Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Řecko : Švýcarsko - 23. března 2018   19:00

Řecko
Řecko
0:1
(0:0)
Švýcarsko
Švýcarsko
59' Džemaili
Řecko
Barkas, Gianniotis – Bakakis, Christodoulopoulos, Koulouris, Kourbelis, Limnios, Kyriakos P., Pelkas, Stafylidis, Tachtsidis, Tzavellas
Miguel – Godino, Monis
Olympiako Stadio Spyros Louis (Athens) [Kapacita: 71 030]
Švýcarsko
Bürki, Hitz – Djourou, Drmič, Elvedi, Fernandes, Frei, Gavranovič, Lang, Moubandje, Oberlin, Zuber

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:16.
Dnešní utkání je za námi. Velmi vyrovnané utkání nakonec zvládli lépe hosté, kteří díky brance z 59. minuty, kterou vstřelil Džemaili dnes zvítězili nad Řeckem 1:0.
90+4'
90+2'
Christodoulopoulos poslal do vápna nepřesný přízemní centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v moci Sommera.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Domácím se vůbec nedaří finální fáze. Stav utkání je tak stále minutu před koncem utkání 0:1.
87'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.
85'
Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.
83'
Hosté prakticky už jen brání a snaží se ubránit své jednobrankové vedení.
81'
Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.
80'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
80'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Fabian Frei.
79'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Konstantinos Stafylidis.
78'
Domácí jsou nyní aktivnější směrem dopředu, ale na pevnou obranu svého soupeře zatím nenašli recept.
76'
Fortounis dostal na hranici malého vápna skvělou přihrávku od Christodoulopoulose. Jeho následný střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou!
73'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Mitrouglou, přichází Efthymios Koulouris.
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Andreas Samaris, přichází Dimitrios Kourbelis.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Dimitri Oberlin.
71'
Oba týmy nyní dost chybují a míč tak mění majitele každou chvíli.
69'
Gavranovič se ocitl v obrovské šanci, ale svou střelou z hranice pokutového puntíku nedokázal překonat Karnezise.
68'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
67'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
65'
Gavranovič se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus skončil daleko vedle levé tyče Karnezisovy branky.
65'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
63'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Anastasios Donis, přichází Michalis Bakakis.
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Vassilios Torosidis, přichází Lazaros Christodoulopoulos.
61'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Haris Seferovič, přichází Mario Gavranovič.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Steven Zuber.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Gelson Fernandes.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Michael Lang.
59'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Hosté vedou 1:0! BLERIM DŽEMAILI dostal do vápna skvělý centr z pravé strany a takovými polonůžkami poslal míč k levé tyči Karnezisovy branky! Ten neměl šanci tento střelecký pokus chytit!
58'
Fortounis se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
57'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině hřiště a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
56'
Torosidis poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany, který skončil jen v rukavicích Sommera.
54'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
52'
Domácí zahrávali přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Centr do vápna však skončil jen na hlavě jednoho z hráčů v bílém dresu.
50'
Donis poslal do vápna přihrávku z levé strany, kterou hledal Mitroglua. Ten ho však příliš nepochopil a míč tak získal na své kopačky Schär.
49'
Rodríguez to zkusil přímo na branku a vůbec to nebyla špatná střela! Jeho pokus skončil jen těsně vedle pravé tyče Karnezisovi branky. Ten se po míči jen ohlédl.
49'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop kousek za hranicí vápna soupeře.
48'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
47'
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.
46'
Schär byl faulován Mitrogluem na vlastní polovině a hrát tak mohou hosté.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
První poločas je za námi. Utkání je zatím velice vyrovnané. Ani jeden z týmů se příliš netlačí směrem dopředu a za celý poločas jsme tam mohli vidět pouze jedinou vážnější šanci (!), ve které se ve 42. minutě ocitl Embolo. Ten však tváří v tvář Karnezisovi trefil jen brankovou konstrukci. Stav utkání je tak po první půli bezbrankový.

Držení míče: 44% – 56%
Střely celkem: 3 – 4
Střely na branku: 0 – 0
45'
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Lichtsteiner nebezpečným centrem z pravé strany hledal ve vápně Embola. Ten byl však dobře pohlídán jedním z obránců a k míči se tak nedostal.
43'
Fortounis poslal nepřesnou přihrávku za obránce na rozeběhnutého Donise a míč tak získali na své kopačky hosté.
42'
Embolo se ocitl s míčem zcela sám před Karnezisem. Jeho následný střelecký pokus mířený k bližší tyči však orazítkoval jen tyč!
41'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
40'
Mitroglou se dostal ke střele z hranice vápna, ale jeho střelecký pokus zblokoval jeden z hostujících hráčů mimo tři tyče.
39'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
37'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
35'
Centr jednoho z hostujících hráčů z levé strany hřiště skončil jen u Manolase.
34'
Džemaili se snažil poslat do vápna centr z pravé strany. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců do Karnezisových rukavic.
32'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů na polovině soupeře skončil míč jen v zámezí.
31'
Embolo centrem z pravé strany nenašel ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů.
29'
28'
Freuler dostal do vápna příliš těžký míč z levé strany hřiště, a tak jeho zpracování bylo velice špatné a míč tak od něj skončil jen v zámezí.
27'
Džemaili se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku vysoko přestřelil.
26'
Nepřesná přihrávka jednoho z domácích hráčů skončila pouze u brankáře Sommera.
24'
Utkání je zatím velmi vyrovnané, po čtyřiadvaceti odehraných minutách jsme neměli možnost shlédnout žádnou vážnější šanci.
23'
22'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
21'
Donis si příliš předkopl míč při úniku po levé straně hřiště, a ten tak nakonec skončil v zámezí. Sommer bude odkopávat od branky.
20'
Mitroglou se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale zakončit se mu nepodařilo.
19'
Domácí chybovali na vlastní polovině, ale Embolo si špatně zpracoval míč, který se tak odrazil zpět na kopačky hráčů v modrém dresu.
18'
Fortounisův přízemní centr z pravé strany skončil jen u Schära.
17'
16'
15'
To samé se nyní událo o na druhé straně a míč tak získávají opět hosté.
14'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
13'
Žlutou kartu dostává Sokratis (Řecko).
12'
Fortounis napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho střelecký pokus však skončil mimo tři tyče.
12'
Domácí zahrávali rohový kop, který však skončil jen v rukavicích Sommera.
11'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
10'
Seferovič dostal nepřesný pas za obránce a míč tak získali domácí.
9'
Míč však od rohového praporku skončil jen na hlavě jednoho z hostujících hráčů, který ho poslal svou hlavou mimo vápno.
9'
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na levé straně hřiště Donis.
8'
Embolo se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře. Rozhodčí však pokutový kop neodpískal.
7'
Donis se dopustil faulu na polovině soupeře a míč tak musí přenechat hráčům v bílém dresu.
6'
Rodríguezovi se vůbec nepovedl centr od rohového praporku a Karnezis tak bude odkopávat od své branky.
5'
Xhakův zblokovaný centr skončil v zámezí. Hosté tak budou zahrávat rohový kop.
4'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak darovali svému soupeři.
3'
2'
Lichtsteiner poslal nepřesnou přihrávku na Embola a hrát tak mohou domácí.
1'
Zeca byl faulován na vlastní polovině a k míči se tak dostávají domácí.
1'
Hosté rozehráli první poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Řecko: Karnezis – Torosidis, Manolas, Sokratis, Retsos – Samaris, Zeca – Bakasetas, Fortounis, Donis – Mitroglou

Švýcarsko: Sommer – Lichtsteiner, Schär, Akanji, Rodríguez – Behrami – Embolo, Freuler, Xhaka, Džemaili – Seferovič.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.