Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Lorient - 22. srpna 2021   15:00

Montpellier
50' Savanier  • 58' Mavididi  • 83' Delort (Savanier)
3:1
(0:1)
Lorient
21' Bertaud (vl.)
Montpellier
Bertaud – Sambia (72. Souquet), Thuler, M. Sakho, Cozza (72. Ristić) – Ferri, Savanier – Laborde, Mavididi (79. Wahi), Chotard – Delort (90. Mollet).
Carvalho – Esteve, Leroy, Makouana, Mollet, Ristić, Škuletić, Souquet, Wahi.
Lorient
Nardi – Igor Silva (78. Hergault), H. Mendes, Laporte, Fontaine (78. Hamel), Le Goff – Le Fée (61. Boisgard), Lemoine (61. Grbic), Abergel – Moffi (61. Monconduit), Lauriente.
Dreyer – Boisgard, Bourles, Grbic, Hamel, Hergault, Monconduit, Ouattara.

Montpellier sice jako první inkasoval, ale ve druhém poločase třemi přesnými zásahy otočil stav zápasu a tento duel vyhrává 3:1. Domácí byli výrazně střelecky aktivnější.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 12:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:13.
90+4'
90+3'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí kontrolují hru.
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jerôme Hergault (FC Lorient). Hosté budou hrát bez dalšího hráče, do kabin míří Jerôme Hergault za druhou žlutou.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Florent Mollet.
89'
Téji Savanier z volného kopu se rozhodl pro střelu na branku, ale minul ji.
89'
Domácí hráči hrají dál aktivně, blížíme se ke konci zápasu.
88'
Žlutou kartu dostává Jerôme Hergault (FC Lorient).
86'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Houboulang Mendes (FC Lorient). Hodně zbytečný faul za druhou žlutou kartu.
86'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
85'
Žlutou kartu dostává realizační tým (FC Lorient).
84'
Žlutou kartu dostává Houboulang Mendes (FC Lorient).
83'
Montpellier právě vstřelil branku!
Klasické nedáš-dostaneš. Hosté velkou šanci neproměnili, následně domácí rozehrávali rohový kop. Před brankou zůstal zcela volný ANDY DELORT, který hlavou poslal míč do branky. Asistence: Téji Savanier.
81'
Hostující celek svou šanci neproměnil, neuspěl z brejku Adrian Grbic.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, hostující celek se dál musí bránit tlaku soupeře.
79'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Elye Wahi.
79'
Z ničeho nic měli hosté velkou šanci, ale zakončující hráč hlavou z bezprostřední blízkosti minul branku.
78'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Thomas Fontaine, přichází Pierre-Yves Hamel.
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Igor Silva, přichází Jerôme Hergault.
77'
Andy Delort autorem další příležitosti domácích a hosté mohou nyní děkovat svému brankáři, že prohrávají jen o gól.
75'
Montpellier pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení. Další velkou šanci měl Andy Delort, ale brankář tak tak balon vytáhl.
73'
Gaëtan Laborde vyslal parádní ránu z bezprostřední blízkosti, ale brankář Lorientu vytáhl výborný zákrok.
72'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Mihailo Ristić.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek otočil stav zápasu a aktuálně o jednu branku vede.
69'
Po krátké přestávce bude zápas pokračovat dál. Míč má hostující brankář, který uvede míč do hry.
68'
Hráči mají přestávku na občerstvení.
68'
Domácí hráč pronikal do střelecké pozice, ale byl faulovaný. Vypadá to, že bude muset střídat.
68'
Žlutou kartu dostává Thomas Monconduit (FC Lorient).
65'
Igor Silva vhazuje na polovině hrací plochy, Lorient se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale po nepřesné akci má míč domácí brankář.
63'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, hostující celek si pomohl faulem a vypadalo to na žlutou kartu. Tentokrát situaci sudí řeší domluvou.
61'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází , přichází Thomas Monconduit.
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Quentin Boisgard.
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Adrian Grbic.
60'
Hodina hry je pryč a domácí fotbalisté výborně dokázali otočit zápas. Montpellier pokračuje v aktivní hře.
58'
Domácí celek otáčí zápas a míč do branky poslal STEPHY ALVARO MAVIDIDI. Jeho zakončení zapadlo přesně k tyči.
56'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ale domácí fotbalisté jsou opticky aktivnější.
55'
Téji Savanier je v pořádku a měl by pokračovat v zápase dál.
53'
Jeden z domácích hráčů bude ošetřován, vypadá to, že jde o autora vyrovnávající branky.
50'
Krásná rána a je vyrovnáno. Domácí celek se prosazuje z přímého kopu. Balon do šibenice poslal nechytatelně TÉJI SAVANIER.
49'
Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (FC Lorient).
46'
Zdá se, že během poločasové přestávky ani jeden trenér nestřídal, pokračují stejné jedenáctky.
46'
45+1'
45+1'
Pokud domácího hráče byl zblokovaný.
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
45'
Domácí měli obrovskou šanci, ale hlavičku z bezprostřední blízkosti kryje brankář.
44'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Hostující celek se propracoval k centru před branku, ale domácí obrana si dokázala poradit.
42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává úvodní poločas.
41'
Tlak domácích pokračuje dál, další šance končí mimo branku.
40'
Junior Sambia se dostával do šance, ale byl faulovaný. Volný kop pro domácí hráče.
39'
Domácí celek se dostal po chybě obrany do šance. Téji Savanier pálil těsně vedle branky.
36'
Vincent Le Goff je faulovaný, hrát tedy budou hosté.
35'
Po útočném faulu domácích rozehrává hostující brankář od své branky.
32'
Nicolas Cozza rozehrál další zajímavou akci, ale do zakončení se nikdo z domácího celku nedostal.
32'
Armand Lauriente to zkoušel individuálně, ale propracovat se do výraznější šance nedokázal.
31'
Domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale do šance se nedostali.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí stále prohrávají o jednu branku.
29'
Junior Sambia pálil z velké dálky,, jeho rána mířila do středu branky, kterou v pohodě kryje brankář.
28'
Centr se snesl před branku, následně zakončoval Joris Chotard z první. Jeho rána končí vedle.
27'
Další roh pro HSC. i tentokrát si obrana dokázala poradit.
26'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
25'
Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat, tlačí se do zakončení, Stephy Alvaro Mavididi vybojoval pro spoluhráče rohový kop.
21'
Lorient právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení. Po střele hlavou propadl míč brankář za brankovou čáru, branka je připsaná DIMITRYJI BERTAUDOVI jako vlastní.
21'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, hosté se tak tak brání.
20'
Obrovskou šanci měl domácí tým, Z velkého vápna minul branku ránou z první Gaëtan Laborde.
19'
Montpellier se dopustil útočného faulu, hrát tedy budou domácí na své polovině.
18'
Hostující celek se dostal do zakončení, Armand Lauriente to vzal na sebe. Jeho ránu vyrazil brankář před sebe, a pak míč zastavila obrana.
17'
Jordan Ferri se pokoušel dostat do zakončení, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit.
15'
Patnáct minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
13'
Stephy Alvaro Mavididi vedl zajímavou akci, kterou zakončoval jeho spoluhráč střelou k tyči, kterou kryje brankář.
9'
Domácí vybojovali autové vhazování, Junior Sambia Junior Sambia rozehrával. Následně ale míč končí mimo hrací plochu. Rozehrávat budou hosté od svého brankáře.
8'
Lorient rozehrává od své branky, Laurent Abergel kombinoval se spoluhráči, následně ale přišli o míč.
7'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, mnoho šancí k vidění momentálně k vidění.
6'
Igor Silva kombinoval se spoluhráči, ale domácí obrana si dokázala poradit poměrně dobře.
5'
Stephy Alvaro Mavididi to zkoušel individuálně, ale jeho tým se dopustil útočného faulu.
4'
Matheus Thuler rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali na útočnou polovinu.
3'
Lorient se dostal na útočnou polovinu, ale Enzo Le Fée nedokázal najít spoluhráče Silvu.
2'
Domácí hrají ve tmavém, hosté v bílém.
1'
Hned v první minutě se do šance dostal domácí Andy Delort. Jeho rána byla zblokovaná.
1'
Poslední vzájemný zápas se odehrál 3. března 2021 a zrodila se remíza 1:1.
Montpellier zahájil nový ročník soutěže porážkou, nestačil na Marseille 2:3. Následně pak v divokém zápase remizoval 3:3 s Reims. V tabulce je aktuálně na třinácté pozici.
Lorient na úvod nového ročníku remizoval se ST. Etienne 1:1, a pak porazil Monako 1:0. Aktuálně je tento tým v tabulce soutěže na osmé pozici se čtyřmi body.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Montpellier HSC a FC Lorient.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.