Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Štrasburk - 23. října 2022   15:00

Toulouse
44' Rouault (Nicolaisen) • 56' Dejaegere (Nicolaisen)
2:2
(1:0)
Štrasburk
65' Mothiba  (Pierre-Gabriel) • 73' Gameiro
Toulouse
Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Dejaegere (C) (74. M. Diarra), Spierings, van den Boomen (90+4. Genreau) – Abúchlál, Chaibi (74. Onaiwu), Ratão (81. Birmančević).
Haug – Begraoui, L. Costa, Keben Biakolo, Tsingaras.
Štrasburk
Sels – Djiku (26. L. Perrin), Nyamsi, Le Marchand, Dagba (60. Pierre-Gabriel), D. Liénard (C) (72. Delaine) – Prcić (60. Mothiba), Bellegarde, Thomasson (60. Aholou) – Gameiro, H. Diallo.
Kawašima – H. Diarra, Doukouré, I. Sissoko.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:8.
90+7'
90+6'
Logan Costa pálil nepřesně, brankář bude rozehrávat.
90+5'
Jean-Ricner Bellegarde rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
90+5'
Dostáváme se do poslední nastavení minuty, ale vzhledem k VAR uvidíme asi více nastavených minut.
90+4'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Branco van den Boomen, přichází Denis Genreau.
90+3'
K zakončení se Toulouse nedostalo, jelikož sudí píská postavení mimo hru. Rozehrávat tak budou hosté.
90+3'
Domácí celek nyní si dobře počínal na útočné polovině, kde dokázal vybojovat rohový kop.
90+1'
Penalta to nebude, uvidíme nastavený čas pět minut.
90'
Sudí se jde na situaci podívat na monitor.
90'
Hosté se dožadují pokutového kopu po faulu v pokutovém území. Do akce jde VAR.
88'
Rohový kop budou mít k dispozici hosté, kteří se začínají vracet k aktivní hře. Cent poslal Jean-Ricner Bellegarde před branku, ale obrana si poradila.
87'
Zakarjá Abúchlál a Ado Onaiwu kombinovali na polovině soupeře. Následně se jejich spoluhráč dostal do zakončení, ale rána končí nad.
86'
Domácí hráči se nyní na delší čas usadili před brankou soupeře, ale přesnější zakončení nedokázali vyprodukovat.
85'
Zakarjá Abúchlál měl velkou šanci, dostal se do střelecké pozice. Jeho rána byla nepřesná. Míč poslal nad.
84'
Maxime Dupé vytáhl velmi dobrý zákrok proti střele, kterou vyslal jeden z hostujících hráčů.
82'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí fotbalisté jsou pasivní, hodně běhají bez míče.
81'
ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Veljko Birmančević.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté mají převahu a domácí drží remízu.
79'
Toulouse se musí bránit aktivní hře, hosté jsou nyní lepším týmem a stále hledají cestu, jak se dostat do zakončení.
77'
Centr se sice snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Gerzino Nyamsi dál pokračuje v akci, ale zakončit hosté tentokrát nedokázali.
76'
Hostující celek, který hraje nyní aktivněji, vybojoval rohový kop.
74'
ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Moussa Diarra,
ze hřiště odchází Fares Chaibi, přichází Ado Onaiwu.
73'
Štrasburk právě vstřelil branku!
KÉVIN GAMEIRO nejprve pokutový kop neproměnil, trefil jen brankáře. Míč se k němu odrazil a dorážku už bezpečně proměnil. Máme vyrovnáno.
73'
Kévin Gameiro (RC Štrasburk) neproměňuje pokutový kop. Brankář výborně zastavil míč, ale na dorážku už nedosáhl.
72'
Střídání v týmu RC Štrasburk:
ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Thomas Delaine.
72'
Zdá se, že bude následovat pokutový kop pro hostující celek.
71'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Toulouse FC (Rasmus Nicolaisen).
69'
Matz Sels byl u míče jako první a zakončení nedovolil. Snadná práce pro brankáře Štrasburku.
69'
Issiaga Sylla hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale obrana hostů si na poslední chvíli dokázala poradit a akci zastavila.
67'
Maxime Dupé rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu soupeře. Do střelecké pozice se domácí po akci nedostali.
65'
Blesková akce a přenesení hry slaví úspěch. Výborně to vymyslel Ronaël Pierre-Gabriel, který našel volného spoluhráče. LEBOGANG MOTHIBA s přehledem svou šanci dokázal proměnit. Asistence: Ronaël Pierre-Gabriel.
64'
Hraje se především na polovině, lepší jsou nyní hosté.
61'
Domácí mají optickou převahu, Brecht Dejaegere si nabíhal do volného prostoru, ale Issiaga Sylla mu balon předat nedokázal.
61'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat před branku soupeře.
60'
ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Lebogang Mothiba,
ze hřiště odchází Colin Dagba, přichází Ronaël Pierre-Gabriel,
ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Jean-Eudes Aholou.
60'
Hodina hry je pryč, domácím se podařilo navýšit své vedení, a tak nyní dál kontrolují hru.
58'
Hostující hráči ještě cosi reklamovali, ale sudí nařídil rozehrávku. Branka platí.
56'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Po rychlém přenesení hry se domácí celek dostal do velké šance, Rasmus Nicolaisen přenechal míč spoluháči, tím byl BRECHT DEJAEGERE. Následně krásnou ránou trefil branku. Domácí vedou o dvě branky. Asistence: Rasmus Nicolaisen.
55'
Hosté se dostali do zakončení, ale rána byla zblokovaná.
54'
Rafael Ratão to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do zakončení. Balon jen poslal hodně nedůrazně na branku. Matz Sels si snadno poradil.
53'
Domácí vystihli rozehrávku soupeře a po rychlé akci zakončoval Stijn Spierings. Jeho rána byla zblokovaná.
52'
Optickou převahu mají nyní hosté, ale nedaří se jim vypracovat si výraznější šanci.
51'
Jean-Ricner Bellegarde a Dimitri Liénard kombinovali na útočné polovině hrací plochy, do zakončení se však nedostali.
50'
Hostující celek se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
49'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy.
47'
Jean-Ricner Bellegarde zůstal po souboji se soupeřem ležet na hrací ploše, Stijn Spierings si počínal hodně důrazně.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal během přestávky. Pokračují stejné jedenáctky.
46'
Po prvním poločase platí těsné vedení domácího celku, po rohovém kopu se dokázal prosadit z bezprostřední blízkosti Anthony Rouault. Hosté své šance neproměnili, a tak na gól zatím čekají.
45+3'
45+1'
Hraje se především na polovině hrací plochy, pravděpodobně zde se také poločas dohraje. Takticky hraje Toulouse dobře.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Po rohovém kopu se míč snesl před branku, pak hlavičkoval Rasmus Nicolaisen. Následně z bezprostřední blízkosti překonal brankáře ránou po zemi ANTHONY ROUAULT. Asistence: Rasmus Nicolaisen.
43'
Domácí se dožadují pokutového kopu, za hru rukou, ale sudí po konzultaci s VAR penaltu nepíská.
42'
Branco van den Boomen centroval před branku, ale obrana si výborně dokázala poradit.
41'
Rafael Ratão po výborné akci posílal míč před branku, kam si nabíhal Zakarjá Abúchlál. Jeho pokus byl obranou zblokovaný mimo branku. Následovat bude rohový kop.
40'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Rasmus Nicolaisen). Domácí hráč si hodně důrazně počínal v souboji se soupeřem, zajel do něj, za což vidí kartu.
39'
Štrasburk se zmocnil míče, a tak se pokouší hru rychle otočit.
39'
Branco van den Boomen vybojoval vhazování, rychle rozehrál, ale jeho spoluhráči se nedokázali dostat ke střele.
38'
Rafael Ratão se pokoušel na útočné polovině propracovat se k zakončení, ale jeho akci chybělo přesněji zakončení.
36'
Domácí vybojovali po šikovné narážečce rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit poměrně snadno.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce poločasu, v posledních minutách na nějakou výraznější šanci čekáme.
34'
Toulouse rozehrává od své branky, pokouší se dostat do zajímavé šance, ale soupeři k domácím rychle přistupují.
32'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden tým se nemůže dostat do šancí.
31'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Dimitri Liénard).
30'
Půlhodina hry je pryč, navzdory dobrým šancím stále platí bezbrankový stav.
29'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit poměrně snadno.
29'
Zakarjá Abúchlál měl velkou příležitost, dostal se do výborné střelecké pozice. Jeho ránu tak tak vytáhl brankář Matz Sels na rohový kop.
28'
Po rychlé akci se do střelecké pozice dostával domácí Fares Chaibi, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen brankáře.
26'
ze hřiště odchází Alexander Djiku, přichází Lucas Perrin.
25'
Alexander Djiku má zdravotní problémy a podle všeho nebude moci v zápase pokračovat. Hostující lavička rychle chystá střídání.
24'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat se do střeleckých pozic.
22'
Brecht Dejaegere se propracoval do zakončení, ale jeho střílená přihrávka byla hodně nepřesná.
20'
Mikkel Desler vhazuje na útočné polovině, jenže do střelecké pozice své kolegy dostat nedokázal.
19'
Toulouse nyí kombinuje na polovině hrací plochy, podél postranní čáry se tým pokoušel dostat se do zakončení, ale obrana Toulouse si poradila.
18'
Domácí Anthony Rouault rozehrává na své polovině, následně Issiaga Sylla pokračoval v akci, ale nedokázal se prosadit přes soupeře.
17'
Hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině. Sanjin Prcić poslal centr před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
15'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy. Sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.
14'
Hosté nyní kombinují na polovině hrací plochy, pokouší se dostat do střelecké pozice, ale zatím marně.
12'
Colin Dagba to zkoušel individuálně, ale k zakončení se nedostal. I tak ale vybojoval rohový kop.
12'
Deset minut hry je pryč, sledujeme atraktivní fotbal, který muzsí fanoušky bavit.
8'
Maxime Dupé si výborně dokázal poradit s nebezpečnou akcí soupeře. Balon vyboxoval před sebe, a pak už hrála obrana.
8'
Podle všeho bude moci v zápase pokračovat.
7'
Fares Chaibi zůstal ležet na hrací ploše, zdá se, že má nějaké zdravotní problémy.
6'
Sledujeme atraktivní fotbal od prvních minut.
5'
Branco van den Boomen se dostal k odraženému míči před brankou, rychle vypálil. Jeho rána ovšem končí nad brankou.
4'
Zakarjá Abúchlál se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje celkem snadno brankář. První výraznější šance.
1'
Mikkel Desler kombinuje se spoluhráči na útočné polovině, následně balon končí u brankáře. Ten rozehrává.
1'

Toulouse FC: Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Dejaegere (C), Spierings, van den Boomen – Abúchlál, Chaibi, Ratão.
Náhradníci: Haug – Begraoui, Birmančević, L. Costa, M. Diarra, Genreau, Keben Biakolo, Onaiwu, Tsingaras.

RC Štrasburk: Sels – Djiku, Nyamsi, Le Marchand, Dagba, D. Liénard (C) – Prcić, Bellegarde, Thomasson – Gameiro, H. Diallo.
Náhradníci: Kawašima – Aholou, Delaine, H. Diarra, Doukouré, Mothiba, L. Perrin, Pierre-Gabriel, I. Sissoko.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 5. února a hostující RC vyhrál 1:0, trefil se Majeed.
Toulouse FC má bilanci 4-3-4 a získalo 15 bodů. V tabulce soutěže je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Porazilo Reims 1:0, Montpellier 4:2 a Angers 3:2. Remizovalo s Lyonem 1:1 a nestačilo na Lille 1:2.
Hostující Štrasburk je v tabulce na sedmnácté pozici, má bilanci 1-5-5 a 8 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Angers 3:2. Remizoval s Clermontem bez branek a nestačil na Montpellier 1:2, Rennes 1:3 a Lille 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toulouse FC a RC Štarsburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.