Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : Reims - 22. září 2021   19:00

Lille
31' David (B. Yılmaz) • 43' André (B. Yılmaz)
2:1
(2:0)
Reims
74' Flips
Lille
Grbić – Çelik, J. Fonte, Botman, G. Gudmundsson (75. D. Bradarić) – Ikoné (76. Yazıcı), André, A. Onana (86. Niasse), Weah (60. Gomes) – David, B. Yılmaz.
Jakubech – Ascone, D. Bradarić, Djaló, Gomes, Lihadji, Niasse, Pied, Yazıcı.
Reims
P. Rajković – Foket (46. Kebbal), Gravillon, Faes, Abdulhamíd, Konan – Valon Beriša (8. Ekitike, 67. Flips), Matusiwa, Munetsi – Mbuku (67. Koffi), van Bergen (76. Donis).
Diouf – Cassama, Donis, F. Doucouré, Ekitike, Flips, Kebbal, Koffi, Locko.

Domácí fotbalisté získávají body za výhru v tomto zápase. Lille si v prvním poločase vypracovalo dvoubrankové vedení, které hosté snížili. Prosadili se z penalty. Reims se vyrovnat nepodařilo. Body berou domácí.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:14.
90+4'
90+4'
Domácí akce končí ofsajdem.
90+4'
Domácí brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který končí na útočné polovině.
90+2'
Žlutou kartu dostává Yusuf Yazıcı (Lille OSC). Dlouho váhal s rozehrávkou, a tak dostává žlutou kartu.
90+2'
Sledujeme nepříliš atraktivní fotbal. Domácí fotbalisté mohou být spokojenější.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Ivo Grbić vykopává od své branky a míč poslal na útočnou polovinu.
89'
Žlutou kartu dostává Garcia (Stade de Reims). Za několik peprných slov na adresu rozhodčího dostává kartu hostující trenér.
88'
Hosté mají velké problémy s přechodem na útočnou polovinu.
87'
Domácí rozehrávali na útočné polovině, s rozehrávkou příliš nepospíchali.
86'
Hra je nyní hodně kouskovaná a hosté se nemohou stabilněji dostat před branku soupeře.
86'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Amadou Onana, přichází Cheikh Niasse.
84'
Ivo Grbić má míč pod kontrolou, následně je Amadou Onana ošetřovaný před svou brankou. Nyní se tedy nehraje.
83'
Hosté vybojovali rohový kop. Alexis Flips poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit.
82'
Naopak hosté na nic nečekají a zbytky sil vkládají do pokusů vypracovat si gólové šance.
82'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí hráči mají balon pod kontrolou a pokouší se hrát daleko od své branky.
81'
Zeki Çelik kombinoval se spoluhráči, ale neměl komu poslat míč, a tak vrací na svou polovinu.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, domácí hráči stále vedou.
79'
Domagoj Bradarić kombinoval se spoluhráči před brankou, ale k zakončení se dostat nedokázal.
78'
Benjamin André neměl komu přihrát, a tak to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat hráče soupeře.
77'
Po vstřelení kontaktní branky cítí hostující fotbalisté šanci na vyrovnání.
76'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mitchell van Bergen, přichází Anastasios Donis.
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Ikoné, přichází Yusuf Yazıcı.
75'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Gabriel Gudmundsson, přichází Domagoj Bradarić.
74'
Reims právě vstřelilo branku!
Hostující celek se prosazuje a snižuje na rozdíl jediné branky. Pokutový kop proměnil zakončením k tyči ALEXIS FLIPS. Brankář skočil na stejnou stranu, ale nedosáhl na míč.
74'
Domácí hráč fauloval v pokutovém území, penalta pro hosty.
74'
Žlutou kartu dostává Sven Botman (Lille OSC).
72'
Penalta pro hosty.
72'
Mitchell van Bergen je ošetřovaný na hrací ploše. Lékaři míří i k domácímu hráči.
70'
Mitchell van Bergen měl obrovskou příležitost na snížení, ale nedokázal přesněji vypálit. Jeho pokus se od břevna odrazil zpět do hry. Reims dnes chybí i trocha štěstí.
70'
Do kombinace hostujícího celku se zapojil také brankář. Predrag Rajković rychle poslal míč na obránce, kteří rychle přenesli směr hry.
68'
Něco málo přes dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Lille stále vede o dvě branky.
67'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Hugo Ekitike, přichází Alexis Flips.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Ndri Koffi.
65'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Tento styl hry vyhovuje domácím.
63'
Domácí hráči se mohli dostat po rychlém přenesení hry do přečíslení, ale obrana si v pohodě dokázala poradit a rychle zastavila akci soupeře.
61'
Reims měli k dispozici rohový kop, centr se snesl před branku, ale prvním obráncem byl v pohodě zblokovaný.
60'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Timothy Weah, přichází Angel Gomes.
60'
Hodina hry je pryč, domácí i hosté si vypracovali zajímavé šance, ale vedení 2:0 stále platí.
58'
Domácí se museli bránit akci soupeře. Rána byla zblokovaná, a pak míč v pohodě kryje gólman.
58'
Zdá se, že brzy budou střídat také domácí fotbalisté.
56'
Centr se následně snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit s centrem před branku.
56'
Ivo Grbić dokázal výborným zákrokem zastavit střelu soupeře. Ghislain Konan se dostal k zakončení, ale jeho ránu vytáhl brankář na roh.
54'
Nathanaël Mbuku se dostal do střelecké pozice, ale dlouhou se rozmýšlel. Následně se stejný hráč dostal do lepší pozice, ale jeho pokus přes obránce dokázal vyrazit brankář.
53'
56 % ku 44 %, tak vypadá držení míče v tomto zápase.
51'
Velkou šanci měli domácí. Jonathan David se otočil a vypálil. Jeho pokus se odrazil od břevna nad branku. Nechybělo mnoho a domácí navýšili své vedení.
50'
Domácí po chybě soupeře vybojovali míč, ale do výraznější šance se nedostali.
49'
Hostující celek vstoupil aktivně do druhého poločasu, zjednodušil hru a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.
48'
Domácí fotbalisté vybojovali autové vhazování na polovině hrací plochy. Následně ale Lille o míč přišlo.
46'
Domácí fotbalisté vstupují do druhého poločasu s dvoubrankovým vedením.
46'
Jedno jediné střídání proběhlo během poločasové přestávky.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Thomas Foket, přichází Ilan Kebbal.
46'
Velmi dobře vstoupil domácí celek do zápasu, v prvním poločase se dokázali prosadit dvakrát, a tak mají v poločase velmi pohodlný dvoubrankový náskok nad soupeřem.
45+2'
45+2'
Obrana si s centrem před branku v pohodě dokázala poradit, míč do bezpečí dostal Thomas Foket.
45+1'
Další zajímavá akce domácích, Lille vybojovalo v závěru poločasu rohový kop. Predrag Rajković musí být pozorný.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Lille právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení, po rohovém kopu se do míče hlavou opřel BENJAMIN ANDRÉ. Jeho zakončení bylo nechytatelné. Asistence: Burak Yılmaz.
42'
Burak Yılmaz bude rozehrávat zajímavou akci. Rozhodl se pro centr před branku, jeho střílený centr brankář tak tak vyrazil nad branku.
41'
Burak Yılmaz sse pokoušel dostat do zakončení, ale byl faulovaný soupeřem. Zajímavá příležitost pro domácí.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí celek stále vede o jednu branku nad svým soupeřem.
39'
Domácí brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, následně Jonathan David zkoušel centrovat před branku, ale brankář snadno získal míč.
38'
Mitchell van Bergen se propracoval do zakončení, ale jeho rána končí nad brankou. Zajímavá rána z otočky.
38'
Nyní hrají oba týmy hodně takticky, hraje se převážně na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
37'
Benjamin André přišel o míč, a tak mohou hrát hosté. Ti se pokoušeli o rychlou akci, ale vypálit nedokázali.
36'
Hugo Ekitike vybojoval na polovině hrací plochy rozehrávku, míč do hry uvedl Júnis Abdulhamíd.
36'
Gabriel Gudmundsson hledal spoluhráče na útočné polovině, ale nedokázal přesněji přihrát.
35'
Nyní se hra poněkud uklidnila, vhazovat se nyní bude na polovině hrací plochy.
32'
Půlhodina hry je pryč a domácí fotbalisté zaslouženě vedou o jednu branku. Lille hraje aktivně, tlačí se do zakončení.
31'
Domácí fotbalisté jdou po rychlé akci do vedení, po centru vzduchem se hlavou prosazuje před brankou neobsazený. JONATHAN DAVID. Asistence: Burak Yılmaz.
29'
Zeki Çelik je zraněný a míří k němu lékaři. Podle všeho se nyní ani nebude kontrovat video.
28'
Zeki Çelik se dostal v pokutovém území k zakončení, byl atakovaný soupeřem, Domácí se dožadovali penalty, ale hra pokračuje dál.
28'
Gabriel Gudmundsson a José Fonte kombinovali na polovině hrací plochy, ale do výraznější šance se ani jeden z jeho kolegů nedostal.
27'
Domácí Lille rozehrává od své branky, sledujeme postupnou kombinaci hráčů v červeném.
27'
Mnoho fotbalové krásy jsme v tomto zápase zatím neviděli. Míč bude od své branky rozehrávat brankář Reims.
24'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
20'
Ivo Grbić vykopává od své branky, následně v jeho akci pokračovali spoluhráči, ale nedokázali nic vymyslet.
20'
Rychlá přihrávka středem hrací plochy, Benjamin André hledal nabíhajícího spoluhráče, ale obrana si dokázala s rychlou akcí poradit.
18'
Benjamin André kombinuje se svými spoluhráči, následně ale Ghislain Konan získal míč, a tak akce končí.
17'
Reims se pokoušelo něco vymyslet na polovině soupeře, ale nyní se hosté k zakončení nedostali. Míč opustil hrací plochu.
16'
Predrag Rajković byl u míče jako první, a tak dokázal zastavit akci soupeře. Míč tedy má hostující brankář.
15'
Amadou Onana zkoušel centrem před brankou najít spoluhráče, ale Jonathan Ikoné na balon nedosáhl.
15'
Thomas Foket prohrál souboj o míč, a tak mohou hrát domácí. Fotbalisté v červeném se ale nyní k zakončení nedostali.
14'
Hugo Ekitike se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, kam se hostující celek po delší době dostal.
13'
Fanoušci domácího celku začínají podporovat své oblíbence v cestě za úvodní brankou utkání.
12'
Gabriel Gudmundsson se dostal k odraženému míči, jeho rána končí vedle branky. Nebyla to vůbec špatná rána.
11'
Marshall Munetsi tak tak zblokoval akci soupeře, domácí hráči nyní vybojovali po rychlé akci rohový kop.
9'
Lille se znovu prokombinovalo na útočnou polovinu, Timothy Weah to zkoušel dobře, ale jeho myšlenku nikdo ze spoluhráčů nepochopil.
8'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Valon Beriša, přichází Hugo Ekitike.
8'
Gabriel Gudmundsson to zkoušel samostatně, ale nedokázal překonat obranu soupeře. Nyní hrají hosté.
6'
Hraje se na polovině hrací plochy, marně zatím čekáme na nějakou výraznější akci.
5'
Obrana Lille si tak tak dokázala poradit s akcí soupeře. Následně José Fonte se pokouší hrát aktivně a kombinovat se spoluhráči.
5'
Aktivněji hrají nyní hostující fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
4'
Vypadá to na problémy s chodidlem. Valon Beriša míří mimo hrací plochu.
3'
Jeden z domácích hráčů je zraněný a není schopný ve hře pokračovat. Hra je nyní přerušena.
2'
Wout Faes zastavil zajímavě vypadající domácí akci.
1'

Lille OSC: Grbić – Çelik, J. Fonte, Botman, G. Gudmundsson – Ikoné, André, A. Onana, Weah – David, B. Yılmaz.
Náhradníci: Jakubech – Ascone, D. Bradarić, Djaló, Gomes, Lihadji, Niasse, Pied, Yazıcı.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Gravillon, Faes, Abdulhamíd, Konan – Valon Beriša, Matusiwa, Munetsi – Mbuku, van Bergen.
Náhradníci: Diouf – Cassama, Donis, F. Doucouré, Ekitike, Flips, Kebbal, Koffi, Locko..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 17. ledna a domácí Lille vyhrálo 2:1.
Ani jeden z těchto klubů neprožívá povedený vstup do sezony, a proto se v tomto zápase bude hrát o důležité body.
Lille OSC je v tabulce na patnácté pozici a neprožívá povedený vstup do sezony. Má pět bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jeden a jednou remizoval. Poradil si s Montpellierem 2:1 a remizoval se St. Etienne 1:1.
Stade de Reims odehrálo 6 zápasů s bilancí 1-4-1 a ziskem 7 bodů. Tým je v tabulce na jedenácté pozice. V posledních dvou zápasech tým bodoval. Porazil si s Rennes 2:0 a remizoval s Lorientem 0:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase sedmého kola proti sobě nastoupí Lille OSC a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.