Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Rakousko - 27. března 2018   20:30

Lucembursko
Lucembursko
0:4
(0:2)
Rakousko
Rakousko
4' Arnautović   • 40' Grillitsch   • 60' Gregoritsch   • 84' Schaub
Lucembursko
Mattias Gestranius
Stade Josy Barthel
Rakousko

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 1:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 18:16.
Máme tu konec velmi atraktivního zápasu.
Lucembursko 0-4 Rakousko

Viděli jsme zápas kde hlavní roli sehrály zkušenosti hostů. V koncovce byli nekompromisní a proto si vezou zasloužené vítězství. Přeji hezký zbytek dne a příjemné prožití večera.
90+2'
90+0'
Nastavovat se budou 2 minuty.
89'
Hráči domácího mužstva se snaží kombinovat, ale nikam to nevede, jsou stále na své polovině.
86'
Lucembursko šlo samo na bráno, ale obrana se vrátila a skluzem vypíchla na roh. Další obrovská šance která nekončí ani střelou.
84'
Rakousko právě vstřelilo branku!

Po přesné přihrávce z křídla dává gól SCHAUB, asistoval mu střídající Zulj.
82'
Tak nastřídáno máme na tři zápasy dopředu, uvidíme zda změny povedou ke změně skóre.
81'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Grillitsch, přichází Zulj.
78'
Obrovská šance pro Rakousko, střelu z dálky domácí brankář vyrazil přímo k Burgstallerovi, ale ten brankáře z blízky nepřekonal.
77'
Domácí zvyšují nápor, ale hosté výborně brání.
76'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Thill, přichází Sinani.
75'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Gregoritsch, přichází Burgstaller.
73'
Domácí se snaží vstřelit alespoň čestný gól, ale stále se jim nedaří vystřelit na bránu.
71'
Žlutou kartu dostává Mahmutovič (Lucembursko).
71'
Po dlouhé řadě střídání se dostáváme opět do hry a stále dominuje Rakousko.
70'
Žlutou kartu dostává da Mota (Lucembursko).
70'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Arnautović, přichází Hierländer.
69'
Žlutou kartu dostává Dragovič (Rakousko).
67'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Baumgartlinger, přichází Schlager.
67'
A je tu dvojité střídání Rakouska, odchází Lazaro a Baumgartlinger a nahrazují je Schöpf a Schlager
65'
A první střídání i na straně hostů. Odešel Kainz a nahrazuje ho Schaub.
64'
A další střídání na straně domácích, odešel Martins a nahrazuje ho Skenderovic.
62'
Třetí střídání domácích. Odchází Janisch a přichází da Mota.
60'

Arnautovič našel přesným centrem GREGORITSCHE a ten nikým neatakovaný střílí gól hlavou.
58'
Na to že jde o přátelský zápas, hraje se velice ostře a hráči si nic nedarují.
55'
Rakousko střílí gól, ale ten pro faul útočníka neplatí.
55'
Lucembursko se nemůže vymanit z náporu hostů.
52'
Přímý kop Rakouska končí jen těsně nad bránou.
51'
Domácí střídají podruhé, odchází Malget a nahrazuje ho Mahmutovic.
51'
Hosté zahrají standartku z 21 metrů.
49'
První střídání domácích, odchází Turpel a nahrazuje jej Deville.
48'
Rakousko začalo aktivněji a dobrou kombinací drží domácí přibité na jejich polovině.
46'
Vítejte zpět. Hráči nastupují na hrací plochu a co nevidět začne druhá půlka.
Po uplynutí jedné nastavené minuty rozhodčí ukončuje první poločas za stavu 0-2.
Viděli jsme velice vyrovnaný poločas, alespoň co se držení míče týče. Rakousko však ukazuje své zkušenosti a to hlavně v koncovce.
Přeji výbornou poločasovou kávu a těším se opět za necelých 15 minut.
45+1'
44'
Rakousko jako by druhým gólem ožilo a nepouští soupeře vůbec k míči.
41'
A rovněž za protesty další žlutá pro Rakouského Prödla.
41'
Za protesty dostává žlutou Hostující Bauer.
40'

Po obrovské chybě domácích šel 20 metrů sám na bránu GRILLITSCH a své sólo dokončil průstřelem brankáře.
38'
Rakousko drží míč, ale domácí výborně napadají.
34'
A po rychlé rozehrávce přímého kopu to zkusil nebezpečně z úhlu Arnautovič. Střela proletěla kolem brány a jen o chlup jí nikdo z hostujících hráčů nestihl tečovat.
33'
Rakousko zahraje standartku z 35 metrů.
32'
Domácí jsou aktivnější, ale zatím to nevede ani ke střele.
30'
Mizerně zahraný roh vyústil ve střelu která končí mimo bránu hostů. U míče opět Rakousko.
29'
Domácí zahrají roh.
27'
První ofsajd zápasu, ve kterém byl nachytán hostující Arnautovič.
25'
Momentální obraz hry nám nabízí velmi vyrovnanou hru, bez vyložených šancí.
24'
Lucembursko výborně získává míče a zatím se drží u balónu.
24'
Rozehrávat budou hosté.
23'
U míče jsou stále domácí.
22'
Další přímý kop pro domácí, tentokrát ale z podstatně větší vzdálenosti.
21'
Přímý kop domácích blokuje zeď na roh.
19'
První větší šance pro domácí. Zahrají přímý kop z 21 metrů.
17'
Rakousko u míče a postupnou kombinací se snaží založit útok.
14'
Domácí teď přímo namazali svou chybou Rakousku a jen tak tak to neskončilo brankou.
12'
Míč po špatné rozehrávce domácích, opět v peřejích Rakouska.
11'
Lucembursko se osvobodilo a navíc bude vhazovat u rohového praporku hostů.
10'
Rakušané drží domácí hluboko na jejich polovině.
8'
Rozehráno na krátko a u míče opět hosté.
8'
Domácí mají výhodu trestného kopu, ze vzdálenosti 29 metrů od brány.
6'
A mohlo to být 0-2. Arnautovič tentokrát v roli nahravače přesně našel Lazara, který pálil z hranice šestnáctky pouze do připraveného brankáře.
5'
Rakousko zahraje přímý kop z půlky hřiště.
4'

Po nenápadném pasu za obranu si výborně stopuje míč ARNAUTOVIČ a chladnokrevně překonává golmana, stav je 0-1.
3'
Rakušané budou vhazovat na půli soupeře.
3'
U balónu poprvé v utkání domácí.
1'
Rakousko u balónu a pokusí se rozehrát směrem do předu.
1'
-2'
Hezký večer všem. Hráči jsou již na hrací ploše, rozmístěni jako šachové figurky na svých postech a netrpělivě čekají na zahájení utkání.
-28'

Lucembursko: A. Moris, M. Jänisch, K. Malget, C. Philipps, L. Jans, D. Carlson , L. Gerson, L. Barreiro , D. Turpel, G. Rodrigues, V. Thill
Náhradníci: T. Hall, D. Sinani, M. Deville, M. Martins, F. Bohnert, J. Ostrowski, E. Mahmutovic, A. Skenderovic, R. Schon, Daniel Alves da Mota, Emanuel Cabral, C. Martins Pereira

Rakousko: J. Siebenhandl, A. Ulmer, S. Prödl, A. Dragović, M. Bauer, J. Baumgartlinger, F. Kainz, M. Gregoritsch, F. Grillitsch, V. Lazaro, M. Arnautović
Náhradníci: Schlager, S. Hierländer, M. Hinteregger, M. Kuster, L. Schaub, A. Schöpf, G. Burgstaller, P. Zulj, H. Lindner

Rozhodčí: Mattias Gestranius.
-28'
Vítám Vás u dnešního přátelského utkání mezi Lucemburskem a Rakouskem.
Hráči si již oblékají dresy svých národních týmů, a brojí na vítězství. Snad nás bude čekat zajímavý fotbal plný příležitostí, adrenalínu, napětí a všeho co dělá fotbal fotbalem. Začínáme za necelou půlhodinu.
Preview

Lucembursko

V dnešním přátelském utkání se nám jako domácí mužstvo představí Lucembursko. Tento fotbalový národní tým předvádí v posledních týdnech velmi slušné výkony a má za sebou dvě výhry. Dokázali porazit jak Maltu tak silné Maďarsko. Rozhodně tak půjde do zápasu hodně namlsané.

Rakousko

Rakouský nároďák, rovněž není žádný otloukánek a v posledník zápasech přípravy dokázal jak Slovince tak velmi silnou Uruguay. Proto pojedou do Lucemburska v roli jasného favorita a uvidíme jak si povede v dnešním klání. Poslední vzájemný duel těchto dvou týmů se uskutečnil v roce 1975, tehdy rakousko vyhrálo 6-2. Rakousko z Lucemburskem ještě nikdy neprohrálo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.