Ligue 1 - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Bordeaux - 3. října 2021   15:00

Monaco
36' Tchouaméni (Golovin) • 49' Golovin (Ben Yedder) • 64' Ben Yedder
3:0
(1:0)
Monaco
Nübel – R. Aguilar, Maripán, Disasi (75. Badiashile), Matazo – Tchouaméni (84. Y. Fofana), Golovin (59. Diop) – G. Martins (74. Diatta), Volland, Jakobs – Ben Yedder (74. Boadu).
Bordeaux
Costil – Kwateng, Mexer, Gregersen – Pembélé (69. Mara), Otávio (56. Dilrosun), Fransérgio (69. Zerkane), Mangas (69. Mensah) – Kalu (56. Elis), Y. Adli – Hwang Ui-jo.
Poussin – Briand, Dilrosun, Elis, Medioub, Mara, Oudin, Mensah, Zerkane.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:13.
Je konec! Monaco nakonec potvrdilo roli favorita a poráží Girondins Bordeaux vysoko 3:0. V první půli jsme sice moc brankových příležitostí neviděli, ale i hosté mohli otevřít skóre. Monaco zachraňoval na brankové čáře jeden z obránců. Na opačné straně naopak po standardní situaci udeřil Aurélien Tchouaméni. Rychle po změně stran navíc přidal druhou branku Golovin. V 64. minutě navíc dostali domácí výhodu pokutového kopu, kterou proměnil Ben Yedder.
90+1'
90'
Hosté se v závěru usadili na polovině soupeře, kde vybojovali přímý kop v blízkosti pokutového území. Monako se ještě musí bránit.
89'
Mexer neudržel míč na levé straně hrací plochy a musel se rychle vracet. Tentokrát ale těžkou situaci zvládl výborně.
88'
Žlutou kartu dostává Benoît Badiashile (AS Monaco FC).
87'
Žlutou kartu dostává Stian Gregersen (Girondins Bordeaux FC).
86'
Boadu si pohybem řekl o přihrávku do běhu, jenže spoluhráč jeho náběh nepochopil a vyslal jeho směrem příliš krátkou přihrávku.
85'
Střídající Fofana si došel pro míč na vlastní polovinu, kde se zpracováním bez problémů odpoutal od obránce a rozehrál na opačnou stranu.
84'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Aurélien Tchouaméni, přichází Youssouf Fofana.
84'
Gideon Mensah se po levém křídle prodíral do pokutového území, ale jeden z domácích zadáků se mu položil pod nohy a ve skluzu uklidil míč do autu.
83'
Benoît Badiashile sklepl míč na pravou stranu, kde byl Ruben Aguilar, nicméně druhý jmenovaný nepřesným centrem do vápna odevzdal míč soupeři.
82'
Boadu se hnal za pobídkou na levou stranu, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a už míč neudržel na trávníku. Rozehrávat bude Bordeaux.
81'
Zadáci Monaca drží míč na svých kopačkách a kombinují na polovině hřiště. Nikdo v modrém dresu Girondins Bordeaux soupeřovu kombinaci neatakuje.
80'
Mara udržel míč ve hře na pravé straně, ale pod tlakem napadajícího soupeře nedokázal míč sklepnout na nikoho ze svých spoluhráčů.
79'
Gólman domácího celku Alexander Nübel si dal pozor na přihrávku za obranu a jednoduše nakopl míč na levou stranu hrací plochy.
78'
Bordeaux se v závěru snaží alespoň o sympatické snížení, nicméně domácí si bez problémů hlídají prakticky všechny centry soupeře.
77'
Pokračuje snaha Monaca o ofenzivní hru. Domácí se opět nastěhovali do blízkosti velkého vápna, nicméně tam neoperoval nikdo v červeném dresu.
76'
Hosté se snažili zaútočit obloučkem za obranu domácího celku, ale nákop si pohlídal domácí brankář, který míč odkopl na polovinu soupeře.
75'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Axel Disasi, přichází Benoît Badiashile.
74'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Krépin Diatta.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Myron Boadu.
73'
Diop upadl po souboji v pokutovém území, nicméně podle rozhodčího se tentokrát njednalo o nedovolený zákrok. Monaco získalo jen roh.
72'
Ani rozehrávka rohového kopu se domácím moc nepovedla. Centr přiletěl na malé vápno, kde zakročila defenziva Girondins Bordeaux.
71'
Mexer si pohlídal centr z pravé strany a před dobíhajícím soupeřem míč raději odklidil na rohový kop. Monaco tak může pokračovat v tlaku.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut. Monaco si je vědomo svého luxusního náskoku a soupeře prakticky nepouští do zakončení.
69'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Timothee Pembélé, přichází Sekou Mara.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Fransérgio, přichází Mehdi Zerkane.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Ricardo Mangas, přichází Gideon Mensah.
69'
Fransérgio dloubl míč do pokutového území, kam spěchal Pembélé, jenže domácí stoper Guillermo Maripán jej nepustil do zakončení.
68'
Monaco pokračuje v tlaku na polovině soupeře. Ben Yedder špičkou kopačky posunul míč na hranici velkého vápna, kde neměl spoluhráče.
67'
Volland procedil přihrávku do pokutového území, kam se hnal Ben Yedder, jenže ten nedokázal zakončit kolem důrazného obránce Mexera.
66'
Matazo poslal průnikovou přihrávku mezi obránce soupeře, jenže nikdo v červeném dresu jeho pobídku nepochopil. Míč tak skončil v moci zadáků Bordeaux.
64'
Monaco právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává další branku! K exekuci pokutového kopu se postavil WISSAM BEN YEDDER a poslal míč mimo dosah brankáře!
63'
Penalta pro domácí! Mexer podrazil nohu jednomu ze soupeřů a sudí neváhal!
63'
Maripan uklidňuje hru Monaca kombinací na vlastní polovině. Obránce domácího celku bez problémů roztáhl hru na pravou stranu hřiště.
62'
Monaco zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal právě Diop, od jehož kopačky přiletěl míč na malé vápno, kde kralovala obrana soupeře.
61'
Střídající Diop si došel pro přihrávku na levou stranu, kde se zbavil prvního obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku si hosté pohlídali.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Monaco si s přehledem kráčí pro tři body. Favorizovaný celek soupeři nedává moc prostoru ke kombinaci.
59'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Sofiane Diop.
58'
Do rozehrávky Monaca se opět zapojit domácí brankář, který si tentokrát nechtěl komplikovat pozici a jednoduše nakopl míč vpřed.
57'
Zadáci Bordeaux rozjeli kombinaci na polovině hřiště, ale hostům se zatím vůbec nedaří při přechodu na polovinu domácího Monaca.
56'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Otávio, přichází Javairo Dilrosun.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Alberth Elis.
55'
Golovin si na vlastní polovině skvěle pokryl míč a napadající soupeř jej skluzem poslal k zemi.
54'
Monaco se opět usadilo v blízkosti velkého vápna soupeře, nicméně centr do šestnáctky tentokrát odhlavičkoval hned první soupeř.
53'
Monaco se znovu prokombinovalo před branku soupeře, jenže pobídka na malé vápno skončila pobídkou do ofsajdu.
52'
Ben Yedder na levé straně zasekl míč, předložil jej Martinsovi, který krásnou technickou střelou placírkou orazítkoval horní tyč!
51'
Monaco pokračuje v aktivitě i po vstřelení druhé branky a nadále se tlačí do útoku. Naopak defenziva hostujícího Bordeaux má plno práce.
49'
Domácí Monaco hned v úvodu druhého poločasu přidává druhou branku a přibližuje se k vítězství! ALEXANDR GOLOVIN si naběhl na pobídku do vápna a levačkou dloubl míč za záda brankáře!
48'
Ruben Aguilar se na levé straně zbavil soupeře, který jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude hostující Bordeaux.
47'
Hostující brankář Costil nakopl míč na levou stranu, kam si pro balón došel útočník Hwang, ale proti defenzivě soupeře neuspěl.
46'
Monaco obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního duelu. Domácí celek v něm bude chtít navázat na povedenou první půli důležitého souboje.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce můž být spokojenější domácí Monaco. V první půli jsme sice moc brankových příležitostí neviděli, ale i hosté mohli otevřít skóre. Monaco zachraňoval na brankové čáře jeden z obránců. Na opačné straně naopak po standardní situaci udeřil Aurélien Tchouaméni.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
V závěru prvního poločasu se Monaco usadilo na polovině soupeře, jenže kombinace fotbalistů v červeném se odehrává daleko od šestnáctky.
44'
Pembélé vhazoval na vlastní polovině, nicméně jeho spoluhráč míč dlouho neudržel. Fotbalisté Monaca soupeři znepříjemňují rozehrávku.
43'
Guillermo Maripán se na vlastní polovině dostal k odraženému míči a před sprintujícím soupeřem jej z otočky nakopl na polovinu Bordeaux.
42'
Martins vybojoval pro Monaco rozehrávku přímého kopu na polovině hřiště. Fotbalista domácího celku poté rozehrál na levou stranu.
41'
Timothee Pembélé vhazoval na pravé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na spoluhráče v tmavém dresu, ale domácí defenziva byla pozorná.
40'
Zadáci domácího celku kombinují na vlastní polovině. Monaco si užívá své vedení a v závěru prvního poločasu soupeře prakticky nepouští k míči.
39'
Martins se z hranice velkého vápna položil do padajícího míče, ale rána mu vůbec nesedla a skončila vedle levé tyče soupeřovy svatyně.
37'
Zásah domácích ještě zkoumal VAR, ale vše bylo skutečně v pořádku.
36'
Domácí celek se dostává do vedení! Monaco zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč propadl do vápna, kde se do něj opřel AURÉLIEN TCHOUAMÉNI a se štěstím jej poslal k tyči!
35'
Monako se usadilo na polovině soupeře, ale nikdo z hráčů v červeném dresu neproedil míč do pokutového území. Obrana Bordeaux brání v bloku.
34'
Na hřišti je k vidění velké množství nedovolených zákroků. Ani jeden z týmů se nedostává do tlaku, naopak hlavní rozhodčí má zatím hodně práce.
33'
Timothee Pembélé se po pravém křídle prosmýkl do pokutového území, kde chtěl odcentrovat před branku, ale tam našel jen domácí zadáky.
32'
Pembelé prošel po pravém křídle na polovinu soupeře, kde se zbavil obránce, nicméně jeho následný centr skončil na bloku dalšího zadáka.
31'
Volland sice po dalším útoku Monaka dopravil míč do sítě, jenže jeho branka nemůže platit kvůli ofsajdu.
30'
Martins si míč připravil v blízkosti velkého vápna a troufl si na zakončení! Jeho přízemní dělovku hostující Costil vyškrábl na rohový kop!
29'
Další výpad hostujícího Bordeaux zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Na své postavení si nedal pozor rozběhnutý Pembelé.
28'
Hwang si v blízkosti pokutového území soupeře zpracoval odražený míč a pohotově zakončil. Jeho ránu tečoval obránce Monaka do rukavic gólmana.
27'
Martins získal odražený míč na pravé straně hrací plochy, přehodil si jej na pravačku a odcentroval. Jeho pobídka mířila jen do míst, kde kralovala obrana.
26'
Otavio vyvezl míč na polovinu hřiště a přenesl hru na pravou stranu, kam sprintoval Pembelé, jenže druhý jmenovaný už míč na hřišti neudržel.
25'
Monaco zahrávalo další rohový kop. Nadýchaný centr se nyní kroutil na malé vápno, ale Guillermo Maripán se k hlavičce přes důrazného obránce nedostal.
24'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč si hostující brankář Costil s přehledem pohlídal a stáhl si jej ze vzduchu do rukavic.
23'
Martins si na hranici velkého vápna skvěle zpracoval přihrávku z autového vhazování, sklepl míč pod sebe, ale tam neměl nikoho v červeném.
22'
Martins si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a napadající Kwateng jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Domácí zůstanou u míče.
21'
Hostující brankář Costil jednoduše nakopl míč na pravou stranu, kam pelášili jeho spoluhráči, jenže odražený balón získala obrana Monaka.
20'
Domácí Aurélien Tchouaméni to při napadání rozehrávky soupeře na jeho polovině přehnal s agresivitou a poslal jednoho ze soupeřů k zemi.
19'
Bordeaux si vypracovalo první obrovskou šanci dnešního souboje! Hosté se dostali do pokutového území a jeden z domácích obránců musel míč vyhlavičkovat z brankové čáry!
18'
Hosté se hnali do rychlého protiútoku. Na levé straně se obránce snažil zbavit Adli, jenže si míč předkopl až takřka k rohovému praporku.
17'
Exekuce přímého kopu se chopil Wissam Ben Yedder, který zvolil technickou střelu pravou nohou, ale jeho projektil zastavil hned první obránce.
16'
Martins byl faulován v blízkosti velkého vápna a získal pro domácí Monako rozehrávku přímého kopu z velmi nadějné pozice.
15'
Hosté se poprvé v utkání na delší dobu usadili na polovině Monaka, ale kombinace Bordeaux je zatím hodně kostrbatá.
14'
Žlutou kartu dostává Axel Disasi (AS Monaco FC).
13'
Zadáci Bordeaux uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu Monaka teď rozehrávku svého soupeře neatakuje.
12'
Aurélien Tchouaméni přenesl hru na pravou stranu hrací plochy, odkud do vápna odcentroval Aguilar, jehož pobídku nikdo v červeném dresu netečoval.
11'
Aktivní Jakobs znovu dokázal odcentrovat z levé strany do pokutového území. Do zakončení se tam hnal Ben Yedder, ale tomu scházel krok.
10'
Aguilar podpořil ofenzivu domácího celku náběhem po pravém křídle, jenže jeho přízemní centr skončil na bloku prvního obránce v dresu Bordeaux.
9'
Bordeaux se pokusilo o rychlou rozehrávku přímého kopu, nicméně nákop za obranu Monaka proskákal až mimo hrací plochu.
8'
Disasi kombinuje s míčem na kopačkách na polovině hrací plochy, nicméně hráčům Monaka zatím chybí o něco větší aktivita při nabídce.
7'
Matazo se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku, když spíše nešikovností poslal k zemi rozběhnutého soupeře.
6'
Golovin zahrával rohový kop Monaka. Jeho pobídka přiletěl na malé vápno, nicméně hostující stoper Mexer balón s velkým přehledem odhlavičkoval.
5'
Před branku Bordeaux přiletěl další centr z levé strany hrací plochy. Hostující brankář Costil vystartoval na malé vápno a schoval míč do rukavic.
4'
Jakobs sprintoval za nákopem na levou stranu, zbavil se prvního obránce, jenže jeho následný centr skončil v rukavicích brankáře.
3'
Wissam Ben Yedder si sice naběhl na přihrávku za obranu soupeře, jenže si v době přihrávky nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
2'
Guillermo Maripán se na polovině hřiště dobře zbavil napadajícího soupeře a bez problémů rozehrál na levou stranu. Také Monako tak může poprvé zaútočit.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Bordeaux se ihned vydalo do útoku, ale nákop na levou stranu přiletěl do autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Bude se hrát za hustého deště.

AS Monaco FC: Nübel – R. Aguilar, Maripán, Disasi, Matazo – Tchouaméni, Golovin – G. Martins, Volland, Jakobs – Ben Yedder.
Náhradníci: Majecki – Badiashile, Boadu, Diatta, Diop, Y. Fofana, Jean Lucas, Caio Henrique, Pavlović.

Girondins Bordeaux FC: Costil – Kwateng, Mexer, Gregersen – Pembélé, Otávio, Fransérgio, Mangas – Kalu, Y. Adli – Hwang Ui-jo.
Náhradníci: Poussin – Briand, Dilrosun, Elis, Medioub, Mara, Oudin, Mensah, Zerkane..
AS Monaco FC

Domácí Monaco také nemůže být s úvodem nového ligového ročníku spokojené. Po osmi odehraných duelech má Monaco na kontě jedenáct bodů a patří mu osmá pozice. Na vedoucí PSG už ale ztrácí propastných třináct bodů. Letos to tak na boj o titul rozhodně nevypadá. V posledním kole ale Monaco uspělo na půdě Clermontu. V týdnu pak v Evropské lize remizovalo 1:1 na půdě Realu Sociedad.
Girondins Bordeaux FC

Hostující Bordeaux neprožívá povedený vstup do nového ročníku Ligue 1. Po osmi odehraných duelech má na svém kontě jen sedm bodů a patří mu šestnáctá pozice ligové tabulky. Bordeaux trápí slabá defenziva. Dosud hosté inkasovali už sedmnáct branek. Na sestupové vody mají k dobru pouhý bod. Naposledy Bordeaux remizovalo doma 1:1 s Rennes.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligue 1 mezi AS Monaco a Girondins Bordeaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.