Ligue 1 - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Lens - 2. května 2023   21:00

0:1
(0:1)
Lens
32' Openda  (Haidara)
Toulouse
Dupé – Kamanzi, Rouault, L. Costa, M. Diarra (78. Suazo) – Keben Biakolo (59. Abúchlál), Sierro – Ratão (58. van den Boomen), Genreau (71. Dejaegere), Chaibi – Onaiwu (59. Dallinga).
Haug – Birmančević, Desler, Spierings.
Lens
Samba – Gradit, Danso, Medina, Thomasson (71. Fulgini) – J. Onana (83. Poręba), S. Fofana, Haidara – Sotoca, Frankowski – Openda (83. Labeau Lascary).
Leca – Boura, Buksa, Claude-Maurice, D. Costa, Le Cardinal.

Hostující celek vyhrává tento zápas a do tabulky získává další body za těsnou výhru 1:0. Gól padl v prvním poločase.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:7.
90+4'
90+4'
Fares Chaibi autorem další střely, míč byl ale obranou Lens zblokovaný.
90+3'
Díky aktivní hře vybojovali domácí rohový kop, centr se snesl před branku, následná hlavička končí vedle.
90+3'
Brecht Dejaegere hledal kolegu před brankou, ale obrana si dokázala poradit a domácí neproměnili ani tuto možnost.
90+2'
Ani tentokrát s rozehrávkou nepospíchá, ale kartu už má, a tak si dává pozor.
90+1'
Toulouse pokračuje v aktivní hře, Fares Chaibi posílal míč před branku, ale balon kryje brankář.
90'
Gabriel Suazo dostal míč před branku, Vincent Sierro se pokoušel zakončovat. Ale balon nedokázal trefit.
88'
Przemysław Frankowski hledal před brankou spoluhráče, ten se však do zakončení nedostal.
86'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, uvidíme, kolik minut se pak nastaví.
85'
Domácí se snadno propracovali před branku, ale zakončit se přes obranu nepodařilo.
84'
Žlutá karta pro tým Racing Club de Lens (Brice Samba). Brankář dostává kartu za zdržování hry, nechtěl rozehrávat.
83'
Střídání v týmu Racing Club de Lens:
ze hřiště odchází Jean Emile Onana, přichází Łukasz Poręba,
ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Rémy Labeau Lascary.
82'
Loïs Openda se po rychlé akci spoluhráčů dostal do zakončení, ale jeho střele chyběla přesnost. Míč končí mimo branku.
80'
Centr mířící před branku byl hodně nepovedený, a tak jej snadno získal brankář.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky, domácí celek se pokouší vyrovnat, nyní vybojoval rohový kop.
78'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Moussa Diarra, přichází Gabriel Suazo.
78'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Warren Kamanzi).
76'
Toulouse rozehrává od své branky, rychle se propracovalo do střelecké pozice, ale míč končí u brankáře.
74'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho zajímavých momentů k vidění aktuálně není. Sledujeme podprůměrný fotbal.
71'
ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Angelo Fulgini.
71'
ze hřiště odchází Denis Genreau, přichází Brecht Dejaegere.
70'
Domácí vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
68'
Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, marně se čeká na nějaký výraznější moment.
65'
Domácí celek hledá cestu, jak se dostat do střeleckých pozic, ale obrana Lens je zatím pozorná.
63'
Hra je přerušena, jeden z hráčům hostů je ošetřovaný.
63'
Toulouse se po dlouhé době nastěhovalo před branku, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.
62'
Něco málo pod půlhodiny hry zbývá z tohoto zápasu, domácí hokejisté stále prohrávají o jednu branku a na nějakou velkou šanci čekají.
60'
Žlutá karta pro tým Racing Club de Lens (Przemysław Frankowski).
59'
ze hřiště odchází Kévin Keben Biakolo, přichází Zakarjá Abúchlál.
59'
ze hřiště odchází Ado Onaiwu, přichází Thijs Dallinga.
58'
ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Branco van den Boomen.
58'
Loïs Openda se dostal do zakončení, s jeho ránou neměl domácí brankář problém. Při pokusu o zakončení upadl a je ošetřovaný.
56'
Brice Samba si v pohodě vyskočil pro míč po centru před branku. Hostující brankář s rozehrávkou nespěchá.
55'
Loïs Openda vybojvoa pro své spoluhráče rozehrávku, ale nakonec sudí ukazuje, že se bude kopat od branky.
52'
Jean Emile Onana a Seko Fofana sice kombinovali na útočné polovině, ale jejich akci zastavil ofsajd.
51'
Ado Onaiwu Ado Onaiwu se pokoušel dostat do výraznější šance, ale hostující obranu mu to znemožnila.
50'
Domácí fotbalisté mají nyní převahu, usadili se na polovině hrací plochy, ale na výraznější šanci v poločase čekáme.
47'
Zdá se, že ani jeden celek během poločasu neudělal změnu v sestavě, pokračují základní jedenáctky.
46'
45+3'
45+2'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden klub se nemůže dostat do šancí.
45'
Przemysław Frankowski se dostal do zakončení, ale jeho střelu vyrazil brankář, následně se píská ofsajd.
45'
Maxime Dupé získává míč, doběhl si pro něj a byl tam jako první. Následně rozehrává, rozhodl se pro dlouhý výkop.
44'
Seko Fofana kombinuje se spoluhráči na útočné polovině, ale obrana si s jejich akcí dokázala poradit.
43'
Fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou kulisu, fandí domácím a ženou Toulouse k aktivnější hře.
42'
Hosté pokračují v aktivní nátlakové hře, jsou lepší, ale zatím se jim nedaří navýšit náskok.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, Przemysław Frankowski zkoušel vypálit, ale rána mu nevyšla.
39'
Massadio Haidara zůstává ležet na hrací ploše, absolvoval tvrdý souboj se soupeřem. Zdá se, že bude připravený pokračovat ve hře.
38'
Lens kombinuje na polovině hrací plochy, má míč pod kontrolou, ale zatím na nějakou šanci další čeáme.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, Florian Sotoca zkoušel něco vymyslet, ale obrana si poradila.
34'
Ado Onaiwu hledal rychlou přihrávkou před branku spoluhráče, ale obrana Lens si v pohodě poradila.
32'
Lens právě vstřelilo branku!
Hostující celek se zaslouženě dostává do vedení. Po šikovném centru před branku se zakončením hlavou dostává mezi střelce LOÏS OPENDA. Asistence: Massadio Haidara.
32'
Przemysław Frankowski centroval před branku.
31'
Loïs Openda a Facundo Medina si vyměnili míč, ale pokus o rychlý přechod do střelecké pozice nevyšel.
30'
Půlhodina hry je pryč, mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme podprůměrný hokej.
26'
Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
25'
Díky dobré aktivní hře vybojoval domácí celek rohový kop. Zakončení Chaibi zblokoval Danso.
24'
Toulouse kombinuje na útočné polovině, Denis Genreau hledal spoluhráče, ale přihrávka se mu nepovedla podle představ.
22'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, mnoho šancí v poslední době nevidíme.
20'
Podle všeho bude domácí hráč moci pokračovat ve hře. V nejbližší době střídaný pravděpodobně nebude.
19'
Fares Chaibi zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékaři. Uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.
17'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní dlouhou dobu nemůže propracovat do zakončení.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, více ze hry mají hostující fotbalisté. Jsou aktivnější a mají herní i optickou převahu.
13'
Vincent Sierro poslal centr před branku, pokus o hlavičku nevyšel. Nakonec je z toho jen odkop od branky.
13'
Toulouse se sice propracovalo před branku, ale finální přihrávka nebyla přesná. Nakonec je z toho rohový kop.
12'
Hostující celek hraje aktivněji, snadněji se dostává do střeleckých pozic, ale zatím na výraznější šanci čekáme.
10'
Hosté se dostali do zajímavé pozice, ale Loïs Openda nedokázal přesněji odcentrovat před branku.
9'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Lens vybojovalo vhazování na útočné polovině hrací plochy.
7'
Do kombinace Lens se zapojil také brankář Brice Samba, který pozvolna rozehrává.
5'
Hostující celek začal zápas aktivně, Jean Emile Onana se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle. Následně rozehrává brankář Toulouse.
3'
Massadio Haidara vybojoval míč pro spoluhráče, ale ti následně přišli o míč. Vincent Sierro si počínal nedovoleně a fauloval Onanu.
2'
Denis Genreau fauloval soupeře, hrát tak budou hosté na útočné polovině.
1'

Toulouse FC: Dupé – Kamanzi, Rouault, L. Costa, M. Diarra – Keben Biakolo, Sierro – Ratão, Genreau, Chaibi – Onaiwu.
Náhradníci: Haug – Abúchlál, Birmančević, Dallinga, Dejaegere, Desler, Spierings, Suazo, van den Boomen.

Racing Club de Lens: Samba – Gradit, Danso, Medina, Thomasson – J. Onana, S. Fofana, Haidara – Sotoca, Frankowski – Openda.
Náhradníci: Leca – Boura, Buksa, Claude-Maurice, D. Costa, Fulgini, Labeau Lascary, Le Cardinal, Poręba.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského klubového fotbalu. Nejvyšší soutěž pokračuje dalším kolem a v rámci 33. kola proti sobě nastoupí Toulouse FC a Racing Club de Lens.

Domácí jsou v tabulce 13., naopak hosté patří mezi nejlepší kluby v soutěži, aktuálně jsou na třetí pozici za PSG a Marseille. Oba kluby poslední zápas vyhrály, pravděpodobně budeme sledovat atraktivní zápas.

Favoritem utkání je vzhledem k postavení v tabulce hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.