poté míč elegantně poslal na zadní tyč. Paul Bernardoni byl bez šance a pouze se ohlédl. Krásná branka.
5'
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Hosté míč pouze odkopli, takže stále hrají domácí fotbalisté.
4'
Po rychlé akci přišlo zakončení z rohu malého vápna, ale Paul Bernardoni byl pozorný a míč vyrazil na rohový kop!
3'
Poprvé se dopředu vydali i hosté, kteří kombinovali na pravé straně, ale Angelo Fulgini nakonec nic nevymyslel.
2'
Domácí se hned usadili na polovině soupeře, ale nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a od své branky bude rozehrávat Paul Bernardoni.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'

Paris Saint-Germain FC: Navas – Florenzi, Marquinhos (C), Kimpembe, Bakker – Verratti, Paredes – Draxler, Neymar, Mbappé – Icardi.
Náhradníci: S. Rico – Dagba, A. Diallo, Fadiga, Gueye, A. Herrera, Jesé, Sarabia, Ruiz-Atil.

Angers SCO: Bernardoni – Bamba, I. Traoré (C), Pavlović, Aït-Nouri – Capelle, Fulgini, L. Coulibaly – Thioub, Bahoken, Ebosse.
Náhradníci: Butelle – Boma, Bobichon, Cabot, Diony, Cho, Manceau, Mangani, Khaled..

Angers SCO

Hostující celek je na tom stejně, jako domácí. Angers má po pěti kolech také devět bodů a v tabulce hostům patří osmé místo. Hosté také třikrát vyhráli, navíc vstřelil stejný počet branek jako PSG. V posledním kole hostil celek Angers Brest a po boji nakonec vyhráli domácí 3:2. Dnes to ale budou mít o poznání složitější.
Paris Saint-Germain FC

Domácí celek je samozřejmě největším favoritem celé soutěže, ale nutno dodat, že začátek sezony hvězdnému týmu z Paříže vůbec nevychází. PSG má po pěti kolech devět bodů a v tabulce je až na sedmé pozici. V této sezoně domácí již dvakrát prohráli, nezvládli hned dvě úvodní kola, ale poté zabrali a nyní mají tři výhry v řadě. Naposledy hrál celek z Paříže na hřišti Reims, kde vyhrál 2:0. Domácím dnes budou určitě chybět Bernat, Di Maria, Kehrer a také Kurzawa. Nejistý je také start hvězdného Neymara, který laboruje s lýtkem.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Paris Saint-Germain a Angers. Jasným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.