Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Auxerre - 11. září 2022   17:05

Rennais
3' Sulemana  • 60' Gouiri  • 68' Terrier (Gouiri) • 78' Tait (Mandanda) • 85' Abline
5:0
(1:0)
Rennais
Mandanda – H. Traoré (C), Rodon, Theate, Truffert (83. Abline) – D. Doué (74. Majer), Santamaría (12. Ugochukwu), Sulemana (46. Tait) – Bourigeaud, Gouiri, Terrier (74. Meling).
Alemdar – Assignon, Belocian, Wooh.
Léonard – Mouysset, Viala
Roazhon Park, Rennes
Auxerre
Costil – Joly, Coeff, Jubal, Mensah – B. Touré (C) (75. M'Changama) – Sinayoko (69. Hein), Sakhi, Raveloson, Autret (64. G. Perrin) – Niang (75. Dugimont).
Léon – Bain, Bernard, Pereira, Ruiz-Atil.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:9.
Stade Rennes dnes ukázalo svou sílu a rozdrtilo zejména zásluhou druhé půle AJ Auxerre vysoko 5:0!

Účet utkání začal již ve třetí minutě Sulemana. Po hodině hry ho doplnil Gouiri, o dalších osm minut Terrier, dvanáct minut před koncme po výkopu Mandandy z ruky zvyšoval na 4:0 Tait a skóre uzavřel pět minut před koncem utkání Abline.
90+1'
90+1'
Centr do pokutového území byl s velkou dávkou štětsí ztečován obráncem přímo do rukavic brankáře Costila.
89'
Asistent rozhodčího odpískal ofsajd Dugimontovi ve službách Auxerre.
88'
Hráči Auxerre naprosto zdrceni nepřízní osudu se již snaží odehrávat veškeré míče pouze co nejdále od své branky.
86'
Abline dokázal skórovat po pouhých dvou minutách svého pobyti na hrací ploše.
85'
Rennes právě vstřelilo branku!
A jelikož ho jeho obrana nechala na holičkách odražený balon nakonec do sítě popáté zametl MATTHIS ABLINE – 5:0! Bez asistence.
85'
Střelu Amineho Gouiri dokázal brankář Costil ještě vyrazit, ale pouze před sebe!
84'
Borigeaud se sice rozběhl k exekuci přímého kopu, před míčem se zastavila signál dohrál Lovro Majer, nicméně Costila v brance soupeře tato dvojice nezaskočila.
83'
Střídání v týmu Stade Rennes FC:
ze hřiště odchází Adrien Truffert, přichází Matthis Abline.
81'
Flavien Tait má menší problémy s kotníkem či achillovkou a jen s obtížemi vstává ze zeleného pažitu.
80'
Hráči Stade Rennes tedy pomalu, ale jistě mění tento zápas ve svou exhibici.
78'
Skvělý výkoop z ruky Mandandy našel přesně FLAVIENA TAITA, který si balon šikovně zpracoval dvakrát hlavou čimž vyřadil ze hry brankáře Costila a uspěl i proti skluzujícímu hráči Auxerre – 4:0! Asistence: Steve Mandanda.
78'
Sražená střela Jolyho bránícím hráčem končím rohovým kopem pro AJ Auxerre.
77'
Paul Joly chtěl v souboji jeden na jednoho vyučovat Trufferta a velmi zle dopadl.
76'
Odmávaný a posléze i odpískaný ofsajd zhatil útočnou akci hráčů AJ Auxerrre.
75'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Rémy Dugimont,
ze hřiště odchází Birama Touré, přichází Youssouf M'Changama.
74'
ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Birger Meling,
ze hřiště odchází Désiré Doué, přichází Lovro Majer.
73'
Opět se míč ocitl mimo hrací plochu a může se tak hromadně střídat.
71'
Snaha Mensaha naráží na ten fakt, že je jediným nadstandartním hráčem v záloze Auxerre a sám na vše nestačí proti kvalitnímu soupeři..
69'
ze hřiště odchází Lassine Sinayoko, přichází Gauthier Hein.
68'
Skvělý pas z poloviny hřiště rozběhl Gouiriho, jeho následný pas před branku mírně ztečoval vracející se Raveloson, ale ani to nezabránilo, aby na vzdálenější tyči zvýšil na 3:0 MARTIN TERRIER! Asistence: Amine Gouiri.
67'
Dle rozhodčích se s míčem octil Sinayoko již za postranní čárou.
65'
Hráčům Auxerre se nedaří vůbec nic.
64'
ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Gaëtan Perrin.
62'
Skvělá "česká ulička" byla zahrána na nabíhajícího Terriera, kterého výtečně vychytal Costil – rohový kop!
60'
Jenže Alexandre Coeff nedokázal zpracovat přihrávku od Mensaha, čehož skvěle využil rychlonohý AMINE GOUIRI a velmi snadno zvyšuje na 2:0! Bez asistence.
60'
Mensah v souboji dvou čtrnáctek nebyl donucem presinkem soupeře k chybě.
58'
Doué se dopustil zbytečného faulu v útočné fázi.
56'
Postrčení Flaviena Taita ve vzdušném souboji neuniklo hlavnímu rozhodčímu Léonardovi.
55'
A poprvé v utkání je slabý výkon hráčů v červenočerných dresech oceněn pískotem publika, které jinak i zásluhou skupinky hostí vytváří velmi slušnou atmosféru.
54'
Mensah rozehrál přímý kop a ukázal komu zatím patří úvod druhého dějství tohoto utkání.
53'
Asistent rozhodčího dopře postřehl viditelný faul Nianga na bránícího Joe Rodona.
52'
Costil ukáza , že i přes svou velkou zkušenost nepatří odehrání míče z první k jeho oblíbeným disciplínám.
50'
Odkopnutí míče z místa přestupku se tentokráte obešlo bez udělení žluté karty.
49'
Kolmý pas nedokázal najít adresáta v podobě sprintujícího Mathaise Autreta.
48'
Z velké dálky vyslal skákavou střelou kapitán Birama Touré, ale Mandandu nedokázal zaskočit.
47'
Sinoyoko se opět aktivně pokoušel o zakončení, ale jeho pokus byl zablokován bránícím hráčem.
46'
ze hřiště odchází Kamaldeen Sulemana, přichází Flavien Tait.
46'

Fauly: 7:4
Stade Rennes i přes perný program plní roli favorita a vede díky brzké brance Sulemany 1:0!

Zároveń tento tým nevyužil několik dlaších možností k navýšení náskoku. A navíc přišel o zraněného záložníka Santamariu.

Největší šanci AJ Auxerre měl po půl hodině na své kopačce Autret, jenže byl vychytán Mandandou.
45+3'
45+3'
Sulemana byl nakonec ubráněn hned dvojicí protihráčů.
45+2'
Veškeré centry před svou branku, hráči Stade Rennes dokázali odvrátit do bezpečné zóny..
45+1'
Dlouhý míč z kopačky Theateho nenašel přesně hledaného spoluhráče.
44'
Zakončení Sinayoka v pokutovém území bylo zablokované pozičně dobře postaveným obráncem.
43'
Hráči Stade Rennes opět pořádně zvýšili své úsílí o pojištění vedení, což znamená, že si hráči Auxerre musí pomoci občas i odkopem co nejdále od své branky.
41'
Individuálně výtečně to provedl Benjamin Bourgeaud, jenže jeho následný pas před brankou nikdo z jeho spoluhráčů pořádně nezasáhl.
40'
Akrobatická malá domů našla přesně adresáta v podobě brankáře Costila.
38'
Hra se po úvodním tlaku Stade Rennes a vstřelené brance z úvodu utkání poněkud vyrovnává.
37'
Mensah byl nedovoleně atakován soupeřem, AJ Auxerre má poskytnutou výhodu od rozhodčího.
35'
Mensah zásadně tvoří hru ve středu zálohy Auxerre z čehož nyní mohl profitovat jeho spoluhráč Niang a míč končí po ráně z první jen těsně nad břevnem.
34'
Truffert ve své snaze u postranní čáry podpořit ofenzívu nebyl úspěšný.
33'
Jako první u míče byl hbitý obránce Joe Rodon.
31'
Snahu o změnu mých slov zlikvidoval brankář Mandanda nohou nebezpečný pokus Mathiase Aufreta!
30'
Snaha hráčů AJ Auxerre je zejméne v ofenzivní části poněkud bezzubá.
28'
Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Joe Rodon) za faul.
28'
Ve středu hřiště předvedl Rodon důrazný faul a bude následně potrestán od hlavního rozhodčího.
27'
Lassine Sinayoko z velmi ostrého úhlu poslal míč pouze do boční sítě branky, kterou střeží brankář Mandanda.
27'
Centr z levé strany dokázala domácí obrana odvrátit pohotově do zámezí za postranní čáru.
26'
Dle očekávání byl v souboji jeden na jendoho odpískán útočná faul v podobě přistrčení Sulemany.
25'
Ve vzdušném prostoru se dle hlavního rozhodčího provinil hráč v červenočerném dresu.
23'
Nebezpečnou střelu Terriera musel likvifdovat pohotově nohou brankář Costil.
22'
Jasná herní převaha hráčů Stade Rennes i nadále trvá.
21'
Mandanda s předhledem rozehrál na své spoluhráče výhozem míče ze své ruky.
20'
Další akce Stade Rennes vedena Martinem Terrierem nevedla opět ke gólovému zářezu.
18'
Centr Gideona Mensaha se do pokutového území soupeře nedostal.
16'
Sulemana předvedl další kousek ze své dílny, kdy obešel brankáře Costila, ale toho na brankové čáře zatsoupil jeden z obránců – rohový kop pro Stade Rennes!
16'
Nyní byl ve středu hřiště nedovoleně sestřelen Hamza Sakhi.
14'
A mohlo to být 2:0! Domácí si vypracovali další velkou brankovou příležitost a prakticky dvakrát doráželi míč na malém vápně do branky. Hostující obránci s vypětím všech sil celou situaci zachránili!
12'
ze hřiště odchází Baptiste Santamaría, přichází Lesley Ugochukwu.
10'
A bude se střídat..
9'
Faul na útočné polovině znamená standardku Rennes, domácí hráč Baptiste Santamaría je zatím ošetřován. A nevypadá to s ním vůbec dobře.
8'
Po levé straně předvedl sympatický postup střelec zatím rozdílového gólu Sulemana. Nyní však místo střely volal přihrávku pod sebe, kterou celou akci spíše zpomalil. K zakončení nakonec vůbec nedošlo.
6'
Auxerre ztratilo míč ve středu hřiště a nabídlo domácím rychlou protiakci. Ta ale žádný úspěch tentokrát nepřinesla.
5'
A domácí ještě nemají dost. Z pravé strany vyslal sympatický centr Bourigeaud a našel nepokrytého Amine Gouiriho. Jeho hlavička však končí mimo tři tyče hostující branky.
3'
Tak to byl rychlý začátek dnešního mače! KAMALDEEN SULEMANA dostal míč do pokutového území, rychle se uvolnil a přesnou střelou po zemi otevřel skóre utkání – 1:0!
1'

Stade Rennes FC: Mandanda – H. Traoré (C), Rodon, Theate, Truffert – D. Doué, Santamaría, Sulemana – Bourigeaud, Gouiri, Terrier.
Náhradníci: Alemdar – Abline, Assignon, Belocian, Majer, Meling, Tait, Ugochukwu, Wooh.

AJ Auxerre: Costil – Joly, Coeff, Jubal, Mensah – B. Touré (C) – Sinayoko, Sakhi, Raveloson, Autret – Niang.
Náhradníci: Léon – Bain, Bernard, Dugimont, Hein, M'Changama, Pereira, G. Perrin, Ruiz-Atil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:05.