Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Senegal : Bosna - 27. března 2018   20:00

Senegal
Diallo – Djilobodji, Koulibaly, Sané – Sabaly, Saivet (72. A. N'Diaye), P. N'Diaye (90. N'Gom), Traoré (83. Wagué) – Mané (87. N'Doye) – Sow (65. Niang), Diouf (68. Sarr)
Bosna
Šehić – Vranješ, Kolašinac (77. Zukanović), Sarić, Bičakčić (84. Zakarić) – Cimirot (Medunjanin), Šunjić, Pjanić (72. Bešić) – Kodro (63. Duljević), Džeko (68. Bajić), Višća

Já se s vámi tímto loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera.
Máme tu konec zápasu mezi Senegalem a Bosnou. Ve druhém poločase se toho moc neudálo a tak zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Jediná šance byla v sedmnácté minutě, kdy Višća běžel sám na brankáře, ale svojí střelu neusměrnil mezi tři tyče.
90+3'
90+3'
Bajić se pokoušel dostat ke střele, ale Koulibaly ho dobře zablokoval.
90'
Čtvrtý rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec druhého poločasu.
90'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází P. N'Diaye, přichází N'Gom.
87'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Mané, přichází N'Doye.
86'
Druhý poločas se pouze střídá nebo fauluje, žádnou pořádnou akci jsme neviděli.
84'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Bičakčić, přichází Zakarić.
83'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Traoré, přichází Wagué.
81'
Mané si teď vyžadoval penaltu za zákrok na jeho osobu, ale rozhodčí zůstal ledově klidný a ukazuje, že takový zákrok pískat nehodlá.
79'
Senegal teď obehrává obranu Bosny, ale k žádnému ohrožení branky to zatím nevede.
77'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Kolašinac, přichází Zukanović.
74'
Roh byl ale kopnutý příliš krátce a obrana Senegalu si s ním poradila.
74'
Roh pro Bosnu.
72'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Saivet, přichází A. N'Diaye.
72'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Pjanić, přichází Bešić.
70'
Sabaly se snažil dlouhou přihrávkou najít Traorého, ale ta byla příliš dlouhá a míč skončil v zámezí.
68'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Diouf, přichází Sarr.
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Džeko, přichází Bajić.
66'
Příliš mnoho se teď na hřišti neděje, stále je na trávníku hodně nepřesností a i hra se dost přiostřuje.
65'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Sow, přichází Niang.
63'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Kodro, přichází Duljević.
63'
Džekova střela mimo.
62'
Bosna zahrávala rohový kop, ale jako již poněkolikáté byl roh zastaven prvním hráčem.
61'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Cimirot, přichází Medunjanin.
59'
Pjanić střílel, ale trefil jen bránícího hráče Senegalu.
56'
Hráči Bosny už se radovali z gólu, kdy Kolašinac přihrával skrz malé vápno Višćovi, tomu ale rozhodčí odmávli ofsajd.
54'
Saivet to zkusil z úctyhodné vzdálenosti a podle toho také střela dopadla, velmi nepřesně.
52'
Ten ale odhlavičkoval Džeko do bezpečí.
52'
Teď to hráči Senegalu dobře vykombinovali a ze strany centroval Traoré, ale jeho centru byl zablokován na roh.
49'
Po centru Pjaniće zůstal ležet v nefotbalové pozici Bičakčić a je ošetřován.
48'
Faul na Sariće volný přímý kop pro Bosnu. Zatím je hra hodně rozkouskovaná.
47'
A to samé i na druhé straně, kdy v ofsajdu byl zastižen Sow.
46'
Kološinac v ofsajdu, rozehrávat budou hráči Senegalu.
46'
V prvním poločase jsme žádný gól neviděli, nejblíže k němu měli hráči Bosny, kdy Višća běžel sám na Diallu, ale ve velké šanci branku netrefil. Potom i na druhé straně Dioufova střela měla gólové parametry, ale za zády Šehiće neskončila. Zápasu zatím dominují dobré obrany, uvidíme jak dopadne druhý poločas tohoto zápasu.
45'
43'
Džeko se dostal ke střele, avšak neměla příliš mnoho razance a Diallo si s jeho střelou v pohodě poradil.
40'
Centr Maného byl přetažený. Z druhé strany se potom o to samé pokoušel P. N'Diaye, ale jeho centr narazil už na prvního bránícího hráče Bosny.
38'
Faul na Višću ve středu hřiště, Višća je zatím nejvíce vidět na trávníku.
37'
Nepřesná Traorého přihrávka, kterou zachytil Bičakčić.
34'
Teď se hra na chvíli uklidnila a bosenští hráči se snaží více kontrolovat balón.
31'
Hráči Senegalu ho zahráli nakrátko, ale k žádné střele se tentokráte nedostali.
30'
A hned potom se do šestnáctky znovu dostali hráči Senegalu, avšak střelu Maného zablokoval jeden z hráčů Bosny na roh.
29'
Střela Dioufa z dobré pozice, avšak jeho střela šla doprostřed branky, kde stál připravený Šehić
28'
K centru se dostal Džeko, ale hlavou netrefil branku.
27'
Pjanić dlouhou přihrávkou vysunul Višću, ale zároveň ho přihávka zahnala až k rohovému praporku, kde Višća alespoň vybojoval rohový kop.
25'
V ofsajdu se teď nacházel Višća.
23'
Zatím hodně akcí ať už na jedné, nebo na druhé straně končí těsně před vápnem.
21'
K hlavičce se po rohu dostal Šunjić, ale jeho hlavička šla nad branku Dialla.
20'
Rohový kop pro Bosnu.
19'
Střela Dioufa za vápnem jen vyprášila rukavice připraveného Šehiće.
17'
Ale po rohovém kopu bosenští hráči rychle přesunuli hru na druhou stranu a po krásné přihrávce se Višća hnal sám na Dialla, ale jeho střela na vzdálenější tyč netrefila branku.
17'
Po náznaku kombinace odcentroval Diouf, ale jeho centr zablokoval Vranješ, další rohový kop pro Senegal.
15'
Ale ani první roh Senegalu nepřinesl příliš mnoho vzrušení a pro míč si bezpečně došel Šehić.
14'
Rohový kop pro Senegal.
13'
Višća už se hnal za obranu, ale přihrávka Džeka byla příliš dlouhá a Diallo dobře vyběhl a míč před ním odkopl do bezpečí.
11'
Po odehraných deseti minutách jsme příliš mnoho kombinací, natož šancí neviděli, snad budou další minuty záživnější.
9'
Sow se dostával do vápna, kde ho ale o míč dobře obral Kološinac.
6'
Senegal se teď trochu osmělil, ale průnikovou přihrávku, která směřovala na Dioufa, uzmul Sarić.
5'
Ale Pjanić ho špatně kopnul a domácí si s tímto rohem poradili.
4'
3'
Džeko se dostával do šance, ale jeden z obránců Senegalu ho dobře předskočil a pro míč si došel Diallo.
1'
Zatím se Senegal drží u balónu a bosenští hráči dobře vykrývají prostory, žádná větší akce se zatím neděje.
1'

Senegal: Diallo – Djilobodji, Koulibaly, Sané – Sabaly, Saivet, P. N'Diaye, Traoré – Mané – Sow, Diouf
Náhradníci: K. N'Diaye – Wagué, Diagne, Sarr, Niasse, Gomis, Niang, A. N'Diaye, N'Doye, Konaté, Souaré, N'Gom

Bosna a Hercegovina: Šehić – Vranješ, Kolašinac, Sarić, Bičakčić – Cimirot, Šunjić, Pjanić – Kodro, Džeko, Višća
Náhradníci: Kjosevski – Bajić, Duljević, Pirić, Memišević, Milosevic, Zakarić, Medunjanin, Bešić, Zukanović, Prevljak.
Senegal

Senegal se ve svojí skupině utkal s Burkina Faso, Kapverdy a s Jihoafrickou republikou. Skupinu vyhrál s náskokem pěti bodů a zajistil si postup na Mistrovství světa v Rusku, kde bude na konci června hrát ve skupině proti Polsku, Japonsku a Kolumbii.
Poslední zápas Senegal hrál také před čtyřmi dny, kdy s Uzbekistánem doma uhrál remízu 1:1.
Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina skončila ve kvalifikační skupině H o Mistrovství světa na třetím místě se sedmnácti body. Nejlepším střelcem Bosny se s pěti góly stal Edin Džeko. Poslední zápas sehráli bosenští hráči před čtyřmi dny, kdy při přátelském zápase v Bulharsku vyhráli 1:0.
V nominaci Bosny nechybí jejich největší hvězdy Edin Džeko z AS Řím, Sead Kolašinac z Arsenalu Londýn nebo Miralem Pjanić z Juventusu Turín.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se hraje mnoho mezinárodních přátelských zápasů a my se v našem online přenosu zaměříme na utkání Senegal – Bosna a Hercegovina. Utkání startuje ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.