Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Clermont Foot - 5. března 2023   15:00

0:1
(0:0)
Clermont Foot
76' Cháwí  (Andrić)
Toulouse
Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo (68. M. Diarra) – Dejaegere (C) (60. Onaiwu), Spierings, van den Boomen – Abúchlál, Dallinga (59. Hamulic), Chaibi.
Haug – Birmančević, L. Costa, Genreau, Aradj, Kamanzi, Sierro.
Batta F.
Stadium Municipal, Toulouse
Diaw – Konaté, Magnin, Ogier (C) – Zifán (68. Maurer), Cháwí (85. Massolin), Gonalons (71. Gastien), Neto Borges – Saračević (68. B. Diallo) – Allevinah, Kyei (72. Andrić).
Djoco – S. Cissé, Kamdem.

Clermont poráží senzační výkonem Toulouse. Nakonec rozhodla v 76.minutě v tu dobu první střela na bránu. Toulouse nedokázalo navázat na parádní středeční výkon proti Rodez. Clermont tak předskokane v tabulce Toulouse.
90+4'
90+4'
Clermont bude mít k dispozici ještě jeden rohový kop.
90+3'
Polovina z nastavení je minulostí a domácí tým stále bez střely na bránu.
90+1'
Brankář Dupé nakopává míč vysoko nahoru.
90'
Hlavní rozhodčí Florian Batta nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.
89'
Hráči Toulouse už sází všechno na útok!
88'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Said Hamulic).
87'
Van den Boomen padá na hranici vápna, ale rozhodčí faul nepíská.
86'
Velká příležitost pro Toulouse, Hráč s číslem tři pálil, ale jeden z hráčů tečoval míč na rohový kop.
85'
Střídání v týmu Clermont Foot:
ze hřiště odchází Sajfeddín Cháwí, přichází Yanis Massolin.
83'
Famózní míč za záda obránců Clermontu, ale Hamulič ho nedokázal zpracovat chyběl mu malý kousek.
82'
A byli jsme právě svědky druhé střely na bránu, vyprodukoval ji Maurer, ale jeho pokus letěl pouze doprostřed domácí brány a Dupé si tak připisuje první zákrok.
81'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Branco van den Boomen).
80'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
78'
Toulouse se inkasovanou brankou dostalo do velkých problémů, jsem zvědav jak se s tím domácí hráči poperou.
76'
Clermont Foot právě vstřelil branku!
Autorem branky je SAJFEDDÍN CHÁWÍ. Asistence: Komnen Andrić.
Konaté krásně pronikl do domácí obrany, následně přihrál Andrićovi a ten sklepnul míč do lepší pozice SAJFEDDÍNOVI CHÁWÍMU, který si už věděl rady. Z prvního dotyku vystřelil a vstřelil opravdu nádherný gól.
75'
Nicolaisen na polovině hřiště seslal k zemi soupeře a měl by být v následujících soubojích opatrnější, jelikož už jednu žlutou kartu má.
74'
Zápas je stále bez jediné střely na bránu.
72'
Maurier pálil na hraně vápna z prvního dotyku, ale střela mu nesedla.
72'
ze hřiště odchází Grejonh Kyei, přichází Komnen Andrić.
71'
ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Johan Gastien.
70'
Allevinah byl na polovině hřiště faulován, provinil se nově příchozí Diarra.
69'
Zajímavý centr přiletěl do vápna z pravé strany, do ideální pozice se protlačil Abúchlal, ale z velké blízkosti minul.
68'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Gabriel Suazo, přichází Moussa Diarra.

ze hřiště odchází Muhammed Cham Saračević, přichází Baila Diallo,
ze hřiště odchází Mahdí Zifán, přichází Aiman Maurer.
67'
Abúchlal si navedl míč na levou nohu, ale jeho centr končí vysoko nad bránou soupeře.
66'
Aktuální držení míče je 53/47% ve prospěch domácího celku.
65'
Snaha odebrat míč soupeře končí u Chaibiho nedovoleným zákrokem.
64'
Kyei šel velmi dravě do osobního souboje, ale míč nakonec nezískal.
62'
Zápas je opravdu velmi vyrovnaný hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale bohužel zatím bez šancí.
61'
Přihrávka letěla do ofsajdu, ve kterém se nacházel Zifán.
60'
ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Ado Onaiwu.
59'
ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Said Hamulic.
58'
Hra je opět na malinkou chviličku přerušena na zemi zůstal ležet Allevinah.
57'
Přetažený centr stihl zastavit až u rohového praporku Saračević.
56'
Toulouse momentálně kombinuje na polovině soupeře.
54'
Hráči Clermontu s zlobí na hlavního rozhodčího, protože si myslí že se měl kopat rohový kop.
53'
Ve druhém poločase se nic extra nezměnilo, oba týmy si zatím nevytvořili žádnou gólovou šanci.
51'
Zápas pokračuje, Desler je v pořádku zpátky ve hře.
49'
Hra je momentálně přerušena, Mikkel Desler je ošetřován, nehezky se mu prohnul kotník.
48'
Jeden z hráčů Toulouse fauloval soupeře, rozhodčí byl blízko a písknul faul.
47'
Centr z pravé strany končí v rukavicích Dialla.
46'
V první půli jsme viděli několik náznaků větších šancí, ale nedočkali jsme se jediné střely na bránu. I to je důvod proč je skóre stále 0:0. Uvidíme v jakém rozpoložení nastoupí oba týmy do druhé poloviny.
45'
45'
Abúchlal parádně obešel Borgese, ale Chaibi hlavičkou ve slibné pozici selhal.
44'
Dejaegere pronikal hostující obranou, ale dlouhým odkopal překazil celou akci jeden z obránců Clermontu.
43'
Žlutá karta pro tým Clermont Foot (Florent Ogier).
Faulován byl Dallinga.
42'
Chabibi dokázal z levé strany odcentrovat, ale senegalský brankář byl připravený a míč tak končí v jeho rukavicích.
41'
Clermont bude mít další šanci ohrozit bránu soupeře od rohového praporku.
40'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Mikkel Desler).
40'
Souboj mezi Nicolaisenem a Kyeiem rozhodčí neposoudil jako faul.
39'
Deslerův centr odvrací do bezpečí Magnin.
37'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Rasmus Nicolaisen).
36'
A teď jsme mohli vidět další chybnou rozehrávku domácích hráčů.
35'
Abúchlal běžel ze strany sám na bránu, ale dotírající Konaté mu znepříjemnil zakončení a alžírský křídelní tak neohrozil bránu.
34'
Clermont bude zahrávat rohový kop.
33'
Ze standardní situace pošle míč do vápna van den Boomen.
32'
Střela z přímo volného kopu Clermontu končí mimo bránu.
31'
Cháwí byl na polovině soupeře faulován a uvidíme zajímavou standardní situaci ve prospěch Clermontu.
29'
Dallinga tvrdě fauloval soupeře a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
28'
Maxime Gonalons pálil z velké dálky, ale jeho přízemní střela nenašla cestu mezi tři tyče.
27'
Clermont bude zahrávat rohový kop, postará se o to Cháwí.
26'
Ve velké šanci se teď ocitl Allevinah, navedl si míč na pravou nohu a z velkého úhlu se snažil narvat balón pod horní tyč, ale jen těsně přestřelil.
25'
Útok Toulouse teď mohl potrestat chybu v rozehrávce soupeře, ale Dallinga nedokázal dostat míč na rozběhnutého Chaibiho.
24'
Chaibi naváděl míč do vápna, ale na poslední chvíli mu míč sebral Ogier.
23'
Abúchlál si nenavedl míč na levou nohu, mezitím obešel několik hráčů, následně vypálil. Jeho střela z dálky však končí hodně mimo bránu.
22'
Zaváhání domácí obrany nedokázal potrestat jeden z křídeníků Clermontu.
20'
Míč do hry pošle odkopem od brány Dupé.
19'
Chaibi měl obrovskou šanci po hezké kombinaci střílel z prvního dotyku na bližší tyč, ale jeho pokus jen těsně minul pravou tyč brány Clermontu.
18'
Fauloval Desler, n azem seslal Gonalonse.
17'
Zápas zatím bez větších šancí, hraje se převážně ve středu hřiště.
15'
Toulouse aktivně napadalo rozehrávku soupeře, ale od Dallingy se jen odrazil míč o autu.
14'
Kyei vypálil z velké dálky a jeho střela jen těsně minula bránu Toulouse.
13'
Clermont bude mít k dispozici svůj první rohový kop v zápase.
12'
Laciná chyba v rozehrávce Toulouse darovala míč soupeři.
11'
Domácí hráči si rozehrávku od rohového praporku zopakují ještě jednou.
10'
Abúchlal svou dravostí vybojoval rohový kop pro Toulouse.
9'
Toulouse vstoupilo do utkání velmi aktivně, domácí celek zatím ale jen drží míč a hledá chyby v obraně soupeře.
7'
Nadýchaný centr z levé strany propadl až k van den Boomenovi, ale ten to vůbec nečekal a nedokázal zakončit.
6'
Fares Chaibi přišel o míč, ale vzápětí ho hned získal nazpět.
5'
Abúchlal zabojoval o míč a získal ho, Toulouse tak mohou pokračovat v útočném snažení.
3'
Nebezpečný útok hostujícího celku zažehnal skvělý obranný zákrok domácího obránce.
2'
První zakončení obstaral Dallinga, jeho střetla však skončila mimo tři tyče soupeřovy brány.
1'
Úvodní výkop obstarají hosté z Clermontu.
Oba týmy už jsou nastoupeny na hracím poli, už se jen čeká na úvodní hvizd Floriána Batty.

Toulouse FC: Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo – Dejaegere, Spierings, van den Boomen – Abúchlál, Dallinga, Chaibi.
Náhradníci: Haug – Birmančević, L. Costa, M. Diarra, Genreau, Hamulic, Aradj, Kamanzi, Onaiwu, Sierro.
Trenér: Montanier P.

Clermont Foot: Diaw – Konaté, Magnin, Ogier (C) – Zifán, Cháwí, Gonalons, Neto Borges – Saračević – Allevinah, Kyei.
Náhradníci: Djoco – Andrić, B. Diallo, S. Cissé, Gastien, Kamdem, Massolin, Maurer.
Trenér: Gastien P.

Rozhodčí: Batta F.
V neděli v 15:00 se dočkáme zápasu mezi Toulouse a Clermontem. Jedná se o 26.kolo a odřídí ho zkušený francouzský sudí Batta. V tomto zápase o nic nepůjde, oba týmy jsou ve středu tabulky na 11. a 12. místě a dělí je pouze 1 bod. Minulý vzájemný zápas na podzim skončil výhrou Clermontu v domácím prostředí 2:0. Toulouse mělo v týdnu pohárový zápas a dokázalo v něm porazit druholigové Rodez 6:1. Bude hrát Toulouse do karet rozehranost nebo jim naopak nebude hrát do karet únava, to vše se dozvíme v tomto zápase.
Pokud Vás zajímá, jak tento zápas dopadne, tak nás sledujte v neděli od 15:00 a nic Vám neunikne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.