Ligue 1 - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Marseille - 8. srpna 2021   20:45

Montpellier
31' Peres(vl.)  • 34' Laborde (Cozza)
2:3
(2:0)
Marseille
68' Ünder  (de la Fuente) • 75' Payet   • 80' Payet  (Gueye)
Montpellier
Bertaud – Esteve, Sambia (88. Souquet), Thuler, Cozza (88. Ristić) – Ferri, Chotard (84. Leroy), Mollet – Laborde (84. Makouana), Delort, Wahi (63. Mavididi).
Carvalho – Leroy, Ristić, Souquet, Suárez, Škuletić, Delaye, Mavididi, Makouana.
Marseille
Mandanda – Saliba, Balerdi, Peres, Kamara – Guendouzi, Gueye, Gerson (63. Benedetto) – Payet – Ünder (86. Henrique), de la Fuente (89. Dieng).

Montpellier vedl o dva góly po prvním poločase, ale hosté ve druhé části zápasu skóre dokázali otočit. Nakonec berou první body do tabulky za dramatickou výhru 3:2. V 89. minutě bylo utkání na zhruba deset minut přerušeno kvůli chování fanoušků, kteří házeli předměty na hrací plochu. Těmito momenty se bude vedení ligy zabývat a pravděpodobně z toho bude mít Montpellier nějaký postih.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:4.
90+5'
90+5'
Dostáváme se do poslední nastavené minuty. Domácí reklamují penaltu, ale sudí nechává hru plynout.
90+4'
Domácí hráči se musí nyní bránit aktivní hře soupeře, ale zatím situaci zvládají.
90+3'
Domácí se pokouší hrát aktivně a snaží se ještě o vstřelené branky. Marseille nyní ale hraje zodpovědně.
90+1'
Nyní se už hraje v poklidném tempu. Brankář Steve Mandanda rozehrává od své branky.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
90'
Míč se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
89'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Konrad de la Fuente, přichází Bamba Dieng.
89'
Sudí stále nejsou na hrací ploše. Pravděpodobně řeší nějaké technické záležitosti.
89'
Rohový kop pro domácí.
Hráči se vrací, podle všeho bude zápas pokračovat.
Poté, co fanoušci zaházeli hrací plochu předměty, sudí zápas přerušili. Nyní se čeká na návrat hráčů. Jsou v tunelu a čekají.
Zda dojde k dohrání, není zatím jasné.
Nyní jsou hráči i rozhodčí v útrobách stadionu.
Utkání je přerušeno kvůli chování fanoušků. Údajně mělo dojít k urážení hráčů. Navíc na hrací ploše přistály předměty.
Zdá se, že došlo k nějakým výtržnostem v hledišti.
Sudí odcházejí do útrob stadionu, hráči chtějí pokračovat.
89'
Hra je přerušená.
89'
Dostáváme se do poslední minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Uvidíme, zda se v samotném závěru zápasu pokusí ještě domácí něco vymyslet.
88'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Mihailo Ristić.
86'
Momentálně už sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
86'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Luis Henrique.
84'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Beni Makouana.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Léo Leroy.
83'
Zdá se, že uvidíme střídání.
81'
Nyní sledujeme neplánovanou přestávku, jeden z hráčů je ošetřovaný. Hráči pauzu využívají k občerstvení.
80'
Marseille právě vstřelilo branku!
A je to tady. Naprosto zaslouženě otáčí hostující zápas a deset minut před koncem jde do vedení. Po pěkné individuální akci se do vápna a k zakončení dostal DIMITRI PAYET. Poslal míč ke vzdálenější tyči. Asistence: Pape Gueye.
79'
Maxime Esteve vedl jednu z mála domácích akcí, ale nedokázal přesněji zakončit.
78'
Montpellier přišel o dvoubrankové vedení a nyní se musí bránit dobré hře soupeře.
77'
Hosté pokračují dál v aktivní hře a pokouší se rozhodnout tento zápas.
75'
Domácí brankář se hodně zlobí na své spoluhráče, kteří špatně sehráli zeď. DIMITRI PAYET se prosazuje z volného kopu. Přesná rána k tyči zapadla a gólman nezastavil míč.
74'
Poslední minuty je obrázek hry stejný. Hosté jsou nastěhovaní před brankou, kde kombinují.
73'
Luan Peres a William Saliba kombinovali před brankou soupeře, ale nedokázali nic vymyslet.
72'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hráči Marseille dokázali snížit a dál se pokouší zdramatizovat zápas.
71'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku a brankář v pohodě chytil míč.
68'
Gól, je sníženo na rozdíl jediné branky a hosté mají ještě čas. Konrad de la Fuente vymyslel výbornou přihrávku a jeho spoluhráče CENGIZ ÜNDER čekal volný na druhé tyči. V pohodě dokázal zakončit. Asistence: Konrad de la Fuente.
67'
Konrad de la Fuente měl dobrou pozici pro zakončení. Připravil si míč, a pak vypálil. Jeho rána končí nad.
66'
Florent Mollet se dostal do zakončení. Jeho rána ovšem končí nad brankou, gólman zasahovat nemusel. Steve Mandanda bude vykopávat.
65'
Cengiz Ünder hledal před brankou spoluhráče, ale ten byl obsazený. Montpellier tuto akci přečkal.
64'
Hosté se propracovali k zakončení, ale rána Mandandy byla zblokovaná. Gólman zasahovat vůbec nemusel.
63'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Stephy Alvaro Mavididi.
63'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Gerson, přichází Darío Benedetto.
62'
Andy Delort byl v pokutovém území atakovaný, dožaduje se pokutového kopu. Sudí nechává hru plynout.
60'
Cengiz Ünder zakončoval zajímavou akci svého celku. Jeho rána nebyla špatná, ale střelu přes obránce gólman vyrazil.
59'
Elye Wahi využil zaváhání soupeře. Oklamal obránce, a pak vypálil. Na vzdálenější tyč zkoušel zakončit, ale minul.
58'
Dimitri Payet centroval před branku, bránící se celek v pohodě akci zastavil.
58'
Hostující celek rozehrává rohový kop. Marseille se snaží hrát důrazně, ale marně čeká na šanci.
56'
Gaëtan Laborde to vzal na sebe, jeho pokus ze střední vzdálenosti končí mimo branku.
56'
Montpellier se propracoval k zakončení, ale rána byla na poslední chvíli zblokovaná.
54'
Dobrá šance pro domácí, Elye Wahi mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Mířil ke vzdálenější tyči, ovšem minul cíl.
52'
Cengiz Ünder rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila. Aktivní hra Olympique pokračuje dál.
50'
Cengiz Ünder centroval před branku, míč ale poměrně snadno dokázal zastavit brankář.
50'
Marseille hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.
48'
Hostující Dimitri Payet pronikal do střelecké pozice, ale byl faulovaný domácím hráčem. Jordan Ferri si počínal nedovoleně.
47'
Cengiz Ünder rozehrával rohový kop, ale jeho spoluhráči před brankou nedokázali zakončit.
46'
Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě, pokračují stejné jedenáctky.
46'
Montpellier vede po prvním poločase o dvě branky a má momentálně blíže k výhře. Marseille hraje sice aktivně, ale nemohou se prosadit.
45'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
44'
Žlutou kartu dostává (Olympique Marseille).
43'
Tým hrající v bílém se nyní propracoval do střelecké pozice, ale domácí Jordan Ferri dokázal zblokovat střelu soupeře.
41'
Luan Peres to zkoušel individuálně, dostal se až před branku, ale v rozhodující chvíli mu míč uskočil od nohy.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, rozehrávají hosté.
39'
Hostující fotbalisté se nyní usadili na polovině soupeře, kde sice kombinovali, ale od výraznější šance se nedostali.
37'
Hosté rozehrávají volný kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
34'
Montpellier právě vstřelil branku!
Krásná rána a domácí celek vede o dvě branky. K zakončení se dostal GAËTAN LABORDE. Jeho rána zapadla přesně k tyči, od které se míč odrazil do branky. Gólman nedokázal zasáhnout. Asistence: Nicolas Cozza.
34'
Florent Mollet rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale Steve Mandanda vyboxoval míč.
33'
Domácí hrají dál aktivně, Joris Chotard hledal nabíhajícího spoluhráče, ale neuspěl. Nicméně vybojoval rohový kop.
31'
Domácí celek se dostává do vedení. Centr se ze strany snesl před branku, kde byli hned dva domácí hráči. Míč si do své branky nešťastně srazil LUAN PERES.
29'
Marseille se usadil na útočné části hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet. Akce však končí nepřesnou přihrávkou.
28'
Pape Gueye to vzal na sebe, jeho rána z velké dálky minula cíl. Gólman zasahovat nemusel.
26'
Cengiz Ünder rozehrával rohový kop, jeho projektil se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
24'
Souboje o míč se nyní odehrávají na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
23'
Domácí se nastěhovali před branku soupeře, Elye Wahi hledal spoluhráče v lepší pozici, ale minul.
20'
Marseille měla zajímavou šanci. Rána z velké dálky, kterou vyslal Matteo Guendouzi., minula cíl. Vykopávat bude brankář.
19'
Junior Sambia vedl akci, ale vypálit nedokázal. Naopak balon ztratil, a tak následoval rychlý protiútok.
18'
Domácí mají možnost autového vhazování na své obranné polovině, rychle se pokoušeli přenést směr hry, což se podařilo.
16'
Olympique bude rozehrávat rohový kop. Dimitri Payet poslal centr před branku, ale míč získal brankář, který vyskočil nejvýše.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, sledujeme útočný fotbal, který musí fanoušky bavit. Na úvodní branku zatím čekáme.
14'
Marseille se vrací k aktivní hře, Cengiz Ünder přenechal míč spoluhráči, ale Luan Peres nedokázal přesněji odcentrovat. Akce hostů tedy končí.
12'
Dimitri Payet pálil na konci dvanácté minuty. Jeho rána na vzdálenější tyč nebyla vůbec špatná, ale minula cíl.
12'
Gólman Steve Mandanda vyběhl ze své branky a málem dostal své spoluhráče do problémů. Situaci nakonec zvládl.
11'
Centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
10'
Domácí nyní hrají aktivně, díky důrazné hře vybojovali rohový kop.
9'
Andy Delort se dostával do střelecké pozice, jeho centr před branku tak tak dokázal vyboxovat brankář.
7'
Dimitri Payet to zkoušel individuálně, ale přes soupeře se do střelecké pozice neprobojoval.
5'
Úvod zápasu se odehrává v rychlém tempu. Hostující fotbalisté hrají aktivně, další jejich akci vedl Konrad de la Fuente.
4'
Domácí nyní rozehrávali rohový kop, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
3'
Hosté dostali míč do branky, ale gól pro ofsajd neplatí. Hlavní sudí po konzultaci s VAR branku neuznává.
2'
Cengiz Ünder se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla na poslední chvíli zblokovaná.
2'
Domácí oblékli tmavé dresy, hosté bílé.
1'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
1'

Montpellier HSC: Bertaud – Esteve, Sambia, Thuler, Cozza – Ferri, Chotard, Mollet – Laborde, Delort, Wahi.
Náhradníci: Carvalho – Leroy, Ristić, Souquet, Suárez, Škuletić, Delaye, Mavididi.

Olympique Marseille: Mandanda – Saliba, Balerdi, Peres, Kamara – Guendouzi, Gueye, Gerson – Payet – Ünder, de la Fuente.
Náhradníci: Ngapandouetnbu – Amavi, Benedetto, Dieng, Henrique, Radonjić, Rongier, Targhalline, Nadir..
Vzhledem k přípravným zápasům jsou favoritem hostující fotbalisté. Ovšem, pro oba kluby jde o úvodní ligový mač. Fanoušci jsou na tento mač natěšení podobně jako hráči.
Montpellier HSC z posledních pěti přípravných zápasů vyhrál dva. Rodez porazil 1:0 a RB Lipsko 2:1. Tým nestačil na Sete 2:4, Clermont 2:3 a Méty 0:1.
Olympique Marseille z posledních pěti přípravných zápasů ani jednou neprohrál. Poradil si s Servette 3:1, St. Etienne 2:1 a Villarreal 2:1. Tým remizoval s Bragou 1:1 a Benficou 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Montpellier HSC a Olympique Marseille.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.